Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Drbol

Tren dozu hakkında

Önerilen İletiler

Drbol    11

Arkadaşlar genelde tren hakkında haftada min 200 ml diye bir yargı var.. Ben geçende ineklere et yapsın diye haftada 200 verildiğini öğrendim. Avrupada hatta sığırlara vurulmasın etinden insanlara geçiyor gibi bir zehir muamelesi görüyor. Yüzlerce kilo hayvana verilen bu dozun biz insanlara aynı doz olması biraz saçma geldi bana. Sizce bizim bunu haftada 100 hatta 50 ml gibi vurulmamiz daha normal degil mi ? Bunu deneyen var mi.. Ben haftada 300ml vuruyordum ama şuan haftada 50 deniyeceğim acaba bir sonuç alamam mi diye kafam karıştı..  deneyen veya bilgisi olan varsa bu konunun konuşulması gerektiğini düşünüyorum yorum yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    637
Drbol, 22 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar genelde tren hakkında haftada min 200 ml diye bir yargı var.. Ben geçende ineklere et yapsın diye haftada 200 verildiğini öğrendim. Avrupada hatta sığırlara vurulmasın etinden insanlara geçiyor gibi bir zehir muamelesi görüyor. Yüzlerce kilo hayvana verilen bu dozun biz insanlara aynı doz olması biraz saçma geldi bana. Sizce bizim bunu haftada 100 hatta 50 ml gibi vurulmamiz daha normal degil mi ? Bunu deneyen var mi.. Ben haftada 300ml vuruyordum ama şuan haftada 50 deniyeceğim acaba bir sonuç alamam mi diye kafam karıştı..  deneyen veya bilgisi olan varsa bu konunun konuşulması gerektiğini düşünüyorum yorum yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Haftada 1 kere vursan 50 ml yi zaten vücuduna gözle görülür pek birşey yapmaz. Özellikle acetate esterini kullanıyorsan hiç bir işe yaramaz. Düşürmek istiyorum diyorsan 150 mg a düşürmen yeterli olur bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11

Acetat degil de trenbolon. 50 50 haftada iki 3 gün ara modunda.. Bu fikrimde testoda falan yokta özellikle insan ilacı olmayan tren için.. ineklerde bile 200ml kalp büyümesi yapıyor kesilip bakıldığında kan ulaşmayan gereksiz dokuların oluştuğu gözlemlenmiş.. insanlar için bence bu doz zehir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Drbol, 3 saat önce yazdı:

Haftaya yay enjeksiyonlarını ben genelde hedefe bağlı 400 mg bandında alıyorum uzun ester ise 2 ye bölüp kısa ester ise gün aşırı yapıyorum.Giriş seviyesi bir başlangıç yapacaksan 200/300 mg bandında başlayabilirsin elbette yan etkileri çok fazla doğru ilacın ona göre önlemlerini alırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11
Bay-T, 11 saat önce yazdı:

Haftaya yay enjeksiyonlarını ben genelde hedefe bağlı 400 mg bandında alıyorum uzun ester ise 2 ye bölüp kısa ester ise gün aşırı yapıyorum.Giriş seviyesi bir başlangıç yapacaksan 200/300 mg bandında başlayabilirsin elbette yan etkileri çok fazla doğru ilacın ona göre önlemlerini alırsın.

Aslında demek istediğim bu standartlari biliyorum ve bunları tartışmak istiyorum mesela neden 200 300 den başlanması gerekiyor.. veteriner ilacı iken veterinerlik bilimi adı altında bizim 4 5 kat daha fazla kas kutlemiz olan hayvanlara 200 vuruluyorken (Daha yararı olsa neden daha fazla vurmasinlar) biz gibi 80 100 kg olan insanlara 200 aşırı fazla değil mi sorumu bu şekilde sorayim birde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Drbol, 4 saat önce yazdı:

Aslında demek istediğim bu standartlari biliyorum ve bunları tartışmak istiyorum mesela neden 200 300 den başlanması gerekiyor.. veteriner ilacı iken veterinerlik bilimi adı altında bizim 4 5 kat daha fazla kas kutlemiz olan hayvanlara 200 vuruluyorken (Daha yararı olsa neden daha fazla vurmasinlar) biz gibi 80 100 kg olan insanlara 200 aşırı fazla değil mi sorumu bu şekilde sorayim birde

İlaçların çoğu boş olduğu için herkes standarları 300-400 olarak belirliyor, asıl saf bir trende bu dozlar fazla, ertuğ hocanın bir videosunda söylediği; önüme öyle dozlar geliyorki bana milyarlar verseler bu kürlere girmem, vücudumuzdaki reseptör sayısı belli çoğunu vücut almıyor bile olarabilir. Ve eklediği çalıştığı mr olimpia hocasının kendini çok düşük dozlarda bir kür planladığı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11
Wh00, 3 saat önce yazdı:

İlaçların çoğu boş olduğu için herkes standarları 300-400 olarak belirliyor, asıl saf bir trende bu dozlar fazla, ertuğ hocanın bir videosunda söylediği; önüme öyle dozlar geliyorki bana milyarlar verseler bu kürlere girmem, vücudumuzdaki reseptör sayısı belli çoğunu vücut almıyor bile olarabilir. Ve eklediği çalıştığı mr olimpia hocasının kendini çok düşük dozlarda bir kür planladığı 

Ozaman ben bunu deneyeceğim kendi vücudum. bu şekilde olması bana mantıklı gelen 25 25 toplam 50 haftalık deneyeceğim etki göremezsem 50 50 haftalık 100 deneyeceğim gene etki göremezsem standart düzene geçicem.. 300ml deki etkiyi biliyorum zararınida gözlemlemiştim hem kendim için bir tecrübe olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
Drbol, 24 dakika önce yazdı:

Ozaman ben bunu deneyeceğim kendi vücudum. bu şekilde olması bana mantıklı gelen 25 25 toplam 50 haftalık deneyeceğim etki göremezsem 50 50 haftalık 100 deneyeceğim gene etki göremezsem standart düzene geçicem.. 300ml deki etkiyi biliyorum zararınida gözlemlemiştim hem kendim için bir tecrübe olur

300 ml kullanırken kaçıncı haftadan sonra yan etki görmeye başladın ? Ne gibi zarar gözlemledin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11
Fatih, Bir saat önce yazdı:

300 ml kullanırken kaçıncı haftadan sonra yan etki görmeye başladın ? Ne gibi zarar gözlemledin

Sol vertukul büyümesi (kalp buyumesi) kötü kolesterol bir türlü düşmeyen tansiyon 18 10 düşük şeker..böbreği koyu isemeyi falan saymiyorum zaten. tansiyon ve şekeri kontrol ettim kolesterole dikkat ediyorum ama trenin asıl olayı kalp zaten.. 200ml tren neredeyse kullandirilan tüm besi hayvanların kalbini buyutuyor beşi hayranlarında bu önemsenecek bir durum degil nasilsa kesilecek ama bizde önemsenecek bir durum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11

Birde bu hayvanlara biz ile kıyaslama yaptığımızı düşünelim haftada 1000 tren 1500 testo yanında bilimum yancilari ile kur yaptığımızı :) 5 katıyla çarptım kıyaslama acisindan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Drbol, 28.08.2020 - 22:50 yazdı:

Acetat degil de trenbolon. 50 50 haftada iki 3 gün ara modunda.. Bu fikrimde testoda falan yokta özellikle insan ilacı olmayan tren için.. ineklerde bile 200ml kalp büyümesi yapıyor kesilip bakıldığında kan ulaşmayan gereksiz dokuların oluştuğu gözlemlenmiş.. insanlar için bence bu doz zehir

Konuya entryler girilmiş de kimse şunu fark etmemiş. Adam cevap olarak acetat değil de trenbolon diyor :D .

Kardeş önce esterler ne onu öğren sonra sen hangi esteri kullanıyorsun onu şey yap sonra haftada kaç vuracaksan esterine göre enjeksiyon sayısı oluyor ve değişiyor.

@Wh00 Who nun her dediğin doğru sadece 300 400 bandında. 300 400 bildiğim ve araştırdığım kadarıyla güzel dozlar normal dozlar zaten 400 ve üstü adamın sinirlerini hoplatmaya çok uygun :D .

@Fatih Yan etkiler ilk enjeksiyonda bile tren öksürüğü olarak olabilir. Ben de örneğin ilk enjeksiyon oldu (bölerek yapıyorum haftada 2 güne) sonrasında olmadı. 5 6 dk sürüp geçiyor o da maks 10dk diyelim. 1.5 2.haftadan itibaren terlemeler başladı. 4.haftadan itibaren etkiler de yan etkiler de daha da görülebilir. (tabi konuştuklarım enanthate esteri için geçerli) Tabi herkeste her yan etki oluyor olmuyor şartlamayın belki sizde doğru düzgün yan etki yapmayacak çok sarsacak cinsten örneğin sinirle ilgili veya cardio olarak... Dediğim gibi şartlamayın rahat olun. (bununla ilgili bir konu da vardı.)

tarihinde JrRommel tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11
JrRommel, 9 saat önce yazdı:

Konuya entryler girilmiş de kimse şunu fark etmemiş. Adam cevap olarak acetat değil de trenbolon diyor :D .

Kardeş önce esterler ne onu öğren sonra sen hangi esteri kullanıyorsun onu şey yap sonra haftada kaç vuracaksan esterine göre enjeksiyon sayısı oluyor ve değişiyor.

@Wh00 Who nun her dediğin doğru sadece 300 400 bandında. 300 400 bildiğim ve araştırdığım kadarıyla güzel dozlar normal dozlar zaten 400 ve üstü adamın sinirlerini hoplatmaya çok uygun :D .

@Fatih Yan etkiler ilk enjeksiyonda bile tren öksürüğü olarak olabilir. Ben de örneğin ilk enjeksiyon oldu (bölerek yapıyorum haftada 2 güne) sonrasında olmadı. 5 6 dk sürüp geçiyor o da maks 10dk diyelim. 1.5 2.haftadan itibaren terlemeler başladı. 4.haftadan itibaren etkiler de yan etkiler de daha da görülebilir. (tabi konuştuklarım enanthate esteri için geçerli) Tabi herkeste her yan etki oluyor olmuyor şartlamayın belki sizde doğru düzgün yan etki yapmayacak çok sarsacak cinsten örneğin sinirle ilgili veya cardio olarak... Dediğim gibi şartlamayın rahat olun. (bununla ilgili bir konu da vardı.)

Biz genelde acetat diye belirtmedigimizde tren e yi anlıyoruz arkadaşlar arasında o alışkanlığı buraya taşımışım kusura bakmayin. Onun için trenbolon demisim esterleri bilmediğimden degil de..  zaten haftada 2 dememden neyi kastettigim belli oluyordur diye düşünmüştüm. 2 günde 1 derdim yoksa. Soyleyis seklimiz trenbolon veya tren acetat.. Ben hiç tren enantat diyen duymamıştım düzelttigin için teşekkür ederiz

Konuyu trenin zararlarına yan etkilerine getirmesekte dozlama hakkında tartışsak biraz.. bugüne kadar hep ortalama 300 kullandığımız ilacı haftada 100e veya 50ye düşürsek iş yapmaz mı asıl konu buydu :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Drbol, 13 saat önce yazdı:

Biz genelde acetat diye belirtmedigimizde tren e yi anlıyoruz arkadaşlar arasında o alışkanlığı buraya taşımışım kusura bakmayin. Onun için trenbolon demisim esterleri bilmediğimden degil de..  zaten haftada 2 dememden neyi kastettigim belli oluyordur diye düşünmüştüm. 2 günde 1 derdim yoksa. Soyleyis seklimiz trenbolon veya tren acetat.. Ben hiç tren enantat diyen duymamıştım düzelttigin için teşekkür ederiz

Konuyu trenin zararlarına yan etkilerine getirmesekte dozlama hakkında tartışsak biraz.. bugüne kadar hep ortalama 300 kullandığımız ilacı haftada 100e veya 50ye düşürsek iş yapmaz mı asıl konu buydu :)

50 veya 100 den etki alacağını sanmıyorum, 150-200 bandını denersen daha mantıklı olur tabi ilacın markasıda göz önünde bulundurulmalı. Trende Sp ve elysiandan başka diğer ürünlerde bu dozlarda etki alacağını düşünmüyorum açıkcası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    94

Sığır metabolizması ve kas ( et ) yapısı insanınkinden farklı bu nedenle düz mantıkla bakmamak lazım . Tüm steroidlerin denenmiş kabul görmüş etkili dozları var bildiğimiz gibi örnek deca 300-400 testo 500  Tren 100-150 etkili başlangıç dozları gibi . Tren için yarışma hedefi olmayan kişiler bence 150 mg ı geçmemeliler . Denemek istersen kendi üzerinde 100 mg git etki az gelirse 150 yaparsın . 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Drbol, 15 saat önce yazdı:

Dediğimi güzel anladığın için ben de teşekkür ederim. Yok bilmeden gidip acetate'i de bir falan vurabilecek insanlık hali olarak bilmeyen insanlar olabilir ben o yüzden takılıp vurgu yaptım. Yan etkilerini de hani yan etkileri görülmeye başlandığı o x zamanlar çalışmaya başladığı dönemlere denk geldiğinden dolayı öyle bir vurgu yaptım. 

Ya o biraz esterlerden dolayı da biraz farklı düşünmek lazım şunun gibi : 1000 mg testo e ile kaç mg testo p aynı etkileri gösterebilir? Belki 500 600 bilemiyorum tam olarak ama böyle. Ester farkını ve ürünlerin içinde bulunan diğer x yağları da hesaba katmak gerekiyor. O yüzden tren e 200 300 normal dozajlar olarak görülüyor.

Örneğin; haftada testo p 300 , tren a 300 kürü (bu dozaj diğer enanthate esterinden fazla) yapan insanlar oluyor bilmem anlatabildim mi? Esterler arası etken madde farkı var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

şuan trt doz gidiyorum eylül 6 da 1-2 aylık patlayış yapıp pct giricem sonrasında tren a olacak ve 225mg düşünüyorum haftalık  yani yıllarca denenmiş tecrübe edilmiş dozlar var en orijinal ilaçta olsa aşağısında beklentiyi karşılayacağını düşünmüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11

Dün başladım arkadaşlar yalnız 300 pripionat ve 100 ml tren e. Etki alamazsam arttırıcam bakalım ne olacak en azindan benimde bu konuda bir katkım olur foruma :) 1 aya dönmüş olurum :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.