Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lifter53

Ilk kürüme startı verdik ilk kür

Önerilen İletiler

lifter53    7
dukegg, 2 saat önce yazdı:

valla dostum neyin sorununu çıkarıyorlar bukadar anlamadım istanbuldaysan florya aydın üni medical parka git doktor ismi vermim valla çatır atır 100 tane test yaptırıyorum tamamlayıcı sağlık siigortası kuruşta para ödemiyorum...

Bana uzak kalıyor ama olabilir ,devletten daha çok sorun yaptı 2 gittiğim özelde nedenini bende anlamadım açıkçası şok oldum zaten hiç böyle bir durum yaşayacağımı tahmin etmiyordum devlette bile sıkıntı çıkmamışken benim de özel sağlık var o nedenle gittim doktor bana testo bizim lab da yapılmıyor dışarı gönderiyoruz sigortadan alacağımız ücretin fazlasını lab a veririz dedi şaka gibi sanki muhasebeye gittim.Florya yi yazdım pct öncesi test yaptırıcam devlet olmazsa oraya giderim.

tarihinde lifter53 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dukegg    47
Feng, 15 saat önce yazdı:

Endo hocasina mi dahiliye mi 

Dahiliyenin eline yapılacak test listesini veriyorum , onun dışındada kendi uygun gördüğü testleride ekliyor...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lifter53    7
dukegg, 23.09.2020 - 17:07 yazdı:

valla dostum neyin sorununu çıkarıyorlar bukadar anlamadım istanbuldaysan florya aydın üni medical parka git doktor ismi vermim valla çatır atır 100 tane test yaptırıyorum tamamlayıcı sağlık siigortası kuruşta para ödemiyorum...

Özelden yazamadım mümkünse mesaj atabilir misiniz doktor ismi için ,özelden randevu almıştım şimdi beklerken merak ettim bı amca burası çok pahalı ne kadar vereceksin sor bence dedi normalde gittiğim özeller muayene ücreti için 15 TL katkı payı alıyordu sadece özel sağlık sigortam olduğu için üroloji doktoru da daha gelmemişti danışmaya gidip sordum 361 TL için onay vermişler dedi iptal edip uzaklaştım 😅 arada bu kadar fark olması normalde mi kür sonu devlete gidicem sanırım veya senin doktor ismini paylaşırsan oraya giderim uçuk rakamlar ödemek istemiyorum hemde sırf muayene için kim bilir tahlil için ne fatura çıkaracaklardı.

9.hafta test sonuçlarım şuan antrenmanlar çok iyi geçiyor motivasyonum tavan durumda 6-7 hafta daha var kürün bitmesine tahlil sonuçları için yorumunuz nedir @agfitness @metinav

IMG_20201016_091803.jpg

agfitness, 16.10.2020 - 11:03 yazdı:

Benim tek söyleyebileceğim serbest alıp başını gitmeye başlıyor. Proviron ile bir kaç hafta serbesti vücudun kullanabilmesi adına deneyebilir ve tekrar test yapabilirsin 2-3 haftaya. Bu arada E2 (östradiol) değerini göremedim ama serbest yükseldiğinden dolayı göğüs bölgeni iyi kontrol et, ufak bir yanma batma vs. olunca arimidex başlamayı ihmal etme yoksa tabiri caizse platin meme yapar sonra zımparalasan da ne fayda.

Sağlıklı sporlar...

Göğüsü kontrol ediyorum aklımda hep şuan için batma acı vs olmadı hiç dokunduğumda proviron kullanımı kesin gerekli mi bu şekilde devam edersem sıkıntı yaşar mıyım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17

Peptidturkiye ile tanışalı 6 ay oldu sürekli araştırdım güvenilir bi satıcı ama bulamadım googlede ararken steroidturkey falan gördüm ordan direk buraya 3 4  hafta gezindim baktım ettim üye oldum sonra sürekli okumaya başladım kim ne yapmış kim kimden ne almış memnun kalmış mi ne şikâyetleri olmuş veya olmamış burak hocayı gördüm sonra yüzlerce insan alışveriş yapmış düşündüm acaba dedim biliyorsunuz steroid satilan sitelerde hep fake yorumlar fotolar vs var acaba dedim burasıda öyle mi acaba ama değilmiş herşey bir kenara gerçekten bu şekilde ilgisi olmadığı halde ondan daha ılaç almadan farklı konularda @Loving burak hocam yardim etti kürü planlıyorsunuz sonunda ne zaman test yaptiricaksin pct konusunda ne gerekiyor hepsine yardımcı oluyor ya özellikle bunu yazmazsam gerçekten içim rahat etmeyecek ilk defa burak hocamdan alışveris yapicam iş bank atm önündeyim parayı yatircam aradım hocam hesap no gönderir misiniz atm önündeyim o günde cumartesiydi burak hoca dedi ki dostum hiç acelemiz yok 15 lira ücret kesicek acelemiz yok eft olarak hafta içi halledelim acelemiz yok demek istediğim şu adam satıcı değilmi aslında onun umurunda olmaz benim cebimden 15 lira fazla çıkmış o aldığı paraya bakar ama o değil o yüzden @Loving burak hoca gibi değerli kaliteli böyle eskiden bakkal vardı para üstü yerine sakız verirdi o derece samimiyet vardı tabiri caizse esnaf gibi temeli sağlam adamları kaybetmeyelim keyifli forumlar

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
lifter53, 16.10.2020 - 10:52 yazdı:

9.hafta test sonuçlarım şuan antrenmanlar çok iyi geçiyor motivasyonum tavan durumda 6-7 hafta daha var kürün bitmesine tahlil sonuçları için yorumunuz nedir @agfitness @metinav

Abi kan tahlili sonuçlarım neredeyse seninle aynı :D Ben de ilaçları @Loving hocadan aldım 8.haftanın sonunda tahlil yaptırdım total testo uçmuş FSH ve LH sıfırlanmamış. Genetikler bu yönden benzer :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving, 13.09.2020 - 11:21 yazdı:

Merhaba;

Klasik LH,FSH mantığın'dan mı yola çıktınız ve 3 haftada teşhisi koydunuz? Kime göre neye göre ilk test göre olan lh,fsh farklılığının dışında bu bütünleşik bir sonuca götürmez götüremez lh,fsh neye göre sıfırlanır kaç haftada sıfırlanır kestiremezsiniz bu herkeste değişir 10 yıllık ilaç kariyerimde lh,fsh sıfırlanmayan ama fersahlarca yol gittiğimiz kişilerde oldu bu noktada belirleyici total testo... Nasıl ki kişinin totatali doğal inmsana göre 8'lerde ise ilk başta ve bazı kişilerde sende bende bu 5 lerde 3 lerde 6 larda ise ve bu değişkense diğer durumlarda bu değişkenliği koruyabiliyor. Burada mühim olan e2,prolaktin veya lh+fsh değil total testodaki farklılıklardır. Her şey oraya göre tertip edilir ve yorumlanır 3 hafta için buradaki sonuçlar veriler yoruma açık değildir.

Örneğin : Tren prolaktinle ölçülmeye çalışılıyor test. e2 ile ... 1 gr tren alıp prolaktini bir karış oynamayan insanlar var keza ben 10 yıl önce jin. olurken son 7 yıldır bir kere e2 baskılamama rağmen jin. olmadım olmuyorum yani bu klasik lh,fsh,e2,prolaktin ilişkisi durumları herkeste aynı değil ve 3 haftada hangi e2 hangi prolaktin hangi lh hangi fsh tespiti yapılabilir? Bu verilere göre tespitte bulunmaya çalışmak deneyimin yada deneyimsizliğin kaçıncı seviyesi onu göz önünde bulundurmak lazım belkide.

Keyifli forumlar.

Zaten sıfırlandı dediğimizde bile 0, küsürlü rakamlar olmak zorunda, o hormon salgılayan bezler hala yerindeyse 0,00 diye bir şey yok. 

lifter53, 13.09.2020 - 12:05 yazdı:

Bizim şirkette tamamlayıcı dan özel sağlığa geçti burda geçerli olan bir özel hastane var orada yaptırıcam bende ücret olarak ne ödüyorsunuz lh FSH E2 testo sorduğumda normal lablar 700-900 arası fiyat vermişti 

700-800 lira mı? devlet hastanelerinde paket halinde testler yapılıyor, yani semptomlara veya hasta hikayesine göre sistemden şunlara bakalım deniliyor, bir pakette 7-8 hormon var, veya daha az veya daha fazla. Ayrıca bazı hastaneler bazı testleri yapmakta yetersiz olabiliyor. Üniversite hastaneleri genelde tam teşekküllüdür her hormona ve değere bakabilirler ama doktorlar hasta hikayesine göre gerek varsa test istierler veya istemezler, buna gerek var veya yok derker, gidip tüm değerlerime bakın dediğinizde bakmayabilirler, ama ben şu kadar senedir bu bu ilaçları kullandım deyip ednişelerinizden bahsederseniz tüm testlerinize bakarlar.

tarihinde phDinSportSciences tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lifter53    7
hectordoyle, 31.12.2020 - 23:44 yazdı:

Abi kan tahlili sonuçlarım neredeyse seninle aynı :D Ben de ilaçları @Loving hocadan aldım 8.haftanın sonunda tahlil yaptırdım total testo uçmuş FSH ve LH sıfırlanmamış. Genetikler bu yönden benzer :D 

Şanslıyız dostum Burak hocayla da konuşmuştuk bu durumu benim kür 15 hafta sürdü testo tavan olmasına rağmen lh 2.5 seviyelerindeydi pct yaptık @Loving hocamın dediği şekilde pct biteli 17 gün oldu ve bugünkü tahlil sonuçlarını da paylaşıyorum testo hala yüksek ve lh daha da yükselmiş 😄

IMG_20201231_235419.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
lifter53, 31.12.2020 - 23:56 yazdı:

Şanslıyız dostum Burak hocayla da konuşmuştuk bu durumu benim kür 15 hafta sürdü testo tavan olmasına rağmen lh 2.5 seviyelerindeydi pct yaptık @Loving hocamın dediği şekilde pct biteli 17 gün oldu ve bugünkü tahlil sonuçlarını da paylaşıyorum testo hala yüksek ve lh daha da yükselmiş 😄

Benimkiler de bu şekilde, diğer testleri önümüzdeki hafta yaptırıcam (e-GFR,kreatinin,ALT AST vs.)

2020-12-28_15-31-08.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ballyozboy
      Herkese iyi günler diliyorum.
      22 yaşında 175 boy 78 kilograma Sahip biriyim. 3 yıldır vücut geliştirme yapıyorum ve artık steroide başlama kararı aldım. İlk kürümle alakalı birkaç sorum olacak. (Steroid kürleriyle ilgili pek bilgim yok yanlışlarım için kusura bakmayın)
      Elimde irandan aldığım aburaihan marka testesteron enanthate var. Yanına Deca, boldenon ve dianabol kullanmam nasıl olur? Testosteronun östrojen tuverlerine aromatizayonunu önlemek icin de arimidex kullanma düşüncesindeyim. Güncel olarak Deca, dianabol ve boldenonu nereden temin edeceğimi, kime güvenip ürün alacağımı ve hangi marka olması gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var.  Yaşadığım bir travma sonrası antidepresan kullanıyorum. Antidepresan kullanımı kürü olumsuz etkiler mi? Ne gibi etkileri olur? Ürünleri kaç mg kullanmam başlangıç için doğru olur? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim...
    • Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: dragx
      Arkadaşlar iyi forumlar dilerim naturel olarak definasyonumu tamamlayıp...
      winstrol(tablet) turinabol(Tablet) testo(enjeksiyon) Düşünüyorum sizce ilk bulk kürüm için iyi mi önerilinize açığım.
      iyi akşamlar
    • Yazan: BatuhanAktas75
      Merhaba,
      Only testo mantıklı mı olur? Hiç bilgim yok bu konuda nasıl ilerlemeliyim profesyoneller ile mi çalışılmalı?

• Yazan: Cano16
      Herkese merhabalar.
      31 yaşındayım 5 senelik spor geçmişinin ardından 26 Mart itibariyle ilk kürüme başladım. Kan testleri vesaire her şey normal. Vitaminlerimi ve koruyucularımı da aldım. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Kür planlamam şu şekilde:
      Boy: 182 Kilo: 81 Yağ oranı: 16 Kürümün amacı biraz daha kütle eklemek. Hedefim 90-92 kilo civarı.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.