Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gordo

Nessie pharma

Önerilen İletiler

Gordo    67

Ürünü steroid sitelerinde gördüm, sitesi var mı diye baktım çok dandik bir sitesi var, ürün hakkında bir bilgi edinemedim.

fiyatları ucuz, pahalı hammadeye sahip ilaç olarak Boldenone vardı,(Trenbolone olmadığı için bu ilacı baz aldım) 5 ampul 125 lira oradan hesaplayın kafanızda.

Ürün hakkında bilgisi olan varsa olumlu/olumsuz paylaşırsa önerilen, satın almayı düşünen arkadaşlarımız için kaynak olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ridvan    1

kunladım ama aynı urunmu acaba?

çünkü ben 4 kutu deca 4 kutu dianabol 4 kutu boldenon için 1100₺ ödemiştim ayrıca websitesiden barkod çek vardı google haritadan baktığımda da nessie adında bi firma o adreste gorunuyor ama tavsiye edermiyim etmem neden sorarsan dördüncü haftada kesmek zorunda kaldım ve aldığım 8 kilonun hepsi gitti artı karaciğer yağlanmasından sürekli böbreğime kramplar giriyordu hemde çok fena ;daha önce balkanpharma danabol deca sustamed almıştım bunun kadar hızlı değişim sağlamadı ama ne kur esnasında ne kürden sonra bi problem yaşamadım bunun içindekiler neyse çok abartı yüksek zaten kan tahlilimi paylaştım benim yaşımda serbest testosteron 45 olmalı ama benimki 174 çıkmış bide dördüncü haftada kesmeme rağmen kuru bitirsem herhalde olurdum        

6A8DDEAE-FE4D-4344-97C3-8208C7C61CC7.thumb.jpeg.26b57b9b7a10d4a1863b4a3ac7afb8ab.jpeg 9559AFA5-7E4F-4BB7-B292-653E71C9D98C.jpeg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39

İlaç kullanıyorsun testosteronun referans dısında çıkmasına mi şaşırdın :D ilaçlar çalışmıs işte sorun ne

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

Ürün hakkında başka bir sitede ağır bir ilaç olduğunu, fazla yan etki hissettirdiğine dair bazı yorumlara denk geldim. Sürekli ilaç araştırması yaparım, ilacın adını daha önce duymamıştım.

Sitenin who.is'den kaydını sorguladığımda alan adının atak domain adında, Türkiyedeki bir şirketten alındığını gördüm.

tarihinde Gordo tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ridvan    1

enteresan nerden baktınız acaba?ben web informer ve alexa da baktım sitenin domain host alanı iskoçya ve almanya yazıyor

turkiye gözükse burda yapılıyor demek zaten  

CDB8F026-1FE2-44E0-A92E-CC6B9D438700.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ridvan    1

ben emekçi olduğum için zor para kazanıyorum malum bu durumda da markayı almadan önce çok araştırma yaptım hatta bi kaç sitede bu steroid firmasının korona aşı çalışmalarıda varmış diye gordum linkini bırakıyorum

https://pharma-sphere.be/fr/actualites/medical/nessie-et-les-vaccins-hellip.html

ama daha önce defalarca kur yapmış birisi olarak bu urun kadar yan etkisi olan ürüne rastalamadım hocamında açıklaması şu oldu hiç bir firma decanın içine 50mg dan fazla deca girmiyor alpha pharma ve nessie pharma dışında o yüzden bunu haftada 1 ampulun üstüne çıkmamam gerekiyormuş ve bunun gibi sallama açıklamalar işte ayrıca aldığım kiloların hepsi çok kısa surede gitmeside bi garip   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    14
ridvan, 11 saat önce yazdı:

ben emekçi olduğum için zor para kazanıyorum malum bu durumda da markayı almadan önce çok araştırma yaptım hatta bi kaç sitede bu steroid firmasının korona aşı çalışmalarıda varmış diye gordum linkini bırakıyorum

https://pharma-sphere.be/fr/actualites/medical/nessie-et-les-vaccins-hellip.html

ama daha önce defalarca kur yapmış birisi olarak bu urun kadar yan etkisi olan ürüne rastalamadım hocamında açıklaması şu oldu hiç bir firma decanın içine 50mg dan fazla deca girmiyor alpha pharma ve nessie pharma dışında o yüzden bunu haftada 1 ampulun üstüne çıkmamam gerekiyormuş ve bunun gibi sallama açıklamalar işte ayrıca aldığım kiloların hepsi çok kısa surede gitmeside bi garip   

Tabii alistiniz Türkiye'deki underdosed ürünlere, yüksek yüksek giriyorsunuz. Çalışan ürün olunca da böyle yan etki yaşarsınız işte. Ne güzel, serbest testosteronun o  seviyelere cikmis. Ayrıca 4 hafta kullanıp kesmissin hocam, ne bekliyordun kalıcı kas kütlesi mi?  Onun için düzgün bir pct yapmalısın, ondan da öte beslenme ve antrenman asla aksatilmamali. 

Arkadaslar kur işi herkese göre değil, takibini düzgün yapmalısınız. Sonra yok böbreğim yok karaciğerim diye gezersiniz hastane hastane.

Son olarak genel konuşacağım; ülkedeki PED cahilliği artık sinirlerimi bozmaya başladı. Kaç yıldır peptidturkiye sitesi açık ve sayısız faydalı hoca konularda insanlara yardımcı oldu. Ancak yıllardır gelen sorular hep aynı, yaşanan problemler hep aynı. Yahu açın eski konuları okuyun, metin hoca, agfitness, loving hepsinin son derece önemli yorumları var. Zaten birazını okusaniz işi cozeceksiniz. Üzücü gerçekten, adam hiçbir arama yapmadan tak diye geliyor konu açıyor. Yardım istiyor. Bazıları bir de yardımı da beğenmiyor, sanki ona yardım eden hocaya para veriyor beyfendi.

tarihinde pc332 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

Baktığım sitede öyle gösteriyordu ancak tabii ki yanlış olabilir, belki benim hatamdır ancak yine de iskoçyadan türkiyeye ilaç geleceğine inanmıyorum, rakamlar da uygun üstelik.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
pc332, 4 saat önce yazdı:

Tabii alistiniz Türkiye'deki underdosed ürünlere, yüksek yüksek giriyorsunuz. Çalışan ürün olunca da böyle yan etki yaşarsınız işte. Ne güzel, serbest testosteronun o  seviyelere cikmis. Ayrıca 4 hafta kullanıp kesmissin hocam, ne bekliyordun kalıcı kas kütlesi mi?  Onun için düzgün bir pct yapmalısın, ondan da öte beslenme ve antrenman asla aksatilmamali. 

Arkadaslar kur işi herkese göre değil, takibini düzgün yapmalısınız. Sonra yok böbreğim yok karaciğerim diye gezersiniz hastane hastane.

Son olarak genel konuşacağım; ülkedeki PED cahilliği artık sinirlerimi bozmaya başladı. Kaç yıldır peptidturkiye sitesi açık ve sayısız faydalı hoca konularda insanlara yardımcı oldu. Ancak yıllardır gelen sorular hep aynı, yaşanan problemler hep aynı. Yahu açın eski konuları okuyun, metin hoca, agfitness, loving hepsinin son derece önemli yorumları var. Zaten birazını okusaniz işi cozeceksiniz. Üzücü gerçekten, adam hiçbir arama yapmadan tak diye geliyor konu açıyor. Yardım istiyor. Bazıları bir de yardımı da beğenmiyor, sanki ona yardım eden hocaya para veriyor beyfendi.

son yazdığın kısmı bence oturup bir konu olarak ele alsan herkese çok faydası dokunur. ;)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    15
Gordo, 09.09.2020 - 01:32 yazdı:

Ürünü steroid sitelerinde gördüm, sitesi var mı diye baktım çok dandik bir sitesi var, ürün hakkında bir bilgi edinemedim.

fiyatları ucuz, pahalı hammadeye sahip ilaç olarak Boldenone vardı,(Trenbolone olmadığı için bu ilacı baz aldım) 5 ampul 125 lira oradan hesaplayın kafanızda.

Ürün hakkında bilgisi olan varsa olumlu/olumsuz paylaşırsa önerilen, satın almayı düşünen arkadaşlarımız için kaynak olur.

Nessie nin deca sini kullanıyorum 2. Hafta bitti haftalık 400 mg .alıyorum şu an herhangi bir çalışma belirtisi yok.

m.kaya, 10.10.2020 - 19:51 yazdı:

Nessie nin deca sini kullanıyorum 2. Hafta bitti haftalık 400 mg .alıyorum şu an herhangi bir çalışma belirtisi yok.

Şu an 4. Hafta bitti ilaçlar çalışmıyor kullanmayı düşünen arkadaşların bilgisine.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
armağan    0

nessie nandrolon danabol boldenon ve iran eczane enanthat kuru yaptım yanında da whey izole ve creatin scitec aldım gayet başarılı yaklaşık 10 kilo aldım kollarım 44 den 45.5-46 çıktı tabi bi haftadır kurum bitti ve biraz düşüş hissediyorum 12 haftalık kur yaptım her hafta 1amp nandrolon 1 amp boldenon 1 amp testo ve 3 tablet dianabol gunluk kunlandım nessie olayına gelirsek açıkcası ben memnundum ama yağlandım biraz, daha önce tiger ve balkan da almıştım onlarıda onaylıyorum guvenilir hocadan alınırsa tabi çünkü balkanın şuan sahteleri piyasada satılıyor hatta barkodlarıda onaylanıyor ama sahte. 3 hafta daha ara verip peptide yada growt yapcam russianbio diye bi peptide var bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

tarihinde armağan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
armağan, 27.10.2020 - 10:19 yazdı:

nessie nandrolon danabol boldenon ve iran eczane enanthat kuru yaptım yanında da whey izole ve creatin scitec aldım gayet başarılı yaklaşık 10 kilo aldım kollarım 44 den 45.5-46 çıktı tabi bi haftadır kurum bitti ve biraz düşüş hissediyorum 12 haftalık kur yaptım her hafta 1amp nandrolon 1 amp boldenon 1 amp testo ve 3 tablet dianabol gunluk kunlandım nessie olayına gelirsek açıkcası ben memnundum ama yağlandım biraz, daha önce tiger ve balkan da almıştım onlarıda onaylıyorum guvenilir hocadan alınırsa tabi çünkü balkanın şuan sahteleri piyasada satılıyor hatta barkodlarıda onaylanıyor ama sahte. 3 hafta daha ara verip peptide yada growt yapcam russianbio diye bi peptide var bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

Russianbio yu kullandın mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Konuyu hortlattim ama var mı başka kullanan bu aralar çok duydum bu nessieyi ama herkes yeni başlamış daha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zZac    13
ridvan, 9/12/2020 - 01:58 yazdı:

enteresan nerden baktınız acaba?ben web informer ve alexa da baktım sitenin domain host alanı iskoçya ve almanya yazıyor

turkiye gözükse burda yapılıyor demek zaten  

CDB8F026-1FE2-44E0-A92E-CC6B9D438700.jpeg

Merhaba, evet whois sorgusunda atak domain cikmaktadir.

000213.png

Karsi taraf buyuk ihtimal Server kullaniyor, Hetzner alman markali uygun fiyata server, hosting satan bir firmadir bircok yabanci ve turk'te burdan alim yapmaktadir.

000214.png

Ufak bir arastirma sonucu, resimde gorulen emaile ulastim.

000216.png

Emaili arastirdim ve bu domainlere baginin oldugunu buldum. Nessiepharmayi gorebilirsiniz.

000215.png

Emaili biraz arastirincada bu bilgilere ulastim.

000217.png

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
zZac, 2 saat önce yazdı:

000213.png

Karsi taraf buyuk ihtimal Server kullaniyor, Hetzner alman markali uygun fiyata server, hosting satan bir firmadir bircok yabanci ve turk'te burdan alim yapmaktadir.

000214.png

000216.png

Emaili arastirdim ve bu domainlere baginin oldugunu buldum. Nessiepharmayi gorebilirsiniz.

000215.png

000217.png

Yuh... Gerçekten çok iyi adamın sicil numarasına kadar çıkarırlar ;)))))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
zZac, 05.01.2021 - 15:12 yazdı:

000213.png

000214.png

000216.png

000215.png

000217.png

Hocam hangi siteyi kullanıyorsun acaba?Bakmak istediğim bir iki marka var benimde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.