Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

samet4life

Kür 2 sene geçmesine rağmen libido eksikliği

Önerilen İletiler

samet4life    0

2 sene önce başarısız bir testo enanthat dianabol boldenon kürüne girdim.Pct yapmama rağmen libidom hiç eski seviyesine ulaşmadı ve sertleşme sorunumda olabiliyor.Hala problem yaşıyorum ve çinko e vitaminiki bırakamadım.Analizlerde de çok sıkıntılı görünmüyor.Ne yapmam gerekir doktorlarında anladığı birşey değil.

DC0E89A4-A2F9-4CCA-88D8-647C2C478820.png 4EFA8B6E-3A18-439A-AFFC-A6EE9367BAC7.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    401
samet4life, 1 saat önce yazdı:

2 sene önce başarısız bir testo enanthat dianabol boldenon kürüne girdim.Pct yapmama rağmen libidom hiç eski seviyesine ulaşmadı ve sertleşme sorunumda olabiliyor.Hala problem yaşıyorum ve çinko e vitaminiki bırakamadım.Analizlerde de çok sıkıntılı görünmüyor.Ne yapmam gerekir doktorlarında anladığı birşey değil.

DC0E89A4-A2F9-4CCA-88D8-647C2C478820.png 4EFA8B6E-3A18-439A-AFFC-A6EE9367BAC7.png

Yaş kaç ? Bence teston düşük en az 4 e gelmesi lazım diye düşünüyorum minimum.Ginseng filan kullanabilirsin,Yohimbin olabilir,keçiboynuzu vb.grupta bir sürü yazdık doğal yollardan yükseltmeye çalış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Teston düşük, buna baglı östrojenin düsük.Ayrica bitkisel destekler kullanabilirsin.Bir ay sonra tekrar test yaptir eger hala değerlerinde yükselme yoksa, o zaman pct yapmani tavsiye edicem...B12, d vitamini ve belki demir takviyesi kullanman da faydali olur.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet4life    0
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Teston düşük, buna baglı östrojenin düsük.Ayrica dhea seviyende dipte.Çinkoyu birak, ilk önce dhea suplementleri satiliyor onlardan al gunluk 50 mg olarak kullan.Bir ay sonra tekrar test yaptir eger hala değerlerinde yükselme yoksa, o zaman pct yapmani tavsiye edicem...B12, d vitamini ve belki demir takviyesi kullanman da faydali olur.

Hocam dhea referans aralığının daha yükseği görülüyor.Dipte dediğinizi pek anlayamadım.Pct harici tonghat ali bile getirttim yurtdışından.dhea da var ashwaganda dahil.sanırım güzel bi pct yolu görünüyor.Önerilerin çok değerli hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
samet4life, 2 dakika önce yazdı:

Ginseng ,yohimbine ,dhea ,soğuk press keçiboynuzu atomlar vs hala eski hareketlenmem yok.

O zaman tekrar temizinden pct yap.Hcg kullanarak basla.Sonra klomenle devam et.Testo yeterli gelse bile, bu östrojen seviyesiyle libidon düsük olacaktir.Östrojen seviyen 30-35 arasi olursa libidon düzelir diye düsünüyorum.Fakat östrojeni tek basina yükseltmek zor is.Total testoyu yükselttiginde dogal olarak yükselir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet4life    0
metinav, 1 dakika önce yazdı:

O zaman tekrar temizinden pct yap.Hcg kullanarak basla.Sonra klomenle devam et.Testo yeterli gelse bile, bu östrojen seviyesiyle libidon düsük olacaktir.Östrojen seviyen 30-35 arasi olursa libidon düzelir diye düsünüyorum.Fakat östrojeni tek basina yükseltmek zor is.Total testoyu yükselttiginde dogal olarak yükselir.

Teşekkürler hocam pct protokolüne başlıyorum öyleyse 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
samet4life, 3 dakika önce yazdı:

Hocam dhea referans aralığının daha yükseği görülüyor.Dipte dediğinizi pek anlayamadım.Pct harici tonghat ali bile getirttim yurtdışından.dhea da var ashwaganda dahil.sanırım güzel bi pct yolu görünüyor.Önerilerin çok değerli hocam 

Sonradan farkettim mesaji değistirdim.Hipo olma ihtimalin var, fakat bu seviyelerle açikca net bir sey söylemek yanlis olur.Bulabilirsen haftalik 750 iü pregnyl kullanip libido durumunu gözlemleyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet4life    0
metinav, 7 dakika önce yazdı:

Sonradan farkettim mesaji değistirdim.Hipo olma ihtimalin var, fakat bu seviyelerle açikca net bir sey söylemek yanlis olur.Bulabilirsen haftalik 750 iü pregnyl kullanip libido durumunu gözlemleyebilirsin.

Hipo derken hipotalamus la alakalı mı hocam ? Pregnl bulurum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
samet4life, 2 dakika önce yazdı:

Hipo derken hipotalamus la alakalı mı hocam ? Pregnl bulurum 

Hipogonadizm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet4life    0
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Hipogonadizm.

Heh tamam.Birçok bilimsel makalede klomen öneriliyor bunun içinde.Dediğiniz gibi pct yolu görülüyor.teşekkürler hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
samet4life, 35 dakika önce yazdı:

Heh tamam.Birçok bilimsel makalede klomen öneriliyor bunun içinde.Dediğiniz gibi pct yolu görülüyor.teşekkürler hocam

Aynen

Gecmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
metinav, 8 saat önce yazdı:

Hipogonadizm.

Son zamanlarda hipogonadizm baya dikkat çekiyor herkez aday sanırım özellikle 40 lı yaşlardan sonra, AAS kullananlar da daha fazla yaygın, bunun için TRT hakkında daha fazla bilgilenmek gerekiyor heralde hocam ne düşünüyorsunuz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Yigit3541, 2 saat önce yazdı:

Son zamanlarda hipogonadizm baya dikkat çekiyor herkez aday sanırım özellikle 40 lı yaşlardan sonra, AAS kullananlar da daha fazla yaygın, bunun için TRT hakkında daha fazla bilgilenmek gerekiyor heralde hocam ne düşünüyorsunuz? 

Akut hipogonadizm, pct düzgün yapılmadığında ve belli bir yaşın üzerindeki kişilerde ortaya çıkabiliyor.Bende de başladı bu durum ve küre girmek istemiyorum açıkçası :)

Yapılacaksa da kısa kürler yapılmalı ve senede ikiyi geçmemeli.Hormon değerleri düzelmiyor kolay kolay ve hem zaman kaybı oluyor, hem emek, hemde maddi kayıplar yaşanıyor.Değer mi diye bir soru sorulsa, bazıları değmez diyebilir...

Pct için ülkede ilaç yok doğru düzgün.Merdivenaltı yerlerden alınsa iki üç katı para isteniyor.Bu şekilde gidişat iyi değil...

Hani hipo tedavi edilmese belkide kalıcı hale dönüşecek, çünkü organ yetmezliğinden kaynaklanıyor ve tekrar eski hale gelip gelmeyeceği belli değil.En azından belli bir yaştan sonra...Bir an önce, yeterli süre ve dozda pct veya trt yapılarak vucudun kendini onarmasına zemin hazırlanmalı diye düşünüyorum...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tom07    20
metinav, 6 saat önce yazdı:

Akut hipogonadizm, pct düzgün yapılmadığında ve belli bir yaşın üzerindeki kişilerde ortaya çıkabiliyor.Bende de başladı bu durum ve küre girmek istemiyorum açıkçası :)

Yapılacaksa da kısa kürler yapılmalı ve senede ikiyi geçmemeli.Hormon değerleri düzelmiyor kolay kolay ve hem zaman kaybı oluyor, hem emek, hemde maddi kayıplar yaşanıyor.Değer mi diye bir soru sorulsa, bazıları değmez diyebilir...

Pct için ülkede ilaç yok doğru düzgün.Merdivenaltı yerlerden alınsa iki üç katı para isteniyor.Bu şekilde gidişat iyi değil...

Hani hipo tedavi edilmese belkide kalıcı hale dönüşecek, çünkü organ yetmezliğinden kaynaklanıyor ve tekrar eski hale gelip gelmeyeceği belli değil.En azından belli bir yaştan sonra...Bir an önce, yeterli süre ve dozda pct veya trt yapılarak vucudun kendini onarmasına zemin hazırlanmalı diye düşünüyorum...

Ülkede ilaç yok derken hangi ilaçlardan kastınız, avrupada nolvadex arimidex hcg vs. Reçetesiz almak mümkün değil, bir çok sporcu Türkiye’ye gelip bu ilaçları temin edip geri dönüyor. O konuda şanslıyız bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet4life    0
tom07, Bir saat önce yazdı:

Ülkede ilaç yok derken hangi ilaçlardan kastınız, avrupada nolvadex arimidex hcg vs. Reçetesiz almak mümkün değil, bir çok sporcu Türkiye’ye gelip bu ilaçları temin edip geri dönüyor. O konuda şanslıyız bence.

Aslında dediğin gibi tr de bulmak çok kolaydı ve ulaşılabilirdi.Fakat şuan depolarda proviron yok tamoksifen yok çoğu satıcılar tarafından stoklanmış durumdalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.