Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

YoungWolf

Yüz hatları.

Önerilen İletiler

YoungWolf    50

Öncelikle selamlar biraz farklı bir konu açıcam garip gelebilir yadırgayanlar olabilir ama bende takıntı haline gelmiş bir konu.

Yüz hatlarım çok küçük ve belirgin değil aşırı minyon bir suratım var çenem falan küçük baya beni rahatsız ediyor açıkçası. Yüz yapısını daha eril ve erkeksi bir hale getirmek istiyorum çene yapısını bir miktar büyütmek ve belirginlestirmek abartmadan. Biraz genetik biliyorum ama uzun sureli GH ve androjen desteğiyle bunun değişebileceğini tahmin ediyorum. Örneğin akromegali hastaları normalden fazla gh salgıladıkları için uzun yıllar içinde deforme oluyor yüz kemikleri falan çok abartı olduğu için kotu gorunyor evet ama belli bir oranda bu yüz yapısını degistirebilirsem çok iyi olucak. Androjenlerde aynı şekilde belli bir miktar destekliyor bunu.

Belli bir sure testosteron ve gh da kalıcam hangi dozlar bunu biraz değiştirmeye yeter. Örneğin kaç iu Gh ve ne kadar süre gerekir bu farkı oluşturmak icin. Bunlar biraz kesintisiz ve süre isteyen şeyler diye tahmin ediyorum. Gh yı bu süre boyunca 500 mg testosteronla destekliycem.

Vücut geliştirmeye uğraşıyorum yaptığım şeyler sırf bu amaç için olmiycak vücut geliştirmede de nasibini alıcam tabiki. 

Zararlarının farkındayım göze aldım lütfen dalga geçmeyin. Yada Allah akıl fikir versin diyenler olucak bu tarz yorumlar olmasın zararları konusunda da aynı şekilde. Sadece normal bir şekilde yapmam gereken kür konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wh00    149

Uzun yıllar yüksek dozda kullanıldığında böyle bir yan etkisi var diye biliyorum gh nin 

Bu da 6ay 12 aylık birşey olmadığını biliyorum 

Yani maddiyat konusu bile aylık en az bin tl ki 

1-2 senede olucak birşey değil bence bu yan etki

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53

Çok uzun yıllar ve devasa para isteyen şeylerden söz ediyorsun onun yerine jawling yaptırabilirsin hem anında etki hem daha uyguna geliyor veya diğer estetik ameliyatlarını araştırabilirsin hepsi daha uygun fiyata ve daha çabuk sürede gerçekleştirebileceğin daha gerçekçi şeyler

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39

1 sene boyunca hic kesmeden gh karsilayabilecek bütçen varsa 2 uniteyle basla max 4e kadar cık. 3 ay ara verecek sekilde sustanon da eklersen çok masraflı ama tatmin edici sonuclara ulasirsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frkn.uzunm    3

Selam dostum aylık öyle 1000 - 2000 liralık büyümez arnold sanıyorsam çene ameliyatı olmuştu dozajları yüksekti senin vucudunla başkasi bir değil tecrübeli ve bilgili bir hoca bulup danışman lazım 

Saygılar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.560

Yaşın 25 altıysa ve kıllanma vucut gelişimi yönünden geriden geliyorsan 2-3 ay günde 4 iü aç ve yemeklerden uzak olarak alacağın gh hormonu yanında, haftalık 500 mg testonun herhangi bir çeşiti 12 haftalık kullanımda faydalı olabilir...Gh dozunu 6 veya 8 ünite yaparsan bu daha ciddi şekilde geliştirir.

Ben 30 lu yaşlarda bir kürde, eczaneden aldığım genotropinleri günlük 4 iü olarak kullanmıştım.Özellikle el ve ayak parmaklarımın eklem yerlerinde ve bazen de dizlerimde, hiç geçmeyen karıncalanma ve uyuşukluk yaşıyordum, büyüme hormonundan dolayı... Klasik söylem olarak 24 yaşından sonra büyüme durur düşüncesinden sıyrılmak lazım.Büyüme hormonu, kemik başındaki dokular açıksa büyümeyi sürdürür.Kapandıysa bile kıkırdak dokuda gelişim devam eder.O dönemler ayak numarak 45 di şuan 46, hatta geçiyor :) Vucudun neresindeki kemik dokusu kapanmış veya kapanmamış bunu tek tek bakmadan anlamak zor.Boya gitmesen bile enine gelişim her zaman mümkün.

Suratta alt çene kemiği de gh' a aşırı tepki veren bir kemik.Bence denemelisin bir kaybın olmaz, en fazla maddiyat dışında...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50
Fatih, 4 saat önce yazdı:

Çok uzun yıllar ve devasa para isteyen şeylerden söz ediyorsun onun yerine jawling yaptırabilirsin hem anında etki hem daha uyguna geliyor veya diğer estetik ameliyatlarını araştırabilirsin hepsi daha uygun fiyata ve daha çabuk sürede gerçekleştirebileceğin daha gerçekçi şeyler

Jawline uygulamasını düşündüm dolgu olarak ama kalıcılığı yok sürekli ömür boyu Yapmak gerekiyor diye biliyorum o yüzden pek sıcak bakmadım ama.

Öncelikle teşekkür ederim cevaplar için. Şimdi 1 sene boyunca hiç kesmeden 4iu genotropin kullansam yanında 500 testo kesintisiz yada testoyu 3 ay aralıklarla kür yapsam kesinlikle sonuç verir mi paramın boşa patlaması ihtimali azda olsa varmı sizce bana aylik masrafı 2.500 TL falan olucak assagi yukari. Buna degecekse 1 sene hiç kesmeden yaparım. Bu işte uzun süreli olması mı daha etkili olur yoksa yüksek dozmu ...8iu yapıp 6 ay mı 4 İÜ yapıp 1 senemi. Bu arada yaşım 28.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
YoungWolf, 1 saat önce yazdı:

Jawline uygulamasını düşündüm dolgu olarak ama kalıcılığı yok sürekli ömür boyu Yapmak gerekiyor diye biliyorum o yüzden pek sıcak bakmadım ama.

Öncelikle teşekkür ederim cevaplar için. Şimdi 1 sene boyunca hiç kesmeden 4iu genotropin kullansam yanında 500 testo kesintisiz yada testoyu 3 ay aralıklarla kür yapsam kesinlikle sonuç verir mi paramın boşa patlaması ihtimali azda olsa varmı sizce bana aylik masrafı 2.500 TL falan olucak assagi yukari. Buna degecekse 1 sene hiç kesmeden yaparım. Bu işte uzun süreli olması mı daha etkili olur yoksa yüksek dozmu ...8iu yapıp 6 ay mı 4 İÜ yapıp 1 senemi. Bu arada yaşım 28.

Ya dostum uğraşma fazla kafaya da takılacak bi şey değil benim çene hatlarım full belirgin ve kemikli suratım var hiçbir işlem yok istersen fotoğraf da atarım da git jawline yaptır 6-7 ayda bir yenilersin olur biter.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    14

Jawline dışında çene ameliyatları var, 2.5k aylık * 12 ay vereceğin gh+ testten daha ucuza gelir ve istediğin şekle sokarlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50
pc332, 21 saat önce yazdı:

Jawline dışında çene ameliyatları var, 2.5k aylık * 12 ay vereceğin gh+ testten daha ucuza gelir ve istediğin şekle sokarlar.

Bu konuyu dusunebilrim üstünde biraz araştırma yapicam. Sizin bir bilginiz varmi detayli Çok teşekkür ederim bu arada.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

Idman yaptığım salonun üçte ikisi müsabıktı ve definasyondan sonra(ödem, yağ ve su atıldıktan sonra daha doğrusu) yüzlerindeki hatlar belirginleşiyordu, hatta yüz kasları lif lif görünen abiler bile vardı. Diyeceğim odur ki böyle bir hedefin varsa üzerinde düşünülmüş bir definasyon kürü ve diyet programı hazırlarsan bence istediğin sonuçlara yaklaşabilirsin. GH çok yüksek ünitelerde ve uzun kullanımda akromegali yapıyor diye biliyorum, buna da cep dayanmaz kolay kolay, dayansa bile çok uzun vadede bu etkiyi alabileceği kanaatindeyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50

Merak ettiğim konu bir akromegali hastası ne kadar gh salgiliyor ortalama normal bir insan ne kadar günde 4iu genotropin bunlarla kıyasla neye tekabül ediyor tam olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.