Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mustafa.clk1911

Kür içinde libido sorunu

Önerilen İletiler

Merhabalar, testoteron cypionate ve boldenon küründeyim 9. haftadayım ilk 6 7 hafta mükemmel gitti herşey yalnız 2 haftadır formum çok bozuldu libido ve ereksiyon çok yüksekken bir anda libido ve ereksiyon sorunu yaşamaya başladım sabah ereksiyonlarıda aynı şekilde nasıl devam etmeliyim total testosteron ve e2 testini yaptırdım total testosteron değerlerim 2496  e2 sonuçları 33 ben başta e2 yükselmiştir dedim ama oda referans değerleri içinde ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim testosteronu hiçbir şekilde hissetmiyorum.

@metinav hocam sizinde yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.468
Mustafa.clk1911, 28 dakika önce yazdı:

Merhabalar, testoteron cypionate ve boldenon küründeyim 9. haftadayım ilk 6 7 hafta mükemmel gitti herşey yalnız 2 haftadır formum çok bozuldu libido ve ereksiyon çok yüksekken bir anda libido ve ereksiyon sorunu yaşamaya başladım sabah ereksiyonlarıda aynı şekilde nasıl devam etmeliyim total testosteron ve e2 testini yaptırdım total testosteron değerlerim 2496  e2 sonuçları 33 ben başta e2 yükselmiştir dedim ama oda referans değerleri içinde ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim testosteronu hiçbir şekilde hissetmiyorum.

@metinav hocam sizinde yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

Boldenon kürlerinde genelde iki sey oluyor.Birincisi tansiyon ve hemokritik yükseliyor bunun ereksiyona olumsuz etkisi var.Digeri östrojen seviyeleri düşüyor...Senin östrojen seviyen normal sağlikli bir erkrkte olmasi gereken degerlerde.Halbuki testo seviyen tam üç kati fazla...Östrojeni düsürmek için bir sey kullaniyorsan birak. Herhangi bir sey kullanmiyorsan östrojeni biraz daha yükseltecek bir seyler kullanmalısın.Bu saatte beynim durmus durumda ve aklima danabol, anapolon gibi steroidler geliyor.Baska suplement ve gidalarla da yükseltilebilir östrojen.

Bir ihtimalde shbg protein miktari sorun cikarabilir.Acikcasi detayli bir test olmadan buradan müneccimlik yapmak dogru değil.

Tansiyon ihtimali icin hergun iki dis sarimsak yiyebilirsin düzenli.Yine omega 3 kullanabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim cevabınız için daha önce göğüste yanma kaşıntı başlamıştı onun için bir kaç hafta aromasin kullanmıştım haftada 2 kez. Birde hocam dediğiniz üzere danabol alıp başlıyorum hemen.

hocam detaylı testte nelere baktırmalıyım özel olarak bakılması gereken değerler varmı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Mustafa.clk1911, 2 saat önce yazdı:

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim cevabınız için daha önce göğüste yanma kaşıntı başlamıştı onun için bir kaç hafta aromasin kullanmıştım haftada 2 kez. Birde hocam dediğiniz üzere danabol alıp başlıyorum hemen.

hocam detaylı testte nelere baktırmalıyım özel olarak bakılması gereken değerler varmı. 

Aromasin kullandığın icin e2 dibe batmış, formunun bozulma sebebi bu, e2 dibe batınca vücudun su atar ve küçülürsün..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32
metinav, 18 saat önce yazdı:

Boldenon kürlerinde genelde iki sey oluyor.Birincisi tansiyon ve hemokritik yükseliyor bunun ereksiyona olumsuz etkisi var.Digeri östrojen seviyeleri düşüyor...Senin östrojen seviyen normal sağlikli bir erkrkte olmasi gereken degerlerde.Halbuki testo seviyen tam üç kati fazla...Östrojeni düsürmek için bir sey kullaniyorsan birak. Herhangi bir sey kullanmiyorsan östrojeni biraz daha yükseltecek bir seyler kullanmalısın.Bu saatte beynim durmus durumda ve aklima danabol, anapolon gibi steroidler geliyor.Baska suplement ve gidalarla da yükseltilebilir östrojen.

Bir ihtimalde shbg protein miktari sorun cikarabilir.Acikcasi detayli bir test olmadan buradan müneccimlik yapmak dogru değil.

Tansiyon ihtimali icin hergun iki dis sarimsak yiyebilirsin düzenli.Yine omega 3 kullanabilirsin.

Hocam benimde kan tahlillerimde yükseklik var hemokritik dediğiniz kanın koyulaşmasıyla mı alakalı bende böyle bir durum var kanı nasıl temizleyebiliriz düzenli kan veriyorum bu arada heralde kandaki oksijeni arttırıp temizlemek lazım bende inanıyorum etkisi büyük olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Lobster, 1 saat önce yazdı:

Hocam benimde kan tahlillerimde yükseklik var hemokritik dediğiniz kanın koyulaşmasıyla mı alakalı bende böyle bir durum var kanı nasıl temizleyebiliriz düzenli kan veriyorum bu arada heralde kandaki oksijeni arttırıp temizlemek lazım bende inanıyorum etkisi büyük olur

Hct denilen değer hematokrit diye adlandırılır.Kan sıvısının ne kadar koyu olduğunu gösterir...Kan vermek veya ameliyat vb. durumlarla kan kaybetmek bu değeri düşürür.Kandaki rbc değeri, alyuvar miktarı arttıkça hct değeri de artar.Böylece kanda alyuvarların hareket alanı azalır ve yeteri kadar oksijen ve besin taşınamaz.

Genel anlamda steroidler hct ve rbc değerlerini yükseltirler ve bu yönden kansızlık hastalığı olanlara kullanılıyorlar tıpta...Boldenon bu konuda başı çekenler arasında...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Mustafa.clk1911, 31 dakika önce yazdı:

Hocam peki serbest testosteron test sonucu almalimiyim onunla alakali olabilir mi?

Free testo ölçümüne gerek yok bu durum için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam Çarşamba günü teste gideceğim hangi sonuçlara baktırmaliyim gece gece çok yoruyorum ama lh fsh E2 prolaktin progesteron ve Total testo var sadece aklımda bu arada elimde danabol ve anapolonda var yarın başlayacağım tavsiyeniz üzerine.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.