Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mhmt38

Kürde antidepresan

Önerilen İletiler

Mhmt38    285

İyi günler arkadaşlar hocalarım. Bu kardeşiniz maalesef 3 yıldır paxera denilen illet bir antidepresan kullanmakta. Bırakması ise tabiri caizse uyuşturucu bırakırmış gibi yoksunluk etkisi göstermekte. Diğer ilaç Zestat. Onu bıraktığın an bir sıkıntısı yok. Şu an testo bolde küründeyim tren devam edeceğim kısmetse. İlaçları bıraktığım anda kürde olmam mı daha iyi olur yoksa kürü bırakmam mı. Ya da şöyle devam et diyeceğiniz bir kür fikri var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.562
Mhmt38, Bir saat önce yazdı:

İyi günler arkadaşlar hocalarım. Bu kardeşiniz maalesef 3 yıldır paxera denilen illet bir antidepresan kullanmakta. Bırakması ise tabiri caizse uyuşturucu bırakırmış gibi yoksunluk etkisi göstermekte. Diğer ilaç Zestat. Onu bıraktığın an bir sıkıntısı yok. Şu an testo bolde küründeyim tren devam edeceğim kısmetse. İlaçları bıraktığım anda kürde olmam mı daha iyi olur yoksa kürü bırakmam mı. Ya da şöyle devam et diyeceğiniz bir kür fikri var mı? 

Zestat antidepresan olmasının yanında, ağır bir antihistaminik ilaçtır.Bende uyku sorunları için en düşük dozunu almıştım bir tableti dörde bölüp içtiğimde bile iki gün balyoz yemiş gibi uykulu geziyorum :) Kürde bu şekildeyken çalışmak zor ama trenbolonun yaratacağı uykusuzlukta düşük dozlarda faydası olabilir.

Paxera ile ilgili deneyimim yok, hayatımda antidepresan hiç kullanmadım.Fakat seratonin ve dopamin seviyelerini ciddi derecede değiştirip bağımlılık yaptıkları kesin gibi.

Bırakmak için bence bitkisel ve doğal seratonini dengeleyen geliştiren maddelere yönelmelisin.Mesela rhodiola böyle bir bitki.Onun yanında 5htp alabilirsin antidepresanlar kadar etkili birlikte.Ne kullanırsan kullan her zaman aldığın şeyler standardize edilmiş ve kaliteli olmalı yoksa çerçöp etkisiz şeylerle dolu ürünlerle verim alamazsın.En az 3 ay kullanman lazım.Bunun yanında insanda seratoninin %85 gibi bir oranını bağırsaktaki bakteriler üretiyor.O nedenle sağlam ve sana uygun 10 milyar bakterili prebiyotik de kullanmalısın.Birde d3 ve b12 en iyi formlarından hergün düzenli kullanmalısın.Magnezyum sitrat formunu da eksik etme...Bunları kullansan eminim antidepresana hiç gerek kalmaz.Bir çoğumuzda eksik veya yetersiz olduğundan, farklı şekillerde yansımaları oluyor hayatımıza.

Trenbolon kürlerinde asabiyet ve öfke krizleri ortaya çıkabiliyor ve bazı sporcuların antidepresan kullandıklarını duyuyorum.Faydası da olabilir ters etkilere de neden olabilir.Kesin bir şey söylemek zor...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Zestat antidepresan olmasının yanında, ağır bir antihistaminik ilaçtır.Bende uyku sorunları için en düşük dozunu almıştım bir tableti dörde bölüp içtiğimde bile iki gün balyoz yemiş gibi uykulu geziyorum :) Kürde bu şekildeyken çalışmak zor ama trenbolonun yaratacağı uykusuzlukta düşük dozlarda faydası olabilir.

Paxera ile ilgili deneyimim yok, hayatımda antidepresan hiç kullanmadım.Fakat seratonin ve dopamin seviyelerini ciddi derecede değiştirip bağımlılık yaptıkları kesin gibi.

Bırakmak için bence bitkisel ve doğal seratonini dengeleyen geliştiren maddelere yönelmelisin.Mesela rhodiola böyle bir bitki.Onun yanında 5htp alabilirsin antidepresanlar kadar etkili birlikte.Ne kullanırsan kullan her zaman aldığın şeyler standardize edilmiş ve kaliteli olmalı yoksa çerçöp etkisiz şeylerle dolu ürünlerle verim alamazsın.En az 3 ay kullanman lazım.Bunun yanında insanda seratoninin %85 gibi bir oranını bağırsaktaki bakteriler üretiyor.O nedenle sağlam ve sana uygun 10 milyar bakterili prebiyotik de kullanmalısın.Birde d3 ve b12 en iyi formlarından hergün düzenli kullanmalısın.Magnezyum sitrat formunu da eksik etme...Bunları kullansan eminim antidepresana hiç gerek kalmaz.Bir çoğumuzda eksik veya yetersiz olduğundan, farklı şekillerde yansımaları oluyor hayatımıza.

Hocam etiketlemedim ama özellikle yorumunuzu bekliyordum teşekkür ederim. Bağırsak konusunda kesinlikle haklısınız. Spastik bağırsak sendromundan muzdariptim zestat unutturdu rahatsızlığımı. Paxera da yoğun bir baş dönmesi elektrik çarpması var bırakınca. Yazdıklarınızı harfiyen uygulayacağım. Tekrar teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Onursnmz    25

İlacı kafanıza gore mi bırakıyorsunuz. Bende 3 yıldır paxera kullanıyorum fakat küre gireceğim için doktorumla konuştum ilacı bitirmeye gidiyoruz. Günlük 30mg paxera alırken şuan 10mg kadar indim, birkaç ay içinde sifirlayacagim. Tabiki doktor kontrolünde... Eğer ilacı birakcaksaniz doktorunuza başvurun o sizi yönlendirecektir böylece yan etkileri en aza iniyor.

Bunlar haricinde anabolik ilaçların antidepresanlarla beraber alınmaması gerektiğini okumuştum birkaç yerde. Ama doğrusu nedir tam olarak bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Onursnmz, 3 dakika önce yazdı:

İlacı kafanıza gore mi bırakıyorsunuz. Bende 3 yıldır paxera kullanıyorum fakat küre gireceğim için doktorumla konuştum ilacı bitirmeye gidiyoruz. Günlük 30mg paxera alırken şuan 10mg kadar indim, birkaç ay içinde sifirlayacagim. Tabiki doktor kontrolünde... Eğer ilacı birakcaksaniz doktorunuza başvurun o sizi yönlendirecektir böylece yan etkileri en aza iniyor.

Bunlar haricinde anabolik ilaçların antidepresanlarla beraber alınmaması gerektiğini okumuştum birkaç yerde. Ama doğrusu nedir tam olarak bilmiyorum.

Hayır doktor kontrolünde bırakacağım. Ama o halde bile zormuş. İnşallah sıkıntısız bırakırız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.