Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

eman2763

100 metre koşu

Önerilen İletiler

eman2763    5

Merhabalar 2 gün sonra maraş ta besyo sınavım var 100 metre koşu yapı olarak biraz ağırım koşu öncesi clen + redbull + cafein almayı düşünüyorum sizin de eklemek istediğiniz bir şey var ise yazarsanız memnun olurum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eman2763, 7 dakika önce yazdı:

Merhabalar 2 gün sonra maraş ta besyo sınavım var 100 metre koşu yapı olarak biraz ağırım koşu öncesi clen + redbull + cafein almayı düşünüyorum sizin de eklemek istediğiniz bir şey var ise yazarsanız memnun olurum

Kalbine bunu yapma bence hem clen hem redbull hem extra kafein bence sıkıntılı bir iş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adam79    2

3 gr taurine , coraspin , 2 ölçek broxin , double espresso . 45 dakika sınav öncesi . Kreatin de faydası olur ama bir hafta önce günde 10 gr alarak iyi bir yükleme yaparsan kesinlikle faydalı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93
eman2763, Bir saat önce yazdı:

Clen+redbull+cafein az olmuş yanına efedrin+aspirin+yohimbe+dnp+lsd+thc+cbd ne varsa ekle ... kalp önemli bir organ yaşamamızı sağlıyor :) tamda bu sebeple 100 metre koşu için clen falan alamazsın . En azından aklı başında kimse almamalı . 

Biraz dalgaya vurdum ama gerçekten çok şaşırtıyor beni böyle kafalar , clen belki herkes için sıradan bir ilaç ama bana göre kesinlikle kullanılmaması gereken bir ilaç . 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93

2 gün kalmış en fazla ne yapabilirsin diye düşünüyorum ben olsam giderim bi supplement dükkanına tek şase satılan sağlam preworkoutlardan bitane alırım yanınada sağlam bir şase gainer olabilir hadi ekstradan bir şase daha arjinin alırım 100 metre koşu için yeterde artar bile .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
eman2763, 3 saat önce yazdı:

Bayılırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

Kesinlikle bir takviye önerisi değil ancak 2017 senesinde besyo sınavım için efedrin/kafein/aspirin, 2-3 tablet sopharma clen kullanmıştım ve bildiğin extacy efekti yaşamıştım. Öyle ki 15 metre halatı bir kaç saniyede tırmanıp inmiştim ve parkurda geriye köprü yaparken kafamı mermere son hızla vurmam bile beni durduramamıştı. Kazanmak icin gözümü karartmış haldeydim, kesinlikle çok zararlı olduğunu bilerek risk sorumluluğunda, tek bir defa bu kadar yüksek kullanmıştım.

Kısa mesafe koşusunda performans genellikle genetiktir(uzun/kısa kas grubuna sahip olmak). Yani ne kullanırsan kullan kronometrede çok bir fark olmayacak. Önerim eğer kafaya koyduysan efedrin ve kafein takviyesi alıp, güzel bir ısınmadan sonra kendini bengayla(aslında çok bir katkısı yok ancak psikolojik olarak kasların cayır cayır yanması beni ve arkadaşlarımı motive ederdi). Bütün kas gruplarını sıkarak koş ve başlangıç pozisyonunu iyi ayarla(daha öncesinde ayaklık ile bir kaç kez deneme yap denemediysen). Gerçekten istersen olur, ben eğer o koşuda iyi bir puan alamasaydım kazanamayacaktım, varımı yoğumu ortaya koyarak ufak bir efedrin takviyesiyle 10 üzerinden 7.5 puan almıştım, bi daha koş desen eminim bu kadar iyi olmaz. Kendine dikkat et ve sporda en önemli şeyin motivasyon olduğunu unutma, iyi forumlar 👍

dipnot:ilaçlar sihirli değnek değildir, bahsettiğim süreçte halihazırda günde iki kere antreman yapıyordum, yoksa sağlam bir kondisyon olmadan ilaç bir arpa boyu yol aldırmaz.

tarihinde Gordo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67
Feng, 5 dakika önce yazdı:

@Gordo da yazmis yine baktigin zaman en mantikli secenek eca geliyor ama benim acikcasi sinirimi bozdu bu durum bir sinava giriyorsunuz bunu gecemiyorsaniz bu is zaten size gore degildir neden boyle seyler yaparak diger insanlarin hakkini yiyorsunuz?Vucut gelistirme hadi bireysel bir spor sizin boyle takviyelerle diger insanlarin hayallerini elinden almaniz onlari elemeniz adil degil.

Herkes fırsatını bulduğu anda kazanmak için her şeyi yapıyor, torpil, adam kayırma ülkemizde çok yaygın. Doping alanların olduğuna da şahit oldum, düzen buyken etik olup olmamasını bir kenara bırakıp risk aldım. Herhangi bir takviye almadan denemede okulun parkur rekorunu zaten kırmıştım, işimi sağlama almak istemiştim.

Alanım güreş ve benden zorunlu olarak koşmamı, koşamazsam elenmemi istiyorlardı, bu faktör de vardı.

BESYO ortamına, sınavlara hakim olan insanlar bilir ki orada seni safdışı bırakmak adına rakiplerin her şeyi yapar, demotive olup moralin bozulsun diye rakip akademiler uğraşır. Kimsenin hakkını yediğimi düşünmüyorum, biliyorum ki doping nedir, nerden bulunur, nasıl kullanılır bilseler sınava giren insanların yüzde doksanı kullanır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

1996 yılında 18 yaşında sikletimde türkiye gençler şampiyonu olmuştum boks ta daha sonra itiraz edildi doping kullandığıma dair rakip ikimizinde tekrardan test istendi yaptık ne hikmetse kaybeden rakibimde anabolik maddeler çıktığı tespit edildi ki benim o yasta bu tarz şeylerin adini dahi bilmiyordum lakin ben kazanmıştım sonrasinda 97 ve 98 şampiyonluğu gene bendeydi demek ki neymiş sen istediğin kadar doping al yada başka birşey fark etmez çalışan daha fazla çalışan konsantre olan hak eden bendim ki benim nasibim ki allah bana layık görmüştü hemde 3 defa üst üste kimse kimsenin ekmeğini nasibini yiyemez allahın sana bahşettiği kadar ne eksik ne fazla sağlıklı sporlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
agfitness, 18 saat önce yazdı:

Trol falan mı bu yoksa stop ettirip kontağı kapatıp elveda hayat deme derdinde misin ?
Clen içip koşuya çıkmanın ne alakası var, kaç maratoncudan duydun da sen uygulama peşindesin.
Son güne kadar hazırlığını yapıp planlamadın da son 2 günde sana Nitro mu takılsın paşam ? Yığılır kalırsın şakaya gelmez bu işler aklını başına al. Eskiden adamlar tahin pekmez ceviz vs yükleyerek enerji takviyesi yapıyorlardı. Baklava ile müsabakaya giren Antepli adamlar tanıyorum şaka değil. Senin spor uzun koşu olsa mideyi dolduramazsın ama 100 metre diyorsun.

Sabah uyan;
2 sarılı yumurta, yanına 1 dilim fındıkezmeli ve ballı tam tahıllı esmer ekmek, arzu ettiğin kadar zeytin, salatalık ve yanına yeşil çay.
* Sınavdan 1 saat önce:
Tahin pekmez, 1 orta boy muz, ceviz, fındık, fıstık vs. karışımı.

Sınava 1 saat kalacak vakte kadar soğuk su tüketebilirsin fakat son 1 saat kala suyu iyice kıs çok heyecan vs. hissedersen dilinin kuruluğu gitsin diye 1-2 yudum alırsın. Çünkü asıl kısa koşuda başlangıç yakınken su içmek performansı negatif etkiler.

bunlar seni idare edecektir. Sınava 20-30 dk kala yine istersen redbull mu 2 tane espresso shot mu ne istiyorsan içersin. Olimpiyat meşalesi değil, ölüm kalım meselesi değil. Kırılma ama böyle durumlara uzun zamandan planlayıp hazırlanacaksınız güzel kardeşler, her gün dakika tuta tuta, adam gibi özel beslenme programı ve düzenli günlük çalışmalar ile. Biz de zamanında hazırlandık. Son 1 hafta kala değil ama. İlaçtan falan medet umma kendini de riske atma. Her şeyin hayırlısı mucize yok, sana nitro da takılsa olmayacağı varsa olmaz zaten.

Sağlıklı sporlar...

Hali hazırda uzun süredir clen kullanıyorum zaten öyle tek seferlik atmayacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
zafer44, 13 saat önce yazdı:

1996 yılında 18 yaşında sikletimde türkiye gençler şampiyonu olmuştum boks ta daha sonra itiraz edildi doping kullandığıma dair rakip ikimizinde tekrardan test istendi yaptık ne hikmetse kaybeden rakibimde anabolik maddeler çıktığı tespit edildi ki benim o yasta bu tarz şeylerin adini dahi bilmiyordum lakin ben kazanmıştım sonrasinda 97 ve 98 şampiyonluğu gene bendeydi demek ki neymiş sen istediğin kadar doping al yada başka birşey fark etmez çalışan daha fazla çalışan konsantre olan hak eden bendim ki benim nasibim ki allah bana layık görmüştü hemde 3 defa üst üste kimse kimsenin ekmeğini nasibini yiyemez allahın sana bahşettiği kadar ne eksik ne fazla sağlıklı sporlar 

Emin ol hocam Allah biliyor ne kadar çalıltığımı ki kullandığım ürünler yasak değil clen doping alanına girmiyor yoksa haksız kazanca ben de karşıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
Feng, 15 saat önce yazdı:

@Gordo da yazmis yine baktigin zaman en mantikli secenek eca geliyor ama benim acikcasi sinirimi bozdu bu durum bir sinava giriyorsunuz bunu gecemiyorsaniz bu is zaten size gore degildir neden boyle seyler yaparak diger insanlarin hakkini yiyorsunuz?Vucut gelistirme hadi bireysel bir spor sizin boyle takviyelerle diger insanlarin hayallerini elinden almaniz onlari elemeniz adil degil.

Tam tersi yasak maddeler kullanmıyorum ki herkesin bulabileceği şeyler redbul kafein zaten clen de yasaklı madde değil diyr biliyorum. Adı gibi doping kullansam haklısınız ben de ona karşıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
boss41, 22 saat önce yazdı:

Clen+redbull+cafein az olmuş yanına efedrin+aspirin+yohimbe+dnp+lsd+thc+cbd ne varsa ekle ... kalp önemli bir organ yaşamamızı sağlıyor :) tamda bu sebeple 100 metre koşu için clen falan alamazsın . En azından aklı başında kimse almamalı . 

Biraz dalgaya vurdum ama gerçekten çok şaşırtıyor beni böyle kafalar , clen belki herkes için sıradan bir ilaç ama bana göre kesinlikle kullanılmaması gereken bir ilaç . 

Clen zaten kullanıyorum hali hazırda uzun süredir öyle tek seferlik değil yani kullanmam sadece dozu biraz artıracağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
boss41, 22 saat önce yazdı:

Tek seferlik değil normalde de uzun süredir (2 3 hafta) kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
eman2763, 1 saat önce yazdı:

Emin ol hocam Allah biliyor ne kadar çalıltığımı ki kullandığım ürünler yasak değil clen doping alanına girmiyor yoksa haksız kazanca ben de karşıyım

Doping başka birşey clen nabzı yukseltiyor aslında kalbi yormaktan başka bir işe yaramıyor ve yağ yakımına etkisi var doping anabolik demek sen devam et sinav günü başarılar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.