Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

jesus1881    0

Merhaba.

Yaklaşık 7 aylık bir küre girdim. boldenon-danabol-test e. 250 mg (Helix-Carbon) kullandım. Kürüm bitti 1 ay önceki test sonuçlarım bunlar şuanda güncel bir test yaptırmadım. Pct yapmalımıyım? yapmalıysam tekrar bir test yaptırdıktan sonra mı yapmalıyım? pct'de ne kullanmalıyım? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Saygılar.

0.jpeg

1.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gordo    67

Soru mu bu?7 ay kür yapıyorsunuz bu işin yolu yordamı nedir, PCT nedir, neden yapılır diye araştırmıyorsunuz anlamadım. Kullanılan ilaç, kür süresi vs farketmeksizin PCT yapmalısınız, bu opsiyon olmamalı. Forumdaki deneyimli üyeler size yardımcı olacaktır.

tarihinde Gordo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39
Gordo, 1 saat önce yazdı:

Soru mu bu?7 ay kür yapıyorsunuz bu işin yolu yordamı nedir, PCT nedir, neden yapılır diye araştırmıyorsunuz anlamadım. Kullanılan ilaç, kür süresi vs farketmeksizin PCT yapmalısınız, bu opsiyon olmamalı. Forumdaki deneyimli üyeler size yardımcı olacaktır.

Test sonuclari normal gozukuyor. Pct ye ihtiyac duydugunu sanmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jesus1881    0
Gordo, 5 saat önce yazdı:

Yanıtladığın için teşekkürler öncelikle.

Pct hakkında araştırma yapmaya çalıştım. Danıştığım ve kür süresi boyunca bana yardımcı olan kişi pct yapmama gerek kalmadan toparlanabileceğimi söyledi bu yüzden konuya net olarak hakim olmadığım için buradanda bilgi edinmek istiyorum. 

Favorit, 3 saat önce yazdı:

Test sonuclari normal gozukuyor. Pct ye ihtiyac duydugunu sanmiyorum

Tesekkur ederim. 
kür sonrası toparlanma döneminde yine sıkı beslenip antrenmanların temposunu düşürerek devam ettim şunda son enjeksiyon üzerinden yaklasık 2 ayı aşkın bir süe geçti. Kürden sonra bekleyip bir süre sonra test yaptırdım. Testislerin büyüklüğü yerine geldi. Sonucların referans degerleri çok uçuk olmadıgından ve Danıştığım kişide test sonucları sonrası pct önermediginden fazla üstüne gitmedim. Kullanmamı önericeginiz bir şey var ise tavsiye ve bilgi vermenizi rica ediyorum. Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17

Pct olmadan olmaz kelimesine kesinlikle katılıyorum aslında birazda kür yapan kişinin şikayetlerine bağlı mesela libidoda düşüş ereksiyonda azalma veya tam randiman alamamak gibi herhangi bir sikayetin var mi önemli nokta aslında burada başlıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Test sonuçlarını kürden hemen sonra yaptırdığını baz alarak söylüyorum ki ilacı aldığın kişi seni bayağı kandırmış. 7 aylık kürden sonra yukarıdaki değerlerde olman normal şartlarda imkansız. Moralini bozmak gibi olmasın ama ciddi anlamda kandırmış seni. Bi kere bu kadar uzun süre dışarıdan hormon aldığın zaman LH kesinlikle sıfırlanması lazım. 7 aylık bir kürde ALT AST o değerlerde olmaz. Bu test sonuçlarını kime göstersen ilk söyleyecekleri bunlar olacaktır. Zaten bi kere baştan hata yapmışsın. 7 aylık kür mü olur? Hele senin yaşlarda. Sen dua et verdiği en fazla susam yağı falandır. Yoksa o ilaçlar dolu olsa 7 ayda sana vereceği zarar çok büyük olurdu. Gene ucuz yırtmışsın. Zaten pct ye gerek yok demesinin sebebi de bu. Dolu ilaçla kesinlikle problem yaşardın. Gerçekten yazık..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jesus1881    0
painsever, 12 saat önce yazdı:

Pct olmadan olmaz kelimesine kesinlikle katılıyorum aslında birazda kür yapan kişinin şikayetlerine bağlı mesela libidoda düşüş ereksiyonda azalma veya tam randiman alamamak gibi herhangi bir sikayetin var mi önemli nokta aslında burada başlıyor 

Kür sonunda ufak bir libido sorunu yaşadım fakat şuan gayet iyi hissediyorum. Testis küçülmesi olmuştu oda şuanda düzeldi herhangi bir sorun yok. Şuanda hissetigim herhangi bir sorun yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jesus1881    0
weldan, 8 saat önce yazdı:

Test sonuçlarını kürden hemen sonra yaptırdığını baz alarak söylüyorum ki ilacı aldığın kişi seni bayağı kandırmış. 7 aylık kürden sonra yukarıdaki değerlerde olman normal şartlarda imkansız. Moralini bozmak gibi olmasın ama ciddi anlamda kandırmış seni. Bi kere bu kadar uzun süre dışarıdan hormon aldığın zaman LH kesinlikle sıfırlanması lazım. 7 aylık bir kürde ALT AST o değerlerde olmaz. Bu test sonuçlarını kime göstersen ilk söyleyecekleri bunlar olacaktır. Zaten bi kere baştan hata yapmışsın. 7 aylık kür mü olur? Hele senin yaşlarda. Sen dua et verdiği en fazla susam yağı falandır. Yoksa o ilaçlar dolu olsa 7 ayda sana vereceği zarar çok büyük olurdu. Gene ucuz yırtmışsın. Zaten pct ye gerek yok demesinin sebebi de bu. Dolu ilaçla kesinlikle problem yaşardın. Gerçekten yazık..

Dönüşün için teşekkür ederim.

kür bittkten yaklasık 40-50 gün sonra bir test yaptırma fırsatı buldum. Kullandığım ilaçlar carbon-helix gibi piyasa mallarıydı. Overdose gitmeden kullandım. Kür konusunda tam bilgim olmadığı için dediğinizde haklı olabilirsiniz. Şuan yapmam gereken nedir sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Dediğin gibiyse hiçbir sorun yoksa libido testis vs. 1.5-2 ay geçmiş herhangi birşey yapmana gerek yok hayatına oldugu gibi devam edebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jesus1881    0
selvituncer, 10 saat önce yazdı:

Dediğin gibiyse hiçbir sorun yoksa libido testis vs. 1.5-2 ay geçmiş herhangi birşey yapmana gerek yok hayatına oldugu gibi devam edebilirsin

tesekkur ederim. fırsat buldugumda bir daha test yaptımakta fayda var öyleyse 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
jesus1881, 20 saat önce yazdı:

Dönüşün için teşekkür ederim.

kür bittkten yaklasık 40-50 gün sonra bir test yaptırma fırsatı buldum. Kullandığım ilaçlar carbon-helix gibi piyasa mallarıydı. Overdose gitmeden kullandım. Kür konusunda tam bilgim olmadığı için dediğinizde haklı olabilirsiniz. Şuan yapmam gereken nedir sizce?

Bence bu değerlerle gerek yok gibi. Tabii libido ve testislerin durumu nasıl bilmiyorum. Eğer problem yoksa hayatında normal olarak devam edebilirsin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
jesus1881, 11 saat önce yazdı:

@metinav abi yorumunu alabilirmiyim

Doğru anlamışmıyım, 7 ay kür yaptın, kürün hemen bitiminde test yaptırdın ve çıkan sonuçlar yukarıdaki gibi.Bir ay geçti üzerinden ve ne yapman gerektiğini soruyorsun.

Kürün hemen bitiminde yaptığın test sonuçlarında özellikle hormonlar kullandığın steroidlere aittir, senin doğal üretimin değildir.Tabi istisnalar var, mesela kullanılan steroidlerin boş yada çok düşük doz olması gibi...

Senin test sonucunda eğer kullandığın steroidler dolu ve gerçek olsaydı lh ve fsh 0 olmalıydı, bunun yanında total testonun 15 üzeri çıkması gerekirdi.Gördüğün gibi böyle bir tablo yok...En azından bu 7 ay süre zarfında son 3 ay kullandığın hiç bir şey dolu değil diyebiliriz...

Bence yeniden bir test yaptır ve total testo, östrojen, lh, fsh seviyelerine baktır.Ona göre pct gerekip gerekmediğini söylemek isabetli olur...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: balbo
      Selamlar,
      6ay boyunca:
      testo enantat boldenon Kürüne girdim gayet iyi verim aldım 6ncı ay sonunda 1 ay ilaçların kandan silinmesini bekleyip pct yapmaya başladım.
      klomen100 tamox20 Şeklinde 2 ay sonunda güncel olarak kan tahlillerimi ekledim.
      ilk fotoğraf kürde değerlerim:

ikinci fotoğraf pct sonu tahliller:

Sıkıntım aktif olarak cinsel isteksizlik yaşıyorum herhangi bir ereksiyon problemim yok fakat istek sıfır sebebi ne olabilir?
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: Kreoft1
      İyi günler 6 hafta 300 mg test prop ek olarak 200 mg rimobolan kullandım.Saglik sorunları dolayısıyla kürü kestim.Son enjeksiyonu 5 gün önce vurdum. Elimde HCG olarak ovitrelle.nasil pct yapmalıyım?
      Normla değerlerim
      Prolaktin:8-9 E2:26-28 Testo:720
    • Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.