Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fatih

Tren dozaj ve anapolon

Önerilen İletiler

Fatih    53

Abilerim kardeşlerim merhaba şimdi benim sorum şu şekilde iran testo sp tren kürüne gireceğim 8 hafta kadar 80 kg yim pandemiden bu yana spor yapamadım küre 1 aylık adaptasyondan sonra başlamayı düşünüyorum. 

1-4 hafta 200 mg tren (en)

4-8 hafta 300 mg tren (en)

1-8 hafta 500 mg testesteron 

1 paket te kürün başında eczaneden anapolon alıp günde yarım tablet 25 mg kullanmayı düşünüyorum 

1.sorum tren bu dozlarda 80 kg birine nasıl etki eder çok mu az kür sonunda mutlu eder mi ? 

2.sorum yağ yakıp kas kütlesi koymayı hedeflediğim için anapolonu çıkartmalımıyım çok pis bi görüntü bırakır mı kür sonuna ve aynı şekilde dozajı çok mu az günlük 50 mg çıkartıp 20 gün mü kullanayım sadece ? 

Saygılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zafer44    121
Fatih, 9 saat önce yazdı:

Abilerim kardeşlerim merhaba şimdi benim sorum şu şekilde iran testo sp tren kürüne gireceğim 8 hafta kadar 80 kg yim pandemiden bu yana spor yapamadım küre 1 aylık adaptasyondan sonra başlamayı düşünüyorum. 

1-4 hafta 200 mg tren (en)

4-8 hafta 300 mg tren (en)

1-8 hafta 500 mg testesteron 

1 paket te kürün başında eczaneden anapolon alıp günde yarım tablet 25 mg kullanmayı düşünüyorum 

1.sorum tren bu dozlarda 80 kg birine nasıl etki eder çok mu az kür sonunda mutlu eder mi ? 

2.sorum yağ yakıp kas kütlesi koymayı hedeflediğim için anapolonu çıkartmalımıyım çok pis bi görüntü bırakır mı kür sonuna ve aynı şekilde dozajı çok mu az günlük 50 mg çıkartıp 20 gün mü kullanayım sadece ? 

Saygılar...

Öncelikle yaş kaç spor geçmişin nedir gerçekten platoya ulaştığını düşünüyormusun forumu bu anlamda araştırdın mı güncel form resim önden yandan sırt beslenmen nasıl bu olaya hakim misin ilk kürün mü ve devamında bir çok soru daha sıralanabilir ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
zafer44, 2 saat önce yazdı:

Öncelikle yaş kaç spor geçmişin nedir gerçekten platoya ulaştığını düşünüyormusun forumu bu anlamda araştırdın mı güncel form resim önden yandan sırt beslenmen nasıl bu olaya hakim misin ilk kürün mü ve devamında bir çok soru daha sıralanabilir ??

Yaş 19 spor geçmişi 1 yıl hayır platoya ulaşmadım ama spora başlamadan önce 15 yaşında boks yaparken bile bu konuları araştırıyordum şu an içinde olduğum durum ve vucudumdaki izlerden dolayı form paylaşamam malesef , daha önce testo bolde dianabol kullandım kirli bir şekilde 15 kg aldım ama 4 ay ara verince malesef aldığım herşeyi verdim enjeksiyonu da kür boyunca kendim yaptım beslenmeye de boğazımı tutabiliyorum ve pt alıyorum ne yapıp etmem gerektiğini biliyorum kürün diğer açıklarım konusunda da Burak hocadan temin edeceğim için ona güveniyorum son olarak belirteyim bu can sıkıntısından girilen bir kür değil ucunda riske değecek bir ödül var. Umarım yeterince açıklayıcı olmuşumdur kür sonunda kalan şeyin zerre önemi yok sadece kür bitene kadar tutacağım Form derinlik ve hacim önemli saygılar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Fatih, 5 dakika önce yazdı:

Yaş 19 spor geçmişi 1 yıl hayır platoya ulaşmadım ama spora başlamadan önce 15 yaşında boks yaparken bile bu konuları araştırıyordum şu an içinde olduğum durum ve vucudumdaki izlerden dolayı form paylaşamam malesef , daha önce testo bolde dianabol kullandım kirli bir şekilde 15 kg aldım ama 4 ay ara verince malesef aldığım herşeyi verdim enjeksiyonu da kür boyunca kendim yaptım beslenmeye de boğazımı tutabiliyorum ve pt alıyorum ne yapıp etmem gerektiğini biliyorum kürün diğer açıklarım konusunda da Burak hocadan temin edeceğim için ona güveniyorum son olarak belirteyim bu can sıkıntısından girilen bir kür değil ucunda riske değecek bir ödül var. Umarım yeterince açıklayıcı olmuşumdur kür sonunda kalan şeyin zerre önemi yok sadece kür bitene kadar tutacağım Form derinlik ve hacim önemli saygılar. 

Şu sosyal medyada dolaşan BAC yarışmasına katılıyorsun sanırım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Hayır, onlarla bir alakam yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Burak hocadan alıyorsan ürünleri zaten biz üstüne konuşmaya gerek yok gerekli şeyleri sana izah edecektir buna aldığın dozajlar dahil bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
zafer44, 3 dakika önce yazdı:

Burak hocadan alıyorsan ürünleri zaten biz üstüne konuşmaya gerek yok gerekli şeyleri sana izah edecektir buna aldığın dozajlar dahil bol şans 

Değerli hocam beni yanlış anlamayın ben sadece bu dozlara sizin kişisel yorumlarnızı sordum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Fatih, 15 dakika önce yazdı:

Değerli hocam beni yanlış anlamayın ben sadece bu dozlara sizin kişisel yorumlarnızı sordum. 

güzel kardeşim alınma filan yok 40 küsür yaşında adamım ne alınayım zaten pt aldıgın adamın bilgisi varsa seni yönlendirmesi lazım tabi roid konusunda bilgisi gerçekten var ise e zaten burak hocadan alıyorsan güncel formunu ona yolladıgında sana tavsiyelerde bulunacaktır bende eski bir boksör üm milli olmuş meslektaş sayılırız anlıyacagın şimdi define mi olmak istiyorsun bulk mı yapmak istiyorsun eger bulk yapacaksan dozajlar çokta değil azda değil orta seviye eger ki bulk yapacaksan haftası çok kısa ve ben her zaman söylerim bolde siz bulk olmaz şimdi aksini söyleyen arkadaşlar olabilir kendi adıma bolde işe çok yarıyor nakit sıkıntısı yok ise define olacaksan kısa ester kullanmanı öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sturkiyev2    2
Emrahtkty, 14.07.2020 - 12:25 yazdı:

Kardeşim kesinlikle bu kendini zeki sanan arkadaş o yarışmaya katılıcak para gözünü döndürmüş ama karşısındaki insanlarda mal ya zaten bunun küre girip girmediğini anlamayacak 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Esperens88, 27 dakika önce yazdı:

Foruma nasıl konu açılır.bilgi bulamadım :))

İlgili kategoriye giriş yapın akabinde sağ üst kısım'da '' YENİ KONU AÇ '' butonu var ona tıklayıp konu açabilirsiniz.

yk.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
sturkiyev2, 16 saat önce yazdı:

Kardeşim kesinlikle bu kendini zeki sanan arkadaş o yarışmaya katılıcak para gözünü döndürmüş ama karşısındaki insanlarda mal ya zaten bunun küre girip girmediğini anlamayacak 😂

Mal vb. Yakıştırmalarınızı kendinize saklayın üslubunuzu şartlar ne olursa olsun bozmayın peptidturkiye.com sınırları içerisinde aksi halde forumdan uzaklaştırmak zorunda kalacağım bilginiz olsun. Sorun gördüğünüz noktalar varsa başkalarına dair paylaşımı bana raporlayın ben gerekeni yapayım siz değil. 

Keyifli forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11

Bence trenle anapolonu aynı anda alma zaten ikiside hardcore.. hatta trende alma bence 19 yaşında olduğun için diyorum. Ben 16 yaşında kur vs bukadar bulunmıyorken sustanon prima anapolon yapmıştım baya yıpratmıştı.. yerinde olsam test.prip. dan başka bişey kullanmam belki yanina ecza rimo eklerim onuda çok etki alicam diye doz arttırmam haftada 1 vurur gecerim.. en iyisini sen bilirsin ama hırs yapmış gibi bir durumdaysan boşver gitsin daha ne kürlere gireceksin :P

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.