Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Arrow355

Kürdeyim halsizlik ve antreman bitirememe

Önerilen İletiler

Arrow355    4

Bu Ilaçlar Niye Halsizlik Yapıyor Antremanı Bitirmeye Gücüm Olmuyor Ne Açlık Geldi Nede Bir Şey 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arrow355    4
Efeedd, 1 dakika önce yazdı:

Kortizol vardır içinde büyük ihtimal.

Antreman bitiremiyorum o kadar halsizlik oluyor ki 7 8 hafta oldu açlık falan da hiç vermedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Arrow355, 18 dakika önce yazdı:

Antreman bitiremiyorum o kadar halsizlik oluyor ki 7 8 hafta oldu açlık falan da hiç vermedi

Açlık dışındaki diğer durumlar nasıl? kas gelişimi, pump vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
hectordoyle, Şimdi yazdı:

Açlık dışındaki diğer durumlar nasıl? kas gelişimi, pump vs

Çok Aman Aman Bir Şey Göremedim Var Ama Anabolikten Dolayimi Degil Mi Bilemiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4

Daha önce merdiven altı bir üründe kullanmistim aclik hissi fenaydi 5.haftada damarlanma pump falan bu suankiler sp falan bilindik markalar ama o merdiven altı ürün kat kat fazla iyiydi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Kortizol vuruyorsun hocam çok büyük ihtimal kendine. Sabah yataktan çıkamıyorsun, tüm gün yatasın bişe yapasın gelmiyor, psikolojin kötü büyük ihtimalle. Hafif suda tutmuşsundur kortizol yüzünden şekil aldım sanarsın ufaktan.

Eğer dediğim gibiyse kürü bırak pct yap direk. 8 haftada çalışmadıysa daha vucuduna b.k püsür sokup daha fazla yorma her enjeksiyon daha fazla zarar. Geçmiş olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
Efeedd, 2 saat önce yazdı:

Kortizol vuruyorsun hocam çok büyük ihtimal kendine. Sabah yataktan çıkamıyorsun, tüm gün yatasın bişe yapasın gelmiyor, psikolojin kötü büyük ihtimalle. Hafif suda tutmuşsundur kortizol yüzünden şekil aldım sanarsın ufaktan.

Eğer dediğim gibiyse kürü bırak pct yap direk. 8 haftada çalışmadıysa daha vucuduna b.k püsür sokup daha fazla yorma her enjeksiyon daha fazla zarar. Geçmiş olsun

Taninmiş ismi olan birinden almistim ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Görünen köy kılavuz istemez hocam söylenenleri yaşıyorsan ilaç patlak. 8 hafta kür yapıpta bu hale düşülür mü ?Orjinal ilaçla şimdiye süpermen gibi hissediyor olman lazımdı. Ama senin bileceğin iş tabi benim yorumum yukarıda yazdığım gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Ben şuan  balkan testo turinabol ve sp bolde küründeyim 10. haftada güç gelmeye başladı  şuan 14 bitiyor şuan muhtemelen aynı kürdeyiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
Arrow355, 14 dakika önce yazdı:

Burdan mı temin ettiniz

Yok   A.B  Ve T.F  den almiştim  açlık hissi  6-7 . haftalarda felan geldi  yada şöyle diyim hep vardı açlık hissi kürden öncede  onuda ekliyeyim İlaç açılması 10. hafta oldu  şuan 14 teyim biraz  modum düştü  büyük ihtimal e2 yükseldi yine  şimdi onu dengelicem  devam edicem  20. haftaya kadar . Şuan  bana memnunmusun dersen  iyi derim yani.   10 kg aldım  kol  37 den 44.5 oldu . Birde şunu ekliyeyim cücut acayip damarlandı bacak yoktu onuda yeni başladım çalışmaya bacakta bile damar çıkmaya başladı o derece diyebilirim.  Bence  10-11 e kadar bekle oyle karar ver.    

tarihinde selvituncer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
Testocu, 1 dakika önce yazdı:

Bolde bende de açlık yapmadı bilgin olsun 

Kaçinci haftadasin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
selvituncer, 1 dakika önce yazdı:

Yok   A.B  Ve T.F  den almiştim  açlık hissi  6-7 . haftalarda felan geldi   İlaç açılması 10. hafta oldu  şuan 14 teyim biraz  modum düştü  büyük ihtimal e2 yükseldi yine  şimdi onu dengelicem  devam edicem  20. haftaya kadar . Şuan  bana memnunmusun dersen  iyi derim yani.   10 kg aldım  kol  37 den 44.5 oldu . Birde şunu ekliyeyim cücut acayip damarlandı bacak yoktu onuda yeni başladım çalışmaya bacakta bile damar çıkmaya başladı o derece diyebilirim.  Bence  10-11 e kadar bekle oyle karar ver.    

Bro antreman bitiremiyorum inanilmaz halsizlik yapti ilaç kestikten2 3 hafta sonra inanilmaz artti performansım enerjim yerine geldi tuhaf bir sekilde bir kac soru sormak istiyorum uzlaşabilecegim bir sosyal medya hesabin var mi reis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Şu an 12. Haftadayım primo Prop npp küründeyim , bundan önce  prop bolde kullanmıştım 2 kürüm de de açlık yaşamadım 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
Arrow355, 6 dakika önce yazdı:

Bro antreman bitiremiyorum inanilmaz halsizlik yapti ilaç kestikten2 3 hafta sonra inanilmaz artti performansım enerjim yerine geldi tuhaf bir sekilde bir kac soru sormak istiyorum uzlaşabilecegim bir sosyal medya hesabin var mi reis

sosyal medya yasak brom burdan sorarsan her türlü cevaplarım büyük ihtimal aynı ürünleri kullanıyoruz yeni balkan ve sp  ürünleri sorgulamadın mı sitesinden. Birde bu bolde bendede çok geç açıldı önceki kürümde   6-7 de iyi hissetmiştim şimdi 10. hafta bitiminde aniden bir güç geldi bana oyle diyebilirim. Birde libidomda öyle tavan değil ilk zamanlar yüksekti şimdi sabitlendi gibi birşey . 14 hafta oldu ondan mı bilmiyorum :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Belki over training olmuşsundur bir hafta antreman yapma yemeği filan sal istediğin gibi takıl dene...İkinci şık ilaçlar bağışıklık düşürür bazen hasta bile olursun...Boldenon bende de açlık hissi yapmıyor primi öyle değil mesela boldenondan damarlanma sertlik filan bekleme deca filan varsa olabilir testo kaç mg vuruyorsun testoyu yukseltebilirsin denemek lazım...Son şık arkadaşın dediği gibi ilaç sahte olabilir zaten anlamış değilim 2 sene öncesine kadar kimsede SP yoktu Burak abi ve bir kişide daha. vardı sadece şu an herkes bir yerden sp çıkarıyor sorsan hepsi kendi getiriyor insanların bir markaya güveni artsın yapar bunlar hemen aynısini o yüzden dikkat etmek lazim... 

He söylemeyi unuttum hormonlarınlada ilgili bir şey olabilir sebebi çok...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
Ironmann, 1 dakika önce yazdı:

Belki over training olmuşsundur bir hafta antreman yapma yemeği filan sal istediğin gibi takıl dene...İkinci şık ilaçlar bağışıklık düşürür bazen hasta bile olursun...Boldenon bende de açlık hissi yapmıyor primi öyle değil mesela boldenondan damarlanma sertlik filan bekleme deca filan varsa olabilir testo kaç mg vuruyorsun testoyu yukseltebilirsin denemek lazım...Son şık arkadaşın dediği gibi ilaç sahte olabilir zaten anlamış değilim 2 sene öncesine kadar kimsede SP yoktu Burak abi ve bir kişide daha. vardı sadece şu an herkes bir yerden sp çıkarıyor sorsan hepsi kendi getiriyor insanların bir markaya güveni artsın yapar bunlar hemen aynısini o yüzden dikkat etmek lazim... 

He söylemeyi unuttum hormonlarınlada ilgili bir şey olabilir sebebi çok...

Reis ilaclari kesmistim zaten kestikten sonra kendine geldi resmen antremanda ki performansım çok saçma şekilde merdiven altı ürün kullanan arkadaşın aldığı verim muazzamdı benim de durum boyleydi antreman cikaramiyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Bir karaciğerine de baktırmanı öneririm karaciğer değerleri de enerjiyi etkiliyor. Sadece alt ast değil bilirubin total bilirubin ggt bunlar da önemli. Geçmiş olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
JrRommel, 3 dakika önce yazdı:

Bir karaciğerine de baktırmanı öneririm karaciğer değerleri de enerjiyi etkiliyor. Sadece alt ast değil bilirubin total bilirubin ggt bunlar da önemli. Geçmiş olsun

Ilaci kestikten bir süre sonra duzeldi ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.