Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

polat45

Bittim tükendim

Önerilen İletiler

polat45    3

Arkadaşlad selamın aleyküm öncelikle ağlayarak yazıyorum. Çok garip bi psikolojideyim bir türlü toparlayamırum.

testo prop küründeyim 12 hafta prop kullanıcaktım ancak aklımda uzun süredir yer etmesine karşın haftalık 150 mg tren acetat kullanmaya karar verdim ve kullanmaya basladım. 
sabah ac karna kardioaya gidiyorum 45 dakika yürüyorum (jogging) sonra eve gelip 1 saat sonra basmati tavuk yiyorum ve yesillik. Trenden sonra etkileri hissetsemde artık neyden kaynaklı bilmiyorum kendimi çok yağlı hissediyorum form tutamıyormuşum gibi geliyor idman çok sert geçiyor sonrasında da cardio var ama 1 aydır kilom 80 de sabit kaldı düşemiyorum

günlük 20 gr yağ tüketiyor 

5 gram tuz alıyor 

400 gram cig basmati 

ve 400 hindi 500 tavuk gögüs (pişmiş) tüketiyorum yanında yesillik mineral vs her şey tamam. Dostinex vsde kullanıyorum ancak kalçam hala yağlı oturup ağlıyorum gitmiyor delirmek üzereyim lütfen yardım edin yanlış yaptığım biyer mi var ? Baslangıc beforeu koydum lütfen desteğinize ihtiyacım var arada 2.5-3 ay var

tren sadece 6 hafta kullanıcam

E2A2A18F-AA50-4EC9-954F-6B732A4CC965.jpeg 3666B000-439E-4318-8D0C-F7FA283AE5B1.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.408
polat45, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlad selamın aleyküm öncelikle ağlayarak yazıyorum. Çok garip bi psikolojideyim bir türlü toparlayamırum.

testo prop küründeyim 12 hafta prop kullanıcaktım ancak aklımda uzun süredir yer etmesine karşın haftalık 150 mg tren acetat kullanmaya karar verdim ve kullanmaya basladım. 
sabah ac karna kardioaya gidiyorum 45 dakika yürüyorum (jogging) sonra eve gelip 1 saat sonra basmati tavuk yiyorum ve yesillik. Trenden sonra etkileri hissetsemde artık neyden kaynaklı bilmiyorum kendimi çok yağlı hissediyorum form tutamıyormuşum gibi geliyor idman çok sert geçiyor sonrasında da cardio var ama 1 aydır kilom 80 de sabit kaldı düşemiyorum

günlük 20 gr yağ tüketiyor 

5 gram tuz alıyor 

400 gram cig basmati 

ve 400 hindi 500 tavuk gögüs (pişmiş) tüketiyorum yanında yesillik mineral vs her şey tamam. Dostinex vsde kullanıyorum ancak kalçam hala yağlı oturup ağlıyorum gitmiyor delirmek üzereyim lütfen yardım edin yanlış yaptığım biyer mi var ? Baslangıc beforeu koydum lütfen desteğinize ihtiyacım var arada 2.5-3 ay var

tren sadece 6 hafta kullanıcam

Dostum ne istiyorsun daha anlamadım?İlk küründen makine mi olmak istiyorsun he öyle bişey istiyorsan rüyadan uyanmanın vakti gelmiş.Gayet iyi yağ yakıp kas kazanmışsın zaten karın kasların da belirginleşmeye başlamış?Valla bazen anlamıyorum camiada ki insanları :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Alttaki foto kürden önce üstteki güncel sanırım.

Heralde tren modunu çok bozuyor senin, psikolojinle oynuyor. Daha fazla strese mağdur bırakmadan kessen hakkında daha hayırlı olur. Bu kadar fazla stres yapmak vucut yapıcam derken vucudunda biyerleri patlatır, hastalık çıkar, bu sefer onu nasıl toplıycam diye dilin fena yanar.

Eğer oturup ağlayarak mesaj yazacak, delirmek üzereyim diyecek kadar ciddi bir noktaya geldiysen kamyon bayır aşşağı gidiyor demektir. Ki fotolarında gayet iyi bir kür geçirdiğini gösteriyor, ilaç beynini bulandırmış bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69

tövbe tövbe arkadaşım bunu yazarken nasıl bir piskoloji içindesin bilmiyorum. lakin önceki halin ie yeni halin arasında siyah ve beyaz kadar fark var.  Daha fazla ne bekliyosun anlamış değilim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    91

O yağlı sulu haline bak şu haline bak ne bekliyordun tek kürle o yağların hepsinin gitmesinimi . He belki başka şeyler ekleyip daha kapsamlı bi kür yapsan düşündüğün sonucu alırdın . Sonuç olarak sende veya ilaçlarda sorun yok kafanı takma en fazla bi kür daha yaparsın  kupkuru olursun . Gerçekten emek vermişsin muazzam değişim helal olsun . Kendinle gurur duyacağın yerde boşuna dert ediyorsun . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Bence bunun sorumlusu 400gr basmati de olabilir. Herkeste değil ama bazı bünyeler maalesef karb kaynaklı yağlanma olabiliyor. Karb azaltıp devam etmeyi dene. Ya da tren'in psikolojik tarafını da yaşıyor olabilirsin. İnsana hiçbir ilacın yapmadığını yapar ama bunu yaparken akıl oyunları oynar :)..  Bence formun gayet güzel. Eskiyi baz alırsak çok sağlam değişim olmuş..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polat45    3

Arkadaşlar hayatta bir çok zor dönem atlattım ama trenin psikolojisi bambaşka kesip kesmemek konusunda kararsızım yaklaşık 2 hafta daha devam edeceğim umarım daha da zorlanmam kullanacak arkadaşlara kesinlikle stresli kişilerden uzak durmasını öneririm. Güzel yorumlarınız için hepinize tesekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.408
polat45, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar hayatta bir çok zor dönem atlattım ama trenin psikolojisi bambaşka kesip kesmemek konusunda kararsızım yaklaşık 2 hafta daha devam edeceğim umarım daha da zorlanmam kullanacak arkadaşlara kesinlikle stresli kişilerden uzak durmasını öneririm. Güzel yorumlarınız için hepinize tesekkür ederim 

Kes kardeş kes.Senin durumun iyi değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
polat45, 2 saat önce yazdı:

Dostum yazdığın yazıyı okuduğumda net olarak düşündüğüm ya görüyormusunuz bak nerden nereye geldim bunuda yetmiyor diye nitelendirip insanların seni övmesini beklemiş olabilirsin , bu değilse delirmişte olabilirsin :) eğer gerçekten mutsuz olduğunuz psikolojinin yerinde olmadığını düşünürsek elbet bu kürün sonu ve yağlanmaların başlayacaktır...sonucta sürekli formda gezmek konusu cidden zor , o bakımdan sana tavsiyem bu yazıyı yazarken ağlıyorsan yağlanmaya başladığında intihar etmemen için bir sebep yok...lakin sendeki psikolojininin normal olduğunu düşünmüyorum...lakin bende tren kullandıö ve kullanan çok insan gördüm , agrasyondan duvara kafa atanmı ararsan ne ararsan ama böyle yetmez duygusunu görmedim...dikkat et kendine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

bas abi bass 

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Senin tren orjinal çıkmış be abi en azından .. 

Bizim gibi treni sahte çıkanlara gelsin bu parça 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

İlginç. ilk kürün değilmiş sanırım, aşağıdaki formunda şuanki kür önceki foton olmadığını düşünüyorum.  6hafta tren kullanıcam demişsin, şuan 4. Haftasındasın sanırım, 4 haftada 150mg trenle bu formların imkanı yok ki sen böyle oldum ama ağlıyorum diyorsun😕 

tren çarpmış gerçekten ama değişimin bu olduğundan veya yetersiz olduğundan değil   Treni kesersen rahatlayacağını düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polat45    3
agfitness, 8 saat önce yazdı:

Bu arada buradaki videolara ve esprili laflara lütfen alınma.
Burada kimse şuan dalga geçmeye çalışmıyor, bunlar senin psikolojin rahatlasın kafan dağılsın diye yapılan türlü şakalardır.
Tren'in yan etkileri elbette yüksektir bunu zaten kullanmaya başlamadan önce bilerek girdiğini farzediyorum.

Yaramıyosa zorlamanın mantığı yok yararı bırak zarara doğru oynarsın. O yüzden kes ve normal devam et eğer psikolojik anlamda
katlanamadığını hissediyorsan. Şakası ve telafisi olmaz bazı şeylerin.

Sağlıklı sporlar...

Yok yok anlıyorum şuan kafam daha yerinde alınmıyorum hatta mesajlar beni ayılttı diyebilirim tesekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polat45    3
dukegg, 8 saat önce yazdı:

Dostum yazdığın yazıyı okuduğumda net olarak düşündüğüm ya görüyormusunuz bak nerden nereye geldim bunuda yetmiyor diye nitelendirip insanların seni övmesini beklemiş olabilirsin , bu değilse delirmişte olabilirsin :) eğer gerçekten mutsuz olduğunuz psikolojinin yerinde olmadığını düşünürsek elbet bu kürün sonu ve yağlanmaların başlayacaktır...sonucta sürekli formda gezmek konusu cidden zor , o bakımdan sana tavsiyem bu yazıyı yazarken ağlıyorsan yağlanmaya başladığında intihar etmemen için bir sebep yok...lakin sendeki psikolojininin normal olduğunu düşünmüyorum...lakin bende tren kullandıö ve kullanan çok insan gördüm , agrasyondan duvara kafa atanmı ararsan ne ararsan ama böyle yetmez duygusunu görmedim...dikkat et kendine

Ben övgü beklemek amacıyla yazmadım ki zaten vücut geliştirme sporcusu olarak instagrama fotoğraf dahi atmıyorum övülmek bana göre değil zaten. 
bilmiyorum 12 yaşından beri şişmandım 15 yaşında bu spora başladım ve tutunamayanlar gibiyim. Şuan 22 yaşında sadece türkiye içerisinde değil avrupanın bir çok ünlü salonlarında ünlü sayılabilecek kişilerle sohbetim mevcut bir çok antrenman tekniği denedim Ama ben mesela şekeri yediğim anda feci su çekiyorum damar damar olamıyorum onun yüzünden psikolojim bozuk. 2. Kürüm bu trenin iki kürün bitmesine 4 hafta var (Prop)eğer bu ağlatan etki devam ederse treni kesicem yarın da enjeksiyonu yapığ pazartesiyi bekleyip duruma göre bakacağım allah hepimize gönlümüzdekini versin. Sağlıklı sporlar

tarihinde polat45 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Hocam seni anlayabiliyoruz, sende anlamalısın ki senin vucuduna gelişen bu aşırı tutumun zarardan başka birşey getirmez. Sürekli fit ve damarlı olarak gezemezsin, hasta edersin kendini. 

Pro yarışmacılar senenin çoğunda bulk geziyor, podyum zamanı kuruyorlar. Ben tr de ve avrupada pek çok derecesi olan bir türk sporcuyu offseason gördüm tanıyamadım yemin ediyorum adam bildiğin kiloluydu, ama podyumda lifler sayılıyor.

Yani vucuda denge, alan vermek lazım, sen gayet fitsin damarların çıkmış, omuz kasların lif lif belirgin abs var. Vucuduna iyi davran :) Uzun tuttuk başarılar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.