Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Onursnmz

Ilk only testo kurunde testo seçimi , testo p mi yoksa testi e mi

Önerilen İletiler

Onursnmz    25

Merhaba, ilaçları ve vücudumun vereceği tepkileri tanımak adına ve ileride yapacağım kürlerin verimini düşündüğüm için ilk kürümde only testo düşünüyorum. Bu noktada sormak istediğim ilk kürde testo enanthate mi kullanmak avantajlı yoksa testo p. de ilk kürde olurmu, yağ oranım yuzde 20lerde çok sıkı diyetle en fazla yüzde 16-17 kere inebiliyorum, çok garip bir metabolizmam var. Bu noktada yağsız hacimlenmek adına testo p. İle başlamak mantıklı geliyor. Fakat testo e. İle güzel bir bulk yapıp sonrasında definasyon kürü nasıl olur bilmiyorum. Bir yol gosterirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    638

Onursnmz, 12 dakika önce yazdı:

Merhaba, ilaçları ve vücudumun vereceği tepkileri tanımak adına ve ileride yapacağım kürlerin verimini düşündüğüm için ilk kürümde only testo düşünüyorum. Bu noktada sormak istediğim ilk kürde testo enanthate mi kullanmak avantajlı yoksa testo p. de ilk kürde olurmu, yağ oranım yuzde 20lerde çok sıkı diyetle en fazla yüzde 16-17 kere inebiliyorum, çok garip bir metabolizmam var. Bu noktada yağsız hacimlenmek adına testo p. İle başlamak mantıklı geliyor. Fakat testo e. İle güzel bir bulk yapıp sonrasında definasyon kürü nasıl olur bilmiyorum. Bir yol gosterirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.. 

İkisi arasındaki tek fark esterler. Yani 100 mg testosteron enantatta 72 mg testosteron vardır  28 mg ı ise esteridir.  100 mg testosteron propionatta ise 83 mg testosteron vardır, geriye kalan 17 mg ı ise esteridir. Testosteron enantat 200 ile 300 mg arasında dozajlanırken testosteron propiyonat 100 ile 150 mg arasında dozajlanır. Sonuçta ikisi de testosteron bulkta enantat definasyonda propiyonat kullanılmalı diye bişey yok biri diğerinden daha hızlı çalışmaya başlıyor. Benim önerim enantat esterini kullanman çünkü enjeksiyon sıklığı az (haftada 2 defa) ve işi maliyete döktüğünde propiyonat daha pahalıya patlıyor. Ancak yine de kısa ester kullanmak istiyorsan sana kalmış. İki ilaçta aynı görevi görüyor formunu belirleyen tek şey beslenmendir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Onursnmz    25
hectordoyle, 6 dakika önce yazdı:

İkisi arasındaki tek fark esterler. Yani 100 mg testosteron enantatta 72 mg testosteron vardır  28 mg ı ise esteridir.  100 mg testosteron propionatta ise 83 mg testosteron vardır, geriye kalan 17 mg ı ise esteridir. Testosteron enantat 200 ile 300 mg arasında dozajlanırken testosteron propiyonat 100 ile 150 mg arasında dozajlanır. Sonuçta ikisi de testosteron bulkta enantat definasyonda propiyonat kullanılmalı diye bişey yok biri diğerinden daha hızlı çalışmaya başlıyor. Benim önerim enantat esterini kullanman çünkü enjeksiyon sıklığı az (haftada 2 defa) ve işi maliyete döktüğünde propiyonat daha pahalıya patlıyor. Ancak yine de kısa ester kullanmak istiyorsan sana kalmış. İki ilaçta aynı görevi görüyor formunu belirleyen tek şey beslenmendir.

Yorumunuz için teşekkürler çok açıklayıcı oldu, sanırım testo enanthate kullanacağım. Farklı bir görüş bildiren birisi olursa memnuniyetle okumaya hazırım. Bu arada belirtmeyi unutmuşum yaş 28 , 69kg dayım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Onursnmz    25

Bir arkadaşım ilk kurunde kısa esterli ilaç alırsan yarılanma süresi kısa olduğu için kandan çıkması daha erken olacak. Buda vücudunun toplamaya başlamasında daha avantajli bir konuma getirecek demişti. Araştırdığımda göre bu konuda hiçbir bilgi bulamadım. Ne dersiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Onursnmz, 24.09.2020 - 22:12 yazdı:

Bir arkadaşım ilk kurunde kısa esterli ilaç alırsan yarılanma süresi kısa olduğu için kandan çıkması daha erken olacak. Buda vücudunun toplamaya başlamasında daha avantajli bir konuma getirecek demişti. Araştırdığımda göre bu konuda hiçbir bilgi bulamadım. Ne dersiniz.

genelde garanti olsun diye kısa ester ilacın son enjeksiyonundan sonra  olması gerekenden biraz daha uzun süre beklerler. Kısa esterler vücuttan daha hızlı çıkıyor ve pct ye başlama süresi biraz daha erken oluyor. Arkadaşın bence bunu kastetmiştir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
gönderildi (düzenlendi)
hectordoyle, 24.09.2020 - 21:12 yazdı:

Hocam ne alaka ya ikiside testo dediğin gibi fakat aynı ürün değil ve aynı amaca hizmet etmiyorlar bilgin olsun. Enanthate esteri vucutta daha çok su tutuyor e2 ye daha çok negatif etkisi var gibi gibi çoğalır gider. 
Ben şahsen kendimden biliyorum Enanthate ile ne kadar temiz beslenirsem besleneyim vucut yinede su tutuyor 

Amaç def veya kilo vermekse propionat

Hacim almaksa su tutumu etkiside yüksek olan cvp ,susta veya Enanthate 

tarihinde selvituncer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
gönderildi (düzenlendi)
selvituncer, Bir saat önce yazdı:

Hocam ne alaka ya ikiside testo dediğin gibi fakat aynı ürün değil ve aynı amaca hizmet etmiyorlar bilgin olsun. Enanthate esteri vucutta daha çok su tutuyor e2 ye daha çok negatif etkisi var gibi gibi çoğalır gider. 
Ben şahsen kendimden biliyorum Enanthate ile ne kadar temiz beslenirsem besleneyim vucut yinede su tutuyor 

Amaç def veya kilo vermekse propionat

Hacim almaksa su tutumu etkiside yüksek olan cvp ,susta veya Enanthate 

İkisi de aynı. Definasyon küründe aynı beslenme idman ve kardiyo ile prop yerine ent kullan aynı sonuçları alırsın Yarışmacı değilsen ve kısa ester enjeksiyon sıklığını sevmiyorsan kısa ester kullanmak zorunda değilsin uzun esterle definasyon yapıp çok güzel form tutan adamlar var. Önemli olan ilaç değil beslenme, kardiyo ve antrenmandır

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.