Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dowan

Ilk steroid kürü için öneriler

Önerilen İletiler

dowan    1

Merhabalar arkadaşlar. Ben 21 yaşında 178 boyunda 82 kiloda %14 yağ oranı civarında olan biriyim. 3 farklı sporda lisanslı olarak görev yapmışlığım ve bir sürü sporu da zaman içerisinde hobi olarak yapmışlığım var. Vücut geliştirmeye lise 2 de başlamış bulunmaktayım ama ilk seneler kütle artışıma rağmen alkol ve kötü beslenmeden dolayı gene çok iyi olduğumu ve tam olarak o seneleri saymıyorum. 69 kiloydum başladığımda. Hiçbir zaman sıska adam olmadım sınıfımda(ectomorph düşüncesi olmasın diye yazdım. Mesomorpha  daha yakın bir vücut tipim var). Sarms ve Steroid arasında kaldım. Daha genetik potansiyelim ne kadar olur onuda bilmiyorum açıkcası. Tecrübeli arkadaşlardan bu konularda fikir almayı ve düşüncelerini merak ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    628

Mezomorfa daha yakın bir vücut tipim var demişsin bu da iyi bir genetiğe sahip olduğunu gösteriyor. Sarm almanı pek önermem bizim ülkemizde de adı son senelerde duyulmaya başlandı ve orijinalini bulman çok zor. Sana önerim (eğer kafana koyduysan kesin yapıcam diyorsan tabi) steroidlerle başlaman. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    218
dowan, 6 saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar. Ben 21 yaşında 178 boyunda 82 kiloda %14 yağ oranı civarında olan biriyim. 3 farklı sporda lisanslı olarak görev yapmışlığım ve bir sürü sporu da zaman içerisinde hobi olarak yapmışlığım var. Vücut geliştirmeye lise 2 de başlamış bulunmaktayım ama ilk seneler kütle artışıma rağmen alkol ve kötü beslenmeden dolayı gene çok iyi olduğumu ve tam olarak o seneleri saymıyorum. 69 kiloydum başladığımda. Hiçbir zaman sıska adam olmadım sınıfımda(ectomorph düşüncesi olmasın diye yazdım. Mesomorpha  daha yakın bir vücut tipim var). Sarms ve Steroid arasında kaldım. Daha genetik potansiyelim ne kadar olur onuda bilmiyorum açıkcası. Tecrübeli arkadaşlardan bu konularda fikir almayı ve düşüncelerini merak ediyorum. 

1 KUTU- EXBIOTECH MK677 10MG 60 KAPSÜL

1 KUTU- EXBIOTECH LIGANDROL (LGD-4033) 10MG 60 KAPSÜL

1 KUTU- EXBIOTECH YK-11 5MG 60 KAPSUL

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    68
AS1L, 2 saat önce yazdı:

sonrada karacigerin ruhun fatiha.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dowan    1
Fatih, 24.09.2020 - 02:29 yazdı:

300 500mg haftalık testo yeter  

mesela ne kadar süre 12 haftalık ve only testo mu yoksa başka ürünleri eklemek gerekli midir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dowan    1
AS1L, 24.09.2020 - 06:10 yazdı:

Türkiyedeki markaları araştırdım ama exbiotech çok güvenilir gelmedi açıkcası. Ürünün orjinalliğini sorgulattı bu yüzden yurtdışından getirmeyi düşünüyorum eğer bu düşüncemin doğruluğu devam ederse

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
dowan, 19 dakika önce yazdı:

mesela ne kadar süre 12 haftalık ve only testo mu yoksa başka ürünleri eklemek gerekli midir? 

Tertemiz 12 hafta testesteron yeter inan ilk küründe yanına eklediğin diğer şeyler gereksiz. Bütçen iyiyse oxandrolon orjinalini bulursan kaliteli bi ilaç son 6 hafta günlük 40 50 mg eklersin tadından yenmez. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dowan    1
Fatih, 10 saat önce yazdı:

Tertemiz 12 hafta testesteron yeter inan ilk küründe yanına eklediğin diğer şeyler gereksiz. Bütçen iyiyse oxandrolon orjinalini bulursan kaliteli bi ilaç son 6 hafta günlük 40 50 mg eklersin tadından yenmez. 

pct si nasıl olmalı sizce nolvadex gibi mi ve aromatizör kullanmak gerekli mi cycle boyunca

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
dowan, 3 dakika önce yazdı:

pct si nasıl olmalı sizce nolvadex gibi mi ve aromatizör kullanmak gerekli mi cycle boyunca

Genetik yarkınlığına bağlı 8 hafta tren kullanıp testisleri küçülmeyen de gördüm ben 16 hafta boldenon kullandım benimkiler de küçülmedi sistem hiç kapanmadı kür içinde meme ucunda yanma şişkinlik acı hissedersen armidex kullanmaya başlayabilirsin onun dışında kür sonu testislerin küçülmezse sadece klomen le tamoxifen yeter. Kürden sonra Test yaptırıp burada paylaşırsan daha bilgili olanlar yardımcı olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    371

Sarms=şekerli su... 

Ülkemizde bu durum malum herkes sahtekar kimse insan sağlığını düşünmüyor herkes paranın peşine düşmüş millet bu işten evler yatlar yapıyor yani sana önerim ilk defa yapicaksan riske girme alicagin ilaçlara dikkat öneri istersende Burak abiyle iletişime geç... Kolay gelsin ;)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.