Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

painsever

Gainer yardim

Önerilen İletiler

painsever    17

Merhaba arkadaşlar protein tozu gainer hiç kullanmadım ama sanırım bu aralar kullanmayı düşünüyorum pirinç tüketmek artık çok zorlaştı yerken kusacak dereceye geldim diyebilirim gainer düşünüyorum fakat sorum şu olacak gainer sağlıklı karbonhidrat mi içeriyor yoksa sağlıksız mi yani pirinç mi makarna mi gibi diyebiliriz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

goktanb    17

Sadece karbonhidrat eksiğin varsa maltodextrin alabilirsin fiyatı uygun fakat kontrolsüz kullanırsan yağlanırsın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53

tadsız, kolay sindirilen, kana çabuk karışan ve çok çabuk enerji veren, mısır nişastasından elde edilen bir tür şeker türevi  1 servisi de 440 kalori yanlış hatırlamıyorsam 130 lira gibi güzel bi fiyatı da var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    258

Göktan doğru söylüyor onu dinlemelisin. Gainer a veya protein tozuna vereceğin paraya. Lor ve maltodekstrin akar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17
goktanb, 33 dakika önce yazdı:

Sadece karbonhidrat eksiğin varsa maltodextrin alabilirsin fiyatı uygun fakat kontrolsüz kullanırsan yağlanırsın

Hocam basit carb mi bu dediğiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    371

Paran var kaliteli bir şey alicaksan vitargo al veya nutrade biraz daha uygun ve uzun vadeli gitsin diyorsan hardline al veya protein ocean maltodextrin i var kullanmadım ama ise yarar büyük ihtimal.Ama en iyisi tabiki vitargooo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    90

20 kg maltodekstrin 260 tl . 5 kg gainer aynı fiyat hemen hemen . Seçim senin . Diyeceksinki gainerda protein var o var bu var maltoyla bir değil  . Gainerdaki proteinden vitamin mineralden alacağını beslenmenle alabiliyo olman lazım zaten . Ha işin gereği gerçekten öğün atlamamak için zor durumda kaldığında kullanıcaksan bukadar ince eleyip sık dokuyosan verdiğin paraya değeceğini düşünüyosan gainer al .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
goktanb    17
painsever, 1 saat önce yazdı:

Hocam basit carb mi bu dediğiniz 

Gainerlarda da bu madde kullanılıyor glisemik indeksi yüksek ama basit şeker değil benim görüşüm antrenmandan hemen sonra kullanılması boşalan glikojen depolarını doldurmak için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17
goktanb, 3 saat önce yazdı:

Gainerlarda da bu madde kullanılıyor glisemik indeksi yüksek ama basit şeker değil benim görüşüm antrenmandan hemen sonra kullanılması boşalan glikojen depolarını doldurmak için 

Yanı basit değil kompleks karbonhidrat 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.