Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lifter53

Ilk kürüme startı verdik ilk kür

Önerilen İletiler

lifter53    7

Merhaba,test sonuçları şubat ayına ait aslında daha erken başlayacaktık ama durumlar bildiğiniz gibi olunca erteledik salonların açılmasıyla hem güç hem de form olarak şuan kendimi iyi hissediyorum motivasyon yerinde iken başlayalım dedik  Burak hocamın yönlendirmeleriyle iyi ve vermli bir süreç geçireceğime inanıyorum burak hoca tekrardan test yaptırmana gerek yok demişti o süreçte extra birşey kullanılmadı zaten, kür ün 4. hafta ortası ve pct öncesi/sonrası yaptırıcam şuan için güncel formu yükledim özellikle bacaklara ağırlık vermek istiyorum tek handikap boy ona da yapacak birşey yok :) beslenme planlaması konusuna yabancı değilim ancak ilk kür için antrenman ve beslenme olarak tavsiyeniz olursa denerim.İlk 2 hafta 250 enantat/200 bolde eylül itibari ile 13 hafta 500 enantat/400 bolde şeklinde devam edicez kür içindeki test sonuçlarına göre extra birşey kullanırsam paylaşırım şuan için vitamin,omega 3 ve nac600 kullanıyorum herkese iyi forumlar.(KG 66/KOL 38/BEL 82 CM)

IMG_20200221_130255.jpg.3e48a072e055120318cdfaaa84919687.thumb.jpg.599bf774e0cf04ab2cf251877f6122d6.jpg IMG_20200221_130340.jpg.a261bb596da76366764b30912ced3916.thumb.jpg.67ba723290ede3f0693b9d2e483105c9.jpg IMG_20200221_130317.jpg.4a41e83b55854e4df13ac9f42397405f.thumb.jpg.6690acd1313d5f53eb48b64ab5f3e4c7.jpg IMG_20200820_100236.thumb.jpg.0afd51489bd3647217737dc63fe29bdd.jpg

IMG_20200820_094035.thumb.jpg.9c7e0eb90854f8049194dab39dffdd2b.jpg IMG_20200820_094022.thumb.jpg.3b614a5a7fe8a693ad4d3ae7ee9923eb.jpgIMG_20200820_094008.thumb.jpg.bd85358bddf1b443d75212036ca40869.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.191

Güzel bir süreç geçirmeniz dileği ile başarılar.  :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lifter53    7

Teşekkür ederim uzun zamandır aklımda vardı zorlayabildiğim yere kadar natural şekilde, önce beslenme ve antrenmanı belli bir seviyeye getirdikten sonra girmek istiyordum o konularda sıkıntım yok antrenman şiddeti çok iyi kendi açımdan ,niyetim yağ oranım daha düşük iken başlamaktı ama beklemek istemedim artık :) antrenman sonu cardio da ekleyerek fazla yağlanmadan hacim alırım diye planlıyorum beslenme ve antrenman için tavsiyeniz ne olur carbx5 pro x2 yağ x1 Gr şeklinde düşünüyorum yağlanma durumuna göre -/+ yapıcam antrenman da pertim çıkıyor ancak kür de iken farklı bir antrenman şekli ile çalışmam gerekir mi tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim @agfitness

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
lifter53, 5 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim uzun zamandır aklımda vardı zorlayabildiğim yere kadar natural şekilde, önce beslenme ve antrenmanı belli bir seviyeye getirdikten sonra girmek istiyordum o konularda sıkıntım yok antrenman şiddeti çok iyi kendi açımdan ,niyetim yağ oranım daha düşük iken başlamaktı ama beklemek istemedim artık :) antrenman sonu cardio da ekleyerek fazla yağlanmadan hacim alırım diye planlıyorum beslenme ve antrenman için tavsiyeniz ne olur carbx5 pro x2 yağ x1 Gr şeklinde düşünüyorum yağlanma durumuna göre -/+ yapıcam antrenman da pertim çıkıyor ancak kür de iken farklı bir antrenman şekli ile çalışmam gerekir mi tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim @agfitness

temiz büyümeni tercih ederim.Günlük kalori ihtiyacı +500-600 kalori üstüne çıkman ilk etapta yeterlidir.3 haftada bir tartıl kilonu kontrol altında tut.kilo alımın yavaşladığı zaman kaloriyi 200-300 arttıra arttıra git.uağsız kas kütlesi x1.8-2 gram protein yeterli.Karbonhidratı iyi ayarla büyümek istiyorsan karbo lazım.Cardio çok abartma bence ant.sonu 15-20 dakika bisiklet çevirsen kafi.Antrenmana gelince ise negatif ve pozitif tekrarlara dikkat ederek çalış kası yorarak yedire yedire.Gerisi sende bol şans.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lifter53    7

Negatif tekrar ve drop set odaklı çalışıyorum antrenmanda tavsiyeler için teşekkür ederim gelişmeleri paylaşırım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boyun sanırım 170 civarı.. vücut 66 kg gibi durmuyor daha iri duruyor bu iyi. Buradan aldığın ilaçlar ile zaten kafan rahat motivasyonun ise tırmanışta olacaktır. Güzel ve verimli bir kür geçirmeni dilerim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lifter53    7

Merhaba,3. haftadayım tahlil sonuçları bu şekilde çıktı ,total testo testi yaptıramadım üroloji benim yetkim yok dedi dahiliyeye gittim o da aynısı söyledi anlamadım açıkçası özel de yaptırmayı düşünüyorum onu ama gerek var mı emin değilim beslenme konusunda hafta içi çalıştığımdan dolayı çok yüklenemedim açıkçası kilo alımı çok az oldu antrenmandaki sertlik ve biraz güç artışı oldu yemek konusuna daha çok ağırlık vericem kalan 11 hafta boyunca umarım büyüyebilirim :)

tahlill.thumb.JPG.293bca9f0a0d922290ebedf85d216e50.JPG tahlill2.thumb.JPG.fbe78418b8ab5e7b491ad41d7ccb1b18.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39
lifter53, 54 dakika önce yazdı:

Merhaba,3. haftadayım tahlil sonuçları bu şekilde çıktı ,total testo testi yaptıramadım üroloji benim yetkim yok dedi dahiliyeye gittim o da aynısı söyledi anlamadım açıkçası özel de yaptırmayı düşünüyorum onu ama gerek var mı emin değilim beslenme konusunda hafta içi çalıştığımdan dolayı çok yüklenemedim açıkçası kilo alımı çok az oldu antrenmandaki sertlik ve biraz güç artışı oldu yemek konusuna daha çok ağırlık vericem kalan 11 hafta boyunca umarım büyüyebilirim :)

Dostum ilaçlar bu test sonuçlarına göre haberin olsun. @Loving hocam?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.191
Favorit, 31 dakika önce yazdı:

Dostum ilaçlar bu test sonuçlarına göre haberin olsun. @Loving hocam?

Merhaba;

Klasik LH,FSH mantığın'dan mı yola çıktınız ve 3 haftada teşhisi koydunuz? Kime göre neye göre ilk test göre olan lh,fsh farklılığının dışında bu bütünleşik bir sonuca götürmez götüremez lh,fsh neye göre sıfırlanır kaç haftada sıfırlanır kestiremezsiniz bu herkeste değişir 10 yıllık ilaç kariyerimde lh,fsh sıfırlanmayan ama fersahlarca yol gittiğimiz kişilerde oldu bu noktada belirleyici total testo... Nasıl ki kişinin totatali doğal inmsana göre 8'lerde ise ilk başta ve bazı kişilerde sende bende bu 5 lerde 3 lerde 6 larda ise ve bu değişkense diğer durumlarda bu değişkenliği koruyabiliyor. Burada mühim olan e2,prolaktin veya lh+fsh değil total testodaki farklılıklardır. Her şey oraya göre tertip edilir ve yorumlanır 3 hafta için buradaki sonuçlar veriler yoruma açık değildir.

Örneğin : Tren prolaktinle ölçülmeye çalışılıyor test. e2 ile ... 1 gr tren alıp prolaktini bir karış oynamayan insanlar var keza ben 10 yıl önce jin. olurken son 7 yıldır bir kere e2 baskılamama rağmen jin. olmadım olmuyorum yani bu klasik lh,fsh,e2,prolaktin ilişkisi durumları herkeste aynı değil ve 3 haftada hangi e2 hangi prolaktin hangi lh hangi fsh tespiti yapılabilir? Bu verilere göre tespitte bulunmaya çalışmak deneyimin yada deneyimsizliğin kaçıncı seviyesi onu göz önünde bulundurmak lazım belkide.

Keyifli forumlar.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lifter53    7
Favorit, 30 dakika önce yazdı:

Dostum ilaçlar çalışmıyor bu test sonuçlarına göre haberin olsun. @Loving hocam?

Yazdığım gibi devlette 2 doktor da yetkim yok dedi veya eklemedi sisteme herkes tek tek yaptırdığından dolayı devlet maliyeti arttırıyor diye doktorlarin isteyebileceği tahliller kısıtlandı dedi doktor bende gün içinde özele gidip yaptırıcam Total testoyu ,sonuçları atarım hem özeldeki ücretleri ve özel sağlık sigortasının karşılayıp karşılamadığını merak ediyordum onu da öğrenip yazarım . Ayrıca uzun zamandır forumu takip ediyorum Burak hocaya güvenim tam ilaçlar konusunda da hiçbir şüphem olmadı ,sağolsun saat farketmeksizin aklıma takılan birşey olunca yardımcı oluyor Total testo sonucu da paylaşırım soru işareti kalmaz .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
lifter53, 9 dakika önce yazdı:

Yazdığım gibi devlette 2 doktor da yetkim yok dedi veya eklemedi sisteme herkes tek tek yaptırdığından dolayı devlet maliyeti arttırıyor diye doktorlarin isteyebileceği tahliller kısıtlandı dedi doktor bende gün içinde özele gidip yaptırıcam Total testoyu ,sonuçları atarım hem özeldeki ücretleri ve özel sağlık sigortasının karşılayıp karşılamadığını merak ediyordum onu da öğrenip yazarım . Ayrıca uzun zamandır forumu takip ediyorum Burak hocaya güvenim tam ilaçlar konusunda da hiçbir şüphem olmadı ,sağolsun saat farketmeksizin aklıma takılan birşey olunca yardımcı oluyor Total testo sonucu da paylaşırım soru işareti kalmaz .

Dostum benim tamamlayıcı sağlık sigortam var geçerli olan özel hastanelerde gidip kendim istediğim testleri söyleyip yaptırıyorum...maalesef devlet hastaneleri bu konuda problem yapmayabiliyorlar kısaca heryerde olduğu gibi parayı veren düdüğü çalıyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39
lifter53, 10 dakika önce yazdı:

Testo sonucunu merakla bekliyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lifter53    7
dukegg, 22 dakika önce yazdı:

Dostum benim tamamlayıcı sağlık sigortam var geçerli olan özel hastanelerde gidip kendim istediğim testleri söyleyip yaptırıyorum...maalesef devlet hastaneleri bu konuda problem yapmayabiliyorlar kısaca heryerde olduğu gibi parayı veren düdüğü çalıyor :)

Bizim şirkette tamamlayıcı dan özel sağlığa geçti burda geçerli olan bir özel hastane var orada yaptırıcam bende ücret olarak ne ödüyorsunuz lh FSH E2 testo sorduğumda normal lablar 700-900 arası fiyat vermişti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
lifter53, 8 dakika önce yazdı:

Bizim şirkette tamamlayıcı dan özel sağlığa geçti burda geçerli olan bir özel hastane var orada yaptırıcam bende ücret olarak ne ödüyorsunuz lh FSH E2 testo sorduğumda normal lablar 700-900 arası fiyat vermişti 

Herhangi bi ücret ödemiyorum , tamamlayıcı karşılıyor hepsini...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Dostum sen 4.hagtayı bitirip 5.haftaya başladın mı? 5.haftanın ortasında yaptır testini.Enant 4 haftadan sonra açılır 10.haftada vücuda oturur kendini belli eder.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lifter53    7
dukegg, 42 dakika önce yazdı:

Benimki de öyledir umarım çok iyi olur dahiliye de mi yaptırıyorsunuz 

Emrahtkty, 32 dakika önce yazdı:

Dostum sen 4.hagtayı bitirip 5.haftaya başladın mı? 5.haftanın ortasında yaptır testini.Enant 4 haftadan sonra açılır 10.haftada vücuda oturur kendini belli eder.

5. Haftaya girmedim daha benim aklımda soru işareti yok zaten ilaçla alakalı sonucu da paylaşınca olan da görmüş olur .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
lifter53, Şimdi yazdı:

5. Haftaya girmedim daha benim aklımda soru işareti yok zaten ilaçla alakalı sonucu da paylaşınca olan da görmüş olur .

Ben 6.haftadayım Burak abiden alınma ürünler ile teste bile gitmedim sen düşün :) Teston 5.hafta ortalarında anca yüksek çıkar bu arada biraz daha bekle..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lifter53    7
Emrahtkty, 13.09.2020 - 12:55 yazdı:

Ben 6.haftadayım Burak abiden alınma ürünler ile teste bile gitmedim sen düşün :) Teston 5.hafta ortalarında anca yüksek çıkar bu arada biraz daha bekle..

Teste girme nedenim ilaçlar değil herkesin vücudu farklı tepki veriyor sonuçta karaciğer böbrek bunları korumak lazım bir sıkıntı olursa önlem alabilmek adına 

dukegg, 13.09.2020 - 12:14 yazdı:

2 özel hastane gezdim biri gözlerini açtı bunları ben değerlendiremiyorum başkası nasıl yapacak diye yaşlı biriydi bu sabah gittim dahiliye o da bunları isteyemem testo için dışarda lab a gönderiyoruz senden alacağımız ücretin daha fazlasını öderiz dedi kür öncesi test yaptırdığımda hiçbir sorun yoktu devlet olmasına rağmen hem dahiliye tüm değerlere bakabiliyordu hem de böyle sıkıntı yaratmıyorlardı bunu doktora da söyledim yapmayacağını söyleyince ,özel lablara sordum onlarda çok uçuk fiyat çekiyorlar 😕

HOPBA01, 19.09.2020 - 10:37 yazdı:

Ozeller cok ucuk fiyat cekir sadece 1 testo testi bile 100-200 arasi oynuyor devlet hastanesine gidip ereksiyon sıkıntısı cektini küre girdini şöyle gerekli testleri veriyorlar söyler sen e2 falanda da ekletirsin

Devlete gittim ama dahiliyeci artık testo testini isteyemedigini ürolojinin yetkisi olduğunu söyledi  özel sigortam var aslında düzgün bir özele denk gelsem hiç sıkıntı olmayacak

HOPBA01, 19.09.2020 - 11:00 yazdı:

Dostum dahiliye ile ne isin var allah askina tabiki ürolojiye gidecen küre girdim ereksiyon sıkıntısı cekiyom dicen 6 ay falan kullandim diyip sallayacan bir seyler iste gerekli testler yapılıyor 

Şubatta yaptırdığım test dahiliyeden yapıldı yalnız ,sonraki testi üroloji de yaptırdım o da testo ya bakmamış ,testo eksikti sadece onu da özel lab da gidip yaptırdım artık ve birşey uydurmaya gerek yok devlette ilk testi isterken bunları bunları yaptırmak istiyorum kontrol amaçlı dedim doktor direk yazıp tahlil e yolladı beni adamına bağlı sanırım 

Favorit, 13.09.2020 - 10:54 yazdı:

IMG_20200921_174404.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.191
Favorit, 13.09.2020 - 10:54 yazdı:

Selamlar merhabalar herkese;

Şimdi çok bilmiş arkadaşım kibar olamayacağım kusuruma bakma ama ağzının payını aldın mı sonuçlar sonrası ?

Seni o 2 konu okudun diye güvendiğin bilgin yarıl yolda bıraktı mı? Total testo sonuçları neyi gösteriyor bize? Sana aslında öyle hokkalı sözler söylerdim ki 10 yıllık çizgimden çıkmak istemiyorum beni tanımayanlar hakkımda yanlış düşünmesinler diye. Bir daha o 2 günlük edindiğin bilgiler ile burada konularda sağa, sola nutuk atmayacaksın ve derhal yapmış olduğun çirkinlikten sebep bilgisizliğine dayalı tüm platformda başta konu sahibinden akabinde benden özür dileyeceksin.

Ha dilemiyorsan egona yediremiyorsan bu durumu 'da forumdaki son ziyaretini baz alıp seni kalıcı olarak uzaklaştıracağım. O mesajını beğenen @HOPBA01 içinde geçerli söylediklerim sana da ders olsun bu test sonucu kendi sorunlarına adapte ol sorun zannettiğin başka konulardan önce tamam mı?

Şunu unutmayın klasik zihniyetiniz spor kültürünü kirletiyor maalesef. Sporcu daha 3. haftasında ilaç çalışmıyor niye? Çünkü lh,fsh sıfırlanmamış... Adam deca küründe tren küründe ilaç çalışmıyor niye? Çünkü prolaktinde kıpırtı yok..

Gibi onlarca done sonrası teşhisi koyuyorsunuz ama şunu unutuyorsunuz elinize aldığınız dumbell'lar kafanızda taşıdığınız bilgi kırıntılarından daha ağır... İnsan genetiğinin ucu bucağı yok 8 milyarlık dünyada anormal istisnalar veya değişimler söz konusu Forumda çok görüyordum klasik yöntemlerle konuların cevaplanıyor testlerin yorumlanıyor olmasını ama artık buna dur deme zamanı geldi sanırım bilgi eksikliğini fark ettiğim kişilere 2,3 kilit soru sorup forumda konulara verdikleri cevaplar altında onlara aslında ne kadar bilgiden uzak olduklarını o şekilde öğretme kararı aldım akabinde de yanıltıcı bilgi vermekten forumdan kalıcı süre ile uzaklaştıracağım bu ve bu kafada olanları.

Şimdi son olarak tekrar ediyorum @Favorit başta konu sahibinden akabinde benden tüm platform önünde özür diliyorsun ve forum hayatına devam ediyorsun Peptid Türkiye adı altında ha kim ne kadar bilgine güvenir bu post sonrası bilmiyorum o da kişilerin ve senin sorumluluğunda zaten.

Keyifli forumlar.

• Beğen 6
  • Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

"elinize aldığınız dumbell'lar kafanızda taşıdığınız bilgi kırıntılarından daha ağır" 

Ya herkesten özür dilerim ama dayanamadım :D

(Abi yazdığın yorumun üstüne ayıp olduysa bu benim entry'imi kaldırabilirsin. Hem ortam biraz yumuşar hem de güleriz diye attım böyle ; ama abi forumda en azından sana küfür serbest olsun sen küfür etmeyince daha ağır konuşuyorsun :D . Tekrar saygısızlık olduysa kusuruma bakmayın.)

Arkadaşlar lütfen siz de Burak Bey'in girdisini yapıcı olarak algılamaya gayret gösterin. Erdemli olmaya çalışın , hepimiz hatalar yapabiliriz. Hepimizin doğru bildiği yanlışlıklar birçok konuda olabilir bu çok normal. Sevgiler.

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
JrRommel, 3 dakika önce yazdı:

"elinize aldığınız dumbell'lar kafanızda taşıdığınız bilgi kırıntılarından daha ağır"

Ya herkesten özür dilerim ama dayanamadım :D

(Abi yazdığın yorumun üstüne ayıp olduysa bu benim entry'imi kaldırabilirsin. Hem ortam biraz yumuşar hem de güleriz diye attım böyle ; ama abi forumda en azından sana küfür serbest olsun sen küfür etmeyince daha ağır konuşuyorsun :D . Tekrar saygısızlık olduysa kusuruma bakmayın.)

Arkadaşlar lütfen siz de Burak Bey'in girdisini yapıcı olarak algılamaya gayret gösterin. Erdemli olmaya çalışın , hepimiz hatalar yapabiliriz. Hepimizin doğru bildiği yanlışlıklar birçok konuda olabilir bu çok normal. Sevgiler.

4Up6.gif

gülerken altıma işedim :D:D : D :D:D :D Video çok iyi gönderme olmuş eminim Burakta gördüğünde yüzünde gülümseme olacaktır  biraz tanıyorsam onu  :D burak hayatımda tanıdığım en sempatik ve sıcak kanlı biri ağzındanda bir kere kküfür duymamışımdır ama adamın ürünlerine boş yere laf atınca içindeki canavar çıkıyor bunu daha önce defalarca gördüm. haklıda zaten adam 10 yıldır çekmediği dert kalmamış isim yapmış ki şuan iddaa ediyorum türkiyede güvenilirlik temiz kalmak adına bir liste yapacak olsak burak ilk üç değil 1. sıraya ayzılır öyle ahlaklı ve işini düzgün yapan birisi ki 10 yıldır adam aynı ürünlerle çalışıyor aynı ilaçları getir sat politikasını yürüytüyor ve ilaçalrın tamamı eczane neredeyse neden acaba sorusunu sorsa sporcu kendine cevabı alacak zaten şuan piyasanın %95 fazlası yerli ürünle çalışıyor ve bizim milletimize müstahah kusura bakmasınlarda sıfır araştırma ile 2 karın kası 1 bakır kupaya kanıp ilk gördüğü yerden alış veriş yapıyorlar.neyse o favorit denen arkadaş da bence güzel hokkalı bir tecrübe edindi unutmamak lazım ki en güzel tecrübeler en acı olaylardan sonra edinilir. ;) kürde olan arkadaşıma başarılar

• Beğen 3
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39
Loving, 36 dakika önce yazdı:

Selamlar merhabalar herkese;

Şimdi çok bilmiş arkadaşım kibar olamayacağım kusuruma bakma ama ağzının payını aldın mı sonuçlar sonrası ?

Seni o 2 konu okudun diye güvendiğin bilgin yarıl yolda bıraktı mı? Total testo sonuçları neyi gösteriyor bize? Sana aslında öyle hokkalı sözler söylerdim ki 10 yıllık çizgimden çıkmak istemiyorum beni tanımayanlar hakkımda yanlış düşünmesinler diye. Bir daha o 2 günlük edindiğin bilgiler ile burada konularda sağa, sola nutuk atmayacaksın ve derhal yapmış olduğun çirkinlikten sebep bilgisizliğine dayalı tüm platformda başta konu sahibinden akabinde benden özür dileyeceksin.

Ha dilemiyorsan egona yediremiyorsan bu durumu 'da forumdaki son ziyaretini baz alıp seni kalıcı olarak uzaklaştıracağım. O mesajını beğenen @HOPBA01 içinde geçerli söylediklerim sana da ders olsun bu test sonucu kendi sorunlarına adapte ol sorun zannettiğin başka konulardan önce tamam mı?

Şunu unutmayın klasik zihniyetiniz spor kültürünü kirletiyor maalesef. Sporcu daha 3. haftasında ilaç çalışmıyor niye? Çünkü lh,fsh sıfırlanmamış... Adam deca küründe tren küründe ilaç çalışmıyor niye? Çünkü prolaktinde kıpırtı yok..

Gibi onlarca done sonrası teşhisi koyuyorsunuz ama şunu unutuyorsunuz elinize aldığınız dumbell'lar kafanızda taşıdığınız bilgi kırıntılarından daha ağır... İnsan genetiğinin ucu bucağı yok 8 milyarlık dünyada anormal istisnalar veya değişimler söz konusu Forumda çok görüyordum klasik yöntemlerle konuların cevaplanıyor testlerin yorumlanıyor olmasını ama artık buna dur deme zamanı geldi sanırım bilgi eksikliğini fark ettiğim kişilere 2,3 kilit soru sorup forumda konulara verdikleri cevaplar altında onlara aslında ne kadar bilgiden uzak olduklarını o şekilde öğretme kararı aldım akabinde de yanıltıcı bilgi vermekten forumdan kalıcı süre ile uzaklaştıracağım bu ve bu kafada olanları.

Şimdi son olarak tekrar ediyorum @Favorit başta konu sahibinden akabinde benden tüm platform önünde özür diliyorsun ve forum hayatına devam ediyorsun Peptid Türkiye adı altında ha kim ne kadar bilgine güvenir bu post sonrası bilmiyorum o da kişilerin ve senin sorumluluğunda zaten.

Keyifli forumlar.

Selamlar öncelikle bu sert çıkışa hiç gerek yoktu. Ben steroid konusu hakkinda cok yuzeysel bilgiye sahip bir insanim ve lh fsh baskilanmamis biril test gordugumde mantiken direk ilaclae calismiyor sonucuna vardim. Fakat ilaclarin sizden alindigini bildigim icin baska bir sey olabilir diye sizi etiketledim gorusunuzu almak istedim. Amacim kimseyi karalamak degil. Oncelikle sizden , konu sahibinden ve forum halkindan özür diliyorum.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

İnsan kaybetmek gerçekten çok kolay. Burak Hoca gene erdemli davranmış. Arkadaşlarda gereken saygıyı göstermişler. Sadece şunu anlamak lazım, burada bizler bir şeyler yazarken konunun nereye uzanacağına dikkat etmemiz gerekir. Adam yıllarını verip bir isim yapmaya, marka olmaya çalışmış ve bana göre kesinlikle olmuş. Kötü niyetli değilseniz bile amacınızı gerçekten açıklayıcı bir şekilde yazmanız gerekir ki o da bu durumda sizi daha iyi anlasın. Örnek olarak bende bugün bir arkadaşa ilaçların boş diye yazdım. Kendisi 7 AY'lık bir kür yapmış. Bunun sonucunda LH FSH ALT AST TOTAL T. SERBEST T. vs.. her şeyi referans değerlerde. Üstelik kürü veren kişi kür bitiminde pct ye gerek yok demiş. Ancak elinizde böyle veriler varsa ilacın boş olduğunu ima edebilirsiniz. Çünkü herkes bilir ki 7 ay lık kür sonunda bu değerlerin hiçbiri referans aralıkta kalmaz. Yazınızda belirttiğiniz gibi yüzeysel bilgi sahibiyseniz o konu hakkında konuşmayın. Kimse size forumda yazılanlara neden yanıt vermiyorsunuz diye sıkıntı çıkarmıyor. Bırakın sizden daha tecrübeli ve ne dediğini bilen arkadaşlarınız yanıtlasın. Çünkü bunun tersi olduğu zaman bu işin özrü kabahatinden daha beter. Sonra bu sert çıkışa gerek yoktu yazmak durumunda kalmazsınız. Üstelik sizin orada yazdığınız cümle bu adamın ekmek kazandığı işini hedef alıyorsa kusura bakmayın ama başkası size bu kadar naif yaklaşmaz. Yine de her zaman yapıcı olmakta fayda var. 

Saygılarımla.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
lifter53, 19.09.2020 - 10:57 yazdı:

Devlete gittim ama dahiliyeci artık testo testini isteyemedigini ürolojinin yetkisi olduğunu söyledi  özel sigortam var aslında düzgün bir özele denk gelsem hiç sıkıntı olmayacak

valla dostum neyin sorununu çıkarıyorlar bukadar anlamadım istanbuldaysan florya aydın üni medical parka git doktor ismi vermim valla çatır atır 100 tane test yaptırıyorum tamamlayıcı sağlık siigortası kuruşta para ödemiyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Cano16
      Herkese merhabalar.
      31 yaşındayım 5 senelik spor geçmişinin ardından 26 Mart itibariyle ilk kürüme başladım. Kan testleri vesaire her şey normal. Vitaminlerimi ve koruyucularımı da aldım. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Kür planlamam şu şekilde:
      Boy: 182 Kilo: 81 Yağ oranı: 16 Kürümün amacı biraz daha kütle eklemek. Hedefim 90-92 kilo civarı.

• Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      28 yaş  195 boy 90 kiloyum İlk defa küre girmeyi düşünüyorum bir hoca ile konuştum başlangıç için
      testo e. boldenon dianabol ve turinabol Şeklinde bir kür önerdi açıkçası ben turinabolu eklemeden testo bolde diana seklinde illerleyim diyorum artıları eksileri ne olur benim için turinabolu ekleyip eklemememin şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar...
    • Yazan: tesrifediyorum
      Selam arkadaşlar,
      Yaşım 24 6-7 senelik (1-2 senesi düzensiz) spor geçmişim var Büyük bir bölümü powerlifting yaparak geçti Boyum 186 Kilom 129 Vücudumun yağ dağılımı berbat, genelde belimde ve basenlerimde birikiyor yağ. Kas kütlem hatrı sayılır derecede var. Son 1.5 senede psikolojik sebeplerden dolayı 30 kiloya yakın kilo aldım bu dönem içerisinde 6-7 ay aralıksız spor yaparak 15-20 kg vermiştim ama tekrar kilo aldım. Şu an 129 kiloyum. Son 1 aydır düzenli spor ve diyet yapıyorum.
      Günde sadece 1 öğün yiyorum, çok yüksek protein, düşük karb alıyorum. Haftada 5 gün ağırlık antrenmanı, her sabahta 1 saat kardio yapıyorum. Bunun yanında da son 1 haftadır clen alıyorum, geçmişte de clem kullandığım olmuştu ama herhangi bir steroid deneyimim yok.
      Ben artık psikolojik olarak kırılma eşiğindeyim, vücudumun halinden hiç memnun değilim ve hızlı bir sonuç bekliyorum, o kadar yıllık spor geçmişim olmasına rağmen geldiğim nokta beni derinden üzüyor. Bu yüzden kilo verirken farmakolojik destek almak istiyorum. En minimal seviyede bir başlangıç kürü sizce nasıl olur?
      En azından kilo verirken sırf yağdan kaybedip ufak bir kas kütlesi koyayım vs. 
    • Yazan: yusufcan.34
      Merhaba, ilk definasyon kürüm olarak bunları kullanacağım;
      20 tablet Winstroll 50mg dragon pharma  Cardarine bodytech  2 ghrp-6 bodytech  Bunları kullanırken herhangi bir koruyucu falan kullanmam gerekiyor mu? Ek olarak beslenme olarak neler yapabilirim yıllardır kahvaltı yapmam kahvaltı yapmayı sevmiyorum, bu süreci 150 Pirinç, Tavuk Göğüsü, vs. tüketerek tek öğün olarak geçirmeyi düşünüyorum. Ek olarak kardiyolarımı ve antrenmanlarımı aksatmayacağım. 
      Yaş: 19 Boy: 1.85 Eğer bana verebileceğiniz öneriler vs. varsa lütfen bunları belirtin.
      @Askabar @rastlantisal @Semih Erarslan @KlasikFizik @Tr3n
      Herkese iyi günler dilerim.
    • Yazan: Waxorion
      Merhaba arkadaşlar, 
      Düzenli olarak 2 senedir spor yapmaktayım, yediğime ve içtiğime dikkat ediyorum. 1.82 boy 82 kg yağ oranımda ortalama%13-15 civarındadır tahminen.  İlk kür olarak testo Enanthate, npp ve boldenon düşünüyorum. Sizce nasıl olur eklemem yada çıkarmam gereken başka  bişey var mı? 
      Testo 500 Npp 300 Boldenon 500 Gibi düşündüm dozajlamasını. Daha tecrübeleri arkadaşlar yol gösterebilirse çok sevinirim. 
      Teşekkürler. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.