Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

servt

Ghrp-6 tarzı peptid

Önerilen İletiler

servt    19

Başlıkta dediğim gibi Ghrp-6 Tarzı Peptid iştah açma konusunda başka bir peptid varmı. Yada burda çok konu açtım ama iştah konusunda ( sadece önerilen kusunca ya kadar ye zorla konusu harici pek bir tavsiye gelmedi. ) Tabi en mantıklı olan en basit olay ( benim için zor ) bu verilen öneriler. Ama ne kadar uğraşsamda 1 hafta zorluyorum 2 hafta yiyemiyorum. Bu yüzden peptid ( Ghrp-6 ile bir kür yapmayı düşündüm.

Ghrp-6 = 400 mcg 200 sabah 200 idman sonrası
boldenon = 200 mg pazartesi  200 mg cuma 
testo ent = 250 mg pazartesi    200 mg cuma

şeklinde 

15 hafta sürecek olan bu kür ile yağlı yağsız şuan için fark etmiyor.Ola bildiğince max kütleye ulaşmak istiyorum.

Yorum yapmadan önce ön yargılı olmazsanız sevinirim. 23 yaşıma kadar 50 kg max görmüş biri olarak. 2 yıldır 65-70 max kg arası gezen birisi olarak yazdım.Her bünye her kişi farklıdır saygım sonsuz siz yaptınız bende olmuyor düşüncesi yok sadece bir çıkar yol arıyorum. 

Yorum yapan herkese şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.468

Ghrp-6 kilo aldırmaz, tam tersine büyüme hormonu sentezini arttırır ve yağ yakarsın...İştah açması metabolizmanın hızlanmasıyla ilgili daha çok.Onun yerine insülini arttıran ilaçlar veya metabolizma hızını düşürebilen antihistaminik ilaçlar kilo almanı daha fazla sağlayacaktır.

Yediğimizin çoğu geldiği gibi gidiyor, vucudumuza emilmiyor bile...Doğal yollardan gitmek istiyorsan beslenme rejimini değiştir ve karbonhidrat ağırlığını arttır.Eğer ilaç vb. ile devam etmek istiyorsan sülfonür denilen insülin ilaçlarını düşünebilirsin...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
metinav, 2 saat önce yazdı:

Ghrp-6 kilo aldırmaz, tam tersine büyüme hormonu sentezini arttırır ve yağ yakarsın...İştah açması metabolizmanın hızlanmasıyla ilgili daha çok.Onun yerine insülini arttıran ilaçlar veya metabolizma hızını düşürebilen antihistaminik ilaçlar kilo almanı daha fazla sağlayacaktır.

Yediğimizin çoğu geldiği gibi gidiyor, vucudumuza emilmiyor bile...Doğal yollardan gitmek istiyorsan beslenme rejimini değiştir ve karbonhidrat ağırlığını arttır.Eğer ilaç vb. ile devam etmek istiyorsan sülfonür denilen insülin ilaçlarını düşünebilirsin...

Hocam yorumuz için çok teşekkür ederim. İlaç Hocam doğal olarak maalesef dediğim gibi yapamadım beceremedim 2 yıldır. O zaman grph-6 ile kür yapmak anlamsız olur. Sizin demiş olduğunuz sülfonür denilen insülin ilaçlarını " eczaneden ala bilir miyim vede tam adı varmı araştırmam açısından sordum hocam @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270

Anapolon kardeşim. Günde 50 mg 5 hafta  gidersin ve istedğini alırsın. İran anapolon al ama.

tarihinde Mhmt38 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Mhmt38, 7 dakika önce yazdı:

Anapolon kardeşim. Günde 50 mg 5 hafta  gidersin ve istedğini alırsın. İran anapolon al ama.

denedim kardeşim malesef. olmadı dianabol ile denedim anapolonu sonuç hüsran.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
servt, 40 dakika önce yazdı:

Hocam yorumuz için çok teşekkür ederim. İlaç Hocam doğal olarak maalesef dediğim gibi yapamadım beceremedim 2 yıldır. O zaman grph-6 ile kür yapmak anlamsız olur. Sizin demiş olduğunuz sülfonür denilen insülin ilaçlarını " eczaneden ala bilir miyim vede tam adı varmı araştırmam açısından sordum hocam @metinav

Ben kendi üzerimde denemedim bu ilacı.Çünkü kilo alma sorunum yok ve devamlı bir şeyler yemem mümkün değil.Onun yerine yine aynı aileden daha zayıf ve hafif bir ilacı denedim 3 gün ve bıraktım...Bu forumda da paylaşmıştım özellikle rusyada kullanan sporcular varmış.İddiaları en az danabol kadar ve kalıcı kilo aldırabildiği yönünde...İnsülin mekanizmasını bildiğim için iddiadan öteye geçeceğine inanıyorum.Sadece sürekli yiyecek bir şeyler bulundurmalısınız yanınızda.İlacın adı "diamicron" ve insülin salgısı düşük hastalar için kullanılıyor, kısaca zayıf ve kilo alamayan diyabet hastaları...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
metinav, 18 dakika önce yazdı:

Ben kendi üzerimde denemedim bu ilacı.Çünkü kilo alma sorunum yok ve devamlı bir şeyler yemem mümkün değil.Onun yerine yine aynı aileden daha zayıf ve hafif bir ilacı denedim 3 gün ve bıraktım...Bu forumda da paylaşmıştım özellikle rusyada kullanan sporcular varmış.İddiaları en az danabol kadar ve kalıcı kilo aldırabildiği yönünde...İnsülin mekanizmasını bildiğim için iddiadan öteye geçeceğine inanıyorum.Sadece sürekli yiyecek bir şeyler bulundurmalısınız yanınızda.İlacın adı "diamicron" ve insülin salgısı düşük hastalar için kullanılıyor, kısaca zayıf ve kilo alamayan diyabet hastaları...

hocam " diamicron " baktıgımda hap olarak var. DİAMİCRON MR 30 mg tablet olarak aynı ilaça baktım sanırım hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
servt, 2 dakika önce yazdı:

hocam " diamicron " baktıgımda hap olarak var. DİAMİCRON MR 30 mg tablet olarak aynı ilaça baktım sanırım hocam.

Diamicron evet doğru ilaç, fakat sakat bir ilaç yani kan şekerinin düştüğünü anladığın an ağzına bişeyler atman gerekecek.Eğer becerirsen çok güzel kütle kazanırsın ama beceremezsen hipoglisemi olursun uyarayım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19

Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Diamicron evet doğru ilaç, fakat sakat bir ilaç yani kan şekerinin düştüğünü anladığın an ağzına bişeyler atman gerekecek.Eğer becerirsen çok güzel kütle kazanırsın ama beceremezsen hipoglisemi olursun uyarayım.

işim gereği sıkıntı olmaz yanımda yemek bulundurmam. dediğiniz şekilde yapa bilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
servt, 1 dakika önce yazdı:

işim gereği sıkıntı olmaz yanımda yemek bulundurmam. dediğiniz şekilde yapa bilirim.

Hemen zıplama dostum ilaca, sağlam araştır iyice bilgilen öyle gir.Tavsiyem bir tane de parmaktan şeker ölçen bir cihaz al.Düştügünü anladığın an ölçersin ağzına bişeylet atarsın.Bu konuda Jelibon iyi bir tercih basit şeker haberin olsun.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Hemen zıplama dostum ilaca, sağlam araştır iyice bilgilen öyle gir.Tavsiyem bir tane de parmaktan şeker ölçen bir cihaz al.Düştügünü anladığın an ölçersin ağzına bişeylet atarsın.Bu konuda Jelibon iyi bir tercih basit şeker haberin olsun.

teşekkür ederim. @metinav hocam o yüzden istedim ismini. dediğiniz gibi araştırıp enini boyuna bakarak kullanıcam çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
servt, 48 dakika önce yazdı:

Evet doğru, keşke başlarken yarım doz başlama imkanı olsaydı.Fakat hapın kırılması halinde kana karışımı zamanla olmaktan çıkar.Mr yavaş zamana yayılan salınım demek...Sabah tek doz olarak alınıyor 30 mg. İlacı kullanmaya karar verirsen az az ama çok sık yemek yemelisin 5-6 öğün garanti olmalı.Yoksa kan şekerin düşebilir...Gece yatmadan da bir öğün yapmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ANABOLIZAN    17
metinav, 41 dakika önce yazdı:

Evet doğru, keşke başlarken yarım doz başlama imkanı olsaydı.Fakat hapın kırılması halinde kana karışımı zamanla olmaktan çıkar.Mr yavaş zamana yayılan salınım demek...Sabah tek doz olarak alınıyor 30 mg. İlacı kullanmaya karar verirsen az az ama çok sık yemek yemelisin 5-6 öğün garanti olmalı.Yoksa kan şekerin düşebilir...Gece yatmadan da bir öğün yapmalısın.

Benimde bu arkadaş gibi kilo sorunum var hocam ne yersem yiyim kilo alamıyorum herşey denedim kürde denedim dianabol vb. Oral ilaçlar denedim karbonhidrata yüklendim ama sabit bir kilo hiç tutamadım aynı arkadaşın anlattığı gibi 1 hafta yapsam diyer haftalar bir şekilde kesiyorum ve sbait kalıyorum. Bende araştırıp biraz dibine inip kullanmayı düşünüyorum. Teşekkürler bu bilgi altın değerinde benim zaten vücuduma bu kür konuları yüzünden sokmadığıö ilaç kalmadı birde bu yolu deneyeceğim burda güncel tutarım bilgi veririm. Sağolun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ANABOLIZAN    17
servt, 2 saat önce yazdı:

Ben aldım ve bugün itibari ile kullanmaya başladım. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
ANABOLIZAN, 11 dakika önce yazdı:

Ben aldım ve bugün itibari ile kullanmaya başladım. :)

Sabah saatlerinde tek doz alınmalı.Ve çok dikkatli ol, bu ilaç en az 12 saat sürekli kandaki şekeri hücrelere atar ve kanda şeker düşerse beyin şekersiz kalabilir ve baygınlık halsizlik vb. durumlar ortaya çıkabilir.Bu ilacı içen yemekten atıştırmadan uzak durmamalı 12 saat boyunca.Sobaya devamlı odun atmalısın :) , zaten acıkmayı arttıracaktır bir oranda.Üzüm, karpuz veya jelibon kesme şeker gibi hızlı şekerleri yanından ayırma...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ANABOLIZAN    17
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Sabah saatlerinde tek doz alınmalı.Ve çok dikkatli ol, bu ilaç en az 12 saat sürekli kandaki şekeri hücrelere atar ve kanda şeker düşerse beyin şekersiz kalabilir ve baygınlık halsizlik vb. durumlar ortaya çıkabilir.Bu ilacı içen yemekten atıştırmadan uzak durmamalı 12 saat boyunca.Sobaya devamlı odun atmalısın :) , zaten acıkmayı arttıracaktır bir oranda.Üzüm, karpuz veya jelibon kesme şeker gibi hızlı şekerleri yanından ayırma...

Hocam yanımada 1 poşet jelibon aldım atıştırmaların dışında olurda ani düşüş yaşarsam jelibona abanıcam bakalım bende sabırsızlıkla bekliyorum uzun vadede gözle görünür bir kilo kazanımo olucakmı merak içindeyim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
ANABOLIZAN, 7 dakika önce yazdı:

Hocam yanımada 1 poşet jelibon aldım atıştırmaların dışında olurda ani düşüş yaşarsam jelibona abanıcam bakalım bende sabırsızlıkla bekliyorum uzun vadede gözle görünür bir kilo kazanımo olucakmı merak içindeyim :)

Uzun vade dediğin 1 ay :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ANABOLIZAN    17
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Uzun vade dediğin 1 ay :) 

Cidden sabırsızlıkla bekliyorum hocam insallah umduğum gibi kilo alımı yaşarım çok ihtiyacım var. :)

Hocam başka dikkat etmem gerken birşey varmı? Kullanım süresi ne olmalı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
ANABOLIZAN, 36 dakika önce yazdı:

Cidden sabırsızlıkla bekliyorum hocam insallah umduğum gibi kilo alımı yaşarım çok ihtiyacım var. :)

1-1,5 ay yeterli...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
ANABOLIZAN, 2 saat önce yazdı:

Forumda konu aç diamicron diye takip edelim dostum sana zahmet merak eden çok var gelişmeleri oraya yaz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Maltodextrin tavsiye ederim hocam tek servisinde 500 e yakın kalori var ve sıfır şeker . İçtikten sonra hiç tokluk falan vermiyor tadı yok zaten , su ile içersen su içmiş sanarsin kendini .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
servt, 18 saat önce yazdı:

denedim kardeşim malesef. olmadı dianabol ile denedim anapolonu sonuç hüsran.

Danabolle anapolonu beraber mi kullandın. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Mhmt38, 38 dakika önce yazdı:

Danabolle anapolonu beraber mi kullandın. 

hayır - ikisinide denedim farklı kürlerde farklı zamanlarda. Ama Sonuç Değişmedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
servt, 2 saat önce yazdı:

hayır - ikisinide denedim farklı kürlerde farklı zamanlarda. Ama Sonuç Değişmedi.

Anapolon hele ki İran anapolon iştah açmayıp kilo aldırmaması mümkün değil. Ben anokrasiya seviyesine yakın zayıftım. Bana kilo aldıran anapolon olmuştur.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Mhmt38, 1 saat önce yazdı:

Anapolon hele ki İran anapolon iştah açmayıp kilo aldırmaması mümkün değil. Ben anokrasiya seviyesine yakın zayıftım. Bana kilo aldıran anapolon olmuştur.

Malesef aldığım kişide burak hocadır hiç bir sıkıntı güven konusunda problemim yok. Ama dedigim gibi bünye ve kişiye göre değişir.Bendeki bünyede bu sanırım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.