Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

İzmirli

Testo bolde deca kürü ile ilgili

Önerilen İletiler

zodiac    5

Hocam prengly karıştırmadığımız zaman da dolapta mı saklamak lazım başka ilden kargo ile göndermeleri sakıncalı mı olur yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.478
zodiac, 1 saat önce yazdı:

Hocam prengly karıştırmadığımız zaman da dolapta mı saklamak lazım başka ilden kargo ile göndermeleri sakıncalı mı olur yani

Evet pregnyle her asamada soguk zincirde tutulmasi gereken bir hcg versiyonu.Ben eczaneden 300 metre eve gelene kadar buz akusuyle aliyorum sen düşün artık :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
İzmirli, 14 saat önce yazdı:

Hocam sizin önerileriniz varmı benim kürüm ve pct ile ilgili. Testo Bolde Deca kürü girdim 12 haftalik, 8. Haftadayim şuanda, kaldı 4 hafta. Bitince pct nasıl olmalı? Pct yapıp 3 ay sonra tekrar küre gitmeyi düşünüyorum define için, yukarıda yorumlara mesajlara baktınız mı, bilmiyorum. Sağolsun @Yigit3541 en baştan beri bana yardımcı oluyor, güzel bir kür dönemi geçirdik, sizin yorumunuz varsa dinlemek isterim. Pct mi? Veya yiğit beyin dediği gibi pct olmadan testo ile devam edip sonra tekrar kür mü?

TRT, nor-19, HCG, EOD ve serm ne demek bilmiyorum, bu yüzden de biraz şuan civciv gibiyim anlamadım, yiğit beyden de alıntı yaptım, oda dönüş yapacaktır, sizinde yorumunuzu önerinizi bekliyorum 🙏

@metinav Hocam gerekli yorumu yapmış pct düşüncen hakkında bende aynı şekilde, düşük dozlarda testosteron gitmeni tavsiye ederim, vücudun ikincil hormon sisteminde büyük değişikliklere yol açmayacak şekilde devam edersin bidahaki küre kadar.

Tekrar küre 2-3 ay sonra gireceksen sistemi açıp kapatmak zarar olucaktır bu sırada diye düşünüyorum, zaten doğal sistemin açılması 4-8 hafta sürecektir belkide daha fazla. 

Bilmediğin terimler için linki o yüzden paylaştım, pct hakkında fazlası ile detaylı bir başlık basit bir İngilizce ile öğrenilebilir, Türkçe bilgi edinmek için ise araştırma yaparak bulabilirsin ama yinede yardımcı olmak adına elimden geldiğince sorduğun sorulara cevap vermek isterim. 

TRT,testosteron replasman tedavisi

Nor19, decanın da içinde bulunduğu steroid grubuna verilen isim bu grup kendine has özellikler barındırıyor. 

HCG, insan koriyonik gonadotropini eczanelerde pregnyl veya chorıomon şeklinde sorulabilir,detayı forumda bulabilirsin. 

EOD, Each other Day anlamına geliyor anlamı Günaşırı, yani hergün değil 1 dolu 1 boş. 

ED, hergün anlamına geliyor. Each Day. 

SERM, ise selektif öströjen reseptör modülatörleri anlamına geliyor ve genelde pct olarak adlandırılıp kullanılıyor, nolvadex ve klomen bu gruba dahil. 

İyi sporlar 💪🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İzmirli    6
Yigit3541, 7 saat önce yazdı:

@metinav Hocam gerekli yorumu yapmış pct düşüncen hakkında bende aynı şekilde, düşük dozlarda testosteron gitmeni tavsiye ederim, vücudun ikincil hormon sisteminde büyük değişikliklere yol açmayacak şekilde devam edersin bidahaki küre kadar.

Tekrar küre 2-3 ay sonra gireceksen sistemi açıp kapatmak zarar olucaktır bu sırada diye düşünüyorum, zaten doğal sistemin açılması 4-8 hafta sürecektir belkide daha fazla. 

Bilmediğin terimler için linki o yüzden paylaştım, pct hakkında fazlası ile detaylı bir başlık basit bir İngilizce ile öğrenilebilir, Türkçe bilgi edinmek için ise araştırma yaparak bulabilirsin ama yinede yardımcı olmak adına elimden geldiğince sorduğun sorulara cevap vermek isterim. 

TRT,testosteron replasman tedavisi

Nor19, decanın da içinde bulunduğu steroid grubuna verilen isim bu grup kendine has özellikler barındırıyor. 

HCG, insan koriyonik gonadotropini eczanelerde pregnyl veya chorıomon şeklinde sorulabilir,detayı forumda bulabilirsin. 

EOD, Each other Day anlamına geliyor anlamı Günaşırı, yani hergün değil 1 dolu 1 boş. 

ED, hergün anlamına geliyor. Each Day. 

SERM, ise selektif öströjen reseptör modülatörleri anlamına geliyor ve genelde pct olarak adlandırılıp kullanılıyor, nolvadex ve klomen bu gruba dahil. 

İyi sporlar 💪🏻

Gerçekten ilginiz ve alakanız için çok çok teşekkür ederim, çok faydalı bilgiler bunlar. Attığın linke girdim bayağı yararlı bilgiler gerçekten. Şuan kafama çok çok daha iyi oturdu herşey. O zaman son 1 soru sorayım, 2-3 ay sonra tekrar gireceksen pct yapma, küçük dozlarda testo al dediniz ya, pct yapıp ara verelim desek, bir sonraki kür en az kaç ay sonra yapılması uygun olur. Hani 2-3 ay sonra yapcaksan pct girme dediniz ya, en az kaç ay önerirsiniz. Genel olarak aklımda kalsın, bilgi olsun dedim 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Bu kişiden kişiye göre değişiyor Tabiki ama, 

En az Kür yaptığın süre kadar, vücudunu dinlendirmelisin.

Çeşitli sebeplerden dolayı dinlenme süresini uzatmak hem sağlığını hemde gelecekte yapacağın kürden alacağın verimi arttırıcaktır. 

Androjen reseptör leri, vücudun sınırlarını sürekli zorlamak, sürekli yüksek kalori alımı bunlar bütün organlara ekstra yük bindiriyor en doğru karar kişinin kendi vücudunu dinleyip devam etmesi ama bence podyum a gitmeyeceksen, dinlenme sürelerini arttırmak heryönde sana katkı sağlayacaktır. 

Ama yabancıların yaptığı gibi arkaplanda vücuduna ekstra fazla yük olmamasını amaçlayarak TRT dozajlarında testosteron verebilirsin, bir bakıma bu faydalıdır da,yabancılar buna "Blast and Cruise" diyor bu şekilde araştıra bilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İzmirli    6
Yigit3541, 17.09.2020 - 14:46 yazdı:

Bu kişiden kişiye göre değişiyor Tabiki ama, 

En az Kür yaptığın süre kadar, vücudunu dinlendirmelisin.

Çeşitli sebeplerden dolayı dinlenme süresini uzatmak hem sağlığını hemde gelecekte yapacağın kürden alacağın verimi arttırıcaktır. 

Androjen reseptör leri, vücudun sınırlarını sürekli zorlamak, sürekli yüksek kalori alımı bunlar bütün organlara ekstra yük bindiriyor en doğru karar kişinin kendi vücudunu dinleyip devam etmesi ama bence podyum a gitmeyeceksen, dinlenme sürelerini arttırmak heryönde sana katkı sağlayacaktır. 

Ama yabancıların yaptığı gibi arkaplanda vücuduna ekstra fazla yük olmamasını amaçlayarak TRT dozajlarında testosteron verebilirsin, bir bakıma bu faydalıdır da,yabancılar buna "Blast and Cruise" diyor bu şekilde araştıra bilirsin. 

Çok teşekkür ederim. 😊🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İzmirli    6
gönderildi (düzenlendi)

Kür sonuna gelmiş bulunmaktayım, pct nasıl olmalı? Almam gereken ilaçlar nelerdir?

PCT den hemen önce HCG alımı 

1-2 hafta 1000-1500iu EOD(Günaşırı) 

SERM(pct) lere başlamadan HCG yi bırak

Nolvadex 6-8 hafta 20 mg hergün
Klomid    6-8 hafta 25 mg hergün

Uygun mudur?

@Yigit3541

@metinav

tarihinde İzmirli tarafından düzenlendi
Ekleme
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
İzmirli, 08.10.2020 - 16:55 yazdı:

Kür sonuna gelmiş bulunmaktayım, pct nasıl olmalı? Almam gereken ilaçlar nelerdir?

Uygun mudur?

@Yigit3541

@metinav

PCT uygun gözüküyor, benim fikrime göre 

PCT den önce tahlil yaptırabilirsin tercih olarak,

Pct den sonra kesinlikle yaptırmalısın bence, pct bittikten 6 hafta içinde tahlil yaptırıp sistemi kontrol edebilirsin,yaptırdığın tahlillere göre burada yorum yapılabilir. 

Prolaktin ve E2 için birşey kullanıyor musun? 

Kür içi veya pct de Cabaser, arimidex kullandın mı?. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İzmirli    6
Yigit3541, 3 saat önce yazdı:

PCT uygun gözüküyor, benim fikrime göre 

PCT den önce tahlil yaptırabilirsin tercih olarak,

Pct den sonra kesinlikle yaptırmalısın bence, pct bittikten 6 hafta içinde tahlil yaptırıp sistemi kontrol edebilirsin,yaptırdığın tahlillere göre burada yorum yapılabilir. 

Prolaktin ve E2 için birşey kullanıyor musun? 

Kür içi veya pct de Cabaser, arimidex kullandın mı?. 

Teste bu hafta girdim, değerler şimdilik normal gözüküyor. Herşey iyi, güzel ve istediğim gibi geçti.

Prolaktin seviyem kür içinde normal değerlerin biraz üzerine çıktı, kür içinde 3 hafta boyunca cabaser kullandım 3 gün de bir yarım yani 0,5mg. Tekrar teste girdim ve normal değerlere geldiğini görünce bıraktım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
Emrahtkty, 14.07.2020 - 20:02 yazdı:

Testler icin labarotuvardan fiyat bilgisi aldın mı dostum bilgin var mı ortalama bir fiyat bilgisi edinelim kendimize?

Total test,Free test,e2,prolaktin,lh,fsh için 140 tl fiyat aldım bu arada

Kendim daha detaylı bir test yaptırdım,500 tl verdim ama yukarıdakiler ile devam edicem.

yaklaşık 20 lab'a mail attım 6-7 si dönüş yaptı en uygun fiyatlısı buydu.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
İzmirli, 08.10.2020 - 16:55 yazdı:

Uygun mudur?

@Yigit3541

@metinav

İlaçları hemen çıkıp aramaya başlarsanız iyi olur çünkü hcg bulamıyoruz bir süredir. Umarım şansın yaver gider bulursun biyerden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İzmirli    6
Efeedd, 13 dakika önce yazdı:

İlaçları hemen çıkıp aramaya başlarsanız iyi olur çünkü hcg bulamıyoruz bir süredir. Umarım şansın yaver gider bulursun biyerden.

Bu arada pregnyl arayacağım fakat yoksa choriomon da olur dimi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
İzmirli, 10.10.2020 - 07:53 yazdı:

Bu arada pregnyl arayacağım fakat yoksa choriomon da olur dimi?

Bulamazsan uygundur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar arkadaşlar;
      testo cypionat deca anapolon Kürüme eczane ürünü genotropin 36 ünite ve insülin ekleyeyim diyorum. Günlük 6 ünite kullanmayı düşünüyorum büyümek icin. Sabah 3 ünite gece 3 ünite şeklinde. İnsülini hem uzun ester hem kısa ester evde dolapta birsürü var onların kullanımını kendim ayarlayacağım öğünlerle beraber. Sizin önereceğeniz başka iyi çalışan eczane ürünü büyüme hormonu varmı?
      Tek güvendiğim genotropin ve güzelde çalışıyor diye biliyorum.
      @Emrahtkty @Semih Erarslan @metinav @Askabar @Mickey @Vural2 @otopsicikedi
      Minimum 6 ay kullanacağım

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: ParsKocak
      Merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese selamlar ve iyi forumlar
      En son 2019 yılında bilinçsiz bir şekilde hiç kan testi vermeden
      testo danabol boldenon Kürüne giriş yapmıştım yaklaşık 16 hafta olarak. Hayırlısı ile bayramdan sonra tekrar aynı küre başlayarak yaklaşık 20 hafta testo danabol ve boldenon kürüne giriş yapacağım yarın sabahtan
      Lh total testosteron fsh proklatin e2 Testleri mi yaptıracağım vitamin olarak:
      çinko c vitamini Magnezyum omega 3 takviyelerimi aldım yarın gün içerisinde sonuçlarım çıkınca aynı başlık altında paylaşım yapacağım ve siz değerli hocalarımın arkadaşlarımın yorumlarını  bilgilerini almak isterim (bu yaptıracağım testler sizleri bilgilendirmek amaçlı yeterli midir)
    • Yazan: hikmetb
      Öncelikle tüm büyüklerime, hocalarıma hayırlı ramazanlar.
      Şu anda ramazanda yemek yemenin zorluğundan da dolayı ramazan bayramını da içine katarak 4-5 haftalık bir definasyon süreci yapıyorum 1500-2000 kalori aralığında(1.88 boyunda 116 kilo başladığım süreçte 108kg yim şuan). Önceki süreçte beslenmem çok düzensiz olduğu için fazlasıyla obezite seviyesinde yağlandım...
      Bu sürecin sonunda 12-16 haftalık temiz bir büyüme süreci geçirmek istiyorum. Elimde 20ml 250mg testo enth. bulunuyor. Bunun yanına haftalık 300mg rimo veya tedariğinde sıkıntı yaşarsam bolde düşünüyorum.
      Deneyimli hocalarım ve büyüklerimin bir önerisi varsa seve seve dinlerim. @rastlantisal @Rdm @Askabar @metinav
      (Fotolar ramazandan önceki 116kg olduğum vakite ait sürecin sonunda güncelleme yapacağım)

• Yazan: Tunahankrc
      Herkese hayırlı ramazanlar.
      Diyelim ki basit bir kür yapıyoruz:
      Testosteron Boldenon Şeklinde veya:
      Testosteron Rimobolone Bu kürden alacağımız verim %40 olsun küre anavar veya masteron ekleyerek bu verimi daha çok yukarı %70-80 lere çıkaracağımızı duydum gerek YouTube den gerek Instagramdan bu işi yapan hocalardan sizlerin de fikri benim için önemli ne düşünüyorsunuz ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.