Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dukegg

Novactor+andro medical kür

Önerilen İletiler

dukegg    47

Selam Arkadaşlar 

Zaman içerisinde soran bazı arkadaşlar vardı başlıkta belirttiğim markanın ürünleriyle 2.kürümün 3.haftasındayım

Balkan danabol

Novactor boldenon(4000mg)

Andro medical testo kullanıyorum

Bugunki test sonuçlarım ektedir serbest testo sonucu çıkmadı çıkınca ekleyeceğim

20200919_223005.jpg

20200919_222856.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sonata34    10

Merhaba kardeşim lh fsh değerlerin düşmüş, görünüşe bakılırsa total testo yükselmiş yani ilaçların çalışıyor gözüküyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17

Hocam haftalık kaç mg alıyorsun ürünlerden total testo 2500 bayağı yükselmiş lh fsh bayağı düşmüş yazabilirsen sevinirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
HOPBA01, 4 dakika önce yazdı:

Ilaclar calisiyor böbreklere dikkat insulin ve diger degerlere bakinca kilo almada zorlanan birisin ama degerler gayet normal 

Valla dostum aslında kilo almada hiç zorlanmıyorum , pandamiye girerken iyiydim çıkışında bebe bisküvisi kıvamında çıktım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
painsever, 6 dakika önce yazdı:

Hocam haftalık kaç mg alıyorsun ürünlerden total testo 2500 bayağı yükselmiş lh fsh bayağı düşmüş yazabilirsen sevinirim 

Dostum ilk hafta 1 x 250 testo 1 x 400 bolde

İkinci hafta pazartesi - perşembe 1 testo 1 bolde

Üçüncü hafta pazartesi- çarşamba - cuma 1 testo 1 bolde aldım...libidoda bi uçuş yok ama antrenmanlar güzel geçiyor diyebilirim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17

Bende only testo kullanıyorum salı 250 cuma 250 olarak libidoda bi uçuş yok ereksiyon kalitesi bi tik daha arttı denebilir libidonun tavan yaptığı zamanlardada dışı sinekten etkileniyordum diyemem bakalım test yaptırcam bende haftaya sonucları bekliyorum değerli yorumun için teşekkür ederim umarım istediğin gibi geçer kürün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
painsever, 1 dakika önce yazdı:

Bende only testo kullanıyorum salı 250 cuma 250 olarak libidoda bi uçuş yok ereksiyon kalitesi bi tik daha arttı denebilir libidonun tavan yaptığı zamanlardada dışı sinekten etkileniyordum diyemem bakalım test yaptırcam bende haftaya sonucları bekliyorum değerli yorumun için teşekkür ederim umarım istediğin gibi geçer kürün 

Teşekkürler dostum umarım herkes için sorunsuz olur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
dukegg, 31 dakika önce yazdı:

Dostum ilk hafta 1 x 250 testo 1 x 400 bolde

İkinci hafta pazartesi - perşembe 1 testo 1 bolde

Üçüncü hafta pazartesi- çarşamba - cuma 1 testo 1 bolde aldım...libidoda bi uçuş yok ama antrenmanlar güzel geçiyor diyebilirim...

2 hafta daha bekle ondan sonra göreceksin libidoyu :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47

SHBG hormonu testide çıkmış ekliyorum , bunun düşük gözükmesinin sebebi nedir @metinav hocam ? Vucutta yüksek testo düzeylerinin buna etken olduğundan bahseden bir yazı okumustum , sonuc normalmidir yoksa bunu yüsekltmek için özel bişey yapmak gerekirmi ?

20200922_000343.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.474
dukegg, 7 dakika önce yazdı:

SHBG hormonu testide çıkmış ekliyorum , bunun düşük gözükmesinin sebebi nedir @metinav hocam ? Vucutta yüksek testo düzeylerinin buna etken olduğundan bahseden bir yazı okumustum , sonuc normalmidir yoksa bunu yüsekltmek için özel bişey yapmak gerekirmi ?

20200922_000343.jpg

Birden fazla sebebi olmakla birlikte, düşük östrojen ve yüksek dht sebebi ön planda gibi görünüyor.Testoyu boldenondan düşük tutma.Boldenon östrojeni düsürüyor ve testonun çoğu dht yada free testo olarak kalıyor...Bu seviye hala devam ederse ileriki haftalarda östrojen icin bir seyler ekleyebilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    382

Kür sonucun nasıl oldu ilaçlardan verim alabildin mi ? Andro hakkında özellikle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Ironmann, 9 saat önce yazdı:

Kür sonucun nasıl oldu ilaçlardan verim alabildin mi ? Andro hakkında özellikle 

12.haftaya geliyorum , 18.haftada keseceğim...İlaçlara Andro ve Novactor ile başladım...Kürün 6.haftasınında Novactor Boldenon Burak hoca SP ye çevirdim...Çevirmemdeki sebep ilacın çalışıp çalışmaması değil dolardaki kur farklılığına dayanarak satıcının anormal fiyat artırmasından dolayıydı...93 Kilo olarak başladım küre şuan 99 kilo civarındayım.Boyum 1.90 bu arada.Genel olarak gidiş hattan memnunum 18.haftada full burak hocadan alınacak ürünlerle Testo Prop - Masteron ve Clen ile birlikte definasyona başlayacağım.12 haftada onu sürdürme planım var yakında kan testi yaptıracağım sonuçları buradan paylaşırım...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    382
dukegg, Bir saat önce yazdı:

12.haftaya geliyorum , 18.haftada keseceğim...İlaçlara Andro ve Novactor ile başladım...Kürün 6.haftasınında Novactor Boldenon Burak hoca SP ye çevirdim...Çevirmemdeki sebep ilacın çalışıp çalışmaması değil dolardaki kur farklılığına dayanarak satıcının anormal fiyat artırmasından dolayıydı...93 Kilo olarak başladım küre şuan 99 kilo civarındayım.Boyum 1.90 bu arada.Genel olarak gidiş hattan memnunum 18.haftada full burak hocadan alınacak ürünlerle Testo Prop - Masteron ve Clen ile birlikte definasyona başlayacağım.12 haftada onu sürdürme planım var yakında kan testi yaptıracağım sonuçları buradan paylaşırım...

Prop masteron bende düşünüyorum 8 10 hafta başarılar kolay gelsin 🙂💪

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Bybrs06, 2 saat önce yazdı:

Andro medicals dan memnun kaldınız mı?

@dukegg

Dostum testo olarak çalışıyor bir sıkıntı yaşamadım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Ironmann, 1 saat önce yazdı:

Dostum durum nedir ? Nasıl geçti?

İlaçlar çalışıyor fakat devamında olan ilaçları sp bolde ve balkan testo devam ettim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    382
dukegg, 2 saat önce yazdı:

İlaçlar çalışıyor fakat devamında olan ilaçları sp bolde ve balkan testo devam ettim...

Masteron kullandın mı ? Kullandıysan nasıl kullandın nasıl geçti ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Ironmann, 28 dakika önce yazdı:

Masteron kullandın mı ? Kullandıysan nasıl kullandın nasıl geçti ?

Masteron kullanımım olmadı.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.