Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmet28277

Doğal test sonuçlari mi yorumlar misiniz ?

Önerilen İletiler

Ahmet28277    3

Abilerim,Hocalarım,Kardeşlerim herkese merhaba Yaşım 21 ve genel olarak 3 yıldır spor ile uğraşıyorum ama sürekli sporla uğraşmama rağmen bel bölgemde bir yağlanma olmasına karşın testo ma baktırma kararı aldım ve görüldüğü gibi sonuçlarım düşük çıktı bundan önce yaptırdığımda 2,6 çıkmıştı doğal yollarla süper bi beslenmeyle anca total testoyu 3,35 e çekebildim.Size özellikle sorum şu hocalarım, bir hocam lh ve fsh ımın düşük olduğunu hipofiz bezle alakalı sıkıntı olabilir testisle alaklı değil dedi ve küçüken 12 dikişlik kafamı yarmıştım onla alakalı olabilir mi diye düşündüm, bu durum hipofizime zarar vermiş olabilir,bunun üzerine az dozajla preglyn yani hcg ve klomen kullanarak bi durumu bakalım dedi.Tetikliyebilirsek yüksek kalma ihtimali olabilir dedi,yaklaşık ilk düşük çıktığında hoca sustanon ve proviron vermişti lakin bu ikili ilaç bana kalırsa çöp azosperm de yapabiliyor uzun kullanımda.Şimdiden yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum.

CF8C037D-6893-4A4B-B0A9-1724AF1631D2.jpeg DACCD871-9705-4814-BB5E-4DF85CC9CE22.jpeg 4CD71932-A1E1-4856-9879-E8B19ACBC5C3.jpeg 261C921B-F73E-4E97-AA42-675ADEB38749.jpeg 1F3D2A96-6309-44FD-8A5F-0E51BB7502B0.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahmet28277    3
HOPBA01, 7 dakika önce yazdı:

Önüne gelene cak sustanon yolla başka bildikleri yok zaten her neyse lh seviyen düşük klomen ile yükseltip degerlerine öyle bakalım kolesterol seviyelerini düzelt

Sorma hocam,sustanon ve provironu veren devlet doktoruydu zaten daha bok ediyo insanı.Dediğini deniycem hcg ile birlikte güzel bi hoca kontrolünde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Hipofizden kaynaklanıyor gibi, primer hipo olabilirsin.Östrojenin progesteronun total teston düşük...Klomen kullan 1-2 ay yarım tablet...Hcg kullanma steroid hiç bir şekilde sokma.Onlar çok sonraki aşamalar belki kurtarabilirsin...

Kortizolün ortalamanın üzerinde ve karın bölgendeki yağlanmaya katkısı olabilir, düşürmeye çalış.Ayrıca açlık kan şekerin baya düşük buna ağırlık ver...Beslenmeni gözden geçir

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
metinav, 2 saat önce yazdı:

Hipofizden kaynaklanıyor gibi, primer hipo olabilirsin.Östrojenin progesteronun total teston düşük...Klomen kullan 1-2 ay yarım tablet...Hcg kullanma steroid hiç bir şekilde sokma.Onlar çok sonraki aşamalar belki kurtarabilirsin...

Kortizolün ortalamanın üzerinde ve karın bölgendeki yağlanmaya katkısı olabilir, düşürmeye çalış.Ayrıca açlık kan şekerin baya düşük buna ağırlık ver...Beslenmeni gözden geçir

Hocam kortizolumu nasıl düşürebilirim,lakin şöyle birşeyde olabilir bu testi vermeden 1 gün önce spor yaptım,kortizol seviyesini stres olarak vücuta etkilemiş olabilceğimi düşünüyorum düşürmek için ne yapabilirim ve klomen ile lh fsh artar mı sizce hocam sadece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
metinav, 2 saat önce yazdı:

Dediğiniz hipofiz bezine bağlı olunca primer değil sekonder yalnız bide hocam,primer testise bağlı olup fsh lh yüksekliğinde gözüküyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Ahmet28277, 2 saat önce yazdı:

Hocam kortizolumu nasıl düşürebilirim,lakin şöyle birşeyde olabilir bu testi vermeden 1 gün önce spor yaptım,kortizol seviyesini stres olarak vücuta etkilemiş olabilceğimi düşünüyorum düşürmek için ne yapabilirim ve klomen ile lh fsh artar mı sizce hocam sadece.

Bunu soracağını tahmin ettim.Forumda yazmistik, internette de arasan bulursun bir cok sey kortizolu düsurebiliyor.En basta stresten uzak durmak ve iyi uyku geliyor.C vitamini 2-3 gr, fosfotidilserin, rhodiola vb. destekler kullanilabilir.

Evet klomenle hipofiz salgisi artar, fakat fazla doz alma.Çünkü klomen bazi dokularda östrojeni arttirabilir.Ayrica östrojenle birlikte shbg proteinini de arttiracagindan libidoyu azaltabilir.Yarim tabletle basla eğer fazla gelirse 1/4 tablete düşersin...

Ahmet28277, 1 saat önce yazdı:

Dediğiniz hipofiz bezine bağlı olunca primer değil sekonder yalnız bide hocam,primer testise bağlı olup fsh lh yüksekliğinde gözüküyor.

Kafani bulandirma bunun bir cok cesiti var.Senin test sonuclarina göre yorum yaptim.Hipofiz hormonlarin biraz artsa hersey yoluna girer gibi görünüyor. 😉

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Kafani bulandirma bunun bir cok cesiti var.Senin test sonuclarina göre yorum yaptim.Hipofiz hormonlarin biraz artsa hersey yoluna girer gibi görünüyor. 😉

Tamamdır hocam çok sağolun 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
metinav, 13.09.2020 - 00:47 yazdı:

Bunu soracağını tahmin ettim.Forumda yazmistik, internette de arasan bulursun bir cok sey kortizolu düsurebiliyor.En basta stresten uzak durmak ve iyi uyku geliyor.C vitamini 2-3 gr, fosfotidilserin, rhodiola vb. destekler kullanilabilir.

Evet klomenle hipofiz salgisi artar, fakat fazla doz alma.Çünkü klomen bazi dokularda östrojeni arttirabilir.Ayrica östrojenle birlikte shbg proteinini de arttiracagindan libidoyu azaltabilir.Yarim tabletle basla eğer fazla gelirse 1/4 tablete düşersin...

Hocam tekrardan merhaba,dediğiniz gibi yapmaya karar verdim ama size tek sorum sizce tamoxifen mi kullanıyım clomen mi diye sorucaktım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Ahmet28277, Bir saat önce yazdı:

Hocam tekrardan merhaba,dediğiniz gibi yapmaya karar verdim ama size tek sorum sizce tamoxifen mi kullanıyım clomen mi diye sorucaktım.

Klomen...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19

@Ahmet28277 hocam ben de Eskişehir Yunus Emrede testleri yaptırıyorum fakat doktorlar istediğim tektikleri vermiyorlar genelde. Hangi bölüm ve doktora gittiniz bu değerleri istemek için? Paylaşabilir misiniz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
Redible, 1 saat önce yazdı:

@Ahmet28277 hocam ben de Eskişehir Yunus Emrede testleri yaptırıyorum fakat doktorlar istediğim tektikleri vermiyorlar genelde. Hangi bölüm ve doktora gittiniz bu değerleri istemek için? Paylaşabilir misiniz. 

Hocam sakın ama sakın hiç bi ürolojicinin dediğini yapma veya test isteme 2 eylül yunus emre binasında dahiliye yahya keskine al de spor yapıyorum falan sürekli baktırmak istiyorum bakarlar ama fsh ve lh ıma şehir hastanesinde ürolejide coşkun hoca bakmıştı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
metinav, 30.09.2020 - 14:56 yazdı:

Klomen...

Hocam başlığı hortlatıp duruyorum ama dikkatimi şöyle birşey çekti Klomen bildiğimiz gibi shbg yi artırdığı için serbest testoda sıkıntı oluyor ve ben uzun süreli az dozajda kulanmama rahmen bir artış olucak.Bunun için grenade nin at4 diye bir ürünü var içinde bor bulunan türkiyede ki tek supplement ve bunun yanında gece yatmadan aç karnına 400 mg magnezyum sitrat alsam nasıl olur sizce.Shbg yi ne kadar baskılarsam kardır gözüyle bakıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Ahmet28277, Bir saat önce yazdı:

Hocam başlığı hortlatıp duruyorum ama dikkatimi şöyle birşey çekti Klomen bildiğimiz gibi shbg yi artırdığı için serbest testoda sıkıntı oluyor ve ben uzun süreli az dozajda kulanmama rahmen bir artış olucak.Bunun için grenade nin at4 diye bir ürünü var içinde bor bulunan türkiyede ki tek supplement ve bunun yanında gece yatmadan aç karnına 400 mg magnezyum sitrat alsam nasıl olur sizce.Shbg yi ne kadar baskılarsam kardır gözüyle bakıyorum.

Olayın maddi tarafını düşünmüyorsun.Klomen 20 tl onun benzeri işi yapacak standart olmayan çeşitli suplementler en az 120 tl...Bor shbg için faydalı ve iyi, fakat ülkede yok; bir iki suplementin içine koymuşlar fiyat 350-400 tl...Bunları alana kadar gider eczaneden proviron alırsın olmadı anavar alırsın.Biri ilaç ayarında ve etkisi kesin, diğeri suplement ve içeriği ne oranda standardize belli değil...Tercih senin bu aşamada.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
metinav, 1 saat önce yazdı:

Olayın maddi tarafını düşünmüyorsun.Klomen 20 tl onun benzeri işi yapacak standart olmayan çeşitli suplementler en az 120 tl...Bor shbg için faydalı ve iyi, fakat ülkede yok; bir iki suplementin içine koymuşlar fiyat 350-400 tl...Bunları alana kadar gider eczaneden proviron alırsın olmadı anavar alırsın.Biri ilaç ayarında ve etkisi kesin, diğeri suplement ve içeriği ne oranda standardize belli değil...Tercih senin bu aşamada.

Supplement olarak dediğinize katılıyorum hocam maddi olarak içerik tek bor olsa alırdım ama içinde çeşitli farklı gereksiz şeyler var.O yüzden magnezyum balık yağı vit d gidiyorum.En kötü dediğiniz gibi proviron girebilirim.Sizce ne zaman giriyim provironu hocam 1 ay sonra günde 1 tablet şeklinde mi mesela ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Ahmet28277, 3 saat önce yazdı:

Supplement olarak dediğinize katılıyorum hocam maddi olarak içerik tek bor olsa alırdım ama içinde çeşitli farklı gereksiz şeyler var.O yüzden magnezyum balık yağı vit d gidiyorum.En kötü dediğiniz gibi proviron girebilirim.Sizce ne zaman giriyim provironu hocam 1 ay sonra günde 1 tablet şeklinde mi mesela ?

Klomen kullanimina basladigin zaman proviron da eklenebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Bende benzer bir durumla uğraşıyorum ve doğru düzgün kan tahlili dahi veremiyorum...

İlgilenmek istemiyor üroloji doktorları haftaiçi özel bir lab gidicem ve 500 tl ye sonuçlara baktırıcam,bu gidişle çözümünü de kendim arıyıcam.Doktorlar bu konulara çok ilgisiz en fazla özel bir hastanede gidip bir doktorun fikrini alabilirim kafamdaki tedavilere başlarken.

Sağlıklı sporlar dostum umarım istediğin gibi olur değerlerin.

Art arda 2 gün içinde verdiğim kan sonuçları;

5f78cfd15e46b_kt.thumb.png.576b7627a67f9598a84c190c008680bd.png

kan.thumb.png.12588348969cc74b1757b858df2ff613.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Yigit3541, 26 dakika önce yazdı:

Bende benzer bir durumla uğraşıyorum ve doğru düzgün kan tahlili dahi veremiyorum...

İlgilenmek istemiyor üroloji doktorları haftaiçi özel bir lab gidicem ve 500 tl ye sonuçlara baktırıcam,bu gidişle çözümünü de kendim arıyıcam.Doktorlar bu konulara çok ilgisiz en fazla özel bir hastanede gidip bir doktorun fikrini alabilirim kafamdaki tedavilere başlarken.

Tahlil öncesi, en az bir hafta hic bir ilac hormon veya baskilayan bir sey kullanmadan, sabah 9-10 gibi ac karina kan verilmeli.Önceki bir iki gün iliski masturbasyon da yapilmazsa sonuclar daha gercekci cikar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
Yigit3541, 46 dakika önce yazdı:

Dostum merhaba,daha önce hiç ilaça girdin mi bilmiyorum ama ben daha önce hayatımda hiç steroid kulanmamıştım sadece o tahlili verden 5 ay önce 1 deva sustanon ve 1 kutu proviron kullanmıştım oda doktor verdi diye.Eğer sende uzun süredir bişey kullanmayıp bu sonuçların çıkıyorsa testislerinde sıkıntı olabilir çünkü fsh ve lh ın normal gibi duruyo @metinav hocamız bu konuda baya bilgili sorarsan her konuda yardımcı oluyo sağolsun.Allah şifa versin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
metinav, 48 dakika önce yazdı:

Tahlil öncesi, en az bir hafta hic bir ilac hormon veya baskilayan bir sey kullanmadan, sabah 9-10 gibi ac karina kan verilmeli.Önceki bir iki gün iliski masturbasyon da yapilmazsa sonuclar daha gercekci cikar.

tekrar tahlil vermek için bekliyorum,1 yıldır steroid kullanmıyorum,düzgün bir pct ile kapatmıştım yani kendimi iyi hissediyordum.

Şuanda da libido,ereksiyon,güç herhangi bir sıkıntı yok ama ilk sonuçlar açıklandığında moralimi baya bi alt üst etmişti.

1.test 15:30 da tok karna verdim 1 gün öncesinde ilişki olmuştu

2. test zaten ertesi günü aç karna sabah 9:10 da verdim.

Şimdi beklemedeyim çarşamba veya perşembe gününe karar kıldım diğer değerlere de bakmak istiyorum(SHBG-FreeTest-Progesteron vb)

D vit,magnezinc,b vitamini falan hepsini kestim beklemedeyim sonuçları görücez,Trt bile düşünmeye başladım @metinav trt hakkında açtığın başlığı ve yabancıların paylaşımlarını takip etmeye başladım bile :)

İyi sporlar teşekkürler hocam bilgiler için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
Ahmet28277, 34 dakika önce yazdı:

Dostum merhaba,daha önce hiç ilaça girdin mi bilmiyorum ama ben daha önce hayatımda hiç steroid kulanmamıştım sadece o tahlili verden 5 ay önce 1 deva sustanon ve 1 kutu proviron kullanmıştım oda doktor verdi diye.Eğer sende uzun süredir bişey kullanmayıp bu sonuçların çıkıyorsa testislerinde sıkıntı olabilir çünkü fsh ve lh ın normal gibi duruyo @metinav hocamız bu konuda baya bilgili sorarsan her konuda yardımcı oluyo sağolsun.Allah şifa versin.

açıkçası ben testlere güvenemedim 2 test art arda 1 gün farkla, prolaktin aşırı farklı 1 ay öncesindede tahlilim vardı orada da değerlerim referans değerleri içerisinde idi,O yüzden sebebini başka şeylere bağlıyorum(günün saatleri,1 gün öncesinde ilişki vb) ama total testosteron değerimin doğal olarak düşük olduğunu düşünüyorum.

Sanada sıhhatler dostum umarım herşey istediğin gibi yolunda gider.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
Yigit3541, 11 saat önce yazdı:

açıkçası ben testlere güvenemedim 2 test art arda 1 gün farkla, prolaktin aşırı farklı 1 ay öncesindede tahlilim vardı orada da değerlerim referans değerleri içerisinde idi,O yüzden sebebini başka şeylere bağlıyorum(günün saatleri,1 gün öncesinde ilişki vb) ama total testosteron değerimin doğal olarak düşük olduğunu düşünüyorum.

Sanada sıhhatler dostum umarım herşey istediğin gibi yolunda gider.

Dediğine bende katılıyorum dostum bence temel olan en önemlisi testo konusunda beslenme ve genetik,Meni testide istedi doktor verdim aşırı temiz çıktı doktor şakayla karışık bana yanlasan benden bile çocuk çıkar belki dedi :) ama sürekli spor yaptığımız için kafaya çok takıyoruz.Moralini bozma dostum hayat güze şükür.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Merhaba 

Bu en son test sonuçlarım 1 hafta boyunca vitamin kullanımını bıraktım. 

5 gün boyunca ilişki veya mast yapmadım. 

Bu sonuçlar yaşıma göre bana düşük geldi 

Total ve FREE test az, shbg yüksek 

Aynı zamanda E2 de referans değerinin altında. 

Değerlendirdiği seçenekler, 

1-) Klomen, proviron 1 ay kullanımı, belki HCG eklenebilir.

2-)İleride Kür yapmak istediğimi göz önüne alıcak olursak klomen mantıksız olabilir TRT dozları da 100-200 mg aralığında düzenli Testosteron kullanımı ile devam edilebilir,kürden sonra tam bir iyileşme amacı ile 6 haftalık klomen+HCG 

@metinav

Fikirlerinizi almak isterim. 

Aynı zamanda haftaya dhea başlıyıcam 25 mg ile başlayıp 50 mg ile bitiririm diye düşünüyorum biostreon

20201016_133503.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Yigit3541, 16 dakika önce yazdı:

Merhaba 

Bu en son test sonuçlarım 1 hafta boyunca vitamin kullanımını bıraktım. 

5 gün boyunca ilişki veya mast yapmadım. 

Bu sonuçlar yaşıma göre bana düşük geldi 

Total ve FREE test az, shbg yüksek 

Aynı zamanda E2 de referans değerinin altında. 

Değerlendirdiği seçenekler, 

1-) Klomen, proviron 1 ay kullanımı, belki HCG eklenebilir.

2-)İleride Kür yapmak istediğimi göz önüne alıcak olursak klomen mantıksız olabilir TRT dozları da 100-200 mg aralığında düzenli Testosteron kullanımı ile devam edilebilir,kürden sonra tam bir iyileşme amacı ile 6 haftalık klomen+HCG 

@metinav

Fikirlerinizi almak isterim. 

Aynı zamanda haftaya dhea başlıyıcam 25 mg ile başlayıp 50 mg ile bitiririm diye düşünüyorum biostreon

20201016_133503.jpg

Fotograf açilmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: alicengiz
      Hiç steroid veya sarms kullanmadım. 7 aydır naturel bir şekilde vücut geliştirme sporu yapıyorum. Geciktirici sprey ve kremlerin kullanımının testosteron üzerinde olumsuz yaratabileceğini okudum yukarıda. Bu tür ürünleri ilişki öncesi kullanıyorum ve total testosteronum 4.8 çıktı. En azından tavan seviyesi olan 8 bölgesinde olmasından memnun olurdum. @rastlantisal @metinav @Askabar @Diver @otopsicikedi @GHOST
      1. Testosteronu yükseltmem için geciktirici kullanmayı bırakmalı mıyım?
      2. Yükseltmek için önerebileceğiniz bir takviye var mıdır?

• Yazan: dornm7890
      İran testo 4. Haftam bitti hala hiçbir fark göremiyorum 650tl gibi bir fiyata aldım haftalik pazartesiden pazartesiye 500mg enjeksiyon yaptım gözle görülür bir fark yok güç libido kas sertliği olarakta daha önce sitede konusu dönen bir satıcı sahte olduğunu söyleyen yoktu. Yaşım 19 184boy 92 kilo yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Benim sorum biraz spesifik konuya gerçekten hakim hocalarım varsa ve cevaplarsa sevinirim.
      2 yıldır aktif olarak Vg yapıyorum daha önceki yıllardan alt yapımda var. 2.5 yıl önce tiroidlerim alındı ve troid hormnunu dışardan almak zorundayım. Beslenmemde yeterli proteini aldığımı düşünüyorum antrenmanlarım sert geçiyor geçen sene 12 hafta testo enanthate kullandım.
      Şimdide 5 haftadayım:
      750mg testo 250mg bolde Kürü yapıyorum ancak ne yaparsam yapayım kesinlikle kaslarım gelişmiyor sadece göbeğim büyüyor. İlaçlar boş değil kan testlerimden anlaşılıyor (en azından testo dolu) ama neden gelişemiyorum tek sebebi tiroidlerimin olmaması olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Askabar @SantoR

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.