Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Redible

Thaiger labs

Önerilen İletiler

Redible    19

Merhaba dostlar, 

Forumda Thaiger Labs ile ilgili güncel konu ve kullanıcı deneyimi içeren yorum yoktu. Thaiger Pharma ile sıkla karıştırılıyor. İkisi farklı markalar. Bugün testo ve boldesini temin ettim. Tayland menşeili ürünler. Satan kişi bilindik bir takımın antranörü. Kazımalı check kodları var ve sitesinden check ediliyor. 

Ürünleri kullanan, verim alan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir mi? 

IMG_20200710_215900.thumb.jpg.b9ec94afc168c694d5a6a9bdce1f2453.jpg IMG_20200710_214842.thumb.jpg.72c16fcbd23b62f1bbe4b0182097febc.jpg IMG_20200710_220008.thumb.jpg.409bfa02222d6a814b72922643044b95.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    827

pandemi dönemi öncesi sonrası taylan dan buralara ürün?

bu konuyu okumanızı tavsiye ederim hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

2 sene once thaiger tren kürü yapmistim cok memnun kalmistim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
steroidnediryahu, 3 saat önce yazdı:

http://www.thaiger-pharmaceuticals.com/index.php asil thaiger budur bu arada :) oda çalışır heralde dene bakalım.Denemeden bilemezsin

Evet pharma ile labs farklı ürünler farkındayım bunun. Pharma ilaç üretimi durdu diye biliyorum. 

fatihcan1, 3 saat önce yazdı:

2 sene once thaiger tren kürü yapmistim cok memnun kalmistim 

Pharma mı labs mı hocam? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115
Redible, 7 dakika önce yazdı:

Evet pharma ile labs farklı ürünler farkındayım bunun. Pharma ilaç üretimi durdu diye biliyorum. 

Pharma mı labs mı hocam? 

Labs kutulari seninkinin aynisi zaten 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Acaba Hindistan'dan Türkiye'ye nasıl soktular¬¬. Benim tanıdığım ve oradan baharat ithal eden firma var. Onlar bile her şey yasal olmasına rağmen dokuz doğuruyorlar:D... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    332

TÜRK ÜRETİMİ 

Ama çalışabilir. Ben genelde ampul ürünlere daha çok güvenirim. Ampul basma makinesi olan adam içine testo bolde koymaktan da gocunmaz heralde :)

Bu arada şunu tekrar tekrar yazıyorum, Türkiyeye hindistandan, singapurdan, amerikadan, ingiltereden veya herhangi bir komşu olmayan ülkeden ilaç SOKAMAZLAR. Sokacak olsa Bi çanta sokar onun da kutu fiyatı 400den aşağı olmaz :)

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Thaiger pharma çok köklü bi sağlam marka tr de bulma şansın %10 üretimi falan durmadı.Bulanda kendi kullanır.Yada yarışmacılara satar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
Equipoise, 29 dakika önce yazdı:

TÜRK ÜRETİMİ 

Ama çalışabilir. Ben genelde ampul ürünlere daha çok güvenirim. Ampul basma makinesi olan adam içine testo bolde koymaktan da gocunmaz heralde :)

Bu arada şunu tekrar tekrar yazıyorum, Türkiyeye hindistandan, singapurdan, amerikadan, ingiltereden veya herhangi bir komşu olmayan ülkeden ilaç SOKAMAZLAR. Sokacak olsa Bi çanta sokar onun da kutu fiyatı 400den aşağı olmaz :)

Ampullerin hepsinin boyları da farklı ama aynı durum aburaihan marka testoda da vardı. En kötü 2 hafta sonra testte çıkar sonuçlar sadece boldenin çalışıp çalışmadığı anlamak zaman alıcak. Evet taylanddan ithal ürün getirmek çok zor iş muhtemelen ya hammedde getiriyorlar ya da tamamı tr üretimi. Bakalım ödem yapıcak mı steril mi çalışıcak mı. Konuyu güncellerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac    5

Hocam hiç bir bağlantım yok ürünle de satan ile de satanın dr.xxx olduğunu tahmin ediyorum çünki onun hazırladığı bir tanıdığım oldu ve ilaçların çalıştığını gördük ama tayland vs nasıl olur o iş bilemem türk üretimi demişler onların da bir bildiği vardır heralde çok sıkıntı işler ya sustanondan şaşmamak lazım sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
zodiac, 7 saat önce yazdı:

Hocam hiç bir bağlantım yok ürünle de satan ile de satanın dr.xxx olduğunu tahmin ediyorum çünki onun hazırladığı bir tanıdığım oldu ve ilaçların çalıştığını gördük ama tayland vs nasıl olur o iş bilemem türk üretimi demişler onların da bir bildiği vardır heralde çok sıkıntı işler ya sustanondan şaşmamak lazım sanırım 

Evet bahsettiğim kişi doktor olan. Çalıştırdığı kişiler de thaiger vuruyor. İlaçlar düşük dozaj olsa o kütleleri elde edemezler diye düşünüyorum. Tabi yarışmacılarına tam ürün, dışarıya boş ürün satıyor da olabilir. 3. hafta sonunda kan testi veririm belli olur çalışıp çalışmadığı hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    379

Thaiger ı Türkiye'ye getiren adam şu an andro medicals satıyor zamanında la pharma filan da satıyordu şu an kimse o ürünleri sokmaz sokan adamda kendi kullanmak için sokar pahalı diyordu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac    5
Redible, 9 saat önce yazdı:

Evet bahsettiğim kişi doktor olan. Çalıştırdığı kişiler de thaiger vuruyor. İlaçlar düşük dozaj olsa o kütleleri elde edemezler diye düşünüyorum. Tabi yarışmacılarına tam ürün, dışarıya boş ürün satıyor da olabilir. 3. hafta sonunda kan testi veririm belli olur çalışıp çalışmadığı hocam 

Kesinlikle dediğin gibi olabilir dışarı başka takımına başka ürün uğraşır mı bununla bilmem daha karlı olacağı kesin ama :D neden eczane ürünü tercih etmediniz birde hocam nekadar ödediniz testolara 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
zodiac, 5 dakika önce yazdı:

Kesinlikle dediğin gibi olabilir dışarı başka takımına başka ürün uğraşır mı bununla bilmem daha karlı olacağı kesin ama :D neden eczane ürünü tercih etmediniz birde hocam nekadar ödediniz testolara 

Cyp 220 bolde 235. Sustayı kontrol edemeyeceğim için kullanmak istemedim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
Ironmann, 5 saat önce yazdı:

Thaiger ı Türkiye'ye getiren adam şu an andro medicals satıyor zamanında la pharma filan da satıyordu şu an kimse o ürünleri sokmaz sokan adamda kendi kullanmak için sokar pahalı diyordu.

Aynı satıcıdan bahsetmiyoruz sanırım. Benim bahsettiğim dr. olan birinci el satıcı değil. Bahsettiğiniz getiren kişi kim ismini kısaltıp yazabilir misiniz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    379
Redible, 3 saat önce yazdı:

Aynı satıcıdan bahsetmiyoruz sanırım. Benim bahsettiğim dr. olan birinci el satıcı değil. Bahsettiğiniz getiren kişi kim ismini kısaltıp yazabilir misiniz? 

Yok aynı kisiden bahsetmiyoruz bahsettiğiniz kişi sanırsam bir arada bvs labs satiyordu yarismacilarina

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac    5

Hocam selamlar ne yaptın nasıl gidiyor kür ilacın etkisi ne durumda ne düşünüyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
Ironmann, 19.07.2020 - 12:23 yazdı:

Andromedicalsler nasıl hocam peki şu an kalite mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    379
aakyez, 21 saat önce yazdı:

Andromedicalsler nasıl hocam peki şu an kalite mi ?

Kullananlar memnun ayrıca ilaçlar ampul şeklinde ama denemediğim için bir şey demem yanlış olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
zodiac, 28.07.2020 - 19:05 yazdı:

Hocam selamlar ne yaptın nasıl gidiyor kür ilacın etkisi ne durumda ne düşünüyorsun 

bozo726, 8 saat önce yazdı:

Kullanan var mi suan son durum ne

İlaçlar çalışıyor. 4.hafta sonu test verdim total testo referana dışı, lh fsh baskılanmış. Ayrıca güç ve libidoda artışlar kendini belli etti. Testo için yorumum bu boldeyi gözlemleyip görücez. 

Feng, 5 saat önce yazdı:

e.e den mi bahsediyorsunuz ya da g.a

İkisi de değil. Yaklaşık 10-15 yarışmacıdan oluşan takımı olan dr. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.