Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Buğrahan13    16

Cümleten Selamün aleyküm

Merak ettiğim bişey var

Tek basina proviron kullanimi spora ne gibi katkida bulunur veya libidioya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    382
Buğrahan13, Bir saat önce yazdı:

Cümleten Selamün aleyküm

Merak ettiğim bişey var

Çok bir katkıda bulunmaz ama testin yükselir kutunun yarisjnda anlarsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
Buğrahan13, 3 saat önce yazdı:

Cümleten Selamün aleyküm

Merak ettiğim bişey var

spora hiç bir katkısı olmaz :) varlığı yıllardır tartışılıyor ilacın zaten ne var ne yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
Buğrahan13, 3 saat önce yazdı:

Cümleten Selamün aleyküm

Merak ettiğim bişey var

Testo ya nasıl bir etkisi olur bilemem ama benim libidoyu çok kötü etkiledi.Tavsiye etmem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16
Ironmann, 4 saat önce yazdı:

Çok bir katkıda bulunmaz ama testin yükselir kutunun yarisjnda anlarsin

Eyvallah

Bay-T, 2 saat önce yazdı:

spora hiç bir katkısı olmaz :) varlığı yıllardır tartışılıyor ilacın zaten ne var ne yok.

😂 Eyvallah sağol

Ahmet28277, 2 saat önce yazdı:

Testo ya nasıl bir etkisi olur bilemem ama benim libidoyu çok kötü etkiledi.Tavsiye etmem.

Eyvallah

agfitness, 50 dakika önce yazdı:

Spora etkisi olmaz. Cinsel yönden performans düşüşü yaşayanlara deneme amaçlı 30 gün boyunca kullanım yaptıran doktorlar var, kimisinde fayda etmese de çoğunlukla işe yaradığı yorumları alındığını biliyorum.

Bırak ilacı da karbonhidrat ve su tüketimini yükselt, akşam 11 dediği an telefonu sessize al at bi kenara 8 saat güzel bi dinlen o zaman asıl faydayı görürsün.

Sağlıklı sporlar..

8 aydir yapmiyordum tekrar başladım 12 kilo verdim kollar 5 cm küçüldü tekrar kilo almam lazim temiz 3500. Kalori alıyorum

Gece yatmadan öncede decavit kullanıyorum

Dediğin gibi telefonu sessize alip yatiyorum 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Bu konu altında proviron tartışması yapalım  madem, yabancı bir kaynaktan proviron işlemlerini çeviri yardımıyla alıntılıyorum ; 

1) Proviron'un atomik yapısının bir sonucu olarak östrojen oluşturamaz. Bu nedenle, östrojen bağlayıcı enzimlere bağlanma kabiliyetinin artması (testosterona kıyasla) nedeniyle östrojen oluşumunu önler.

2) Daha önce de belirtildiği gibi proviron, erkek insan vücudundaki serbest testosteron miktarını arttırır. Testosteronun yaklaşık% 98'i seks hormonu bağlayıcı globüline (SHBG) bağlı olduğundan, SHBG'ye bağlı olduğu için artık serbest testosteron değildir ve bu nedenle olamaz. kas inşa etmek için kullanılabilir.

3) Bir DHT türevi olarak proviron, erkeklerde 'iyi olma' hissine (genellikle anabolik iyilik olarak adlandırılır) katkıda bulunur, bu nedenle geçmişte erkeklerde depresyonu tedavi etmek için kullanılmıştır. Ek olarak, vücut geliştiriciler onu yarışmalar için 'kurutmak' için kullanırlar, ancak Masteron tercih edilen bir seçenektir ve daha iyi bir seçenek olarak kabul edilir (proviron bir oral masteron olarak adlandırılmıştır - bu konu tartışmaya açıktır). Sertlikteki artış, serbest östrojen seviyelerindeki bir azalmadan kaynaklanır, böylece su tutulması azalır.

4) Proviron, döngüye androjenik bir bileşen eklediği için sıklıkla deka gibi bileşiklerle kullanılır. Böylece erkek cinsel dürtü kaybını ve iktidarsızlığı önler ve bir erkeğin belirli bir noktaya kadar seks yapmasına yardımcı olur. Bununla birlikte, doğal bir cinsel hormon olduğu için çok faydalı olan testosteronu (ve prop, tne, süspansiyon gibi bileşikleri) kullanmak çok daha mantıklıdır.

Şimdi kafama takılan şey ben TestE kullanıyorum suan 8.Haftadayım 9 kilo aldım ve 5.haftadan itibaren günlük 50 mg proviron alıyorum ;

Provironun östrojen dengesini ayarladığı  ve yükselmesine izin vermediği yazıyor.Büyümek icin de e2 bildiginiz üzere lazım.Şuan provironu kessem benim icin daha mı iyi yoksa devam mı edeyim sizce çünkü bulk ilerliyorum ve suan günlük aldığım karbonhidrat miktarı 600 gramdan fazla?

@agfitness Arda abi kür planlamasını seninle yapmıştık, turanabolu kestikten sonra günlük 50 mg proviron önermiştin bana.Senin de bu konuda yorumunu merak ediyorum?

@metinav Metin abi sen de bir yorum bırakırsan soruma çok sevinirim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.477
Emrahtkty, 17 dakika önce yazdı:

Metin abi sen de bir yorum bırakırsan soruma çok sevinirim.

Çeviri alıntı, bazı değerler dışında doğru...Dht geriye tersinmiyor o nedenle testoya yada östrojene çevrilemez.

Proviron bence bulkta gerekmez, deca gibi sorun çıkaran steroidlerin yanına dhn için baskılama amaçlı 1-2 tablet kullanılabilir.

Birde vucudu aşırı östrojen reseptörüne sahip kolay yağlanan kilo alanlara kullanımı faydalı olabilir düşüncesindeyim.

Bir winstrol ve anavar kadar hissedilir etkisi yok.Günlük bir iki tablet kullanımd,a bir haftadan sonra öfke ve sivilcelenmede artış yaşatıyor bende.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
metinav, 5 dakika önce yazdı:

Çeviri alıntı, bazı değerler dışında doğru...Dht geriye tersinmiyor o nedenle testoya yada östrojene çevrilemez.

Proviron bence bulkta gerekmez, deca gibi sorun çıkaran steroidlerin yanına dhn için baskılama amaçlı 1-2 tablet kullanılabilir.

Birde vucudu aşırı östrojen reseptörüne sahip kolay yağlanan kilo alanlara kullanımı faydalı olabilir düşüncesindeyim.

Bir winstrol ve anavar kadar hissedilir etkisi yok.Günlük bir iki tablet kullanımd,a bir haftadan sonra öfke ve sivilcelenmede artış yaşatıyor bende.

Benim vücut “simit” dediğimiz bölgeden yağlanmaya çok müsait.Büyümeme engel olur mu sence abı yoksa keseyim mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.477
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Benim vücut “simit” dediğimiz bölgeden yağlanmaya çok müsait.Büyümeme engel olur mu sence abı yoksa keseyim mi?

Günlük 1-2 tablet etkili olacagini düsünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Günlük 1-2 tablet etkili olacagini düsünmüyorum.

50 mg almaya devam ediyorum o halde..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
agfitness, 9 saat önce yazdı:

Proviron konusunda zaten söyleyeceklerimi belirtmiştim. Olmazsa olmaz bir ilaç değil oldschool döneminde yoktu millet gayet testo ve primo ile dianabol ile ne vücutlar yaptılar. Proviron çok basit şekilde serbest testoyu tekrar devreye sokarak çalışan testoya dahil etme yetisine sahip oluşu gözlemlenmesi üzerine spor camiasında kullanılmış ve başarılı sonuç göstermiştir bundan dolayı da kulaktan kulağa duyulur hale gelmiştir bundan 3-4 sene öncesine kadar Provironun adı bile geçmiyordu. Ben sana az da olsa kürüne destek olsun diye son 5-6 hafta eklemeni önerdim mucizevi bir ilaç değil. Ki yan etki bazında karaciğeri oxa gibi minimal etkilediği için orta ağırlıktan en ağır kürlere kadar hepsinde eklenebilir (kişiye kalmış !)

Sağlıklı sporlar...

Oldschool dönemde testo bile yoktu sadece prima ve dianabol kürleri vardı testo sonradan bulundu istersen arnoldun kürlerini araştır 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.477
Cuneyt, 4 saat önce yazdı:

Oldschool dönemde testo bile yoktu sadece prima ve dianabol kürleri vardı testo sonradan bulundu istersen arnoldun kürlerini araştır 

Bunlar testosterondan sentezlenen formlar.Testo olmadan bunları üretemezsin, keşfedemezsin...Eski sporcuların ne kullandıkları mechul tam anlamıyla.Bazısının only anaboliklerle ve kadavraların beyinlerinden alınan hgh kullandıkları rivayetler var :)  Ama net bir şey yok, deneyen de en azından ülkemizde pek yok...

Halbuki primobolan çocuklara ve kadınlara iştah açsın ve kilo aldırsın diye doktor tarafından ayda 1 ampül şeklinde reçete ediliyor.Nandrolonda tamamen insan için üretilen bir anabolik...Trenbolon da, sığırların et verimini arttırması için üretilmiş, pelet şeklinde piyasaya verilmiş zamanında...Benzer bir durum da clenbuterol için geçerli veteriner kullanımda...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
metinav, 7 saat önce yazdı:

Bunlar testosterondan sentezlenen formlar.Testo olmadan bunları üretemezsin, keşfedemezsin...Eski sporcuların ne kullandıkları mechul tam anlamıyla.Bazısının only anaboliklerle ve kadavraların beyinlerinden alınan hgh kullandıkları rivayetler var :)  Ama net bir şey yok, deneyen de en azından ülkemizde pek yok...

Halbuki primobolan çocuklara ve kadınlara iştah açsın ve kilo aldırsın diye doktor tarafından ayda 1 ampül şeklinde reçete ediliyor.Nandrolonda tamamen insan için üretilen bir anabolik...Trenbolon da, sığırların et verimini arttırması için üretilmiş, pelet şeklinde piyasaya verilmiş zamanında...Benzer bir durum da clenbuterol için geçerli veteriner kullanımda...

Doğrudur hocam 

agfitness, 11 saat önce yazdı:

Testo vardı, dediğin şeylerin hepsini biliyorum Arnold'un 1gr Primo ve 3-4 tablet Dbol kullanımına ilişkin doğruluk payı çok yüksek rivayetler var. Senin tecrüben kadar araştırmışlığım var emin ol. Testonun 1930'larda sentezlenmeye başladığını ve ikinci dünya savaşı sonrası askerlerin ve sivillerin iyileşmesinde kullanılmak üzere Almanlar'ın yıllarca kullanımını yaygınlaştırdığı ve 1970'li yıllar ile beraber spor dünyasına adımını attığını bilmiyorsan o senin eksikliğin. Emir vari konuşmadan önce karşındakinin kim olduğunu bil.

Ayrıca Olschool'u sadece Arnold mu sanıyorsunuz?

Rich Gaspari, Tom Platz, Lee Haney, Samir Bannout, Vince Taylor gibi bir çok sporcu da bu dönemin yıldızları ve çatır çatır testo kullandıklarına dair bir çok yabancı kaynak var bunları da bil o zaman Cüneyt ;)

Sağlıklı sporlar...

Selam dostum bana bu bilgiyi savaş cebeci denen adam verdi araştırmalar felan var dedi ne kadar doğru nr kadar yanlış tartışılır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bayankisisi    0

Merhabalar ben bilincsiz bir sekilde cok asiri tuketim olmaksizin proviron kullandim cok yakinimin guclendirici, yorgunluga iyi gelir tavsiyeleri uzerine...

tabii ki abartmadim fakat Akilsizlik edip arastirmadim bugun detaylica bakmam uzerine Bayan kullanimina uygun olmadigi yaziyor ve tedirgin oldum. Acaba herhangi bir sikinti vs bir durum olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Bayankisisi, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar ben bilincsiz bir sekilde cok asiri tuketim olmaksizin proviron kullandim cok yakinimin guclendirici, yorgunluga iyi gelir tavsiyeleri uzerine...

tabii ki abartmadim fakat Akilsizlik edip arastirmadim bugun detaylica bakmam uzerine Bayan kullanimina uygun olmadigi yaziyor ve tedirgin oldum. Acaba herhangi bir sikinti vs bir durum olur mu?

Endişe etmene gerek yok. Zayıf bir ilaçtır. Kullanımı kesip hayatına devam edebilirsin. 

Yorgunluktan yana şikayet varsa aile hekimine tam kan testi, karaciğer enzim testi ve kandaki vitamin değerlerini gösteren bir testi ücretsiz yaptırıp bizimle paylaşırsan sebebi ve çözümü hakkında yorum yapabiliriz. Yorgunluk konusunun bir çok sebebi olabiliyor. Veya tüm bunlarla da uğraşmayıp "Nature Supreme for woman" isimli multi vitamini kullanıp 1 ay sonraki durumunu gözlemleyebilirsin. 

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
metinav, 2.10.2020 - 14:06 yazdı:

Metin abi “ nandrolon insanlar için üretilmiş “ cümlen ilgimi çekti oldukça efektif çalışıyor ve muazzam kütleler koyuluyor dah önce hiç kullanmadım deka veya npp de deka dick olayını nasıl dengeleyebiliriz kaçınılmaz son mı bu 😅 yoksa östrojen ile dengeli mi kontrol altında tutulabilir mi çaresi ne bunun ,bilgin varsa  aydınlatır mısın abi ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Provironu genelde yüksek doz only testo, deca gibi ilaçları kullanıp testleri sapa sağlam çıkmasına rağmen sorun yaşayanlarda kullandırıyorum. 

Beraberinde arimidex ile aromataz enzimini de bastırıp E2 düşürtüyorum. Düşük E2 ve DHT türevini de vücuda sokunca bir nevi tetiklenme yaşanıyor ve ereksiyon düzeliveriyor. Son ilaçtan sonra da bir kaç doz ereksiyon sağlayıcı ilaç aldırıyorum ki oradaki kılcallarda sorun varsa açılsın.

Bana gerek çevremden, gerekse sosyal medyadan bu şekilde sorun yaşayıp ulaşanlar oldu. Şu vakte kadar da yukarıda yazdığım yöntem hep işe yaradı. Koca koca adamların sorunu çözülünce yaşadığı sevinç paha biçilemez. :)

Yani provironu destek değil tedavi amaçlı kullandırtıyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
Eyzel2, 8 saat önce yazdı:

Metin abi “ nandrolon insanlar için üretilmiş “ cümlen ilgimi çekti oldukça efektif çalışıyor ve muazzam kütleler koyuluyor dah önce hiç kullanmadım deka veya npp de deka dick olayını nasıl dengeleyebiliriz kaçınılmaz son mı bu 😅 yoksa östrojen ile dengeli mi kontrol altında tutulabilir mi çaresi ne bunun ,bilgin varsa  aydınlatır mısın abi ?

Nandrolon, testosteron, rimobolan, parabolan, masteron bunlar insan kullanımı için üretilmiş olan steroidler. Parabolan ve masteron ilk üretilme amacı kadınlar içindi hatta :D Deca dickin gerçekleşmesinin 3 farklı mekanizması var aslında ancak prolaktin ve östrojeni aynı anda kontrol altında tutan kişilerde deca dick olayına şahsen şahit olmadım. Garanti olarak yapabileceğin şey bu 2 hormonu kontrol altında tutmak ve decanın ya da nppnin yanına bir tane DHT türevi masteron veya rimobolan eklemek. Oxandrolone veya winstrol de olur oral olarak

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
hectordoyle, 40 dakika önce yazdı:

Nandrolon, testosteron, rimobolan, parabolan, masteron bunlar insan kullanımı için üretilmiş olan steroidler. Parabolan ve masteron ilk üretilme amacı kadınlar içindi hatta :D Deca dickin gerçekleşmesinin 3 farklı mekanizması var aslında ancak prolaktin ve östrojeni aynı anda kontrol altında tutan kişilerde deca dick olayına şahsen şahit olmadım. Garanti olarak yapabileceğin şey bu 2 hormonu kontrol altında tutmak ve decanın ya da nppnin yanına bir tane DHT türevi masteron veya rimobolan eklemek. Oxandrolone veya winstrol de olur oral olarak

Hocam bu anlattığınız dht olayını daha önce bir deva kür konusu açmıştım ve @rastlantisal hocam aynı şeyi söylemişti  daha sonra konuyu iyice araştırdım rimobolan kesinlikle uygun oluyor,, örneğin 10 hafta Deca giriyorsun bunun tam anlamı ile patlama etkisi bağladığı hafta rimobolan eklersek ileriye dönük yan etkileri azaltoryormuş,, yanlız benim. Meral ettiğim konu şu siz biliyorsanız aydınlatın beni,, 500 sustanon_300 Deca alıcam pazartesi ve cuma enjeksiyon yapıcam,, dht olarak 200 rimobolan ekledim rimo yu çarşamba enjeksiyon yapıcam, toplamda bana 500 susta yetermi yoksa rimobolan vurduğum gün sustanon da ekleyimmi yani 750 mg susta mı olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633

mcanmeco, 4 saat önce yazdı:

Meral ettiğim konu şu siz biliyorsanız aydınlatın beni,, 500 sustanon_300 Deca alıcam pazartesi ve cuma enjeksiyon yapıcam,, dht olarak 200 rimobolan ekledim rimo yu çarşamba enjeksiyon yapıcam, toplamda bana 500 susta yetermi yoksa rimobolan vurduğum gün sustanon da ekleyimmi yani 750 mg susta mı olsun 

500 sustanonu rimobolan var diye 750 mi yapmak istiyorsun? Böyle anladım ancak 3. bir anabolizan eklediğin için mg artırmana gerek yok yani :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
hectordoyle, 5 saat önce yazdı:

500 sustanonu rimobolan var diye 750 mi yapmak istiyorsun? Böyle anladım ancak 3. bir anabolizan eklediğin için mg artırmana gerek yok yani :D 

Ben düzgün anlatım yapamadım kusura bakmayın, Toplamda 10 hafta Deca kürü yapıcam ve sustanonu 500 de bırakmak istiyordum fakat decanın 6. Haftasından itibaren 200 mg rimobolan başlıycam 3. Bir anabolizan eklediğim için testoyu da arttırmama gerek varmı yokmu bilemedim bu yüzden sormak istedim,, ama sustanon u arttırmama gerek yoksa hiç arttırmam,, tabi şimdi sormak lazım rimobolan östrojene dönüşmüyormu diye, araştırdığımda östrojene dönüşmesini okuyorum,, Nor19 lar gibi testesteron u baskılarsa daha çok sorunla karşılaşırım diye korktum açıkçası. Bütün bunları deca dick i azaltmak için yapıyorum,,, benim kür tecrübelerim eskide kaldı ve 2017 den beri çok uzak kaldım bu forum ve sizler gibi tecrübeleri olan arkadaşlar sayesinde hergğn yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

500 testosteron yeterli. Bu sefer yukarıda yazdığım senin de anlattığın mantığa göre testo artırdığında DHT etkisinde kalman için rimabolonda artırman gerekecek. Deca bittikten sonra en azından 5 hafta daha testo + rimabolon devam et. Sonra 4 hafta da only enhantate devam et. Deca aldığın süre boyunca 10 günde 1 yarım tablet dostinex de al. 

Eğer vücudunda (benimki gibi) decaya karşı çok hassasiyet yoksa tertemiz girip çıkacağını düşünüyorum. 2023 deca kürümü bende bu şekilde yapacağım. Daha önce günde 1 proviron ile denedim ama devede kulak kaldı. Hatta decanın son haftalarına doğru dehşet cinsel istek yaşasam da ereksiyon desteksiz ancak %50-60 idi. 

Tabi sonra Metin abi düzeltti sağ olsun :)

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

500 testosteron yeterli. Bu sefer yukarıda yazdığım senin de anlattığın mantığa göre testo artırdığında DHT etkisinde kalman için rimabolonda artırman gerekecek. Deca bittikten sonra en azından 5 hafta daha testo + rimabolon devam et. Sonra 4 hafta da only enhantate devam et. Deca aldığın süre boyunca 10 günde 1 yarım tablet dostinex de al. 

Eğer vücudunda (benimki gibi) decaya karşı çok hassasiyet yoksa tertemiz girip çıkacağını düşünüyorum. 2023 deca kürümü bende bu şekilde yapacağım. Daha önce günde 1 proviron ile denedim ama devede kulak kaldı. Hatta decanın son haftalarına doğru dehşet cinsel istek yaşasam da ereksiyon desteksiz ancak %50-60 idi. 

Tabi sonra Metin abi düzeltti sağ olsun :)

@rastlantisal@hectordoyle @metinav

Hocalarım sizce bu şekilde uygunmudur 

15 günde arayla yarım tablet dostinex 

Decanın 3. Haftasından itibaren, 2 hafta boş 1 hafta dolu olucak şekilde proviron

Decanın 5. Haftasından itibaren haftada 3 gün 1 tablet Tamoksifen, tabi duruma göre arttırım 

Deca bitimi test vericem duruma göre kür içi pct yapıp rimobolan lara devam edicem,, 

Screenshot_20220911-080630_Samsung Notes.jpg

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Decayı hiç 400e çıkarma.

19-22 arası ise köşedeki wp simgesinden iran enhantate al. Sustanun PCT zor. En uzun esteri beklemen gerekir ki cidden uzun. 

Decadan sonra olan rimabolon kısmını da 5 hafta tutabilirsin.

Provironun bu küre katkısı olmaz.

Tamoksifeni ise jineko belirtisi var ise kullan ve onu da test yaptırarak.

Tüm testleri de yaptırmana gerek yok. Bu kür boyunca arada bir Prolaktin ve E2 testi yaptırsan kafi. İlaçlar eczane malı zaten. O ikisini de biolablarda 200-250 tl gibi bir bütçe ile yaptırırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Decayı hiç 400e çıkarma.

19-22 arası ise köşedeki wp simgesinden iran enhantate al. Sustanun PCT zor. En uzun esteri beklemen gerekir ki cidden uzun. 

Decadan sonra olan rimabolon kısmını da 5 hafta tutabilirsin.

Provironun bu küre katkısı olmaz.

Tamoksifeni ise jineko belirtisi var ise kullan ve onu da test yaptırarak.

Tüm testleri de yaptırmana gerek yok. Bu kür boyunca arada bir Prolaktin ve E2 testi yaptırsan kafi. İlaçlar eczane malı zaten. O ikisini de biolablarda 200-250 tl gibi bir bütçe ile yaptırırsın.

Teşekkürler hocam önerilerini dikkate alıcam 💪💪💪

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.