Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gordo

Zphc pharma

Önerilen İletiler

PowerWave    219
MajesteBVB, 51 dakika önce yazdı:

zphc.com/hk   sitesinden onaylatma yapmıştım bende bu sabah orjinal olduğu ile karşılaştım sanırım gönül rahatlığı ile kullanabilirim.

Fakat bir soru sormak istiyorum.

Günde 30 mg almayı düşünüyorum hangi saatlere bölsem daha mantıklı olur , yardımcı olabilir misin ? 

Haftalık 200-300  rimabolon ile kullanacağım.

Her gün enjeksiyon yerine 2 günde 1 yapsan/yaptırırsan daha rahat edersin . 2 günde 1 0.5 ya da 0.6 ml alabilirsin . Kendim Antrenman sonrası alıyorum .. yanlız tren vuracağın zaman öncesinde bişiler atıştır su vs iç . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Candinc2506    3
MajesteBVB, 04.10.2022 - 21:41 yazdı:

zphc.com/hk   sitesinden onaylatma yapmıştım bende bu sabah orjinal olduğu ile karşılaştım sanırım gönül rahatlığı ile kullanabilirim.

Fakat bir soru sormak istiyorum.

Günde 30 mg almayı düşünüyorum hangi saatlere bölsem daha mantıklı olur , yardımcı olabilir misin ? 

Haftalık 200-300  rimabolon ile kullanacağım.

Bro nasıldı zphc kullandigin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31

Zphc sahibi M.B. 150 boyunda Ferrari F458 e sahip küçük bir Çinli para için yapmayacağı şey yoktur . İstenilen kalitede ürün çıkaran bir düzenbaz iran ve Rusya’da satılandan uzak durun çünkü düşük kalite . Amerika ve Avrupa’da satılan Zphcler ciddi anlamda kalitesi farklı Trde İzmir’de bir satıcıdan aldım Tırt daha sonra başka bir satıcıdan aldım o ondan kötü çıktı sonra Trde sahtesini ürettiklerini öğrendim uzak durun 250-300 TL 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
IMJOLLNIRR, 3 dakika önce yazdı:

Zphc sahibi M.B. 150 boyunda Ferrari F458 e sahip küçük bir Çinli para için yapmayacağı şey yoktur . İstenilen kalitede ürün çıkaran bir düzenbaz iran ve Rusya’da satılandan uzak durun çünkü düşük kalite . Amerika ve Avrupa’da satılan Zphcler ciddi anlamda kalitesi farklı Trde İzmir’de bir satıcıdan aldım Tırt daha sonra başka bir satıcıdan aldım o ondan kötü çıktı sonra Trde sahtesini ürettiklerini öğrendim uzak durun 250-300 TL 

Şu sıralar yazılan en doğru yorum ne zamandır diyorum belki 1,2 sene öncesinden bu yana zhpc rusya üzerinden orta doğu ve asya neredeyse tamamına çakma gidiyor ülkede aldığınız afaki rakamlar ödeyerek onlar dahil taklit ürünler.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Bay-T, Şimdi yazdı:

Şu sıralar yazılan en doğru yorum ne zamandır diyorum belki 1,2 sene öncesinden bu yana zhpc rusya üzerinden orta doğu ve asya neredeyse tamamına çakma gidiyor ülkede aldığınız afaki rakamlar ödeyerek onlar dahil taklit ürünler.

Abi zaten tr ile abd arasında %60 70 fiyat farkı ki abd dediğimiz yer bu işin headquartersı, ülkeye gelen zphc ler yunanistan üzerinden geliyor nasıl getirdiklerine kadar kaça aldıklarına kadar biliyorum da neyse konuşunca sonra hoohoho huahaha zphc zphc diye çakışıyorlar... Gerçek zphc balkandan da sp den de iyidir yabancı forumları araştırabilirsiniz ama burada top fiyatta aldığın zphc bile sp nin yanına yaklaşamaz.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31
Bay-T, 35 dakika önce yazdı:

İnsanlar kullandıkları ürün hakkında detaylı araştırma yapamıyorlar . İlk işim her zaman site ile iletişim kurmak onlardan bir fiyat listesi almak fiyatları karşılaştırmak daha sonra değerlendirmeye alırım . Ama ne yazıkkı Trde Zphc kullanılmaz geldiği yerler belli Rusya ve iran o yüzden eledim direk 

galicik, 32 dakika önce yazdı:

Abi zaten tr ile abd arasında %60 70 fiyat farkı ki abd dediğimiz yer bu işin headquartersı, ülkeye gelen zphc ler yunanistan üzerinden geliyor nasıl getirdiklerine kadar kaça aldıklarına kadar biliyorum da neyse konuşunca sonra hoohoho huahaha zphc zphc diye çakışıyorlar... Gerçek zphc balkandan da sp den de iyidir yabancı forumları araştırabilirsiniz ama burada top fiyatta aldığın zphc bile sp nin yanına yaklaşamaz.. 

Zphcde 10 bin dolarlık alımda prop 8 dolara geliyor tabi 10 bin dolarlık ürünü ülkeye kim sokacak orası soru işareti onu geçtim Çin’den kim getirecek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
IMJOLLNIRR, 5 dakika önce yazdı:

Zphcde 10 bin dolarlık alımda prop 8 dolara geliyor tabi 10 bin dolarlık ürünü ülkeye kim sokacak orası soru işareti onu geçtim Çin’den kim getirecek 

Çinden o ürünü getirebilecek bağlantısı olan adamın yanlış anlamada çoluk çocukla 10usd 20usd ile işi ne hocam avrupadan tır ile ürün getirmiyorsun sonuçta 2-3 kişinin cebine para sıkıştırmıyorsun, gemilerle geliyor gümrükler kontroller vesaire riskli iş ithalat yapıyorsundur kendine getirirsin risk alırsın ama öbür türlü zor iş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31
galicik, 4 dakika önce yazdı:

Çinden o ürünü getirebilecek bağlantısı olan adamın yanlış anlamada çoluk çocukla 10usd 20usd ile işi ne hocam avrupadan tır ile ürün getirmiyorsun sonuçta 2-3 kişinin cebine para sıkıştırmıyorsun, gemilerle geliyor gümrükler kontroller vesaire riskli iş ithalat yapıyorsundur kendine getirirsin risk alırsın ama öbür türlü zor iş 

Kesinlikle katılıyorum benim ürün aldığım kişi var haftalık 30-40 adet ürün geliyor eline geldiği gün bitiyor ve referans olmasan ürün alamıyorsun çünkü yetiştiremiyor ürün cevresine temin ediyor 1-2 hafta bekliyoruz ülkedeki diğer satıcılarda boy boy liste atıyor 30 tane marka satıyor . Ve sınırsız stok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
IMJOLLNIRR, 1 dakika önce yazdı:

Kesinlikle katılıyorum benim ürün aldığım kişi var haftalık 30-40 adet ürün geliyor eline geldiği gün bitiyor ve referans olmasan ürün alamıyorsun çünkü yetiştiremiyor ürün cevresine temin ediyor 1-2 hafta bekliyoruz ülkedeki diğer satıcılarda boy boy liste atıyor 30 tane marka satıyor . Ve sınırsız stok 

Evet ne yazık ki öyle hocam bağlantın yoksa instadan vesaire orijinal ilaç temin edemezsin şuan da çok zor insanlarda orijinal diye alıp hayallerle kullanıyorlar biraz dolu oluyor verim aldıklarını sanıyorlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BOZOBEY    5

Bir markayi kötülemek isterseniz hertürlü kötülersiniz zphc 'nin 12 ülkeye gönderimi var temsilcisi var her ülke için ayrı bir üretim tesisimi açıyor her ülke için ayri bir test raporları mi hazırlanıyor sahibi cinliymis yok ferrarisi varmış honkongta üretildiği belli olan bir ürünü çinli yaptınız bravoo size dewam edin:)

Dip not düşeyim ben kullaniciyim ve gerçekten bu zamana kadar kullandiğim muazzam bir ilaç. Oyuzden kötüleerken delillerle kötüleyinki herkesin emeği parasi boşa başka kişilere gitmesin

• Olumsuz 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
BOZOBEY, 27 dakika önce yazdı:

Bir markayi kötülemek isterseniz hertürlü kötülersiniz zphc 'nin 12 ülkeye gönderimi var temsilcisi var her ülke için ayrı bir üretim tesisimi açıyor her ülke için ayri bir test raporları mi hazırlanıyor sahibi cinliymis yok ferrarisi varmış honkongta üretildiği belli olan bir ürünü çinli yaptınız bravoo size dewam edin:)

Dip not düşeyim ben kullaniciyim ve gerçekten bu zamana kadar kullandiğim muazzam bir ilaç. Oyuzden kötüleerken delillerle kötüleyinki herkesin emeği parasi boşa başka kişilere gitmesin

Sende haklısın ama sen Türkiye şubesisin galiba? Nedir bu aşağılama taktiği, çemkirme hemen? İnsan gibi ifade edemiyor musun fikrini? Ben böyle düşünmüyorum kullandıım çok memnun kaldım demen doğru olan değil mi Yok ne içiiyorsunuz şöyle böyle çocuk kandırın zırvaları?Mesajını düzenledin sanırım sonra ilk yazdıkların gitti belki de admin hakaret içerikli yazılarını sansürledi bilemiyorum ama her ne olursa olsun herkes fikrini söylemekte özgür sen,ben,o,bu,şu herkes edep sınırları içinde tabi. Kaç yıldır bu piyasadasın bilmiyorum telefon teknisyeni arkadaşım ama benim ömrüm geçti bu kel kafayıda tecrübe edindiğim yıllar içinde ilaçlar vasıtassıyla döktüm kendiliğinden dökülmedi haliyle bil isterim bu piyasa senin pilini değiştirdiğin kara kaplıı 5000 mah pillerden daha karanlık :) ZPHC sahtesi vardır ve tüm dünyaya Rusya üzerinden gider yapan kişi konusunda o arkadaşa katılmıyorum ferrari,japon,çin vs gibi yapan kişiyide sadece ben değil aslında tr tanıyor yabancı ve çok büyük bir markaya ham madde veren biri neyse o kadar derine gitmeyeceğim belki bir gün anlatırım yeni konu açıp.

Bu piyasada ne kadar varsın dediğim gibi bilmiyorum ama yaşın kısmen yetiyor vermodje markasına bu markanın getir götürünü balkan pharma yapıyordu sonra başta Türkiye akabinde avrupaya taklit ürünlerini bir soktular marka dünyadan silindi öyle ki kalitesi aklına gelecek her şeyi fark yaratan bir üründü. O white tigerlar çooook eski thailand üretiimi olanlar keza benzeri şekilde yok oldu yani bu piyasayı öyle hafife alıp millete salak, ezik muuamelesi yapma bence.

Ummadık taş baş yarıyor ülkemizde sözde Türkiye şubesi olan öyle ki ne alaka gayri resmi ilaçlar tr/us/bg şubeleri açıyor geyiği tam bir tramva zaten. Şöyle oluyor x marka sahibi artık hangi ülkedense oradan kallavi büyük alım yapan adamla tanışıyor adam rekabet yaratmamak için diyor ben senden binlerce dolarlık ürün alayım sen sadece bana ver ama bu marka ne idüğü belirsiz bir markada olabilir şahsa özel markada olabilir mesela VORTEX diye bir marka Hindista üretimi deniyor dünya da sadece Türkiye şube sorumlusunda var :D dünyada ilacı gören başka biri yok kullanan da Hintli sporcuların dahi bilgisi yok illaçtan :D eee şimdi nasıl oluyor bu?

Yani evet her söylenen doğru değil ama her önüne çelik duvar olduğumuz veya olacağımız markalarda çok sütten çıkma ak kaşık değil. Balkan pharma ya bu markanın bile anasını ağlattılar 2018-19 yıllarına kadar zphc kim ki? Anladın. Neyse anlamadıysandda sağlık olsun.

Dip not : Sende güzelleme yaptığın markayla inşa ettiğin vücudu koy ve test sonuçlarını öncesi sonrası koy ki verdiğin telkin yerini bulsun doğru mu?

Bununla alakalı yakında detaylı konu açacağım belgeleriyle. :) 

2.jpg.ccdb12ea675c234f290e026d4fbfa617.jpg 3.jpg.3ce9216c4561ba9e68e2e8f2c767767d.jpg 4.jpg.2be3987dd1f9d6f668a1056b3c1be723.jpg 5.jpg.0c84a24074e939210144672384c958ad.jpg 6.thumb.jpg.390831c85df9fa9d557ad0f47311e156.jpg 7.thumb.jpg.602e4f55dab9766ab5b96651ac58b0aa.jpg 11.thumb.jpg.4093983deceba09c660b3021e562ba8f.jpg

• Beğen 4
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BOZOBEY    5
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

Sende haklısın ama sen Türkiye şubesisin galiba? Nedir bu aşağılama taktiği, çemkirme hemen? İnsan gibi ifade edemiyor musun fikrini? Ben böyle düşünmüyorum kullandıım çok memnun kaldım demen doğru olan değil mi Yok ne içiiyorsunuz şöyle böyle çocuk kandırın

Sende güzelleme yaptığın markayla inşa ettiğin vücudu koy ve test sonuçlarını öncesi sonrası koy ki verdiğin telkin yerini bulsun doğru mu?

2.jpg.ccdb12ea675c234f290e026d4fbfa617.jpg 3.jpg.3ce9216c4561ba9e68e2e8f2c767767d.jpg 4.jpg.2be3987dd1f9d6f668a1056b3c1be723.jpg 5.jpg.0c84a24074e939210144672384c958ad.jpg 6.thumb.jpg.390831c85df9fa9d557ad0f47311e156.jpg 7.thumb.jpg.602e4f55dab9766ab5b96651ac58b0aa.jpg 11.thumb.jpg.4093983deceba09c660b3021e562ba8f.jpg

Attigin fake yazan ürün doğru fake zaten araştırıp görebilirsiniz bu doğru. Benim maksattim zphc çinli diyip ferrarisi var diyip vs yapan arkadaşin yanlis bilgilendirmesi bu attığın resimleri zphc 'nin kendi olan forumdan görebilirsiniz zaten şişelerin yillar içinde değişmelerini vs bana telefoncu deyip sonra türkiye şubesisin deyip bir sürü ima ekleyip demende ayri bir trajikomik bir olay ben olanı söyledim millet yanlis yönlendirilmesin çok basit zphc bir internet sitesi var mailini atarsin benim gibi oranin temsilcisi varsa sana dönüş sağlar zphc sadece anabolik değil dünyaya hammade veren bir firma onun dışında şampuandan tut dış macunundan tut lab ürünleri üreten bir firma öyle basit bir firma değil buna ek olarak spectrum pharma canadabiolabs vs gibi markaların üretimini yapanda o ben olanı söyledim bana birşeyler takmana gerek yok bence sen bu işin içindesin ben kullanicisiyim senin kadar bilgim yoktur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Caner27    4

açık konuşayım zphc nin tr de satılan zphcmedicine alan adı olan orjinal olmayan ürününü kullanıyorum açıkçası bende ki etkisi gayet iyi yakında tahlil yaptırıcam bakalım sonuçlar ne çıkacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Caner27, 3 saat önce yazdı:

açık konuşayım zphc nin tr de satılan zphcmedicine alan adı olan orjinal olmayan ürününü kullanıyorum açıkçası bende ki etkisi gayet iyi yakında tahlil yaptırıcam bakalım sonuçlar ne çıkacak

ilk mesaj ve merdiven üretimi ürün kullanıp geliştiğini söylüyorsun hiç güven verici değil üzgünüm ama

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Caner27, 3 saat önce yazdı:

Canının kıymeti yoksa boşuna tahlil yaptırmaya gerek yok paran cebinde dursun 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Caner27    4
proliqht1, Şimdi yazdı:

Canının kıymeti yoksa boşuna tahlil yaptırmaya gerek yok paran cebinde dursun 😀

hocam açık konuşayım ben ürünün bende yarattığı etkiye bakıyorum şuanlık etkisi iyi bir sorun yok ürün dolu olduğu sürece sahteymiş orjinalmiş pek bakmam açıkçası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Caner27, Şimdi yazdı:

hocam açık konuşayım ben ürünün bende yarattığı etkiye bakıyorum şuanlık etkisi iyi bir sorun yok ürün dolu olduğu sürece sahteymiş orjinalmiş pek bakmam açıkçası

Sen bilirsin hocam yaşınız elbet 20 25 vardır ama bana göre yanlış.  Ürünü deneyip bekliyorsunuz sonuçta o sürede sağlığınıza zarar gelebilir. İyi akşamlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Caner27    4
proliqht1, Şimdi yazdı:

Sen bilirsin hocam yaşınız elbet 20 25 vardır ama bana göre yanlış.  Ürünü deneyip bekliyorsunuz sonuçta o sürede sağlığınıza zarar gelebilir. İyi akşamlar.

teşekkürler size de iyi akşamlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GuruhuXGod    15
Bay-T, 5 saat önce yazdı:

Sende haklısın ama sen Türkiye şubesisin galiba? Nedir bu aşağılama taktiği, çemkirme hemen? İnsan gibi ifade edemiyor musun fikrini? Ben böyle düşünmüyorum kullandıım çok memnun kaldım demen doğru olan değil mi Yok ne içiiyorsunuz şöyle böyle çocuk kandırın zırvaları?Mesajını düzenledin sanırım sonra ilk yazdıkların gitti belki de admin hakaret içerikli yazılarını sansürledi bilemiyorum ama her ne olursa olsun herkes fikrini söylemekte özgür sen,ben,o,bu,şu herkes edep sınırları içinde tabi. Kaç yıldır bu piyasadasın bilmiyorum telefon teknisyeni arkadaşım ama benim ömrüm geçti bu kel kafayıda tecrübe edindiğim yıllar içinde ilaçlar vasıtassıyla döktüm kendiliğinden dökülmedi haliyle bil isterim bu piyasa senin pilini değiştirdiğin kara kaplıı 5000 mah pillerden daha karanlık :) ZPHC sahtesi vardır ve tüm dünyaya Rusya üzerinden gider yapan kişi konusunda o arkadaşa katılmıyorum ferrari,japon,çin vs gibi yapan kişiyide sadece ben değil aslında tr tanıyor yabancı ve çok büyük bir markaya ham madde veren biri neyse o kadar derine gitmeyeceğim belki bir gün anlatırım yeni konu açıp.

Bu piyasada ne kadar varsın dediğim gibi bilmiyorum ama yaşın kısmen yetiyor vermodje markasına bu markanın getir götürünü balkan pharma yapıyordu sonra başta Türkiye akabinde avrupaya taklit ürünlerini bir soktular marka dünyadan silindi öyle ki kalitesi aklına gelecek her şeyi fark yaratan bir üründü. O white tigerlar çooook eski thailand üretiimi olanlar keza benzeri şekilde yok oldu yani bu piyasayı öyle hafife alıp millete salak, ezik muuamelesi yapma bence.

Ummadık taş baş yarıyor ülkemizde sözde Türkiye şubesi olan öyle ki ne alaka gayri resmi ilaçlar tr/us/bg şubeleri açıyor geyiği tam bir tramva zaten. Şöyle oluyor x marka sahibi artık hangi ülkedense oradan kallavi büyük alım yapan adamla tanışıyor adam rekabet yaratmamak için diyor ben senden binlerce dolarlık ürün alayım sen sadece bana ver ama bu marka ne idüğü belirsiz bir markada olabilir şahsa özel markada olabilir mesela VORTEX diye bir marka Hindista üretimi deniyor dünya da sadece Türkiye şube sorumlusunda var :D dünyada ilacı gören başka biri yok kullanan da Hintli sporcuların dahi bilgisi yok illaçtan :D eee şimdi nasıl oluyor bu?

Yani evet her söylenen doğru değil ama her önüne çelik duvar olduğumuz veya olacağımız markalarda çok sütten çıkma ak kaşık değil. Balkan pharma ya bu markanın bile anasını ağlattılar 2018-19 yıllarına kadar zphc kim ki? Anladın. Neyse anlamadıysandda sağlık olsun.

Dip not : Sende güzelleme yaptığın markayla inşa ettiğin vücudu koy ve test sonuçlarını öncesi sonrası koy ki verdiğin telkin yerini bulsun doğru mu?

hocam selam size bu işlerden pek anlamayan biri olarak soru sormak istiyorum resimlerde attığınız ürünlerle elimdeki zphcleri kıyasladığım zaman orjinal olanlar ile aynı doğrulama kodlarıda kendi resmi sitesinde doğrulanıyor fake olduğuna dağir hiçbir belirti yok sizce gönül rahatlığı ile kullanablirmiyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
esporta12    9

Bakın arkadaşlar zphc sp spectrum meditech kaliteli yabancı UGL pharma ürünler. Gerçek üreticisinden alırsanız kaliteli ürünler.. Ama birçok farklı yerden üreteni var.

Bu her markada geçerli popüler oldumu çoluk çocukta üretmeye başlıyor...  Düzgün satıcıdan yüksek fiyat kaliteli tedarikçiden alırsanız sorun olmaz.

Steroid piyasasanın yüzde 90 ı merdiven altı ürün.  

Da bir iki kuruşluk hammadelerle yüzde 20 sterillikle milleti kandıranlar var. Birde bu işten gerçekten ekmek kazanan belirli büyük müşteri kitlesine sahip satıcılar var.

Mantıklı düşünülürse artık bu şu marka bu marka tartışmaları bitecek inşallah.

Ha çok şüpheli vesveseli adamsan direk eczaneden alacaksın parayı basıp. Olay bu kadar net.

Bizim milletçe bir türlü kafayı çalıştıramadığımız konu şu :

Daha yeni yetme antrenör olmuş işi gücü oturmamış adam kaliteli ürün bulup ta satamaz kimseye.

Mevsimlik ucuz ürünleri kandırabildiğine satar....  

Bugün sadece ilaç sektörü değil her sektörde  50 liralık kazak nasıl akrilik oluyor 550 liralık kazak kuzu yünü oluyor. Olay tamamen bu.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk5454    0
Gordo, 15.08.2020 - 14:32 yazdı:

Şu sıralar çok fazla önüme çıkmaya başladı, kullanacağımdan değil ancak forumda arşiv olsun, belki markayı görüp kullanmak isteyen vardır ve bilgi sahibi olmak istiyordur diye açmak istedim.

UGL olduğu kanaatindeyim, çinden buraya ilaç geleceği hikayesi pek inandırıcı gelmiyor, kullanan tanıdığınız varsa, kullandıysanız iyi/kötü tecrübelerinizi paylaşırsanız, fason bir ilaçsa belki kullanacak arkadaşlara caydırıcı bir konu olur, şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim.

https://tk.zphcgroup.com/products/ 

W...i adi altında bir urun sipariş verdim ürünleri sorguladığımda ürünlerin fake olduğunu gördüm satıcı Israrla  Zphcmedicine.com sitesinden sorgulamamı söyledi ve sonrada beni engelledi Allah belasını versin yemek nasip olmasın o parayı.

3.jpg.e0086db1f86ac507f70cf39befc8da5a.jpg 1.thumb.jpg.846c920d5dc740bc2bbfd8934e755643.jpg 2.thumb.jpg.35bc5f5a116c4e2ec0ff4c97a82ff71d.jpg Screenshot_20230530_134138_Chrome.jpg IMG-20230530-WA0006.jpeg 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    845
Hulk5454, 40 dakika önce yazdı:

W...i adi altında bir urun sipariş verdim ürünleri sorguladığımda ürünlerin fake olduğunu gördüm satıcı Israrla  Zphcmedicine.com sitesinden sorgulamamı söyledi ve sonrada beni engelledi Allah belasını versin yemek nasip olmasın o parayı.

Geçmiş olsun hocam. İnstagram sayfaları gibi yerlere güvenmeyin engeller veya sayfayı kapar geçer gider olan size olur. 

Bu konuda belirtmişti Tayfun abi geçmişte. Çok fazla sahtesi var ne yazık ki. Araştırmadan aldınız sizde galiba.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk5454    0

Araştırdım abi gönderdiği resimler gerçek ama yolladıkları sahte. W.... instgram sayfasi. 

Satıcı ismi OZAN Ö....K 

BU ADAMDAN MAL ALMAYIN ALDIRMAYIN 

DOLANDIRICIDIR.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

dostum yani insta profili adamın ben fakeyim diye bağırıyor ya nasıl alabiliyorsunuz araştırmadan etmeden cidden ne kadar para verdin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
brktrm    2
Hulk5454, 4 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun baya kötü olmuş. Güvenilir satıcılarda bile stok sorunu oluyor zaten, iyi ithal ilaç bulmak zor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

• Yazan: edo
      Merhaba arkadaşlar,
      Bi satıcıyla konuştum zphc markası için bana şu şekilde ürün fotoğrafı gönderdi!
      Kendisinde optimum ve zphc kullandığını söylüyor!
      1 tane Ankara 3.lük ve 1.ciliği var güvenebilir miyim?

• Yazan: Aslar
      Merhabalar arkadaşlar,
      Zphc Pharma satan bir satıcıya fiyat bilgisi sordum
      Bu şekilde yanıt verdi / ZHPC İLAÇLARI :
      Testo enantat:700 tl Testocyp: 700 tl Testo prop: 700 tl Sustanon,test mix: 750tl Primabolon: 750 tl Boldenon: 750 tl Deca: 750 tl Npp: 750 tl Masteron prop: 750 tl Wins enj: 750 tl Tren ace: 800 tl Tren e: 800 tl Parabolon: 800 tl Dianabol: 700 tl  Turinabol: 700 tl Oxandrolone: 750 tl Clen: 650 tl Winstrol: 700 tl Anapolon:750 tl  İran Anapolon 1250tl Cinnatropin 1250tl KORUYUCULAR:
      30hap 450tl 60-90hap 750tl SARMSLAR:
      Swiss 1750tl Hi tech 1250tl PEPTİDLER:
      3bin tl 5flakon
      Bana biraz ucuz oldu sizce boş ürün müdür ayrıca örnek ürün fotosu da koyuyorum.

• Yazan: 6arrows
      iranlı bir satıcıdan aldığım fiyat listeleri bunlar. fiyatlar çok ucuz gözüküyor gerçekçi olma ihtimali var mı? 

• Yazan: Tekin2321
      Dostlar ilaç piyasasında herkes farklı bi fiyat söylediği için buraya danışmak istedim 
      Zphc spectrum canada fiyat liste
      Testo p 45 $
      Testo e. 47 $
      Testo c. 47 $
      Deca.  55 $
      Tren a. 65 $
      Tren e. 75 $ 
      Masteron 65 $
      Winstrol 50 $
      Boldenon 55 $
      Turinabol 55 $
      Wins tablet 45 $
      Danabol 45 $
      Oxand tablet 60 $
      Parabalon 90 $
      Npp 55 $
      Alpha pharma masteron 65 $
      İran 800
      zphc spectrum canada ve iran testo için bu fiyatlar sizce gerçeği yansıtıyor mu 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.