Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alpertungafit

Blace labs kullananlar yorum yapabilir mi?

Önerilen İletiler

Ironmann    382
alpertungafit, Bir saat önce yazdı:

Bilgisi Olanlardan Yardim Istiyorum Kullananlardan 

Whatson serisine benziyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
akaemre    12

Sahte. Antalya da m.y tayfası yapıyor dikkat edin o adamı takip edin o adam hangi markayı satıyorsa uzak durun burak hoca iyidir cevap alırsın paranı alınca kaçmaz dolandırmaz...

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Marka yeni belki ilk seriler dolu olabilir diye düşünemiyorsun bile satıcıları görünce hergün 10 farklı kişi bu ilacı satmaya çalısıyor heryerden msj atıp , çıkar çıkmaz ortamalına ele düşmüş marka selam verdiğin blace root satıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
akaemre, 52 dakika önce yazdı:

Sahte. Antalya da m.y tayfası yapıyor dikkat edin o adamı takip edin o adam hangi markayı satıyorsa uzak durun burak hoca iyidir cevap alırsın paranı alınca kaçmaz dolandırmaz...

Eyvallah.. etki gostermez mi peki? Bilgi almak icin soruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
akaemre    12
alpertungafit, 2 saat önce yazdı:

Eyvallah.. etki gostermez mi peki? Bilgi almak icin soruyorum

Şöyle düşün adamlar işi ticarete dökmüş senin gelişip gelişmene bakmıyor sende ki yüksek dozda çıkabilir çıkmayadabilir o yüzden iğne girmeden söylemek boş ama bence kullanma o adamlardan uzak dur watson - rootcell-blace bunları görünce uzaklaş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agfitness, 4 saat önce yazdı:

İlacın çalışıp çalışmasını da geç, inanılmaz sterilizasyon dışı ortamlarda üretiliyor bu tip ne olduğu belirsiz ilaçlar. Ya bi enfeksiyon kaparsan ve immune sistem de zannettiğin kadar güçlü değilse? Ya arkadaş krem değil ki süresin enjektörle vücudun içine veriyorsun ya büyük cesaret bizim milletteki valla.

Alp Er Tunga öldü mü?
Issız acun kaldı mı?
Felek öcünü aldı mı?
Şimdi yürek yırtılır.

Sağlıklı sporlar...

Eyvallah arkadaşım kullanıyorum al dedi bende aldım bakalım ilk kürüm olacak mankenlik yapıyorum best model'e hazırlanıyorum 3 ay büyüyüp 3 ay parçalayacağım inşallah güzel olacak..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nboramir    1
alpertungafit, 15.08.2020 - 12:25 yazdı:

Eyvallah arkadaşım kullanıyorum al dedi bende aldım bakalım ilk kürüm olacak mankenlik yapıyorum best model'e hazırlanıyorum 3 ay büyüyüp 3 ay parçalayacağım inşallah güzel olacak..

Hocam ne yaptınız ürünleri kullandınız mı etkileri nedir. Beni de çalıştıran hoca ilk kür olarak bunları getirdi bi de vogel labor stanozolol var 2 kutu emin olamadım kullanıp kullanmamakta. Ne diyorsunuz sizce başlayım mı ilk kür olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testo prop, oxandrolone ve masteronunu kullandım ilk partileri dolu gayet iyi çalışıyor ama kimden aldığınız önemli adamına göre ürün gönderiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
alpertungafit, 14.08.2020 - 20:03 yazdı:

Bilgisi Olanlardan Yardim Istiyorum Kullananlardan 

ist kadıköyde üretiliyordu en son baskın yedi kalan stokları eritiyorlar muhtemelen. whtson tayfasının ürünü.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Watsona laf eden arkadaşları anlamıyorum sorsanız 1 kere kullanmamıştır.Kullanıp ilacın calısmadıgını iddaa edenler test sonuclarıyla gelirse sevinirim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179

Kullanmadım kullanmayıda düşünmüyorum kullanacaklarada tavsiye etmiyorum. Çünkü aynı ürünleri satan kişi ürünlerin yurt dışı malı olduğunu söyleyerek pazarladı sonra merdiven altı olduğunu kabul edip bu sefer çalıştığını iddaa etti bilmem anlatabildim mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17

Rootcell watson kutuyla çok ugrasmamislar degistirmeye yazıyı değiştirip yapistirmislar bilmiyorum ne düşünürsünüz ama bence heyecan aranıp risk alınabilecek işler değil steroid kullanmak o iğne vücuduna giriyor sahtenin içerisinde ne olduğunu biliyormusun gerçekten büyük kumar bunları almak böyle sürekli ismi değişip ayni kutu risk alma eczane ürününden şaşma alacaksan sağlam adamlardan al @Loving burak hocaya ulaş en azından vücuduna ne girdiğini bil kafanda soru işareti kalmasın dostum kesinlikle mükemmel bir insan tavsiye ederim sağlıklı sporlar 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    332
steroidnediryahu, 25.09.2020 - 04:17 yazdı:

Watsona laf eden arkadaşları anlamıyorum sorsanız 1 kere kullanmamıştır.Kullanıp ilacın calısmadıgını iddaa edenler test sonuclarıyla gelirse sevinirim

Buna katılıyorum, bence bu tür konularda kullanmayan yorum yapmamalı. Hangi ilaç analizi konusuna girsem sadece dalga geçiliyor kimsenin bilgisi yok. Uzak dur bilmemne :)

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

Blace iyi mi kötü mü şimdi bir allahın kulu yok mu kullanan :D izmirde bunu öneriyorlar her yerde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
kaderseolur, 12 dakika önce yazdı:

Blace iyi mi kötü mü şimdi bir allahın kulu yok mu kullanan :D izmirde bunu öneriyorlar her yerde.

vardır elbette ki neden olmasın İzmirden çıktı diğer illere kargosu kullanımı derken 1,2 ay beklemen lazım :D 3 liracı 5 liracı tayfanın eline geçsin yorum dolar burası biraz sabır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179

Hepsi çöpte yerini aldı kardeşim vurma kendine onları vuracak olanlarda uzak dursun. şimdi bu ürünleri alıp yorumumu okuyup satıcısına dönüp ürünler için sahte söylentisi var dediğinde. satıcınız size şunu söyleyecek. onlar kendi ürünleri ni satmak için yapıyor kardeşlerim alakası yok diyecek. aklınızı başınıza alın ne satıcısıyım nede aracı ben sporcuyum ürünleri aldım.araştırdım .canada peptid orjinal sitesinden ürünlerin kendilerine ait olmadığı yönünde dönüş aldım konuyu satıcıma sordum balace labs larda lafta yurt dışı orjinal di  başta konuşurken ama canada peptid böyle olunca merdivenaltı üretim olduğunu kabul etti yani istediği kadar çalışsın ne kadar çalışabilirki bir odada doldurulan şişeler.merdiven altı daha mı havalı geliyor size anlamadım kaçak lablatuarlar flan mı kuruluyor sanıyorsunuz 5 10liralık şişeler için.

_20201006_003231.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elime bu markanın tren ve testo ürünleri geçti.bakalım başlayacak ama yorumlarda bakıyorum hiç iç açıcı gözükmüyor.hayırlısı diyelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
Human russian, 4 dakika önce yazdı:

Elime bu markanın tren ve testo ürünleri geçti.bakalım başlayacak ama yorumlarda bakıyorum hiç iç açıcı gözükmüyor.hayırlısı diyelim.

Bence kullanma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan, 12.10.2020 - 22:54 yazdı:

Hepsi çöpte yerini aldı kardeşim vurma kendine onları vuracak olanlarda uzak dursun. şimdi bu ürünleri alıp yorumumu okuyup satıcısına dönüp ürünler için sahte söylentisi var dediğinde. satıcınız size şunu söyleyecek. onlar kendi ürünleri ni satmak için yapıyor kardeşlerim alakası yok diyecek. aklınızı başınıza alın ne satıcısıyım nede aracı ben sporcuyum ürünleri aldım.araştırdım .canada peptid orjinal sitesinden ürünlerin kendilerine ait olmadığı yönünde dönüş aldım konuyu satıcıma sordum balace labs larda lafta yurt dışı orjinal di  başta konuşurken ama canada peptid böyle olunca merdivenaltı üretim olduğunu kabul etti yani istediği kadar çalışsın ne kadar çalışabilirki bir odada doldurulan şişeler.merdiven altı daha mı havalı geliyor size anlamadım kaçak lablatuarlar flan mı kuruluyor sanıyorsunuz 5 10liralık şişeler için.

Eğer çöpe atılacaksa rootcell lere talibim

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.