Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

goriladam

250 mg only testo yeterli mi ?

Önerilen İletiler

goriladam    1

Merhabalar, ilk kürüme gireceğim vücudu deneme amaçlı küçük bir oranla girmeyi planlıyorum, 250 mg only testonun faydasını görebilir miyim? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220
Feng, 7 dakika önce yazdı:

Hocalarim daha iyi bilir ama 250 testo girdiginiz riske degmez

Arkadaşa katılıyorum, bence başlangıç olarak haftada 500mg only Testo yeterli olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
goriladam    1
AS1L, 3 dakika önce yazdı:

Arkadaşa katılıyorum, bence başlangıç olarak haftada 500mg only Testo yeterli olacaktır

12 hafta yeterli midir sizce? Ayriyetten her eczaneden enjenksiyonu yapabilir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
goriladam, 5 dakika önce yazdı:

12 hafta yeterli midir sizce? Ayriyetten her eczaneden enjenksiyonu yapabilir mi

Kür planına göre 10-12 hafta olabilir, her eczanede enjeksiyon yapamayabilirsin sormadan bilemeyiz ancak hiç bir tanıdık yapacak bulamazsan forumda veya YouTube de kendi kendine nasıl yapabileceğinle ilgili bir çok konu video mevcuttur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

kendin hakkında daha fazla bilgi vermelisin. spor geçmişin, beslenme-antrenman bilgi düzeyin ve en önemlisi alt yapın mevcut mu? bu şekilde direkt bir cevap ile yanlış bir karar veriyor olmana yardım veya yanlış ellerde harcanıyor olmana destek olabiliriz. bu söylediğimi dikkate almanızı tavsiye ederim. yoksa kimi genetik varyasyonlar 250 mg gibi bazılarına yetmeyen nispeten düşük dozajlara bile oldukça güzel tepki verebiliyorlar. ayrıca enjeksiyon tecrübesi olmayan birinin kesinlikle internetten birkaç video seyredip kendi üzerinde risk alıp denemesini tavsiye etmiyorum. bu iş ağrı kesici enjeksiyonuna benzemiyor maalesef. tek hata size sonucu üzücü olaylar yaşatabilir. her şey tamam iş enjeksiyona kaldıysa bilen birinden iyice öğrenilip yapılacaksa o zaman yapılmalıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
goriladam, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar, ilk kürüme gireceğim vücudu deneme amaçlı küçük bir oranla girmeyi planlıyorum, 250 mg only testonun faydasını görebilir miyim? 

İlk 2 hafta 250 başlarsın,sonra bi süre 500 e çıkarsın en son 2 hafta yine 250 yaparak bitirirsen daha iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
goriladam    1
zubonk, 59 dakika önce yazdı:

kendin hakkında daha fazla bilgi vermelisin. spor geçmişin, beslenme-antrenman bilgi düzeyin ve en önemlisi alt yapın mevcut mu? bu şekilde direkt bir cevap ile yanlış bir karar veriyor olmana yardım veya yanlış ellerde harcanıyor olmana destek olabiliriz. bu söylediğimi dikkate almanızı tavsiye ederim. yoksa kimi genetik varyasyonlar 250 mg gibi bazılarına yetmeyen nispeten düşük dozajlara bile oldukça güzel tepki verebiliyorlar. ayrıca enjeksiyon tecrübesi olmayan birinin kesinlikle internetten birkaç video seyredip kendi üzerinde risk alıp denemesini tavsiye etmiyorum. bu iş ağrı kesici enjeksiyonuna benzemiyor maalesef. tek hata size sonucu üzücü olaylar yaşatabilir. her şey tamam iş enjeksiyona kaldıysa bilen birinden iyice öğrenilip yapılacaksa o zaman yapılmalıdır.

Hocam yaklaşık 3 yıldır yapıyorum, 2 yıldır düzenli gidiyorum beslenmede olabildiğince dikkat etmeye çalışıyorum 176 boy 74 kiloyum kol ölçüm 38 bel 84 civarı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
agfitness, 1 saat önce yazdı:

Merhaba, her zaman söylediğimiz gibi kendin ile ilgili sağlık ve spor geçmişin hakkında detaylı bilgi vermen, kür öncesi karaciğer ve böbrek analizleri başta olmak üzere genel kontrollerini yaparak buraya sonuçlarını paylaşman, son olarak da ön-yan-arka pozunu konu içerisine yüklemen daha net ve kaliteli yardım almanı sağlayacaktır.

250mg Testosteron ilk kür giren kişi deneme amaçlı girebilir elbet kimse giremezsin diyemez fakat bir 500mg kadar etkili olmayacaktır. Normal değerlerde bir kür geçirip kür bittikten sonra kazançlarını bir süre daha korumak adına 250mg kullanımı yapılabilir bu normaldir.

Sağlıklı sporlar...

Tetoyu 500mg yapmakmi daha mantıklı yoksa 250 testo yanına oral steroid eklemekmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
goriladam, 12 saat önce yazdı:

Hocam yaklaşık 3 yıldır yapıyorum, 2 yıldır düzenli gidiyorum beslenmede olabildiğince dikkat etmeye çalışıyorum 176 boy 74 kiloyum kol ölçüm 38 bel 84 civarı

bir de güncel formunu fotoğraflarla paylaşabilirsen daha doğru yardımcı olabilirim. ama genel anlamda şunu bilmen yeterli daha önce steroid kullanmamış birine yüksek dozlar verilirse eğer vücudunun vereceği tepkiye göre ilerlemek adına doğru bir hareket yapılmamış olur. çünkü her genetiğin bu tür ilaçlara vereceği tepki farklı olabiliyor. bu da yaşanılmadan anlaşılamayan bir mevzu. eğer başlanacaksa olabildiğince minimum dozlarda başlanmalı ki ona göre doz ayarı yapılsın. ilk kür olarak en dengeli roid seçimi ve doz aralığı only testosteron 250 mg 500 mg aralığında başlamanızı tavsiye ederim. 250 mg olarak 10-12 hafta başlayıp kürü bitirebilir veya kürün belli bir noktasında 500 mg çıkılabilir. yan ürün olarak da tbol benim gözümde yetersiz ve çok da gerekli bir roid değil. oxandrolone (anavar) olabilir, günlük 30-40 mg gibi. ayrıca 250 mg sonuna kadar dolu orijinal bir testosteron ile 250 yazıp içeriği 40-50 mg olan bir testosteron kıyaslanamaz ki piyasadaki çoğu satıcı boş veya yetersiz ürünlerden para kazanıyor. dikkat etmek lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar, herkese iyi bayramlar
      Kullandığım ürün:
      TESTOSTERON 250 MG Şu an daha ilaç açılmadı zaten ama aklımda şöyle bi soru işareti var; çevremden gelen tepkilere göre de biraz kafa karışıklığı oldu bende. 250 testo çok az girme daha iyi diyenler, 500 e çıkart testoyu, boldenonda at bastığın testoyu kullansın gibi cümlelerle karşı karşıyayım.
      250 testoyla ne kadar süre ilerledikten sonra 500 e çıkılmalı? Kür içinde ekleme çıkartma yapmak istiyorum biraz vücudumu tanımak adına. 
    • Yazan: boziko
      yakında testosteron enantat kullanmayı düşünüyorum , ilk kez kullanacağım . Verim alır mıyım , enjeksiyon sonrası ağrı olur mu ? apse yapar mı veya ödem cevaplarsınız sevinirim ve özellikle enjeksiyonda dikkat etmem gerekenler neler. bacaktan enjeksiyon için.
    • Yazan: testostereon
      Herkese merhaba sayın hocalarım, Kardeşlerim bir kaç dorum olacaktı bu benim 2. Steroid hikayem ve only testo yapmaya karar verdim önceki kürümde pct yapmadan 500 mg başladım bri sorun olurmu yoksa artırarakmı gitmeliyim...
      önceki kürümde:
      npp 200 mg boldenon 500 mg  test e 500 mg   enjeksiyon yapıyordum bazı sorunlardan dolayı ilaca ve spora  ara vermek sorunda kaldım 1.5 ay ve tekrardan başlamaya karar verdim ilaçlarla birlikte başlamak istedim pct yapmadan ve buradaki değerli arkadaşlar pcy yapmadan only testı yapabilirsin sorun olmaz dediler bende bugün enjeksiyonumu oldum 500 mg her hafta pazartesi 500 mg enjeksiyon yapmayı planlıyorum sizce 250 mg ye düşürüp  artırarak mı gideyim yoksa 500 mg başlangıçtan devam mı edeyim? 
      Not: bugün 500 mg Enjeksiyon yaptım.
      Saygılar sevgiler iyi forumlar.
    • Yazan: imsisifos
      Herkese iyi forumlar,
      Tek başına only testo kürü verim verir mi ? Birkaç haftadır bu konuyu araştırıyorum ancak, bazıları zaman kaybı bazıları temiz kütle koyarsın tarzı bilgiler vermiş yani olur diyende var olmayan diyende. Daha önce sadece only testo ile devam eden oldu mu tecrübelerinizi veya bildiklerinizi aktarırsanız sevinirim.
      Not : Daha önce hiç kür deneyimim olmadı.
    • Yazan: ulas00
      Değerli hocalarım merhaba,
      Öncelikle size başımdan geçen süreci anlatmak istiyorum. Son vurumun 17 aralıkta yapıldığı only testo kürüne girdim 6 hafta sonra psikolojik olarak rahatsız olmaya başladım ve çevre baskısı dolayısıyla yarıda bıraktım.
      Testoya başlamadan önce veya testo sırasında testo kullandıktan sonra 3 hafta sonraki süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadım 4. Haftada sertleşme problemi yaşamaya başladım. 55 gün sonra kan testi verdim doktor sadece tiroidlere ve total testoya baktı, tiroidler fsh7  normalde 2 ile 5 arası olması gerekiyormuş, t3 t4 normal çıktı. Total testo da 308 ng çıktı.
      Son vurumun üstünden 3 ay geçti hala mastürbasyon yaparken sertleşme problemleri yaşıyorum. İlk başlarda sıkıntı olsa da cinsel içerikli video izlediğimde yüzde yüz ereksiyon sağlayabiliyordum artık o da kesildi. Boşalırken bile sertleşemiyorum. Sol testisim de normalde olması gerekenden daha aşağıda sanki aşağı sarkmış gibi duruyor. Bu süreçte daha sonra aile hekimine gittim senin testo normal tiroidlere bakacam başka bir şey yok deyip istediğim testleri vermedi. O testte de 7 olan fsh 5e falan düşmüştü onun dışında bir sıkıntı yoktu.
      Aktif olarak spor yapmaya devam ediyorum ve formum eskidinden daha iyi herhangi bir kütle kaybı falan yaşamadım gücüm kuvvetim yerinde neredeyse kürdeki kadar ağır girebiliyorum. Yağ oranım neredeyse hiç artmadı. Yakınlaşma olduğunda  hiçbir sıkıntı yok. Ama iş mastürbasyona gelince sertleşemiyorum. Libido da tavan anlamadım ben bu işi. Yaşayan veya öğrencilerinde çevresinde böyle bir problem yaşayanınız var mı. Yaklaşık 2 aydır günde 1500 mg tribulus alıyorum. Serkan hocanın bitkisel takviyesini 20 gün falan kullandım. Şehir değiştirince yanımda taşıyamadım. Şu an çakşır suyu kullanıyorum 3. Gün falan.
      Enerjim falan yerinde ama mastürbasyon yapamıyorum yapsam bile boşalırken bile sertleşemiyorum. Sabah ereksiyonlarını neredeyse her sabah yaşıyorum ama bu son zamanlarda canımın sıkılmasından mı ne eskisi kadar sert olmasa da ereksiyonlar devam ediyor. Değerli vaktinizi okuyarak ayırdığınız için çok teşekkürler. Cevaplarınızı bekliyorum. @metinav @rastlantisal @otopsicikedi @Askabar

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.