Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yasings81

Böbrek değerlerim hk.

Önerilen İletiler

yasings81    68

değerli ustalarım selamlar,

kovit şüphesi ile gittiğim hastanede yapılan kan sonuçlarımda Doktorum böbrek değerlerin çokyüksek böbrek yetmezliğide olabilir dedi kreatin değerlerime baktığında.  Açıksası beni çok korkuttu. Değerliustalarım yorum yaparsa çok memnun olurum. sevgiler.. 

Not: Şimdiye dek kür hiç yapmadım. 2 ay öncesi follistatin ve igf kullanmıştım. toplam 6 kutu. kullandığm suplementler ; günde 1 ölçek proteğin tozu , 1 ölçek bcaa 5g arjinin 5 gr ceatin.. 

kan sonuçları.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.478

İncelemedim değerlerini, tavsiyem sadece kreatini kullanmayı bırak bir ay sonra tekrar test yaptır böbrek için iyi değil...İki sene önce bende de aynı durum oldu aile hekimi acilen nefrolojiye gitmelisin böbrek fonksiyon kaybı yaşıyorsun dedi.Kreatini bıraktım vucudumda sivilceler gitti.Ondan önce her yerimde sivilceler vardı.Böbrek atık maddeleri yeterince temizleyemeyince bazı belirtiler verebilir.

Crp iltihabi durumları gösteren bir değer.Bağışıklığı arttıracak d vitamini, b12, folik asit ve çinko, c vitamini gibi destekler kullan...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    68
metinav, 15 saat önce yazdı:

İncelemedim değerlerini, tavsiyem sadece kreatini kullanmayı bırak bir ay sonra tekrar test yaptır böbrek için iyi değil...İki sene önce bende de aynı durum oldu aile hekimi acilen nefrolojiye gitmelisin böbrek fonksiyon kaybı yaşıyorsun dedi.Kreatini bıraktım vucudumda sivilceler gitti.Ondan önce her yerimde sivilceler vardı.Böbrek atık maddeleri yeterince temizleyemeyince bazı belirtiler verebilir.

Crp iltihabi durumları gösteren bir değer.Bağışıklığı arttıracak d vitamini, b12, folik asit ve çinko, c vitamini gibi destekler kullan...

sağolasın metin hocam. crp için zaten antibiyotik verdi. Kafama takılan böbrekti. benimde tahminim creatin kullanmamdan kaynaklıdır diye düşünüyorum. Doktor creatin kullanıyorum değerler ondan yüksek olabilirmi diyorum mal mal yüzüme bakıyo :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

CRP  kalp ile alakalı diye biliyorum.e-GFR testi yaptırırsan herşey belli olur.Doktorlar biraz ilaç kullanımı konusuna sıcak bakmıyor.Seneler önce ilk steroid kullandıgımda teste gidip söylemiştim yok senin karaciğer böbrek bitmiştir demişlerdi :D Ast alt gfr kreatinin üre herşey referansdaydı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    68
steroidnediryahu, Bir saat önce yazdı:

CRP  kalp ile alakalı diye biliyorum.e-GFR testi yaptırırsan herşey belli olur.Doktorlar biraz ilaç kullanımı konusuna sıcak bakmıyor.Seneler önce ilk steroid kullandıgımda teste gidip söylemiştim yok senin karaciğer böbrek bitmiştir demişlerdi :D Ast alt gfr kreatinin üre herşey referansdaydı

:) yok crp kandaki mikrop oranı.. ama çogu doktor suplementleri bilmiyo bilenlerde öcü gözü ile bakıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/CRP

C reaktif protein, tek başına büyük anlam ifade etmesede, kaba Bi tabirle vücutta iltihap oranının artması anlamına gelebilir yakın zamanda grip vb olmuş olabilirsin, kırmızı et falan da vücuttaki inflammasyonu arttırır böyle durumlarda 1-2 haftalık antibiyotik kullanımı yardımcı olucaktır,doktor yazar zaten şuan antibiyotik reçete ile alınıyor bildiğim kadarı ile 

Sağlıklı sporlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.