Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alpertungafit

Blace labs kullananlar yorum yapabilir mi?

Önerilen İletiler

Geçemlerde blacelabs ürünleri almıştım.tren ve testo ürünleri ve bunun yanında sarms MK 677.tabiki buradaki arkadaşların yorum ve düşüncelerine saygı duyuyorum.herkesin görüşleri önemlidir zaten önemli olmasa fikir alışverişinde kimse bulunmazdı diye düşünüyorum.teşekkür ediyorum.

ben bu ürünleri kullanmaya başladım ama belki inanmıyacaksınız fakat ben bu ürünlerden çok iyi şekilde verim almaya başladığımı farkettim...yani ürünler bana göre gerçekten de güzel çalışıyor.önce bir tereddüte girdim ama netice budur arkadaşlar.herkese çok teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

frombitly    7

2 yıl önce kullandım ama orjinal tadı var tam kullanmadan başka bir markaya geçiş yaptım o yüzden pek bilemiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Human russian, 25.11.2020 - 16:38 yazdı:

Elime bu markanın tren ve testo ürünleri geçti.bakalım başlayacak ama yorumlarda bakıyorum hiç iç açıcı gözükmüyor.hayırlısı diyelim.

Ben hayatımda böyle bişey görmedim dostum kusura bakma...Vucut senin , hayat senin kimseyi ilgilendirmezde millet bi taraflarını yırtarken ve sende yorumların hiç açıcı gözükmediğini söyleyebilirken hayırlısı diyelim diyebiliyorsan gerçekten konuyu tuhaf olarak karşılarım...Vucuduna soktuğun hormon ürünüdür dostum , ve böbreklerinde ve diğer organlarında ister istemez yük oluşturacaktır.Bu işlerin geri dönüşleride hayırlısı diyelim demek kadarda kolay değildir.Ben bu forumu bilmeden önce underdose Body Balance diye ürün kullandım , türkiyenin en iyi sporcusu tarafından programıma yazılan bir ilaçtı ve 8 ay boyunca tabanca düştüğü yerden kalkmadı , tek gözüm toprağa baktı , allahtan başka organları elimize almadık diyelim...Dikkat edin bu işlere...adam üstte cayır cayır yazmış başına gelenleri...İlaçlar öyle veya böyle underdose olarakta çalışıyor mesele çalışması değil nasıl çalıştığı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sono    1

bugüne dek 3 kes kür yaptım 1 kes la pharma 1 black dragon son olarak da watson ve hepsinden de memnun kaldım.Watson kullanan birçok kişi biliyorum hiç şikayet eden görmedim devam ediyorlar kullanmaya..rotcell blace vs bunlar tahmin ediyorum ki ilk partileri iyidir devamı muhtemelen çöptür

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sono, 1 saat önce yazdı:

bugüne dek 3 kes kür yaptım 1 kes la pharma 1 black dragon son olarak da watson ve hepsinden de memnun kaldım.Watson kullanan birçok kişi biliyorum hiç şikayet eden görmedim devam ediyorlar kullanmaya..rotcell blace vs bunlar tahmin ediyorum ki ilk partileri iyidir devamı muhtemelen çöptür

Watson candır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
isacorek    8
alpertungafit, 15.08.2020 - 01:18 yazdı:

Tesekkurler bunu almistim 1 hafta oldu bakalim deniyorum duruma gore 

kardesm selamlar.urun hakkında ızlenımlerını merak ettım bızımle paylaşır mısın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Salonda güvendiğim şampiyonlukları olan bir abiden aldım.İlk küre giricem Burak abiden almak isterdim ama enjeksiyondan korktuğum için alamadım.Satın aldığım kişi yapacak iğneyi hakkımda hayırlısı olsun.Beni bilen bilir uzun zamandır foruma üyeyim konuları okuyup çıkıyorum.İyiyse iyi kötüyse kötü derim.Hem kendi konuma hemde buraya durumları yazarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lusifer    19

Direk atabilirsin çöpe ben senin yerinde olsam evimdeki çöpe bile atmam bu ilacı. Burak abiden al gözüne damlat daha az zarar görürsün belkide görmezsin bile.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lusifer    19
Vural2, 8 dakika önce yazdı:

Salonda güvendiğim şampiyonlukları olan bir abiden aldım.İlk küre giricem Burak abiden almak isterdim ama enjeksiyondan korktuğum için alamadım.Satın aldığım kişi yapacak iğneyi hakkımda hayırlısı olsun.Beni bilen bilir uzun zamandır foruma üyeyim konuları okuyup çıkıyorum.İyiyse iyi kötüyse kötü derim.Hem kendi konuma hemde buraya durumları yazarım.

Ne diyeceğimi bilemedim. Sözün bittiği yerdeyiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
gönderildi (düzenlendi)
Lusifer, 2 dakika önce yazdı:

Direk atabilirsin çöpe ben senin yerinde olsam evimdeki çöpe bile atmam bu ilacı. Burak abiden al gözüne damlat daha az zarar görürsün belkide görmezsin bile.

Kullandınız mı hocam? Biraz açık konuşalım.10 hafta deca testo kullandım 5 kilo aldım sonra su gibi gitti gibi cevaplara ihtiyacım var. 

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lusifer    19
Vural2, 1 dakika önce yazdı:

Kullandınız mı hocam? Biraz açık konuşalım.10 hafta deca testo kullandım 5 kilo aldım sonra su gibi gitti gibi cevaplara ihtiyacım var. 

Kilonun alınıp verilmesi ürünün çalışıp çalışılmadığıyla alakalı değildir. Açık oluyoruz zaten o kadar insan sana bu işe girmemeni söylemiş. Ayrıca bu işe başlayıp iğne vuramamak veya bu sebeple güvenmediğin biriyle çalışmak çok basit bir hata olmuş senin için. Kullanmadım ürünü sektörü bildiğimiz için sana a pharmayı pazarlayıp senin gibi yeni bireylerin parasını alıp sonra marka batınca b pharma diye çıkmış bir ürün olduğunu söylüyorum. Adamlar üşenmiş ambalajı değiştirmemiş. Bana bu ilacı satan adamla bir daha muhattap bile olmazdım. Net

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Lusifer, 5 saat önce yazdı:

Kilonun alınıp verilmesi ürünün çalışıp çalışılmadığıyla alakalı değildir. Açık oluyoruz zaten o kadar insan sana bu işe girmemeni söylemiş. Ayrıca bu işe başlayıp iğne vuramamak veya bu sebeple güvenmediğin biriyle çalışmak çok basit bir hata olmuş senin için. Kullanmadım ürünü sektörü bildiğimiz için sana a pharmayı pazarlayıp senin gibi yeni bireylerin parasını alıp sonra marka batınca b pharma diye çıkmış bir ürün olduğunu söylüyorum. Adamlar üşenmiş ambalajı değiştirmemiş. Bana bu ilacı satan adamla bir daha muhattap bile olmazdım. Net

Haklısın hocam ne diyim bana ürünler geldikten sonra yazdım bu konuya dikkat ederseniz.Hiç ürün övme yada gömme durumum yok.Bir daha kesinlikle burdan alıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnlyTesto    2
Vural2, 8.01.2021 - 18:40 yazdı:

Haklısın hocam ne diyim bana ürünler geldikten sonra yazdım bu konuya dikkat ederseniz.Hiç ürün övme yada gömme durumum yok.Bir daha kesinlikle burdan alıcam.

Ben Blace Labs ürünlerini kullanmış birisi olarak her ay kan testi vererek hormonlarımı ve karaciğer enzimlerini kontrol ettirmiş birisi olarak Blace Labs ürünlerini öneririm. Testo enanthate bolde ve deca kürüne girdim. Çok verimli oldu benim için bu yüzden yeni kürüm için de blace labs ürünleri sipariş edeceğim. Sürekli belirli ürünleri almanıza gerek yok ürün çalışıyorsa ve tedariğiyle fiyatı da işini kolaylaştırıyorsa önyargılı olup da kullanmadan ürünü burada kötülemek yerine kullananların yorum yapması daha mantıklı diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
OnlyTesto, 2 dakika önce yazdı:

Ben Blace Labs ürünlerini kullanmış birisi olarak her ay kan testi vererek hormonlarımı ve karaciğer enzimlerini kontrol ettirmiş birisi olarak Blace Labs ürünlerini öneririm. Testo enanthate bolde ve deca kürüne girdim. Çok verimli oldu benim için bu yüzden yeni kürüm için de blace labs ürünleri sipariş edeceğim. Sürekli belirli ürünleri almanıza gerek yok ürün çalışıyorsa ve tedariğiyle fiyatı da işini kolaylaştırıyorsa önyargılı olup da kullanmadan ürünü burada kötülemek yerine kullananların yorum yapması daha mantıklı diye düşünüyorum.

aha geldiler yine :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
OnlyTesto, 2 saat önce yazdı:

Ürünleri halı hazırda kullanıyorum.Ve çevremdeki insanlarda kullanıyor ödemden ateşten eski kürde elinde kalan malzemelere geçtiler bu işkenceye dayanamayıp.Bu siteden 1 tane bile alışverişim olmadı.Guvendigim bir abim aracılığı ile bu ilaçları aldım, markasını sormadım bile kendisine güvendiğim için.Kendiside bu markayı kullanıyor fakat onda bu yan etkiler oluşmuyor.Ben ilk kez küre girdim ve vücudumun anaboliklere karşı aşırı zayıf olduğunu öğrendim.Sterilizasyon açısından benim gözümde 0.Ben acıdan yürüyemezken, ateşten uyuyamazsam bu ilaç overdose olsa bile nasıl verim almamı bekleyebiliriz ki.Kaldı ki ilaçlar kesinlikle underdose.Konuma bakarsan görebilirsin formumun üstüne hiçbirsey katmadı, üstüne beni sağlığımdan etti.Şu 5 haftada yıprandığım kadar hiçbir zaman yıpranmadım.Eğer gerçekten buraya markayı savunmak için değil gerçekten sadece yorumlarını belirtmek için geldiysen.Kür öncesi ve sonrası fotoğraflarını ve tahlillerini görmek isterim.Ben kürüm bitince herşeyi eklicem kendi açmış olduğum konuma.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Vural2, 12 dakika önce yazdı:

Ürünleri halı hazırda kullanıyorum.Ve çevremdeki insanlarda kullanıyor ödemden ateşten eski kürde elinde kalan malzemelere geçtiler bu işkenceye dayanamayıp.Bu siteden 1 tane bile alışverişim olmadı.Guvendigim bir abim aracılığı ile bu ilaçları aldım, markasını sormadım bile kendisine güvendiğim için.Kendiside bu markayı kullanıyor fakat onda bu yan etkiler oluşmuyor.Ben ilk kez küre girdim ve vücudumun anaboliklere karşı aşırı zayıf olduğunu öğrendim.Sterilizasyon açısından benim gözümde 0.Ben acıdan yürüyemezken, ateşten uyuyamazsam bu ilaç overdose olsa bile nasıl verim almamı bekleyebiliriz ki.Kaldı ki ilaçlar kesinlikle underdose.Konuma bakarsan görebilirsin formumun üstüne hiçbirsey katmadı, üstüne beni sağlığımdan etti.Şu 5 haftada yıprandığım kadar hiçbir zaman yıpranmadım.Eğer gerçekten buraya markayı savunmak için değil gerçekten sadece yorumlarını belirtmek için geldiysen.Kür öncesi ve sonrası fotoğraflarını ve tahlillerini görmek isterim.Ben kürüm bitince herşeyi eklicem kendi açmış olduğum konuma.

Kürüne devam etmek istiyorsan bence marka değiştir knk yerli üretim ilaçlarda çoğu zaman sterilizasyon olmuyor, ben zamanında Body Balance'ın test propunu gece uyumadan önce enjekte etmiştim, sabah kalktığımda yürüyemiyordum okula gidemedim bacak ağrısından. Riske gerek yok başka güvenilir bir ilaç satıcısı bul

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Öyle yapıcam hocam para işini çözersem.1er kutu Burak abiden alıp denemek istiyorum.O zamanda @Loving hocamın ürünlerinin yorumunu yaparım.Kendisi ile konuştum zaten ürün almayıp, kullanmamış kişiler yeni üyeleri yanıltabilir diye.Kullanmadigim ürünün yorumunu yapmam.Kimsenin hakkına girmem.Ama sırf bu konuyu görüp üyelik açıp tek mesajı bu konuya olan art niyetli kişiler kul hakkına girer.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 7 saat önce yazdı:

Dostum kendine niye böyle işkence ediyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, 7 saat önce yazdı:

Dostum kendine niye böyle işkence ediyorsun 

Kanka yaptık bir hata.Bu kür işine ilk kez girenler çoğunlukla sahte ilaç vb. ile karşı karşıya kalıyor.Bizde buna kurban gittik.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Vural2, Bir saat önce yazdı:

Kanka yaptık bir hata.Bu kür işine ilk kez girenler çoğunlukla sahte ilaç vb. ile karşı karşıya kalıyor.Bizde buna kurban gittik.

Kürden önce size burda herkes söyledi, o ilacı kullanma çöpe at diye. Bile bile lades oldunuz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.