Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

goktanb

Only testo kürü (burak hoca ile)

Önerilen İletiler

goktanb    17

Merhaba arkadaşlar 20 haftalık kürümün 10. Haftası bitti @Loving hocamın büyük yardımları ile güzel bir değişim yaşadığımı düşünüyorum sağolsun her sorumu yanıtladı bana yol gösterdi. Başlangıç  79 80kg şu an 88 89 civarı değişiyor kilom küre başlamadan önceki fotoğraflar

33A81C75-55D6-422B-B6C9-4BFFA31C7CEB.jpeg

9E8ED815-F466-4FBA-A475-1777C5AA855B.jpeg

DB048550-2D9A-4D7A-8EB5-8A2D71CCC973.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahtkty    1.394
goktanb, 15 dakika önce yazdı:

10.hafta bitimindeki fotoğraflar 

yeni fotoğraf çektikçe konuya ekleyeceğim.

89D271A2-EB02-467C-8CF1-2CDAD0FB9859.jpeg

Tebrikler, clean bi şekilde büyüme olmuş başarılarının devamını dilerim.. Balkan testo mu kullandın İran testo mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
goktanb    17
Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Tebrikler, clean bi şekilde büyüme olmuş başarılarının devamını dilerim.. Balkan testo mu kullandın İran testo mu?

Teşekkürler, haftalık 500 iran testo kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
goktanb, Şimdi yazdı:

Teşekkürler, haftalık 500 iran testo kullanıyorum 

Aynı kürdeyim ben de bakalım 4.haftadayım neler olacak :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce ilk kür için burada fikir sorduğunu hatırlıyorum. Senin yerinde olsaydım mutlaka anabolizan eklerdim daha iyi etki alırdın altyapın var. Adım adım gitmek de elbette kişisel tercihtir saygı duymak lazım.. only testo adeleyi daha dolu göstermiş son 10 haftada da başarılı bir kür geçirmeni dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
goktanb    17
zafer44, 1 saat önce yazdı:

Bacağa önem vermeni öneririm zayıf görünüyor 

Aksatmadan çalışıyorum ama sanırım daha fazla yüklenmem gerekiyor 

NamasteGodDamnİt, Bir saat önce yazdı:

Daha önce ilk kür için burada fikir sorduğunu hatırlıyorum. Senin yerinde olsaydım mutlaka anabolizan eklerdim daha iyi etki alırdın altyapın var. Adım adım gitmek de elbette kişisel tercihtir saygı duymak lazım.. only testo adeleyi daha dolu göstermiş son 10 haftada da başarılı bir kür geçirmeni dilerim.

Evet rimo veya bolde eklenebilirdi aslında alacağım etki çok daha iyi olurdu muhtemelen, teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Üstün güzel gelişiyor daha öncede söylediğim gibi bacağı artırman öyle çalış ki bacağı yak salondan çıkacak halin kalmasin ve bacak günleri x2 kat ye özellikle bacak günleri karb artır antrenman düzenini bilmiyorum split çalışıyor isen haftada 2 ye çıkar bacak gününü devam iyi yoldasın bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    14

Proporsiyon güzel, yarışmacı kumaşı gördüm ben şahsen. Ek olarak adam bacaklarını bile açıp göstermemiş ki, nasıl zayıf görünüyor? Kalflara bakarak bacak değerlendirmesi mi yapıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Harbiden adamın baldırları görmeden bacağı gelişmiyor demek? Ayrıca gelişmiyorsa gelişmesin genetik olarak geridedir olabilir normal üstü gayet iyi kıvama gelmiş zaten.Dostum bu yazacağımı bacak antrenmanında bir gün mutlaka dene yararını göreceksin.Leg extencion(ön bacak) makinesinde 5 set 15 tekrar set arası 30 saniye kiloyu arttıra artıra çalış.Son seti bitirdikten sonra kiloyu bi tık düşürerek 5 set de drop set yaparak aşşağıya doğru in.Bana teşekkür edeceksin 5 dakika yürüyememe garantin var :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
pc332, 2 saat önce yazdı:

Proporsiyon güzel, yarışmacı kumaşı gördüm ben şahsen. Ek olarak adam bacaklarını bile açıp göstermemiş ki, nasıl zayıf görünüyor? Kalflara bakarak bacak değerlendirmesi mi yapıyorsun?

Aşağıya benimkileri bırakıyorum ne demek istediğimi daha iyi anlaman için 

20200829_232708.jpg

20200829_232722.jpg

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
zafer44, 11 dakika önce yazdı:

Aşağıya benimkileri bırakıyorum ne demek istediğimi daha iyi anlaman için 

20200829_232708.jpg

20200829_232722.jpg

Hımm, bu bacaklar senin demek :) peki aşşağıdakiler kimin? :)

290F2461-3C14-4FF0-96E4-0A912F8778C1.png

• ahahaha 12
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    68

tebrikler.. @zafer44  fena yakalandın.. emitasyon.. seni

tarihinde yasings81 tarafından düzenlendi
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
goktanb    17

Bacaklar eksik kalmış diyen arkadaşlar için çektim bunları güncel fotoğraflar

calf için önerilerinize açığım 

3F69C8AF-9BC1-4C7E-AEB7-F27C684CC069.jpeg 50A5AB8A-9BCB-48F1-A43D-77CEBAEA7198.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Zafer abi msn zamanları olsa inanırdım valla . Ve abi ilk fotoda 9.09 yazıyor videonun dakikası bidakine onu silersen daha profesyonel olur saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    14
goktanb, 16 saat önce yazdı:

Bacaklar eksik kalmış diyen arkadaşlar için çektim bunları güncel fotoğraflar

calf için önerilerinize açığım 

3F69C8AF-9BC1-4C7E-AEB7-F27C684CC069.jpeg 50A5AB8A-9BCB-48F1-A43D-77CEBAEA7198.jpeg

Zaten bir o 43 yaşındaki adam mı çocuk mu belli olmayan biri vardı onu diyen, görmediği halde. Fikrimi sorarsan gayet iyi, quadlarinin yapısı güzel.

tarihinde pc332 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    14
Emrahtkty, 21 saat önce yazdı:

Artık utancından yeni üyelik açar 42 yasindaki zafer :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

formun bu iş için gayet iyi boyun kısa sanırım çok şanslısın o yüzden. zamana bırak renk düzeni yap mutlaka esmerleş hacmin 2 kat daha artacaktır :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
goktanb    17
Bay-T, 3 saat önce yazdı:

formun bu iş için gayet iyi boyun kısa sanırım çok şanslısın o yüzden. zamana bırak renk düzeni yap mutlaka esmerleş hacmin 2 kat daha artacaktır :)

Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YmnUcr    3
Emrahtkty, 4.09.2020 - 13:38 yazdı:

Puhahahahah. Yazık diyorum başka hiçbirşey demiyorum , kendi gerçekleri ile yetinen yalana gerek duymaz derler. Gerçeklerinin içini doldurman ve onlarla tatmin olman dileği ile @zafer44.. bu hesabı da sil sıfırdan tekrar gel hahaahhaha

tarihinde YmnUcr tarafından düzenlendi
Hata
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.