Evet beyler gercekten iyi olanin hakkini vereceksin derler ya o yuzden bu konuyu acma gereginde bulundum. 3. Kurume girdim sp deca testo ve iran anapolon burak hocamla. Ilk kurumde efsaneydi bundan iyisi olamaz diyordum ikinci kurume girdim gercek bir hayal kirikligi yasadim ve secici olmaya basladim bu forumda senelerdir varim burak hocanin marifetlerini duyuyordum goruyordum ve en sonunda karar verdim aradim burak hocayi bir insanin sesinden kendine eminliginden anlarsiniz karakterini burak hoca o guveni konusmasiyla bilgilriyle bana verdi ve uefa kürümüze karar verdik suan 3. Haftaya girdim ilâclar tam calismaya baslamadi bile ama neler oluyor anlamadim 7 bucuk kilo aldim ve gercekten tertemiz bir 7 bucuk kilo tam anlamiyla cleannn. Antrenmaan konusunda da kiramadi ve cok guzel bir program verdi suan hersey mukemmel gidiyor. Her sabah uyandigimda YAŞAAAAA LOVING BURAKKK SEN COK YASAAAAA sarkisini soyleyerek uyaniyorum hem cok iyi bir hoca hemde cok iyi niyetli cok bilgili kaliteli bir abi. Herkesin bana ilaclarimin markasini kimden aldigimi sanmasi hosuma gidiyor. Burdan ilac dusunen arkadaslar insallah bu konusmam yardimci olur sizlere asla pisman olmazsiniz. Suanda uefa kurunun basindayiz ama simdiden sampiyonlar ligini iple cekiyorum iyi ki tanidim seni hocammmm @Loving