Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Qubi

Bodybalance

Önerilen İletiler

weldan    157
Qubi, 2 saat önce yazdı:

bodybalance ürününü kullanan varmi ?

TR üretimi ve çöp üründür. Unutmayın 1 tane vücudunuz var. Dışarıdan bir madde sokuyorsanız en steril ve düzgün olanına yönelmen lazım. Dünya'da steril ve fabrikasyon üretim olan iki marka var. Biri Balkan Pharma. Diğeri onun alt markası SP'dir. İkisini de Burak Hoca'dan @Loving temin edebilirsin. Paran ziyan olmasın. Forumdaki çoğu kişi gibi bende ondan aldım. Sorunsuzdur. Kendisine buradaki herkes kefildir.. 

Bodybalance ürünlerine bak bakalım. Dünyada herhangi bir forumda ya da steroid satan yabancı sitelerde var mı? Ama balkanı SPyi her yerde görürsün.. Buradan yola çıksan bile kafi..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
weldan, 17.07.2020 - 19:50 yazdı:

TR üretimi ve çöp üründür. Unutmayın 1 tane vücudunuz var. Dışarıdan bir madde sokuyorsanız en steril ve düzgün olanına yönelmen lazım. Dünya'da steril ve fabrikasyon üretim olan iki marka var. Biri Balkan Pharma. Diğeri onun alt markası SP'dir. İkisini de Burak Hoca'dan @Loving temin edebilirsin. Paran ziyan olmasın. Forumdaki çoğu kişi gibi bende ondan aldım. Sorunsuzdur. Kendisine buradaki herkes kefildir.. 

Bodybalance ürünlerine bak bakalım. Dünyada herhangi bir forumda ya da steroid satan yabancı sitelerde var mı? Ama balkanı SPyi her yerde görürsün.. Buradan yola çıksan bile kafi..

Steril ve fabrikasyon olması bakımından SP ve Balkan iyi markalardır fakat Dünyada fabrikasyon ve steril tek 2 marka varmış gibi yazman bence  çok iddialı olmuş :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
akaemre    12
dukegg, 38 dakika önce yazdı:

Steril ve fabrikasyon olması bakımından SP ve Balkan iyi markalardır fakat Dünyada fabrikasyon ve steril tek 2 marka varmış gibi yazman bence  çok iddialı olmuş :)

O zaman şöyle düzeltelim Türkiye sınırlarına sokulan en steril ve kaliteli marka 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
dukegg, 8 saat önce yazdı:

Maalesef öyle. Eskiden Thaiger vardı. Hindistan'dan bütün Dünya'ya gönderiliyordu. Sonra satıldı, el değişti vs.. bi sürü hikayeden sonra bitti. Steril ve fabrikasyon olarak başka marka kalmadı. Fabrikasyonun altını çizdim. Başka ülkelerde tabii ki üretim yapılıyor. Ama yabancı forumlara da bak bence. Balkan ve SP haricindeki bu şekilde bahsedilen başka marka yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
weldan, 3 saat önce yazdı:

Maalesef öyle. Eskiden Thaiger vardı. Hindistan'dan bütün Dünya'ya gönderiliyordu. Sonra satıldı, el değişti vs.. bi sürü hikayeden sonra bitti. Steril ve fabrikasyon olarak başka marka kalmadı. Fabrikasyonun altını çizdim. Başka ülkelerde tabii ki üretim yapılıyor. Ama yabancı forumlara da bak bence. Balkan ve SP haricindeki bu şekilde bahsedilen başka marka yok.

üstadlar daha iyi bilecektir ama dünya kelimesin içerisine 2 tane markayı sadece onlar yapıyor diye belirtmek bence çok doğru değil , Balkan bu işlerin başını çeker SP de ilk 10 da bir markadır.Diğer markalarıda aşağıya yazdım bir göz gezdirirsin...

Kalite , fiyat popularite vs değişkenlikler gösterebilir markadan markaya , kimisinde kalite yüksek fiyat yüksekken bir başkasında kalite yüksek fiyat daha aşağılarda olabiliyor.Dünyada bu işlerle uğraşan milyonlarca sporcu var 10 binlerce müsabık var bunların 2 tane markaya takılıp kaldığını düşünmüyoruz diye düşünüyorum.

ayrıca konunun dışınada taşmayayım , Body Balance denilen markayı ilk kürümde kullandım , Testo ,boldenon ve trenbolone u kullandım , kütle olarak iyi noktalara getirdi testodan yeterli verimini alamadığımı düşünüp sustanon a döndüm , kür sonunda bana bu kürü yazan eğitmenleriminde beyinsizliği doğrultusunda ciddi bir libido ereksiyon problemi çektim yaklaşık 1 yıl kadar...Şuanda düzelmiş durumdayım saolsun @metinav ın eşsiz bilgileri ve yönlendirmeleriyle düzlüğe çıktık...

Marka underground diye tabir ettiğimiz merdiven altı bir markadır bence uzak durulmalıdır.Kütlenin iyi yerlere gelmesi bence tek başına yeterli bir durum değil...Sonuç itibariyle öyle veya böyle sağlıkla oynuyoruz ve bunu en steril şekilde giden firmalarla yapmak daha akıllıca

1. Balkan Pharmaceuticals (Moldova)

2. Pharmacom Labs (Moldova)

3. Vermodje SRL (Moldova)

4. Golden Dragon aka EPF (China)

5. British Dragon (India)

6. Alpha Pharma ( india )

7 . Zhengzhou You Pharmaceutical (ZPHC) (China)

8. SP Laboratories (the SP Labs)

9. British Dispensary (Thailand)

10. British Pharmaceuticals 

11. Lyka labs (India)

12. Organon (The Netherlands, Pakistan, Egypt)

13. Aburaihan Pharmaceutical (Iran)

14. Bayer Schering Pharma (Germany)

15. Radjay Healthcare (India)

16. British Dragon Platinum (BD Platinum)

17. Magnus Pharmaceuticals 

18. Swiss Remedies 

19. Olymp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
dukegg, 1 saat önce yazdı:

üstadlar daha iyi bilecektir ama dünya kelimesin içerisine 2 tane markayı sadece onlar yapıyor diye belirtmek bence çok doğru değil , Balkan bu işlerin başını çeker SP de ilk 10 da bir markadır.Diğer markalarıda aşağıya yazdım bir göz gezdirirsin...

Kalite , fiyat popularite vs değişkenlikler gösterebilir markadan markaya , kimisinde kalite yüksek fiyat yüksekken bir başkasında kalite yüksek fiyat daha aşağılarda olabiliyor.Dünyada bu işlerle uğraşan milyonlarca sporcu var 10 binlerce müsabık var bunların 2 tane markaya takılıp kaldığını düşünmüyoruz diye düşünüyorum.

ayrıca konunun dışınada taşmayayım , Body Balance denilen markayı ilk kürümde kullandım , Testo ,boldenon ve trenbolone u kullandım , kütle olarak iyi noktalara getirdi testodan yeterli verimini alamadığımı düşünüp sustanon a döndüm , kür sonunda bana bu kürü yazan eğitmenleriminde beyinsizliği doğrultusunda ciddi bir libido ereksiyon problemi çektim yaklaşık 1 yıl kadar...Şuanda düzelmiş durumdayım saolsun @metinav ın eşsiz bilgileri ve yönlendirmeleriyle düzlüğe çıktık...

Marka underground diye tabir ettiğimiz merdiven altı bir markadır bence uzak durulmalıdır.Kütlenin iyi yerlere gelmesi bence tek başına yeterli bir durum değil...Sonuç itibariyle öyle veya böyle sağlıkla oynuyoruz ve bunu en steril şekilde giden firmalarla yapmak daha akıllıca

11. Lyka labs (India)

18. Swiss Remedies 

19. Olymp

Güzel söylüyorsunuz bir çoğunu kullandım listedekileri balkan sp vermodje golden dragon alpha dışında hepi sınıfta kalıyor kendi adıma ki bunlardan balkanın alt markası sp aynı ham madde çıkıyor iki kısım içinde golden dragon 6,7 yıl önce kullanmıştım cidden çok iyiydi alpha eski formunda değil vermodje balkanın düşmanıydı satışlarda ama ülkemizde ve dünyada anormal fake grupları çıktı ve kendi özündede marka eski oranları veremiyor etki anlamında balkan ve sp ise ülkemize en yakın gruplar tedarik edilebilmesi anlamında herkesin bu iki markaya sempatisi hayranlığı oradan geliyor sp olmasada balkanın da anormak fake ürünleri var o yüzden güvenilir yer güvenilir kişi. şimdi buradaki adam golden dragonu yazsa nerden bulacaklar?millet burnunun ucundan ürün getiremiyor kıtalar arasın nasıl getirecek zaten getirebilen bir kaç kişi var ürünleri onlardan biriside burası burak hoca herekes özgür istediği markayı almakta ama çok heyecan aramamak lazım eczane ürünü olup istenilen etkiyi vermeyende çok ürün var maalesef. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16
dukegg, 3 saat önce yazdı:

11. Lyka labs (India)

18. Swiss Remedies 

19. Olymp

Lyka labs benim bildiğim üretimi durdu . Birde şu var bunların hemen hemen hepsi ugl labs . İyi ve kaliteli ugl.. dünyada genel olarak ugl kültürü vardır . Hatta abd çoğunluk olarak kendi kullanacağı ürünü kendi yapar . Uzun hikaye 

konuya dönecek olursak . Bu markayı kullanan ve kullanmaya devam eden çok kişi var etrafımda . Genel olarak memnunlar . Tek tük memnun olmayanda var . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Bay-T, 24.08.2020 - 15:10 yazdı:

Güzel söylüyorsunuz bir çoğunu kullandım listedekileri balkan sp vermodje golden dragon alpha dışında hepi sınıfta kalıyor kendi adıma ki bunlardan balkanın alt markası sp aynı ham madde çıkıyor iki kısım içinde golden dragon 6,7 yıl önce kullanmıştım cidden çok iyiydi alpha eski formunda değil vermodje balkanın düşmanıydı satışlarda ama ülkemizde ve dünyada anormal fake grupları çıktı ve kendi özündede marka eski oranları veremiyor etki anlamında balkan ve sp ise ülkemize en yakın gruplar tedarik edilebilmesi anlamında herkesin bu iki markaya sempatisi hayranlığı oradan geliyor sp olmasada balkanın da anormak fake ürünleri var o yüzden güvenilir yer güvenilir kişi. şimdi buradaki adam golden dragonu yazsa nerden bulacaklar?millet burnunun ucundan ürün getiremiyor kıtalar arasın nasıl getirecek zaten getirebilen bir kaç kişi var ürünleri onlardan biriside burası burak hoca herekes özgür istediği markayı almakta ama çok heyecan aramamak lazım eczane ürünü olup istenilen etkiyi vermeyende çok ürün var maalesef. 

Kesinlikle Tayfun Abi'ye katılıyorum. Gayet doğru söylemiş. Üzerine söylenecek söz yok.. Benim iki markayı kastetmemdeki niyet bizim düzgün olarak ulaşabileceğimiz markalar olmalarıdır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.