Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mhmt22

Carbon Pharma

Önerilen İletiler

Andraste1    7

Geçen gün Türker Fırat hocamızın canlı yayınına denk geldim 2buçuk saat üşenmedim izledim çok güzel bilgiler veriyor sahte ürünler hakkında orada carbon ile ilgili açıklamaları var iranda teste sokmuşlar ilacı boldenondan testo protionate çıkmış merdiven altı dengesiz bir ürün kullananda aşırı testodan kür esnasında şişip verim aldığını düşünüyor kür sonunda hepsini kaybediyor. Deca dan deca verimi boldenondan boldenon verimi alamıyorsunuz içinde ne olduğu muamma doğru ilaçta denk gelebilir fakat adamlar ellerindeki anabolizan bitince dayayıveriyorlar testoyu sokuyorlar piyasaya test yaptırsan testosteronun uçuyor sen sanıyorsun ilaç çalışıyor ama öyle birşey yok açıkçası bende bir güvensizlik oluştu hiç kullanmamıştım kullanmayıda düşünmem bu saatten sonra

tarihinde Andraste1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rage    0
Andraste1, 25.10.2017 - 11:07 yazdı:

Geçen gün Türker Fırat hocamızın canlı yayınına denk geldim 2buçuk saat üşenmedim izledim çok güzel bilgiler veriyor sahte ürünler hakkında orada carbon ile ilgili açıklamaları var iranda teste sokmuşlar ilacı boldenondan testo protionate çıkmış merdiven altı dengesiz bir ürün kullananda aşırı testodan kür esnasında şişip verim aldığını düşünüyor kür sonunda hepsini kaybediyor. Deca dan deca verimi boldenondan boldenon verimi alamıyorsunuz içinde ne olduğu muamma doğru ilaçta denk gelebilir fakat adamlar ellerindeki anabolizan bitince dayayıveriyorlar testoyu sokuyorlar piyasaya test yaptırsan testosteronun uçuyor sen sanıyorsun ilaç çalışıyor ama öyle birşey yok açıkçası bende bir güvensizlik oluştu hiç kullanmamıştım kullanmayıda düşünmem bu saatten sonra

Dostum bende Türker hocanın videolarını izledim ama bu adamda Carbonu yere göğe sığdıramadı sonra patlak çıktı diye söz etti.Carboncu arkadaşlar ise yok dalavereci yok alacak verecek meselesi vs dediler.Son durum nedir bilmiyorum ki bu yüzden yayında ağlamıştı bu adam.

Herkes kandırılabilir diyorum ama arka planda konuşulmayan olaylar var herkes şeffaf olursa sonucu varılır.Şahsen carbonun ürünler sağlam ise ben desteklerim en azından adamlar bir şeyler yapmaya çalışıyor dürüst olduklarını düşünerek bu yorumu yapıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

Arkadaslar iftara atmak gibi olmasın ama genelde dozaj ayarlamaları farklı oluyor musabık lara farklı gidiyor diğer kişilere farklı yakın zaman da bir sporcu vucudu rahat sızlanmış mahkeme flan vermişti anladığım kadarıyla piyasa çok kötü arkadaslar dikkatli olun aeo 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Andraste1    7
Rage, 27.10.2017 - 04:54 yazdı:

Dostum bende Türker hocanın videolarını izledim ama bu adamda Carbonu yere göğe sığdıramadı sonra patlak çıktı diye söz etti.Carboncu arkadaşlar ise yok dalavereci yok alacak verecek meselesi vs dediler.Son durum nedir bilmiyorum ki bu yüzden yayında ağlamıştı bu adam.

Herkes kandırılabilir diyorum ama arka planda konuşulmayan olaylar var herkes şeffaf olursa sonucu varılır.Şahsen carbonun ürünler sağlam ise ben desteklerim en azından adamlar bir şeyler yapmaya çalışıyor dürüst olduklarını düşünerek bu yorumu yapıyorum.

valla hocam bende bir güvensizlik vardı zaten örneğin 200mg deca nın içinde 100mg olsa bunu anlayamam şahsen ne olduğu nasıl yapıldığı belli değil tamamen yapan kişinin vicdanına kalmış bir olay 1kür yaparsın çalışır 1 kür yaparsın çalışmaz hertürlü güvensizlik ya son kürümü bu siteden aldım güzel gidiyor şahsen memnunum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Garnett    0

Merhabalar daha önce generics pharma testo ve bolde kürü yaptim sahte çıktı. Sonra salonda ki hocam carbon pharma ürunlerinden bahsetti önce tereddüt ettim ama ikna olup ürünleri aldim testo deca ve dianabol kürune girdim 6. Haftam ürünler mükemmel çalıştı. 77 kg ile girdiğim kürde 85 kg oldum. Öncesi ve sonrasi fotolarimi yükleyeceğim. 

20171029_230825.png

20171029_230934.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Garnett    0
oguzdalkilic, 12 saat önce yazdı:

Arkadasın uyeligi yeni acılmıs ve ilk mesajı carbonu övmek olmus. Dikkat edin :) 

Arkadaşım benim herhagi bir kazancim veya beklentim yok burası bizlerin platformu ve bende kullandığım üründen aldığım verimi paylaşmak istedim o kadar ben burada kimseye alın kullanın falan da demedim herkese iyi forumlar... 

tarihinde Garnett tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre    0

Arkadaşlar Carbon pharmayı kullandım ve yazıyorum üstelik 2 kür kullandım fiyat Baya uygun ilk kürde 72 kilodan 84 kiloya çıktım ikinci kürde yağ yakıp parçalandım şu anda yağsız 86 kiloyum baya etkili ilk günden hissettiriyor. Kullanmayanlar boş muhabbet yapmasın adamlar 10 ml şişelerde aynı kürleri 2 binliraya satıyo siz bunları tartışın bence. Ayrıca ben işim gereği gerekli özeni gösteremediğim şekilde bu sonucu birde özen gösterilse kullanan kişi muhteşem sonuç alır çekinmeden kullanın susam yağı felan Yok antrenmanda çatır çatır patlıyo 💪

tarihinde Emre tarafından düzenlendi
Yazım hatası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    630
Emre, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar Carbon pharmayı kullandım ve yazıyorum üstelik 2 kür kullandım fiyat Baya uygun ilk kürde 72 kilodan 84 kiloya çıktım ikinci kürde yağ yakıp parçalandım şu anda yağsız 86 kiloyum baya etkili ilk günden hissettiriyor. Kullanmayanlar boş muhabbet yapmasın adamlar 10 ml şişelerde aynı kürleri 2 binliraya satıyo siz bunları tartışın bence. Ayrıca ben işim gereği gerekli özeni gösteremediğim şekilde bu sonucu birde özen gösterilse kullanan kişi muhteşem sonuç alır çekinmeden kullanın susam yağı felan Yok antrenmanda çatır çatır patlıyo 💪

Ya bırakan millete hikaye anlatmayın üye olmuş ilk mesajı buraya atıyor. Millet salak mı ? CARBON denilen marka ist üretiliyor arkadaşlar merdiven altının altının altının altı bir markadır herkesin bilmesini isterim. Bu ürünlere vereceğiniz parayı sokaktaki kedi köpeklere mama alın daha hayırlı iş yapmış olursunuz. Buraya gelip carbon iyi şöyle patladım böyle çatladım yazanların hikayelerinede inanmayın. Piyasada ne kadar musabık adam varsa farklı markalardan sponsor olup ürünleri övdürüyorlar resim çektiriyorlar sonra milletin parasına çörekleniyorlar. SAKIN AMA SAKIN KANMAYIN yalan dolan carbon hakkında söylenenler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Se7en    2
SPECTRE, 10.02.2018 - 13:37 yazdı:

Ya bırakan millete hikaye anlatmayın üye olmuş ilk mesajı buraya atıyor. Millet salak mı ? CARBON denilen marka ist üretiliyor arkadaşlar merdiven altının altının altının altı bir markadır herkesin bilmesini isterim. Bu ürünlere vereceğiniz parayı sokaktaki kedi köpeklere mama alın daha hayırlı iş yapmış olursunuz. Buraya gelip carbon iyi şöyle patladım böyle çatladım yazanların hikayelerinede inanmayın. Piyasada ne kadar musabık adam varsa farklı markalardan sponsor olup ürünleri övdürüyorlar resim çektiriyorlar sonra milletin parasına çörekleniyorlar. SAKIN AMA SAKIN KANMAYIN yalan dolan carbon hakkında söylenenler.

Samet abi sana katılıyorum bizim arakdaşa bi salon hocası 3000 tl carbon kakalamış çocuğun kürü bitecek hala aynı :D teste girdi tüm değerleri eskisinden daha iyi bırak sıfırlanmasını :D yazık milletin günahını alıyorlar para kolay kazanılıyor sanki. Eczane ürünlerinden şaşmayın beyler benden siz tabvsiye.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
XeaROO    1

SAKINNN CARBON UN İÇİNE NE İLAÇLAR KOYUYORLAR ARKADAŞLAR NELER NELER ŞEKERSİZ İÇİLEN ÇAYIN YANINDAKİ ÇAY KAŞIĞI KADAR GEREKSİZ BİR MARKA

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
Andraste1, 25.10.2017 - 11:07 yazdı:

Türker Fırat dediğin kişi küçük Emrah rolünü güzel yapıyor kendisi oyunculukta yapıyor rol yapmakta iyi yani... Bir ara enzimli Supplement dedi weider'e bile bok attı sonra kandırıldımmm bilemedimmm dedi. Arkasından carbon Pharma nin sahiplerine bok atmaya başladı hastanelik oldum şöyle oldu böyle oldu kandırıldımmm bilemedimmm kusura bakmayın. İranlı adamlar ilaçları testte soktu 250 mg yazan ilaçta 300 mg ilaç çıktı gibisinden yazı yazmıştı çok net hatırlıyorum sonra Boldenon dan Pripionat çıktı dedi :)) ondan sonra bu şahıs Steroid ifşa adında Facebook sayfası açtı hoşuna gitmeyen yorum olunca onun yanlışlarını yüzüne vurulunca gruptan atmalar oldu şuan grupta çoluk çocuk kaldı onlara da Bulgar ürünlerini satıyor 150₺ lik ilacı 300-400₺ satıyor o videosunu öğrencim izletirdi ilacı ağızınıza damlatın eğer uyuşturursa ilaç gerçek 😂😂😂 Ağızı lab. Herhalde yağ tadı gelmeyecek diyor sustanon'u al içindeki maddeleri oku çözeltici yağ olarak zeytinyağı var uzun lafın kısası UZAK DURUN BÖYLE KİŞİLERDEN...

• Beğen 3
  • ahahaha 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Merdiven altı diye kötülemenizin sebebini çözemedim çoğu ülkede bu ilaçların yasal izni olmadığından merdiven altı (underground labs) üretim olarak geçer zaten, genelde dozajları iyi ayarlanamadığından bu tür ürünler kiminde çalışır kiminde enfeksiyon yapar 5-10 ml ödem çekerler, kiminde takır takır çalışır belli olmaz yani.

thaiger gibi üretim izni olan firmalardan veya balkan, aburaihan, farmak vs gibi eczane ürünleri alın başınız hiç ağrımaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baro3    9

Carbon pharmayı kulandım ve ilaç gayet güzel çalışıyoo decası testosu danabolu gayet iyi çalışıyo ve ben açıkçası hiç bi üründe markaya değil satıcıya bakarım yani açıkçası ürünleri yurt dışından getiren türkiyede bir veya iki kişi vardır ee diyerleri ham maddeyi getirip merdiven altı yapıp satıyo evet ürün gene orjinal oluyor ama adam isterse 250 mg lık ampule 100 mg ilaç baasar sen zanedersin 250 mg ilaç kulanıyorum sen haftada 500 testo basarsın vicuda 200 mg girer yani önemli olan satıcıdır ki kimisi var ki bu adamlar harbi kral 250 mg lık şeyi 260 270 mg koyuyor yani geçin bu işleri arkadaşlar haftada 170 180 mg balkanmı çalışır yoksa 500 mg carbon mu tabiki mg mı fazla olan ilaç en iyi etkiyi verir yaklaşık 10 senedir bu sporun içineyim canım çok yandı zamanında benimde çakma ilaçlardan dolayı ama kurcaladıkca öğreniyor insan yani diceğim şu ki arkadaşın carbon kulanır satıcı salamdır ilaç çalışır sen kullanırsın bir boka yaramaz önemli olan satıcı.... 

mhmt22, 04.06.2016 - 11:23 yazdı:

Fiyat aralığı hakkında bir bilgim yok. Kıbrıs ta devam eden yarışmada podyuma çıkan çoğu sporcunun sponsoru biraz araştırma yaparsan bu bilgiye ulaşırsın...

Dostum carbon sonuç ne oldu bu kadar olay olan ürün çalıştımı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
Baro3, 52 dakika önce yazdı:

Carbon pharmayı kulandım ve ilaç gayet güzel çalışıyoo decası testosu danabolu gayet iyi çalışıyo ve ben açıkçası hiç bi üründe markaya değil satıcıya bakarım yani açıkçası ürünleri yurt dışından getiren türkiyede bir veya iki kişi vardır ee diyerleri ham maddeyi getirip merdiven altı yapıp satıyo evet ürün gene orjinal oluyor ama adam isterse 250 mg lık ampule 100 mg ilaç baasar sen zanedersin 250 mg ilaç kulanıyorum sen haftada 500 testo basarsın vicuda 200 mg girer yani önemli olan satıcıdır ki kimisi var ki bu adamlar harbi kral 250 mg lık şeyi 260 270 mg koyuyor yani geçin bu işleri arkadaşlar haftada 170 180 mg balkanmı çalışır yoksa 500 mg carbon mu tabiki mg mı fazla olan ilaç en iyi etkiyi verir yaklaşık 10 senedir bu sporun içineyim canım çok yandı zamanında benimde çakma ilaçlardan dolayı ama kurcaladıkca öğreniyor insan yani diceğim şu ki arkadaşın carbon kulanır satıcı salamdır ilaç çalışır sen kullanırsın bir boka yaramaz önemli olan satıcı.... 

Dostum carbon sonuç ne oldu bu kadar olay olan ürün çalıştımı? 

Bu yazına birde ben dipnot ekliyim 

Merdiven altı ilaçlarından çekinen arkadaşlar illaki laboratuvar üretimi ilaçlar olsun diyenler Satıcınıza boldenon acetate varmı getirtebilirmisin diye sorun 

Size getiremeyeceğini söylerse işin içinde allem kullem olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
Aziz, Bir saat önce yazdı:

Bu yazına birde ben dipnot ekliyim 

Merdiven altı ilaçlarından çekinen arkadaşlar illaki laboratuvar üretimi ilaçlar olsun diyenler Satıcınıza boldenon acetate varmı getirtebilirmisin diye sorun 

Size getiremeyeceğini söylerse işin içinde allem kullem olabilir 

Boldenon acetat ne zamandir human grade?ata bile basilmaz bolde ace

Boldenon actetate kolay kolay bulamazsin basmakta her baba yigidin harci degildir cunku 10 gun yurutmez adami.

Boldenon ace ug labtir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
xeaven, 45 dakika önce yazdı:

Boldenon acetat ne zamandir human grade?ata bile basilmaz bolde ace

Boldenon actetate kolay kolay bulamazsin basmakta her baba yigidin harci degildir cunku 10 gun yurutmez adami.

Boldenon ace ug labtir.

Boldenon ace insanların kullanması için onaylanmadığı kesin Bunu belirtmediğim için hatalıyım

Neden bolde üzerinden örnekleme yaptım onu söyleyeyim

Ace formu sadece yüksek donanımlı cihazlar ve yüksek ısı sistemiyle yapılır Elle yapmanız imkansızdır Eğer satıcı bunu bile size getiriyosa bir nebze güven sağlayabilir 

Bu arada kullanımı onaylanmamasına rağmen kullanan birçok sporcu vardır Buna bende dahilim 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Aziz, 7 saat önce yazdı:

Boldenon ace insanların kullanması için onaylanmadığı kesin Bunu belirtmediğim için hatalıyım

Neden bolde üzerinden örnekleme yaptım onu söyleyeyim

Ace formu sadece yüksek donanımlı cihazlar ve yüksek ısı sistemiyle yapılır Elle yapmanız imkansızdır Eğer satıcı bunu bile size getiriyosa bir nebze güven sağlayabilir 

Bu arada kullanımı onaylanmamasına rağmen kullanan birçok sporcu vardır Buna bende dahilim 

Normal de boldenon insan kullanımı için onaylı ama acetate esteri mi onaysız :) 

dünya da hatrı sayılır yüksek kalite ürünler yapan markalar var 

alpha pharma 

pharmacom 

kalpa pharma 

sis lab 

thiger pharma 

ilk aklıma gelenler bunlar. Bu markaların hiçbirinde acetate ester boldenon yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
merkar, 26 dakika önce yazdı:

Normal de boldenon insan kullanımı için onaylı ama acetate esteri mi onaysız :) 

dünya da hatrı sayılır yüksek kalite ürünler yapan markalar var 

alpha pharma 

pharmacom 

kalpa pharma 

sis lab 

thiger pharma 

ilk aklıma gelenler bunlar. Bu markaların hiçbirinde acetate ester boldenon yok.

Tamam kardeşim herşeyin en iyisini sizler bilirsiniz Bu saydığın markalardan bol bol ilaç almayı unutma özellikle thaiger pharma tamam mı ? 

Madem bu kadar piyasaya hakimsiniz ben post açmadan önce neden böyle analiz yapmaya gerek duymuyordunuz

Merdiven altı üretim yapıyosunuzda bizim mi haberimiz yok Böyle çıkışmanızın başka bir açıklaması olamaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Aziz, 5 dakika önce yazdı:

Tamam kardeşim herşeyin en iyisini sizler bilirsiniz Bu saydığın markalardan bol bol ilaç almayı unutma özellikle thaiger pharma tamam mı ? 

Madem bu kadar piyasaya hakimsiniz ben post açmadan önce neden böyle analiz yapmaya gerek duymuyordunuz

Merdiven altı üretim yapıyosunuzda bizim mi haberimiz yok Böyle çıkışmanızın başka bir açıklaması olamaz 

şu yazdığın mesajda elle tutulur tem bir cümle yok. "bu markalar" diye bahsediyorsun ya, bir araştır bakalım bakalım bunlar nasıl markalar mış. 

sadece yerli değil yabancı forumlardan da araştır, bakalım ne göreceksin. Hele ki yabancı forumlarda pharmacom'u anarken böyle cümleler kur... gerisini düşünemiyorum :)

1- boldenon konusunda yanlış bilgilendirme yapıyorsun.

2- boldenon acetate konusunda yanlış bilgilendirme yapıyorsun.

3- boldenon acetate ile marka kalitesi arasında bağlantı kuruyorsun. burada da yanlış yapıyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
merkar, 2 dakika önce yazdı:

şu yazdığın mesajda elle tutulur tem bir cümle yok. "bu markalar" diye bahsediyorsun ya, bir araştır bakalım bakalım bunlar nasıl markalar mış. 

sadece yerli değil yabancı forumlardan da araştır, bakalım ne göreceksin. Hele ki yabancı forumlarda pharmacom'u anarken böyle cümleler kur... gerisini düşünemiyorum :)

1- boldenon konusunda yanlış bilgilendirme yapıyorsun.

2- boldenon acetate konusunda yanlış bilgilendirme yapıyorsun.

3- boldenon acetate ile marka kalitesi arasında bağlantı kuruyorsun. burada da yanlış yapıyorsun 

Sen x firmasına gidip 20 bin dolarlık ilaçmı alıyosun saygı değer arkadaşım Distribütör sana ne getiriyosa ona talimsin bu iş sadece markanın kendini kanıtlamasıyla olmaz 

Boldenon devlet kurumlarında onaylı değil Fakat 15-20 yıldır insana özel geliştirilen formda kullanılmaya devam ediyor 

Yanlış bilgilendirme yapıyosam en kısa zamanda foruma güzel bir makale yazman gerektiğini düşünüyorum Lafla peynir gemisi yürümez 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Aziz, 32 dakika önce yazdı:

Sen x firmasına gidip 20 bin dolarlık ilaçmı alıyosun saygı değer arkadaşım Distribütör sana ne getiriyosa ona talimsin bu iş sadece markanın kendini kanıtlamasıyla olmaz 

Boldenon devlet kurumlarında onaylı değil Fakat 15-20 yıldır insana özel geliştirilen formda kullanılmaya devam ediyor 

Yanlış bilgilendirme yapıyosam en kısa zamanda foruma güzel bir makale yazman gerektiğini düşünüyorum Lafla peynir gemisi yürümez 

cümlelerin fazlasıyla tutarsız ve konuyu saptırıyorsun.

senin, boldenon acetate ile marka kalitesi arasında bağlantı kurmanın saçmalık olduğunu söylüyorum.

kendini kanıtlamış bir çok marka da acetate ester boldenon yok. bir markada acetate ester boldenon olması yada olmaması o marka hakkında bilgi vermez.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
merkar, 25 dakika önce yazdı:

cümlelerin fazlasıyla tutarsız ve konuyu saptırıyorsun.

senin, boldenon acetate ile marka kalitesi arasında bağlantı kurmanın saçmalık olduğunu söylüyorum.

kendini kanıtlamış bir çok marka da acetate ester boldenon yok. bir markada acetate ester boldenon olması yada olmaması o marka hakkında bilgi vermez.

Sorunda marka hakkında bilgi sahibi olamayacağımız değil mi ? İlaçlarda yaşadığımız kuşkular bizi farklı metotlarda çözüm aramaya itiyor 

Birşeyler yapmazsak düşük doz ve tümüyle sahte olan ilaçları kullanıyor olacaz Benim çabam gireceğimiz kürde belirsizlikler yaşamamak içindir 

Ben hala bolde ace nin laboratuvar ortamından hariç hiçbir yerde üretilemiyeceğini söylüyorum Bence bu orjinal ilaç bulmak için referans olabilir 

İllaki ace kullanmak zorunda değilsin Bunu üreten firma varsa diğer ilaçlarına güvenle bakabiliriz demek istiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Aziz, 41 dakika önce yazdı:

Sorunda marka hakkında bilgi sahibi olamayacağımız değil mi ? İlaçlarda yaşadığımız kuşkular bizi farklı metotlarda çözüm aramaya itiyor 

Birşeyler yapmazsak düşük doz ve tümüyle sahte olan ilaçları kullanıyor olacaz Benim çabam gireceğimiz kürde belirsizlikler yaşamamak içindir 

Ben hala bolde ace nin laboratuvar ortamından hariç hiçbir yerde üretilemiyeceğini söylüyorum Bence bu orjinal ilaç bulmak için referans olabilir 

İllaki ace kullanmak zorunda değilsin Bunu üreten firma varsa diğer ilaçlarına güvenle bakabiliriz demek istiyorum 

doğru bir metot değil. Hangi marka olursa olursun, bolde ace üretiyor olması bizim için referans olamaz.

Eğer ki referans istiyorsak, satın alacağımız marka ürünlerinin lab test için gönderilen bağımsız laboratuvar sonuçlarını referans alabiliriz.

marka, Simec ag ye ürün gödermiş mi? çıkan sonuç nedir? bunlar referans olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478

Arkadaşlar esetat propionat enantat vb. bunlar esterdir yani etken maddenin tasiyicisi bazdir.Cogunlukla yağ moleküllerinden oluşur.Steroid veya diger ilaç hammaddelerinin bir esteri yoktur saftir.Bu saf halde kullanilamadiklari icin cesitli farkli form ve esterlerde dagilimi düsünülerek üretilir.Boldenonu üreten firma diğerlerinden farkli üretmiyor.İlaç vasfinda olan hammadeler asgari yüzde 98 saflikta olmalidir.Hayvan ilaçlarindaki oran yüzde 95 lerde.Bunlari nereden biliyorum derseniz deva ilacta calistim üretim ve depo bölümünde.Tüm hammaddeler elimden gecmistir.Uretim asamalarini da biliyorum.Özellikle hayvan ve insanda kullanilan hammaddenin farki sadece icerigin saflik yuzdesidir.Ayni firma uretir hic bir baska farki yok.Belli basli buyuk firmalar hammadde saglar.Ugl vb. yerlerden asla ilac hammaddesi alinmaz.Bu sektörde fda gibi kurumlarin denetleyip onaylamadığı firmalardan hammadde alinmaz.Bu sektörde eczane disinda satilan tüm hersey icerik ve saflik yönünden şüphelidir.Hayvan icin olan mi kullaniliyor yoksa daha mi kötü veya iceriginde kursun civa gibi agir metaller mi var belli degil.Ayrica üretim aşamalari kontrolsüzse bakteri üreme durumu mevcut olabilir...İlaclarin veya üreten kurumlarin güvenilirliği, denetlenebilen ve eczane gibi yasal kurumlarda satilmasi yönünden düşünülmelidir...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.