Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mhmt22

Carbon Pharma

Önerilen İletiler

mhmt22    79

Arkadaslar Carbon Pharma hakkin da ne dusunuyorsunuz Turkiye de musabik sporcularin sponsoru ve adamlar cok iyi form tutuyor ortada cok soylenti var daha onceden kullanmis yada yakin cevresinde herhangi biri kullandimi yorum ve fikirlerinizi bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    13
Arkadaslar Carbon Pharma hakkin da ne dusunuyorsunuz Turkiye de musabik sporcularin sponsoru ve adamlar cok iyi form tutuyor ortada cok soylenti var daha onceden kullanmis yada yakin cevresinde herhangi biri kullandimi yorum ve fikirlerinizi bekliyorum

Musabıkların sponsoru olduğu konusuna nereden vardın @mhmt22 hocam ? yanlış anlama merak ettiğim için soruyorum :roll: Bu arada ürünü duydum daha önce bir kaç arkadaşımdan ama hiç kullanmadım :roll: Nedir fiyat aralıkları bilgi aldınız mı hiç hocam ? :dus

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Fiyat aralığı hakkında bir bilgim yok. Kıbrıs ta devam eden yarışmada podyuma çıkan çoğu sporcunun sponsoru biraz araştırma yaparsan bu bilgiye ulaşırsın...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
Fiyat aralığı hakkında bir bilgim yok. Kıbrıs ta devam eden yarışmada podyuma çıkan çoğu sporcunun sponsoru biraz araştırma yaparsan bu bilgiye ulaşırsın...

Kıbrıs denince aklıma Meter geliyor :crs

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

şu an carbon pharma ürünlerini kullanmaktayım, 4 ocakta küre başladım. Body'ci iş arkadaşım var onun arkadaşları da eski vücütcular ve hepsi bunu kullanıyomuş. iyi dediler.gelişmeleri paylaşırım.

Kullandığım ürünler

carbon pharma deca

carbon pharma testo cypionat

carbon pharma dianabol 45mg

Henüz peki bişey hissetmiyorum ve sanırım biraz daha vakit gerekiyor henüz 7 gün oldu.

4 gün önce gece sırılsıklam uyandım testo ve decadan dolayımı bılmıyorum.

gelişmeleri paylaşırım isterseniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Arkadaşlar meteri falan geçin, hala adamlara sponsor carbon diyorsunuzda bu adamlar peptid kullanıyo zaten TR'deki yarışmalarda hepsi testlerden geçiyor sorunsuz sen gelip steroidle bukadar büyütemezsin kendini. Adamlar peptidle toparlıyorlar hacettepeden test sonucu alıyolar temiz diye sonra geliyop naturaliz diyo. Bende buna tav oluyorum koca ülkede bi biz ilaç kullanıyoru zaten herkes natural. 47cm kol yapmış adam gelmiş hala mercimek çorbasından bahsediyor. İnanmayın böyle şeylere, carbon falan fıs kaç senelik bi ilaç firması bu üreticisi kim diye bakacaksın önce. Şuanda benim kullandığım SP Labs, balkan. Peptidleride zaten bu siteden alıyorum çatır çatırda çalışıyor ilaçlar, peptidler zaten efsane. Carbona para vereceğime ilaç kullanmam daha iyi.

Adını vermeyecem sadece classic siklette yarışan ve ilk 4 te bitiren bir kardeşimiz balkan + peptid yaptı ve 1500 tl carbonculardan para aldığını söyledi carbon kullandık, istanbulda spor salonlarındada satışı olursa güzel komisyon veriyolar. Hani yanlış anlamayın siz piyasada yokken sektördeydim ben kimin ne sattığını herşeyi bilirim, bazı firma sahipleri benden kür programı aldığı zamanları unuttular şimdi 30 40bin tl si olan labs açıyo ilaç ürettiriyo zaten olayın boku çıktı :)

Dediklerimi yanlış anlamayın, yinede istediğiniz ürünü kullanın ama ne olursa olsun gözünüzd büyütmeyin bazı firmaları, sadece Türkiye pazarında satılan ve avrupada adı bile bilinmeyen firmaları göklere sığdıramamak yanlış. Carbon ABD, Kanada, Rusya vb ülkelerde neden satılmıyo yada duyulmuyor? Sadece bu ülkeye ilaç satan bir firma benim gözümde başarılı değildir. Steroidi geçin artık adamlar peptidinde bi tık üstüne geçecek çok geride kaldık ülke olarak hala adamlar pharma yarıştırıyo biraz Avrupai düşünün derim.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Kullanıp denersin öyle anlarsın sahte olduğuna :) Ülkemizdeki satıcılar ilaca bakarak anladıklarını sanıyolar sakın o mallığa düşme :) Öyle fake ilaçlar var bakmayı bırak kullanınca bile anlamıyosun bi bakıyosun primobolan yemişsin :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

yine de hevesim gitti :)

ins içinen azından içinde zarar verici bişey yoktur ne diyelim.

deca için o kadar hevesliydim ki bana deca ve diğerleri derlerdi hep şimdi işe yaramazsa dumur olurum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
levent8181.    0

arkadaşlar vallada bıllada ben ne carbonu uretenlerı tanırım nede kullandım ettım ama 2 3 kısı gordum salonumda kullanan harbıden ılaclar calısıyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FreQueency    2

Ertuğ evrekli nerede carbon kullanıyor allah aşkına.

Adamın paylaştığı bacak pozu fotoğrafındaki masasında bvs testo enant , bvs trenbolon vardı.

Link

http://i.hizliresim.com/kb62jA.png

Carbon, rox , optimum, gen shı ve birkaçı bunlar istanbulda üretiliyor.

Sahte olma olasını veya içindeki dozajı düşük olma ihtimali çok yüksek.

Ayakkabı bile alırken türk malı alıp 1ay giyeceğime alman alıyım 1sene giyeyim diyoruz.

3 5 fazla verin sağlam mal alın, en azından vücuduna ne soktuğunu bilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo    18

belki ise yariyordur carbon kullanmadan bilemeyiz tabi ama mesela carbon %5 etki ediyorsa bilindik markalar %20-30 etkisi vardir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çakma bi marka. Geçen sene bu markayı kullananlarla konuşmuştum . Antalyanın alanya ilçesinde bir spor salonu vardı ve carbon satıyordu eğitmenleri. Aldığı kişilerde belli . Carbon dur optimumdur aynı kişiler üretiyor. Dağıtıcıları da aynı. Kullananlar pek etkisini görmediğini söylemişti fakat eğitmenleri de bu markayı kullandığını söylüyordu ve formu gayet iyiydi . Ben olsam kullanmazdım .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

bu spora gönül vermiş türker fırat mehmet kasap ertuğ evrekli ve birçok sporcu bunları kullanıyor ????????,

gördün mü enjekte ederken :) bu tip sporcular kendilerinin bunları kullandığını yayarak hem bedava reklam ürünleri alıyorlar hemde ucuza üreticisinden alıp sana kaktırıp bigüzel kar edip kendi vucuduna sokmayı bırak derisine nemlensin diye sürmeyeceği şeyleri sana fahiş fiyatlara satıp ettiği karlada tertemiz kaliteli dünya markasını alıyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodyman    0

Arkadaşlar bence ilacı kullanmadan yorum yapmak doğru değil bu zaman a kadar uzun kürler yaptim piyasada olan bütün markaları kullandım çoğundan etki aldım ama carbon pharmayi denemeden yorum yapmak istemedim 8 haftadır deca testo kurundeyim inanın bu güne kadar ki en iyi etkiyi aldım diyebilirim ilaçlar ne ödem ne ağrı yapıyor kullandığım dozlar biraz yüksek gelebilir ama 104 kilo biri için ben uygun buldum haftalık 750 mg deca 1000 mg testo enantate alıyorum sonuç bana göre iyi zaten amacım eklemlerde ki ağrılar içindi ve o konuda çok şükür durum çok iyi ben ilaçları beğendim burada size fikir olması açısından paylaşıyorum umarım kullanmak isteyen düşünen arkadaşlara yardımcı olabilmişimdir .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27
pavel, Bir saat önce yazdı:

gine türediler bilginize

enzimli protein tutmayınca tekrardan başlamışlardır :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murat159    10
FreQueency, 06.04.2017 - 00:19 yazdı:

Ertuğ evrekli nerede carbon kullanıyor allah aşkına.

Adamın paylaştığı bacak pozu fotoğrafındaki masasında bvs testo enant , bvs trenbolon vardı.

Link

http://i.hizliresim.com/kb62jA.png

Carbon, rox , optimum, gen shı ve birkaçı bunlar istanbulda üretiliyor.

Sahte olma olasını veya içindeki dozajı düşük olma ihtimali çok yüksek.

Ayakkabı bile alırken türk malı alıp 1ay giyeceğime alman alıyım 1sene giyeyim diyoruz.

3 5 fazla verin sağlam mal alın, en azından vücuduna ne soktuğunu bilirsin

ertuğ hoca cidden carbon kullandı daha dün konuşurken kendisi söyledi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rage    0

Şu sahte merdivanlatı steroid grubunda mı ne yazmıştı kullandım diye arkadaş onu söylüyor sanırım yanlış hatırlamıyorsam.Arkadaşlar bir ürün hakkında çok muhabbet dönüyorsa bundan uzak durmak lazım.Ben izmirdeyim direkt burada satan adam var.Merakımdan gidip ürününü deneyeceğim ama benim gözümde şu baskın yiyen optimum pharmadan farkı yok gibime geliyor.

Tek derdim ödem yapıp iltihap kapmamak.

Hah birde bu ülkede adamına göre muamele var desem yeridir argo anlamda değil yanlış anlamayın.Saf müşteriye takoz ürünü sallayıp çakal adama yada önceden ürün kullandığını belirten adama sağlam ilaç yollanıyor.Bu ülkede 90lar da ki gibi artık ifbb sallayan adamların çıkmamasının sebebi adım atıyoruz üç kağıda denk geliyoruz hakkımızda hayırlısı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27
Rage, 13 saat önce yazdı:

Şu sahte merdivanlatı steroid grubunda mı ne yazmıştı kullandım diye arkadaş onu söylüyor sanırım yanlış hatırlamıyorsam.Arkadaşlar bir ürün hakkında çok muhabbet dönüyorsa bundan uzak durmak lazım.Ben izmirdeyim direkt burada satan adam var.Merakımdan gidip ürününü deneyeceğim ama benim gözümde şu baskın yiyen optimum pharmadan farkı yok gibime geliyor.

Tek derdim ödem yapıp iltihap kapmamak.

Hah birde bu ülkede adamına göre muamele var desem yeridir argo anlamda değil yanlış anlamayın.Saf müşteriye takoz ürünü sallayıp çakal adama yada önceden ürün kullandığını belirten adama sağlam ilaç yollanıyor.Bu ülkede 90lar da ki gibi artık ifbb sallayan adamların çıkmamasının sebebi adım atıyoruz üç kağıda denk geliyoruz hakkımızda hayırlısı.

Birde bu işler çok fazla dönmeye başladı.. 16-17 yaşındaki çocuklara ilaç veriyorlar.. Yine bu sporu yapmayan hatta zerre bilgisi olmayan kişiler sırf parası iyi diye ilaç satmaya çalışıyorlar. Geçen instagramda gördüğümde birisi leon labsları 50 liradan veriyordu.. gerisini siz hesaplayın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rage    0
Yabgu, 8 saat önce yazdı:

Birde bu işler çok fazla dönmeye başladı.. 16-17 yaşındaki çocuklara ilaç veriyorlar.. Yine bu sporu yapmayan hatta zerre bilgisi olmayan kişiler sırf parası iyi diye ilaç satmaya çalışıyorlar. Geçen instagramda gördüğümde birisi leon labsları 50 liradan veriyordu.. gerisini siz hesaplayın

Daha ne pürüzler varda kimsenin haberi yok,Bu gözler 3 liraya iran testo ampülünü satanda gördü 20 liraya satanda insanları kandırmak kolay çünkü ne eğitim var ne bilinç.Çalıştığım salonda var bir çocuk daha 60 kilo falan kütle yok altyapı yok ilk kür 1000mg testo 750 deca demişler nereden baksan 16 17 yaşında.

Aileleri bile kullandıklarını bilmiyordur ben aileme söylediğimde evden atacaklardı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.