Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BCAG

Yardım

Önerilen İletiler

BCAG    1

Merhaba 18 yaşındayım spora 15 yaşında 110 kilo başladım şuan 85 kiloyum ve 172 boyundayım 3 aydır 1800 kalori diyet yapıyorum ama sadece 3 kilo verebilirim karantinada 18 kilo almışım ve şuan yağ oranım çok kötü durumda psikolojimde çok kötü durumda hardline creatine ve bigjoy kafein tablet aldim yanına ekleyebileceğim bir şey var mı üniversiteye gideceğim için bir an önce %12 yağ oranına inmek istiyorum ve şuan tahmini yağ oranım %20-22 suanki vücut ölçülerim

Boyun 38
Bel 84
Kol 38
Omuz 124
Göğüs 107

tarihinde BCAG tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahtkty    1.394
BCAG, 3 saat önce yazdı:

Merhaba 18 yaşındayım spora 15 yaşında 110 kilo başladım şuan 85 kiloyum ve 172 boyundayım 3 aydır 1800 kalori diyet yapıyorum ama sadece 3 kilo verebilirim karantinada 18 kilo almışım ve şuan yağ oranım çok kötü durumda psikolojimde çok kötü durumda hardline creatine ve bigjoy kafein tablet aldim yanına ekleyebileceğim bir şey var mı üniversiteye gideceğim için bir an önce %12 yağ oranına inmek istiyorum ve şuan tahmini yağ oranım %20-22 suanki vücut ölçülerim

Boyun 38
Bel 84
Kol 38
Omuz 124
Göğüs 107

Dostum 1800 kaloriyle başladıysan 2.ay bunu düşürmelisin 3.ay daha da düşürmelisin 3 ay aynı kaloriyle zaten inemezsin aşşağı,ikinci olarak beslenme programında karbonhidrat protein ve yağ dağılımın nasıl yazarsan yardımcı olabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BCAG    1
Emrahtkty, 40 dakika önce yazdı:

Dostum 1800 kaloriyle başladıysan 2.ay bunu düşürmelisin 3.ay daha da düşürmelisin 3 ay aynı kaloriyle zaten inemezsin aşşağı,ikinci olarak beslenme programında karbonhidrat protein ve yağ dağılımın nasıl yazarsan yardımcı olabilirim.

5 yumurta 4 beyazı 1 bütün

150 Gr kepekli pirinç 

500 gram tavuk göğsü

Zeytinyağlı salata

Meyve

Günlük 4-5 litre su içiyorum ve kreatin+kafein tablet alıyorum ama 3 ayda yanlizca 3 kilo verdim

Haftada 5-6 gün antreman her antreman öncesinde ve sonrasında 15 dk cross veya bisiklet günde 2 bölge 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzhanarsll    10
BCAG, 7 saat önce yazdı:

150 Gr kepekli pirinç 

500 gram tavuk göğsü

Zeytinyağlı salata

Meyve

Günlük 4-5 litre su içiyorum ve kreatin+kafein tablet alıyorum ama 3 ayda yanlizca 3 kilo verdim

Haftada 5-6 gün antreman her antreman öncesinde ve sonrasında 15 dk cross veya bisiklet günde 2 bölge 

Öncesinde ve sonrasında ayırmak yerine antrenmandan sonra 45 dakika orta tempo sabit nabız aralığında yaptığın cardio daha çok fayda verecektir. Ayrıca farklı saatlerde sadece cardio için zaman ayırarak kalori açığı yaratmalısın aldığın kalori gerçekten az daha da düşürmen pek sağlıklı olmayacak bu nedenden dolayı farklı saatlerede ayrı cardiolar ekleyerek açık yaratabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yediklerinle haftada yaptıgın antreman uyuşmuyor.Yediklerini arttır.Metabolizmayı kötü etkiliyorsun.Ağırlık antremanı sonrası ve uyanır uyanmaz cardioyu ihmal etme.Ve bol bol kahveyi de :)

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
fdsfdsfdd

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
BCAG, 9 saat önce yazdı:

150 Gr kepekli pirinç 

500 gram tavuk göğsü

Zeytinyağlı salata

Meyve

Meyveleri listesen çıkartıp termo l karnitin ve cla ekleyebilirsin 

Antremanları sert, yüksek nabız, süper setlerle yapabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
BCAG, 11 saat önce yazdı:

150 Gr kepekli pirinç 

500 gram tavuk göğsü

Zeytinyağlı salata

Meyve

Toplam makro değerlerini de yazarsan daha iyi bir yorum yapabileceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BCAG    1
Emrahtkty, 40 dakika önce yazdı:

Toplam makro değerlerini de yazarsan daha iyi bir yorum yapabileceğim.

60 Gr yağ 150 Gr protein 170 Gr karbonhidrat

Wh00, 3 saat önce yazdı:

Meyveleri listesen çıkartıp termo l karnitin ve cla ekleyebilirsin 

Antremanları sert, yüksek nabız, süper setlerle yapabilirsin

Antremanda ağır kilolarda 30 saniye dinleniyorum bacak göğüs gibi büyük adeleleri çalışırken süper set yaptığım oluyo.

steroidnediryahu, 5 saat önce yazdı:

Yediklerinle haftada yaptıgın antreman uyuşmuyor.Yediklerini arttır.Metabolizmayı kötü etkiliyorsun.Ağırlık antremanı sonrası ve uyanır uyanmaz cardioyu ihmal etme.Ve bol bol kahveyi de :)

Yediklerimi arttirdigim takdirde kilo vermem duruyor aksine kilo dahi alabiliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
BCAG, Şimdi yazdı:

60 Gr yağ 150 Gr protein 170 Gr karbonhidrat

Bi kere ilaç düşünüyorsan onu unut kardeşim daha yaşın 18 şakın böyle bir hata yapıp hormonlarını bozma, ikinci olarak form durumunu paylaşır mısın? Ona bakıp beslenmene bişeyler yazacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BCAG    1
oguzhanarsll, 5 saat önce yazdı:

Öncesinde ve sonrasında ayırmak yerine antrenmandan sonra 45 dakika orta tempo sabit nabız aralığında yaptığın cardio daha çok fayda verecektir. Ayrıca farklı saatlerde sadece cardio için zaman ayırarak kalori açığı yaratmalısın aldığın kalori gerçekten az daha da düşürmen pek sağlıklı olmayacak bu nedenden dolayı farklı saatlerede ayrı cardiolar ekleyerek açık yaratabilirsin.

Uyanır uyanmaz 30 dk yokuş yürüyüşü yapıyorum açık havada haftanın 3-4 günü .

Emrahtkty, 16 dakika önce yazdı:

Bi kere ilaç düşünüyorsan onu unut kardeşim daha yaşın 18 şakın böyle bir hata yapıp hormonlarını bozma, ikinci olarak form durumunu paylaşır mısın? Ona bakıp beslenmene bişeyler yazacağım.

IMG_20200828_140543.jpg

IMG_20200828_140452.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BCAG    1
HOPBA01, 17 dakika önce yazdı:

Jino var gibi duruyor yaş itibari ile küre girmen riskli he bir avantajin olur jino korkun olmaz zaten var gibi senin hevesini kırmak  istemiyorum ama dostum bu vücutla küre girmek yanlış diye düşünüyorum 

bundan bir sene önce 89 kilodan natürel bı şekilde 6 ayda 70 kilo ya inmistim ve beni tatmin eden bir fiziğim vardı fakat daha sonra panik atak yaşadım ve 1-2 ay spora ara verdim tam başladım dediğimde 2 gün gittim spor salonları kapatıldı ve evde tam 88 kiloya kadar çıktım 1 Haziran'da spora başladım 84 e kadar düşmüşüm şimdiye kadar bundan önceki zamanlarda 1 ayda verdiğim kiloyu aynı beslenme ile 3 ayda ancak verebilmisim 3senedir ara vermeler olsada bu sporla uğraşıyorum ve şuan fiziğim hiç spor yapmayan birinden dahi kötü o yüzden aklıma son çare olarak küre girmek geldi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Yahu kardeşim ne kür ü bir diyetisyene gitmeni öneririm hiç spor yapmamış insanlardan bir farkın görünmüyor bu şekilde kür e girip hormonlarını bozarsan işin içinden çıkılmaz bir hal alabilirsin sana tavsiyem kür fikrinden uzak durman carb kisabildigin kadar kısman 3 litrenin altında su tüketmemen sabah akşam kardio ve ağırlık çalışman sağlıklı sporlar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BCAG    1

İlk defa küre gireceğim için öyle çok ağır bir kür değilde clen oxandrolan vs hafif bir kür mesela 

• Oxandrolone-günde 3 tablet sabah-öğle-akşam
  • Strombafort-günde 3 tablet sabah-öğle-akşam
  • Clenbuterol-Sadece spordan 1 saat önce 1 tablet.
  • Bu 3 lu bana ne gibi yan etkiler yapar ve bunları kullanıp yağ yaksam bırakınca hızlı bir şekilde eski halime döner miyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
BCAG, 1 dakika önce yazdı:

İlk defa küre gireceğim için öyle çok ağır bir kür değilde clen oxandrolan vs hafif bir kür mesela 

• Oxandrolone-günde 3 tablet sabah-öğle-akşam
  • Strombafort-günde 3 tablet sabah-öğle-akşam
  • Clenbuterol-Sadece spordan 1 saat önce 1 tablet.
  • Bu 3 lu bana ne gibi yan etkiler yapar ve bunları kullanıp yağ yaksam bırakınca hızlı bir şekilde eski halime döner miyim

Sana tavsiyem kararlı isen yanina testo prop eklemen iğne korkun yok ise şayet eklemez isen yukarıda yazdığın ilaçlar sana daha fazla zarar verebilir muhakkak testo ekle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BCAG    1
zafer44, 5 dakika önce yazdı:

Sana tavsiyem kararlı isen yanina testo prop eklemen iğne korkun yok ise şayet eklemez isen yukarıda yazdığın ilaçlar sana daha fazla zarar verebilir muhakkak testo ekle

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ama iğne fobim var o yüzden tablet olarak bir şeyler oluşturmak istedim efedrin kafein aspirin 3 lusu nasıl olur peki onun testosuz bir zararı olur mu yoksa üstteki kür mu daha iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
BCAG, 13 dakika önce yazdı:

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ama iğne fobim var o yüzden tablet olarak bir şeyler oluşturmak istedim efedrin kafein aspirin 3 lusu nasıl olur peki onun testosuz bir zararı olur mu yoksa üstteki kür mu daha iyi olur

Bu olur çünkü anabolik değiller anabolik varsa testo kesinlikle olmali lakin herhangi bir sağlıksal problemin yok ise özellikle kalp sağlığın tansiyon gibi rahatsızlıkların yoksa olabilir düşük karb ve kafein efedrin aspirin olabilir sağlıklı sporlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BCAG    1
zafer44, 1 dakika önce yazdı:

Bu olur çünkü anabolik değiller anabolik varsa testo kesinlikle olmali lakin herhangi bir sağlıksal problemin yok ise özellikle kalp sağlığın tansiyon gibi rahatsızlıkların yoksa olabilir düşük karb ve kafein efedrin aspirin olabilir sağlıklı sporlar 

Çok teşekkür ederim sağolun panik atak vardı oda geçti kalp tansiyon vsvs tüm testlerim temiz efedrin kafein asprine başlayıp günlük karbı 100-150 grama düşüneceğim ve 45 dk 5gun kardiyo ile 2-3 ayda iyi bir form tutmaya çalışacağım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
BCAG, Bir saat önce yazdı:

İğne fobin varsa şimdilik oral da dahil hiçbir anabolizana bulaşma. Efedrin kafein aspirin 3 lüsüde yağ yakımı için etkili olabilir ancak önermem açıkçası. Çünkü kalbine çok yük biner kendini bir anda acilde bulabilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.