Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kaderseolur

Only testo e. kür, tavsiyeleriniz var mı?

Önerilen İletiler

kaderseolur    83

Merhabalar 3 yıldır sporun içindeyim, son 1 yılda beslenme, antrenman profesyonel'e yakın düzeyde uğraşıyorum "Sadece bir şey eksik: kür :D " cheat meal bile 2 haftada 1 öğün oluyor. 89 kiloyum %15 yağ oranım var. Only testo ile yavaştan girmeyi aklıma koydum. Yarışmalara da katılmak istiyorum ileride. 

Düşündüğüm kür ekteki resimde.. 17 haftalık enantat.

Ama anlamadığım konular var, MCT, PCT olayını çözemedim. Bazısı kür boyunca 4 günde 1 armidex al diyor, bazısı günde yarım tablet proviron vs. forumda okuduklarım bunlar. Tam anlamıyla neler yapılmalı kimse bir şey dememiş. ya da ben anlamadım. sonraki haftaya hormon tahlillerini bekliyorum onlarıda atacağım buraya. Onlara göreyse ona göre yaparım.

Bu arada kendim hali hazırda iyi bir b complex, multivitamin, omega 3 , b6 alıyorum, bcaa, glutamin de keza öyle. Yardımcı olursanız sevinirim sürç i lisan ettiysem affola.

qoqo.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fatih    53

12 14 haftada tutmanı ilk 2 hafta 250 başlayıp sonra sabit 500 devam etmeni testislerin küçülmemişse hcg kullanmamanı ve yan etki görmedikçe arimidex kullanmamanı tavsiye ederim. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Fatih, 2 dakika önce yazdı:

12 14 haftada tutmanı ilk 2 hafta 250 başlayıp sonra sabit 500 devam etmeni testislerin küçülmemişse hcg kullanmamanı ve yan etki görmedikçe arimidex kullanmamanı tavsiye ederim. 

Sağ olun hocam, bu "Yan etki" kısmını biraz daha açar mısınız? Vücutta ne olunca armidex alayım. sivilce, ereksiyon türevi şeyler mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer profesyonele yakın bir spor hayatın varsa orta seviyeli iyi bir küre girmeni sonra ise only testo ile devam etmeni öneririm. Test - primo- dbol gibi bir kür yapabilirsin. kür öncesi hormon değerlerini ve 2 3 tane poz yüklersen daha sağlıklı dönüşler alırsın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
kaderseolur, 10 dakika önce yazdı:

Sağ olun hocam, bu "Yan etki" kısmını biraz daha açar mısınız? Vücutta ne olunca armidex alayım. sivilce, ereksiyon türevi şeyler mi? 

Göğüs ucunda yanma ağrı jinekomasti belirtileri yani onun dışında test yaptırarak 6. Haftada değerlerini buraya atarsan kullanmaya gerek olup olmadığını daha net bi şekilde söyleyebiliriz

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
kaderseolur, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar 3 yıldır sporun içindeyim, son 1 yılda beslenme, antrenman profesyonel'e yakın düzeyde uğraşıyorum "Sadece bir şey eksik: kür :D " cheat meal bile 2 haftada 1 öğün oluyor. 89 kiloyum %15 yağ oranım var. Only testo ile yavaştan girmeyi aklıma koydum. Yarışmalara da katılmak istiyorum ileride. 

Ama anlamadığım konular var, MCT, PCT olayını çözemedim. Bazısı kür boyunca 4 günde 1 armidex al diyor, bazısı günde yarım tablet proviron vs. forumda okuduklarım bunlar. Tam anlamıyla neler yapılmalı kimse bir şey dememiş. ya da ben anlamadım. sonraki haftaya hormon tahlillerini bekliyorum onlarıda atacağım buraya. Onlara göreyse ona göre yaparım.

Bu arada kendim hali hazırda iyi bir b complex, multivitamin, omega 3 , b6 alıyorum, bcaa, glutamin de keza öyle. Yardımcı olursanız sevinirim sürç i lisan ettiysem affola.

qoqo.png

Plan güzel piramit şekilde iyi yanına ilk 4 hafta oral bir steroid ekle.4 haftadan sonra bittigignde günlük 50 mg proviron kullanabilirsin testo ile birlikte.Kiöileri gereksiz görür ama Free testonun salınımını arttırdığı bir gerçek.Onun dışında  arimidex icin göğüs ucunda yanma ağrı ya da bir kitle olur.Ara ara yoklarsın gögüsünü baktın yanma var arimidex yarım tablet alırsın 3 günde bir.MCT İcin yardımcı oluruz girdiğinde.PCT ise kürü bitirdiğin zaman yapılır ona daha çok var.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
NamasteGodDamnİt, 53 dakika önce yazdı:

Eğer profesyonele yakın bir spor hayatın varsa orta seviyeli iyi bir küre girmeni sonra ise only testo ile devam etmeni öneririm. Test - primo- dbol gibi bir kür yapabilirsin. kür öncesi hormon değerlerini ve 2 3 tane poz yüklersen daha sağlıklı dönüşler alırsın.

Tavsiye için teşekkürler hocam, maddi açıdan yetersizim o konuda, önceliğim başta beslenme, vitamin, supplement sonra kür olması gereken bu değil midir sizce? onlytesto şuan cebim için en mantıklısı. sonraki kür de durumlara göre bakacağım artık. tahlil sonuçları çıkınca hepsini birlikte atacağım :))

Emrahtkty, 31 dakika önce yazdı:

Plan güzel piramit şekilde iyi yanına ilk 4 hafta oral bir steroid ekle.4 haftadan sonra bittigignde günlük 50 mg proviron kullanabilirsin testo ile birlikte.Kiöileri gereksiz görür ama Free testonun salınımını arttırdığı bir gerçek.Onun dışında  arimidex icin göğüs ucunda yanma ağrı ya da bir kitle olur.Ara ara yoklarsın gögüsünü baktın yanma var arimidex yarım tablet alırsın 3 günde bir.MCT İcin yardımcı oluruz girdiğinde.PCT ise kürü bitirdiğin zaman yapılır ona daha çok var.

Tavsiye için teşekkürler, oral steroid ne önerirsiniz? farkları nelerdir hocam kısaca

Fatih, 52 dakika önce yazdı:

Göğüs ucunda yanma ağrı jinekomasti belirtileri yani onun dışında test yaptırarak 6. Haftada değerlerini buraya atarsan kullanmaya gerek olup olmadığını daha net bi şekilde söyleyebiliriz

Tamamdır hocam yazdım bi kenara :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Amaca göre değişir temiz büyümek istiyorum dersen turanabol, sağlam bir kickstart olsun diyorsan Anapolon dianabol kullanabilirsin.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
speath    1

12 haftadan uzun tutma bence ilk kürünü toparlaman çabuk olsun 500 ile başla 500 ile bitir 17 haftayada uzatsan bir yerden sonra ilacın gücü bitiyor kilo alımı duruyor onun için 12de bitir pct yap 3 ay sonra bi kür daha girer 2-3 ilaç eklersin

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
speath, 20 dakika önce yazdı:

12 haftadan uzun tutma bence ilk kürünü toparlaman çabuk olsun 500 ile başla 500 ile bitir 17 haftayada uzatsan bir yerden sonra ilacın gücü bitiyor kilo alımı duruyor onun için 12de bitir pct yap 3 ay sonra bi kür daha girer 2-3 ilaç eklersin

tamam kısaltıp arada 750 çıksam olur mu? 3 tane alcam çünkü kalmasın..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Amaca göre değişir temiz büyümek istiyorum dersen turanabol, sağlam bir kickstart olsun diyorsan Anapolon dianabol kullanabilirsin.

tamam hocam duruma göre bakcam valla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
speath    1
kaderseolur, 6 dakika önce yazdı:

tamam kısaltıp arada 750 çıksam olur mu? 3 tane alcam çünkü kalmasın..

Son 4 hafta 750 yapabilirsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
speath, 1 saat önce yazdı:

Son 4 hafta 750 yapabilirsin

Sacmalama hiç kür yapmamış adama 750 mg öneriyorsun. 500 geçme dostum sen.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

90 kilo hedefi olan birine ne only testosu arkadaşlar nasıl kafalar 

Yarışma düşünüyorsan yukarıyı uygula 500testo 400bolde 30danabol 16 20 hafta tut arimidex tamoxifen elinin altında olsun  zinco  balen omega3  vitamin c yi hammadde olarak al internette var  (calsimax içinde d vitamin de var ve magosit bi gün birini bi gün diğerini kullan) aile hekimine yazdır ucuza alırsın

Pct çok değişmez kür sonu teste göre yaparsın @kaderseolur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Deity, 56 dakika önce yazdı:

90 kilo hedefi olan birine ne only testosu arkadaşlar nasıl kafalar 

Yarışma düşünüyorsan yukarıyı uygula 500testo 400bolde 30danabol 16 20 hafta tut arimidex tamoxifen elinin altında olsun  zinco  balen omega3  vitamin c yi hammadde olarak al internette var  (calsimax içinde d vitamin de var ve magosit bi gün birini bi gün diğerini kullan) aile hekimine yazdır ucuza alırsın

Pct çok değişmez kür sonu teste göre yaparsın @kaderseolur

Hocam sağ olun, ancak eğer attığınıza gireceksem 1 yıl sonraya ancak uygun olurum ama şimdiden only testo başlarsam faydalı olmaz mı sizce, 1 yıl sonra anabolizan eklesem? yoksa tümden 1yıl bekleyip ilk kürümü dediğiniz gibi mi yapsam? Ne tavsiye edersiniz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

Only testo- ilk kürde 5-6kg kas falan kazandırır sanmıştım. bir kaç pro ile konuştum. öyle bir şey yokmuş... hayal aleminde küre girmek istedigim icin bahane üretmişim oysaki. birazcık erteledim kür işlerini daha sağlam küre gircem para biriktirip en azından testo-boldenon-dianabol kürü uygun gözüküyor yakında. Sağ olun yorumlar için :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Proviron yerine hem serbest testosteronu arttıran, hem de dbol veya anapolon kadar kas kütlesi koymasa da yanına turinabol eklemeni öneririm

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    14
kaderseolur, 01.10.2020 - 18:02 yazdı:

qoqo.png

Dostum ilk kür hazinedir 3. 4. Kurlerini yapanların hayalidir, keşkeleridir :) ounun için biraz daha imkanlarını zorla yada biraz daha bekle sağlam bir kur yap. Heleki ileride yarışma Vs. düşünüyorsan. Spor hayatın boyunca yapacağın tüm kurlerden aldığın verimin ortalamasında en yüksek kazancı ilk kürde alacaksın. Vücuduna boşu boşuna only testo alıp vücudunu alıştırma . Ha illaki yapacam diyorsan bu yazdığın dozlarda ciddi bir yan etki belirtisi görmeden mct / pct dusunme. Zaten dozlar düşük. Çok fazla bir verim olmayacağı gibi çok fazla pct gerektirecek bir durum olacaginida düşünmüyorum. Belirtilen kastım Örneğin göğüs uçlarında hassasiyet oluşur falan o zaman arimidex falan belki alabirsin bunun dışında sırf önlem olsun diye birşey ekleme.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
m.kaya, 10 saat önce yazdı:

Dostum ilk kür hazinedir 3. 4. Kurlerini yapanların hayalidir, keşkeleridir :) ounun için biraz daha imkanlarını zorla yada biraz daha bekle sağlam bir kur yap. Heleki ileride yarışma Vs. düşünüyorsan. Spor hayatın boyunca yapacağın tüm kurlerden aldığın verimin ortalamasında en yüksek kazancı ilk kürde alacaksın. Vücuduna boşu boşuna only testo alıp vücudunu alıştırma . Ha illaki yapacam diyorsan bu yazdığın dozlarda ciddi bir yan etki belirtisi görmeden mct / pct dusunme. Zaten dozlar düşük. Çok fazla bir verim olmayacağı gibi çok fazla pct gerektirecek bir durum olacaginida düşünmüyorum. Belirtilen kastım Örneğin göğüs uçlarında hassasiyet oluşur falan o zaman arimidex falan belki alabirsin bunun dışında sırf önlem olsun diye birşey ekleme.

ilk kürde ne girmeyi düşünürler? tren ve deca mı oluyor o?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Primo testo 8hafta turinabol 4 hfta daha uygun bence daha da uzatılabilir ...

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
m.kaya, 19 saat önce yazdı:

@agfitnesshocam yorumunuzu çok merak ediyorum bu yazı hakkında. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
agfitness, Şimdi yazdı:

İlk kür elbet önemli vücut ilk kez tanıştığı için ama ne yorum yapayım ki, arkadaş görüşünü belirtmiş ne diyeyim ki?

Sağlıklı sporlar...

“Vucudu boşu boşuna only testo alıp alıştırma”kısmı hakkında sizin ne düşündüğünüzü merak ediyorum hocam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    14
Fatih, 6 dakika önce yazdı:

“Vucudu boşu boşuna only testo alıp alıştırma”kısmı hakkında sizin ne düşündüğünüzü merak ediyorum hocam. 

Kardeşim öyle çok anlaşılmayacak, olağan dışı,  ilkkez duyulan şeyler yazmadım :) yinede çok isterseniz hocanız mutlaka yorumlayacaktir :) demem o ki testo olsun başka steroid olsun vücuda daha önce girmiş olmasıyla ilk kez alınacak olmasi arasında verdiği tepkiler farklıdır bu yüzden kur sayısı arttıkça doz yukseltilir . Şimdi sen bunada takılırsın :) doz belli bir zamandan sonra yükseltme ihtiyacı duyuyorsun vücut alışıp etki düşmeye başladığı icin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    14
kaderseolur, 10 saat önce yazdı:

ilk kürde ne girmeyi düşünürler? tren ve deca mı oluyor o?

Ilk kur için  rimobolan / testo ve ilk 6 hafta günlük 50 mg geçirmemek ve koruyucuları kullanmak şartı ile anapolon uygun bence. Rimobolan için bir etki dozu var ve mutlaka onun üzerinde olması gerekiyor yani haftalık 200-400 mg arası kullanila bilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: supraxdt
      Merhabalar,
      Küre girmek istiyorum fakat hangi ilaçları kullanacağım bilgi almak istiyorum.
      testo e boldenon dianbol Var kafamda boldenon yerine rimobolan da kullanabilirim aslında amacım bulk kürü ve 16 haftalık bir kür düşünüyorum kür içerisinde insülin de kullanabilirim aslında kendimden detay vermek Çok daha iyi olur aslında;
      Boy; 156cm Kilo; 61 Spor geçmişi ; 1 yıl  Kür kombini yapma konusunda ve marka seçimi hakkında bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim bir kaç satıcı ile görüşüp fiyat aldım çoğu 5.700-6.800 bandında bir fiyat verdi ve bazıları tren deca da ekleyebilirsin dediler ama kararsız kaldım diyebilirim.
    • Yazan: muzaffer
      Merhaba Arkadaşlar,
      6 nisan itibari ile Noxy boldenon ve iran testo kürüne başladım. 20 hafta planladım. Kick start olarak günlük 50 mg anapolon var. Dozajlar 500 testo ve 500 bolde şeklinde. Yaşım 36 ve 2 yıldır düzenli spor geçmişim var. Formumu sizinle paylaşıyorum. 1 yıldır haftada 5 gün tek bölge çalışıyorum. Günde en az 4 litre olacak şekilde  Yarım saat ara ile 1 bardak su tüketimi. Sabah 50 gr yulaf, 3 yumurta ve 30 gr kuruyemiş. Gün içinde 300 pirinç, 100 makarna ve yanında bol yeşillik var. 
      Kullandığım takviyeler,
      1 kapsül natures supreme omega 3 1 servis kingsize monster pak 1 tablet nac 900 Siz değerli dostlarımdan eksik yönlerimi yorumlamanız, beslenme, antrenman ve kardiyo konusunda yönlendirmeniz olacaktır. Tek bölge mi yoksa çift bölge mi daha verimli olur? Beslenme yeterlimidir? Sizlerin görüşleri benim için çok değerli.
      Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. 

• Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      16 haftalık:
      testo bolde danabol Kürüne gireceğim elimde takviye eve koruyucu olarak:
      nac600 arimidex proviron omega 3 vitamin d3 multivitamin zma Var sizce yeterli mi ekstra bir şey almam gerekli mi yorumlarınızı bekliyorum ? 
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.