Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nboramir

Ilk kür ve eleştiriler

Önerilen İletiler

nboramir    1

Merhaba arkadaşlar. Aşağıya fotoğrafını göndereceğim ürünler ücretsiz olarak elime ulaştı. Hem bunlar hakkında bilgi almak hem de durumumu izah edip eleştirilerinizi duymak istediğim için açtım konuyu. 27 yaşında 172 boy ve 95 kg olarak hayatını sürdüren bir insanım. Koronadan hemen önce biraz heyecan olsun diye şehir değiştirmiş ve işime hiç kimseniyi tanımadığım yabancı bir şehirde devam etme kararı aldım. Şansıma şehir değiştirdikten iki hafta sonra karantina başladı ve işyerleri kapandı evde 4 aya yakın tek başıma tıkılıp kaldım. Başlarda bir şekilde evde de spora devam etsem de zamanla psikolojik olarak sıkıntı çekmeye başladım özellikle yalnızlık konusu büyük sorun olmaya başladı.bu süreçte sporu aksatıp yeme içmeye de dikkat edemeyince 80 kg dan 105 e kadar çıktım. Şimdi toparlamaya çalışıyorum bi 10 kg verdim sanırım ama tartıya çıkmaya cesaret edemiyorum. Psikolojik buhranı da atlatabilmiş değilim motivasyonum ve enerjim bitmiş hissediyorum. O yüzden bi kürle birlikte spora yeniden hız verip değişimi gördükçe kendimi iyi hissedeceğimi ve en azından yaşama biraz olsun tutanabileceğimi düşünüyorum. Elime geçen ürünlerin fotoğrafını aşağıda paylaşıyorum ve yorumlarınızı bekliyorum. İstediğiniz gibi eleştirebilirsiniz sadece düşünceleri merak ediyorum.

IMG-20200924-WA0000.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    3.229

dostum iyiki bedava gelmiş para verdim deseydin çok üzülecektim 2 siyah 2 beyaz kutuya paramı verdi acaba dedim ilk görünce çünkü kutular dışında para edecek bir şey yok artada. ;) iyide sen kg verdim enerjim yok kendiem güvenim vs demişsin ama ilaçlar prop ve wins değil mi ben mi yanlış görüyorum bunlarla kg mu alacak kas mı kazanacaksın yada kazanacağını sanıyorsun? ha daha da kg vereyim yağ yakacağım kafasındaysan başka bir şey diyemem prop ve wins bir nevi kullanılabilir. nereden bedava geldi bunlar arkadaşın çöpe atacaktı sana mı verdi? bu ürünü tr satan int ortamında 2 kişli var birisi orta doğu balkanların en baba en kalifiye dolandırıcısı olan e.t. edirne taraflarında oturuyordu en son diğeride ne olduğu belli olmayan ste. sip. sitesi a ürünü istersin abi kalmadı sana daha iyisini yolladım diyen bi kalpazanın tezgahından çıkma ürünler neyse başarılar sana :D

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nboramir    1
Bay-T, 25 dakika önce yazdı:

dostum iyiki bedava gelmiş para verdim deseydin çok üzülecektim 2 siyah 2 beyaz kutuya paramı verdi acaba dedim ilk görünce çünkü kutular dışında para edecek bir şey yok artada. ;) iyide sen kg verdim enerjim yok kendiem güvenim vs demişsin ama ilaçlar prop ve wins değil mi ben mi yanlış görüyorum bunlarla kg mu alacak kas mı kazanacaksın yada kazanacağını sanıyorsun? ha daha da kg vereyim yağ yakacağım kafasındaysan başka bir şey diyemem prop ve wins bir nevi kullanılabilir. nereden bedava geldi bunlar arkadaşın çöpe atacaktı sana mı verdi? bu ürünü tr satan int ortamında 2 kişli var birisi orta doğu balkanların en baba en kalifiye dolandırıcısı olan e.t. edirne taraflarında oturuyordu en son diğeride ne olduğu belli olmayan ste. sip. sitesi a ürünü istersin abi kalmadı sana daha iyisini yolladım diyen bi kalpazanın tezgahından çıkma ürünler neyse başarılar sana :D

Hocam zaten hiç bir bilgim yok steroid ve peptidler hakkında. İnternette de araştırdığımda pek birşey bulamadım bunlar hakkında. Fiyatlar vardı bir kaç yerde sadece. Elime geçmesi de dediğiniz gibi olabilir çöpe gideceğine bana gelmiştir. Benim amacım tekrar 80 kg civarlarına düşüp düzgün bir fizik elde etmek. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
nboramir, 8 dakika önce yazdı:

Hocam zaten hiç bir bilgim yok steroid ve peptidler hakkında. İnternette de araştırdığımda pek birşey bulamadım bunlar hakkında. Fiyatlar vardı bir kaç yerde sadece. Elime geçmesi de dediğiniz gibi olabilir çöpe gideceğine bana gelmiştir. Benim amacım tekrar 80 kg civarlarına düşüp düzgün bir fizik elde etmek. 

Steroidler hakkında pek bir bilgin yoksa hiçbir steroide bulaşma. Araştırmanı yap, örnek kürlere bak, ilaçların yararları, yan etkileri, vücutta hangi organlara etki ettiğini, iyice araştır. PCT nedir ne değildir, kullanılan ilaçlar ileriye dönük sorunlara yol açabilir mi vs. araştırmanı yap, zaten bu forumda bahsettiğim konularla ilgili başlıklar bulunuyor ordan bakabilirsin. Az dişini sık naturel devam et. Belli bir seviyeye geldikten sonra (eğer kafana koyduysan tabi) kullanmaya başlayabilirsin. Bu arada o ilaçları da hiç vurma vücuduna

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nboramir    1
hectordoyle, 11 dakika önce yazdı:

Steroidler hakkında pek bir bilgin yoksa hiçbir steroide bulaşma. Araştırmanı yap, örnek kürlere bak, ilaçların yararları, yan etkileri, vücutta hangi organlara etki ettiğini, iyice araştır. PCT nedir ne değildir, kullanılan ilaçlar ileriye dönük sorunlara yol açabilir mi vs. araştırmanı yap, zaten bu forumda bahsettiğim konularla ilgili başlıklar bulunuyor ordan bakabilirsin. Az dişini sık naturel devam et. Belli bir seviyeye geldikten sonra (eğer kafana koyduysan tabi) kullanmaya başlayabilirsin. Bu arada o ilaçları da hiç vurma vücuduna

Teşekkür ederim. İlaçları çöpe atacağım gibi duruyor zaten.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.