Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mLinebacker

Tahlil sonuçlarım - e2 yüksekliği - devam mı tamam mı?

Önerilen İletiler

mLinebacker    0

Merhaba Arkadaşlar;

Eski milli sporcuyum ve kürler hakkında detaylı bilgi sahibi olduğumu düşünüyordum ancak son kürümle birlikte hata yaptığımı fark ettim ve umarım geç kalmamışımdır. Aranızda ki tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. 

4 yıldır spor yapmıyordum ve hızlı bir start-up yapmak için;
Haftalık olarak - 300 Mg Testo p / 150 Mg Tren A / 150 Mg Masteron kürüne başladım. 1 on 1 off şeklinde. Pazartesi - Çarş - Cuma vuruyorum. 

Kürün 1.ayı geçtiğinde istediğim sonucu alamadığımı fark ettim ve doktora gidip tahlil yaptırdım. Aslında Prolaktin yüksekliğinden korkuyordum ama E2 hormonum oldukça yükselmiş. Test sonucum ektedir. 

Şimdi size sorularım şunlar;

Önümde 2 seçenecek var. 

1. Kürü kesip; Tomoksifen ve Cabaser tedavisine devam etmek. 

2. Küre devam edip; Günlük 100Mg Çinko + ilk 4 gün 1mg Arimidex sonra 0.5 Armidex şeklinde devam etmek. 

Küre devam etmek istiyorum çünkü önümde önemli bir seçme var. Bu seçmeye yetişmem gerekiyor. Sonucuma göre yol gösterirseniz çok memnun olurum. 

Bu arada Testo dalgalanmasının önüne geçmek için döngümü p.tesi - çarş - cuma yerine ayda 15 olacak şekilde değiştirmeye karar verdim. Belki o da Jino etkisi göstermiş olabilir. 

Saygılarımla. 

108093170_744786462956662_2038078317396149337_n.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

weldan    157
mLinebacker, 45 dakika önce yazdı:

Merhaba Arkadaşlar;

Eski milli sporcuyum ve kürler hakkında detaylı bilgi sahibi olduğumu düşünüyordum ancak son kürümle birlikte hata yaptığımı fark ettim ve umarım geç kalmamışımdır. Aranızda ki tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. 

Haftalık olarak - 300 Mg Testo p / 150 Mg Tren A / 150 Mg Masteron kürüne başladım. 1 on 1 off şeklinde. Pazartesi - Çarş - Cuma vuruyorum. 

Kürün 1.ayı geçtiğinde istediğim sonucu alamadığımı fark ettim ve doktora gidip tahlil yaptırdım. Aslında Prolaktin yüksekliğinden korkuyordum ama E2 hormonum oldukça yükselmiş. Test sonucum ektedir. 

Önümde 2 seçenecek var. 

2. Küre devam edip; Günlük 100Mg Çinko + ilk 4 gün 1mg Arimidex sonra 0.5 Armidex şeklinde devam etmek. 

Küre devam etmek istiyorum çünkü önümde önemli bir seçme var. Bu seçmeye yetişmem gerekiyor. Sonucuma göre yol gösterirseniz çok memnun olurum. 

Bu arada Testo dalgalanmasının önüne geçmek için döngümü p.tesi - çarş - cuma yerine ayda 15 olacak şekilde değiştirmeye karar verdim. Belki o da Jino etkisi göstermiş olabilir. 

Saygılarımla. 

Öncelikle net birşey söylemek için boyunu, kilonu, yağ oranını, daha önce yaptığın kürleri yazarsan daha rahat yardımcı oluruz. Çünkü yüksek yağ oranında vücuduna giren testo nun aromatize olması kaçınılmaz. Ya da benim yakın arkadaşlarımdan biri gibi e2 hormonun küre girdiğinde aniden tavan yapıyorsa kür içi kullanımda tamoksifen ve proviron beraber gidilebilir. Aslında yaptığın kür öyle inanılmaz ağır bir kür değil. Bende benzerine yeni başladım. Aynı şekilde bende uzun süredir ara vermiştim. Normal şartlarda bilinen Testo Prop un çok fazla aromatize olmadığıdır. Hele bir de kürde masteron varsa herhangi bir e2 baskılayıcı kullanmayın diye bile söylenir. Ama insanoğlu işte herkes aynı değil. Bahsetmiş olduğun bilgileri yazarsan dilimizin döndüğünce yardımcı olabiliriz. 

Saygılarımla.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mLinebacker    0

Stresten dolayı gerekli bilgileri girmediğimi fark ettim, uyarınız için teşekkürler. Boy 190 - Kilo 93 / yağ oranı %20 -25 arasında / Daha önce klasik Testo e ile başlayıp - Testo e Deca ile devam edip en son Testo e - Tren ile toplam 3 kür yaptım. Son kürüm üzerinden 5 yıl geçti. Son kürümden sonra ( Ağır bir kür idi - Motor kazası geçirdim ve Pct yapamadım ) ancak aradan 5 yıl geçtiği için o dönemden kalma bir sorunum olduğunu düşünmüyorum. Libido ve ereksiyon ile ilgili şikayet yaşamadığım için hayatıma devam ettim. 

Kürün ufak dozlarda olması aslında cesaretlendirmişti beni. Masteron olmasına rağmen E2 artması beni zaten tedirgin etti. Mix bir ürün kullanıyorum. King Pharma. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
mLinebacker, Bir saat önce yazdı:

Merhaba Arkadaşlar;

Önümde 2 seçenecek var. 

Saygılarımla. 

Değerli arkadaşım merhaba.

bende şu an senin girdiğin küre benzer bir kürdeyim, daha 2.5 haftaya girdim ve vücudumda inanılmaz değişim oldu. Aynaya baktığımda ben bile hayretler içerisine düşüyorum.(testo p-trena-oxandrolon)

fakat burada atladığın ve hata yaptığın bir husus var.

benim bildiğime göre,(ne kadar doğru veya ne kadar yanlış tam bilmiyorum) bu ilaçların hepsi kısa esterli ilaçlar ve yarılanma süreleri 1 gün. Yani ptesi çrş ve cuma 100lük enjekte etmek yerine, bu dozları gün aşırı(yani her gün) 50 lik şeklinde enjekte etsen çok daha güzel verim alırsın. Çünkü bu ilaçların yarılanma ömrü(özellikle testo p nin) çok kısa olduğu için, sen ptesi vuruyorsun salı günü kanından çıkıyor testo ve çarşamba bir daha vuruyorsun. Böyle olduğunda vücudun, salı perşembe ctesi ve pazar, testosuz kalıyor. Bunun sonucunda da hormon dalgalanması yaşıyorsun. Yan etki olarak; güçsüzlük,halsizlik,sürekli uyku halinde olmak veya östrojenin yükselmesi gibi şeyler yaşıyorsun. Bunun için, kısa esterli kürlerde az da olsa her gün enjekte yapman gerekiyorki, bu yaşadığın olayların önüne geçebilesin diye.

saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mLinebacker    0
  1. Değerli tavsiyelerin için çok teşekkür ederim. Yarılanma ömürleri 48 saat olduğu için aslında 1on 1off vuruyordum. O kadar elzem bir hata olduğunu düşünmemiştim aslında. Bende kürden ciddi bir değişim bekliyordum zaten o değişimi görmediğim için testi yaptırdım ve sonuçta e2 hormonumun yüksekliği hatta prolaktin de biraz yüksek neden olduğunu düşünmüştüm. Mix bir ürün kullandığım için hergün vurmam mümkün olmayacaktır. 0.5ml çekmem gerekir ve burada da tren ve masteron seviyesi 25mg lere düşer. Fakat ciddi bir fark olacağını düşünüyorsanız elbette yaparım. 

Peki küre devam edip etmeme noktasıyla ilgili yorumunuz ne olur?

Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
mLinebacker, 12 dakika önce yazdı:
  1. Mix bir ürün kullandığım için hergün vurmam mümkün olmayacaktır. 0.5ml çekmem gerekir ve burada da tren ve masteron seviyesi 25mg lere düşer. Fakat ciddi bir fark olacağını düşünüyorsanız elbette yaparım. 

Düşsün bende öyle vuruyorum 25 şeklinde. Önemli olan doz değil, ilacın sürekliliği önemlidir. Düzgün bir kür profili çizersen kendine her gün. İstediğin sonuca ulaşırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mLinebacker    0

Tamamdır, teşekkür ediyorum bunu bu şekilde revize ediyorum. E2 hormonu bu kadar yüksekken küre devam etmem mantıklı mı peki? Bahsettiğim MCT için ne düşünüyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
mLinebacker, 1 saat önce yazdı:

Tamamdır, teşekkür ediyorum bunu bu şekilde revize ediyorum. E2 hormonu bu kadar yüksekken küre devam etmem mantıklı mı peki? Bahsettiğim MCT için ne düşünüyorsunuz?

E2yi düşürmek için 2 günde bir yarım tablet arimidex kullanabilirsin. Kürünü bitirmede gerek yok. Meme uçlarında jinekomasti belirtisi yoksa tamoksifen kullanmanada gerek yok. Arimidex e2 değerini fazlasıyla düşürecektir. 1 hafta kullandıktan sonra tekrar kan tahlili yaptır. Ona göre dozunu ayarlarsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mLinebacker    0

Jıno belirtisi var aslında ama bu ergenlik yıllarımdan beri olan birşey. Ağrı ise küre başladıktan sonra oldu. Armidexi ilk 4 gün 1 tablet sonra 0.5 olacak şekilde ayarladı takım doktorum. Umarım sizin gördüğünüz etkiyi bende görebilirim. Testo seviyem ilacın sahte olmadığının göstergesi sanırım?

Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
mLinebacker, 4 saat önce yazdı:

Jıno belirtisi var aslında ama bu ergenlik yıllarımdan beri olan birşey. Ağrı ise küre başladıktan sonra oldu. Armidexi ilk 4 gün 1 tablet sonra 0.5 olacak şekilde ayarladı takım doktorum. Umarım sizin gördüğünüz etkiyi bende görebilirim. Testo seviyem ilacın sahte olmadığının göstergesi sanırım?

Teşekkürler

Evet testo çalışıyor fakat tren çalışıyor mu onu bilemeyiz. Onu formundan anlayabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mLinebacker    0

Bugün göğsümde fıncık büyüklüğünde acıyan bir kitle ile uyandım güne. Umarım arimidex geç olmadan bazı şeyleri engeller. Operasyon geçirmek zorunda kalacağım gibi hissediyorum kendimi. Ayrıca spor yaparken bugün daha güçlü hissettim kendimi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
Blitzkrieg, 13.07.2020 - 13:59 yazdı:

Düşsün bende öyle vuruyorum 25 şeklinde. Önemli olan doz değil, ilacın sürekliliği önemlidir. Düzgün bir kür profili çizersen kendine her gün. İstediğin sonuca ulaşırsın

Hergün aralıksız vuruyorsun değil mi ? Sırayla hangi bölgelere vurduğunu yazar mısın ve flakon değilde tüp kullandığın zaman nasıl diğer yarısını muhafaza ediyorsun ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
mLinebacker, 22 saat önce yazdı:

Bugün göğsümde fıncık büyüklüğünde acıyan bir kitle ile uyandım güne. Umarım arimidex geç olmadan bazı şeyleri engeller. Operasyon geçirmek zorunda kalacağım gibi hissediyorum kendimi. Ayrıca spor yaparken bugün daha güçlü hissettim kendimi. 

Fiziksel değişimler başladı mı? kaçıncı haftadasın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mLinebacker    0

5.haftaya başladım. Normalde 10.gün değişikliği almam gerekiyordu ancak E2 hormonumun (bknkz görsel) yüksek olması yağ yakımımı durdurduğu gibi, güç artışımıda engellediği için kütle koymam pek mümkün olmadı. Arimidexe başladım, östrojeni dengeleyip değişim almayı planlıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
mLinebacker, 3 saat önce yazdı:

3 gündür Arimidex ve 200mg Çinko alıyorum. Kendimi daha iyi hissediyorum acaba ne zaman kesmeliyim. Östrojeni baskılamaktan korkuyorum :)

Yani şimdi anladığım kadarıyla cutting ya da diğer deyimiyle definasyon kürü yapıyorsun. Ostrjn sana o kadar lazım değil. Tabii çokta dibe inerse yaşam kaliteni düşürür. Mutluluk, libido vs gibi. Yani bulk kürlerinde e2 kesinlikle lazım ama definasyonda tartışılır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Fatih, 15.07.2020 - 16:50 yazdı:

Hergün aralıksız vuruyorsun değil mi ? Sırayla hangi bölgelere vurduğunu yazar mısın ve flakon değilde tüp kullandığın zaman nasıl diğer yarısını muhafaza ediyorsun ? 

Hocam her gün vuruyorum. Bir gün sağ kalçadan, diğer gün sol kalçadan. Tüp kullandığın zaman, tüpü kır. İki enjektöre de yarı yarıya bölüştür ve serin yerde muhafaza et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mLinebacker    0

Son 1 haftadır arimidex nedeniyle olsa gerek - düşen e2 - çok daha verimli idman geçiriyorum ve 1 haftalık süreçte, önce ki 1 ayda görmediğim atılımı gerçekleştirdi vücut. 1 ayın boşa gitmesine üzülüyorum aslında. Ben normalde her kür öncesi test yaptırırdım fakat bu sefer covid19 nedeniyle hastaneye gitmeye çekindim. Siz siz olun küre başlamadan önce hormonlarınızı kontrol ettirin. Hem maddi hem manevi zor bir süreçti. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mLinebacker    0

Arkadaşlar merhaba. 20 Gün arimidex kullandım ve göğüs ağrım geçti. Ancak ilacı bıraktıktan 3 gün sonra tekrar göğsümde ağrı ve aşırı duygusal hal geri geldi. Yarın tekrar bir tahlil yaptıracam. Total Testo - E2 - Prolaktik ve FSH değerlerime baktıracam. Kafayı yemek üzereyim. Nedir bu Estrodialımı arttıran çözemiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Merhaba arkadaşlar,
      12 haftadır kürdeyim ilk 10 hafta:
      500 testo e. 500 bolde Yaptım, ilaçlar on numara çalışıyor 6. haftada deli gibi iştahım açıldı ama sonraki hafta bir mod düşüklüğüyle beraber sersemlik olmaya başladı, sanki kafam güzelmiş gibi dolaşıyorum etrafta boş boş bir yerlere bakıp dalıyorum sürekli ayrıca enerji ve libido da düşük. 2 haftadır npp ile devam ediyorum ve bu durumu hala yaşıyorum, ben ilk kürümde deca yapmıştım buna rağmen deli gibi libidom ve enerjim vardı. Şuan libidom ve enerjim düşük.
      Bu sorunu nasıl aşabilirim ? En son Mart ayında tahlil verdim sadece hormonlarıma bakmışlar, kan tahlili yok bir daha vericem. Prolaktin 7.22 aşağıda gözükmemiş. Bazen çok duygusal hissediyorum ondan dolayı arimidex kullanıyordum e2 o yüzden böyle.

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba,
      9 haftadır 250 mg iran testo kullanıyorum ancak henüz ciddi bir etki görmedim dozajmı az yanına eklemem gereken bir şey mi var bilmiyorum bu benim ilk kürüm pek fazla bilgiye sahip değilim ağırlıklar bile doğru dürüst artmadı dozaj arttırmama gerek var mı?
    • Yazan: Joseph
      Biraz önce yeni bir haber okudum doğru mu değil mi tam emin değilim fakat doların yıl sonu 40 lirayı geçeceği gibi şeyler yazıyordu. Dolar 32,33 lirayken bu  seviyelerde olan ilaç fiyatları dolar 40 lirayı görünce hangi seviyelere gelecek acaba?  Nasıl kür yapacağız? O yüzden bende panik yaptım ihtiyacım olan ne varsa toplu şekilde almaya çalışacağım. Sizin planlarınız nedir? Supplementler bile fahiş rakamlara çıkmış dolarla geldiği için normal tabi. Bugün dandik ne olduğu belli olmayan steroid markaları için pek değişen bişey olmayacak çünkü maliyetleri düşük ama bilmeyenler zehirlenecek rakamlara kanıp. Bu dolar kurunda güzel ilaca ulaşmak ya çok zor ya çok pahalı olacak bu gidişle  
      Tarihe not düşelim bugün dolar kuru :  32,40 TL

Haber kaynağı :

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.