Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fatihcan1

Kür günlüğüm deca + testo + anapolon

Önerilen İletiler

fatihcan1    115

Evet beyler gercekten iyi olanin hakkini vereceksin derler ya o yuzden bu konuyu acma gereginde bulundum. 3. Kurume girdim sp deca testo ve iran anapolon burak hocamla. Ilk kurumde efsaneydi bundan iyisi olamaz diyordum ikinci kurume girdim gercek bir hayal kirikligi yasadim ve secici olmaya basladim bu forumda senelerdir varim burak hocanin marifetlerini duyuyordum goruyordum ve en sonunda karar verdim aradim burak hocayi bir insanin sesinden kendine eminliginden anlarsiniz karakterini burak hoca o guveni konusmasiyla bilgilriyle bana verdi ve uefa kürümüze karar verdik suan 3. Haftaya girdim ilâclar tam calismaya baslamadi bile ama neler oluyor anlamadim 7 bucuk kilo aldim ve gercekten tertemiz bir 7 bucuk kilo tam anlamiyla cleannn. Antrenmaan konusunda da kiramadi ve cok guzel bir program verdi suan hersey mukemmel gidiyor. Her sabah uyandigimda YAŞAAAAA LOVING BURAKKK SEN COK YASAAAAA sarkisini soyleyerek uyaniyorum :D hem cok iyi bir hoca hemde cok iyi niyetli cok bilgili kaliteli bir abi. Herkesin bana ilaclarimin markasini kimden aldigimi sanmasi hosuma gidiyor. Burdan ilac dusunen arkadaslar insallah bu konusmam yardimci olur sizlere asla pisman olmazsiniz. Suanda uefa kurunun basindayiz ama simdiden sampiyonlar ligini iple cekiyorum :D iyi ki tanidim seni hocammmm @Loving 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.225

Bu güzel ve samimi düşünceleriniz için teşekkürler. 

Keyifli forumlar dilerim. :) 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115
Feng, 16 saat önce yazdı:

Onceki tren kurunuze 4. Kurum yazmissiniz ondan sordum

Hocam sahte cikti 2 kürüm sonradan :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Çevremde o kadar ilaç satan kişiler varken @Loving Burak Hoca'dan destek aldım. Benim kendi arkadaşlarım sattıkların ilacın çalışmadığını ancak kendilerine vurunca anladılar. Yani ortada bir art niyet yok ama onlarda kandırıldılar. En basit örneği maalesef Carbon Pharma. O yüzden vücudunuza ne soktuğunuz çok önemli. Bütün genç kardeşlerimin kulağına küpe olsun. Elinizde bir tane vücut var. Yedeği yok. Parçalarını öyle sağdan soldan bulamazsınız. Madem bu işe gönül verdiniz. Gidip en iyisinden alın. Parası olmayan ama heves eden kardeşlerimiz ise bence para birikine kadar beklesinler. Çünkü öteki türlü elinizdeki çöp ürünlerle oluşan hayal kırıklığı size daha fazla acı verecek. Bence biraz beklemeye değer. 

Ben kütle olarak zaten 107 kilo adamım sadece çok fazla yağlandım. Hatta panda gibi olduk. O yüzden definasyon kürü satın aldım. Tren Ace - Testo Prop - Oxandrolone kürü yapacağım. Kısa ester gideceğim. tren i  piramit tarzı arttıracağım. Çünkü kür yapmayalı 7 yıldan fazla oldu. Trenin yan etkilerine göre arttıracağım. 12 hafta tren devam edip 16 haftada bitireceğim. Öncesi-Sonrası resimlerini çeker foruma atarım. Hatta uzun yıllar ara verip natural olarak 1 yıl önce başladım. Çünkü 7 yıl önce büyük bir omuz sakatlığı yaşadım. Neler yaptığımı, nasıl beslendiğimi, neleri nasıl kullandığımız hepsini yazacağım. Belki genç kardeşlerimizin aklında birkaç fikir oluşur. Aslında normalde yazın tren kürü yapmak çok mantıklı değil. Bakalım sonumuz nasıl olacak :D... 

Saygılarımla...

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
fatihcan1, 30.06.2020 - 17:30 yazdı:

...

Dostum senin bu resimlerini bugün steroid satan bi sitenin referanslar kısmında gördüm bilmem bilgin var mı ama site ismi veremiyorum yasak 2-3 aite var onların birindeydi haberin olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Sevgili weldan kardeşim küründe başarılar dilerim benzer bir küre de ben gireceğim ama henüz değil kasım ayı itibari ile ürünleri burak hoca dan alacağım elbette belki bir tik daha ağırı olacak şuan kür içi ve sonu malzemeleri temin ediyorum 98 kg yim % 15 yağ oranım 105 110 arasına yerleşip vücudu kesmeyi planlıyorum bir başlık açarsan takip etmek istiyorum şimdiden bol şans 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115
Feng, 10.07.2020 - 05:54 yazdı:

Ne kurundesiniz

Anapolon deca testo

weldan, 10.07.2020 - 10:01 yazdı:

Çevremde o kadar ilaç satan kişiler varken @Loving Burak Hoca'dan destek aldım. Benim kendi arkadaşlarım sattıkların ilacın çalışmadığını ancak kendilerine vurunca anladılar. Yani ortada bir art niyet yok ama onlarda kandırıldılar. En basit örneği maalesef Carbon Pharma. O yüzden vücudunuza ne soktuğunuz çok önemli. Bütün genç kardeşlerimin kulağına küpe olsun. Elinizde bir tane vücut var. Yedeği yok. Parçalarını öyle sağdan soldan bulamazsınız. Madem bu işe gönül verdiniz. Gidip en iyisinden alın. Parası olmayan ama heves eden kardeşlerimiz ise bence para birikine kadar beklesinler. Çünkü öteki türlü elinizdeki çöp ürünlerle oluşan hayal kırıklığı size daha fazla acı verecek. Bence biraz beklemeye değer. 

Ben kütle olarak zaten 107 kilo adamım sadece çok fazla yağlandım. Hatta panda gibi olduk. O yüzden definasyon kürü satın aldım. Tren Ace - Testo Prop - Oxandrolone kürü yapacağım. Kısa ester gideceğim. tren i  piramit tarzı arttıracağım. Çünkü kür yapmayalı 7 yıldan fazla oldu. Trenin yan etkilerine göre arttıracağım. 12 hafta tren devam edip 16 haftada bitireceğim. Öncesi-Sonrası resimlerini çeker foruma atarım. Hatta uzun yıllar ara verip natural olarak 1 yıl önce başladım. Çünkü 7 yıl önce büyük bir omuz sakatlığı yaşadım. Neler yaptığımı, nasıl beslendiğimi, neleri nasıl kullandığımız hepsini yazacağım. Belki genç kardeşlerimizin aklında birkaç fikir oluşur. Aslında normalde yazın tren kürü yapmak çok mantıklı değil. Bakalım sonumuz nasıl olacak :D... 

Saygılarımla...

Tren kullanmisligim var harika bir ilac bence ve kullanmaktan cok haz almistim lif lif dolu dolu karin calismadan sixpacklerimi patlatmisti :) ben memnunum burak abiden suphen olmasin  destek konusunda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
fatihcan1, Bir saat önce yazdı:

Haberim yok tabiki hangi site acaba bana ulasabilirmisin ....z instadan

Sosyal medya paylaşmak yasak, ben sana özelden atacağım şimdi @LovingBurak abiyle konuştuk haberi var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
zafer44, 13 saat önce yazdı:

Sevgili weldan kardeşim küründe başarılar dilerim benzer bir küre de ben gireceğim ama henüz değil kasım ayı itibari ile ürünleri burak hoca dan alacağım elbette belki bir tik daha ağırı olacak şuan kür içi ve sonu malzemeleri temin ediyorum 98 kg yim % 15 yağ oranım 105 110 arasına yerleşip vücudu kesmeyi planlıyorum bir başlık açarsan takip etmek istiyorum şimdiden bol şans 

Sağol Abi. Valla epey ayrıntılı olacak. Neyi neden kullandığımı ya da nasıl beslendiğimi nasıl antreman yaptığımı hepsini anlatacağım. Pandemiyi saymazsak 7 aylık naturel değişimim bile benim için fena olmadı. O kadar yıl sonra eline ağırlık al başla falan valla bende bu kadar hızlı değişeceğimi düşünmemiştim. Sonuçta kas hafızası da var. Ama gerçekten özlemişim. Normalde şimdiki yağ oranımla kür yapmak mantıklı değil. Zaten aromatizasyon az olsun diye mecburen kısa ester kullanacağım. Dht ve ostrojen baskılıyıcılar sayesinde biraz daha olumlu sonuç almak istiyorum. Sadece sol omzumda sakatlık sonrası hala aşırı derece güç kaybı var. Orayı güçlendirmek için ekstra uğraşacağım. Sağ bicepsim 46cm sol biceps 42.5cm. Görüntü olarak bile ayna karşısında inanılmaz fark var. Bakalım nasıl olacak bende bilmiyorum...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
weldan, Bir saat önce yazdı:

Sağol Abi. Valla epey ayrıntılı olacak. Neyi neden kullandığımı ya da nasıl beslendiğimi nasıl antreman yaptığımı hepsini anlatacağım. Pandemiyi saymazsak 7 aylık naturel değişimim bile benim için fena olmadı. O kadar yıl sonra eline ağırlık al başla falan valla bende bu kadar hızlı değişeceğimi düşünmemiştim. Sonuçta kas hafızası da var. Ama gerçekten özlemişim. Normalde şimdiki yağ oranımla kür yapmak mantıklı değil. Zaten aromatizasyon az olsun diye mecburen kısa ester kullanacağım. Dht ve ostrojen baskılıyıcılar sayesinde biraz daha olumlu sonuç almak istiyorum. Sadece sol omzumda sakatlık sonrası hala aşırı derece güç kaybı var. Orayı güçlendirmek için ekstra uğraşacağım. Sağ bicepsim 46cm sol biceps 42.5cm. Görüntü olarak bile ayna karşısında inanılmaz fark var. Bakalım nasıl olacak bende bilmiyorum...

Sağ sol kol orantısızlıgı bir çok insanda mevcut ama aşılmayacak bir durum değil lakin sende yanlışa düşme herkes o kolu daha cok çalıştırırsan dengeyi yakalarim mantığı ile.hareket ediyor bu yanlış mesela Barbell Curl yerine Alternating Dumbbell Curl yapmak aradaki farki azaltacaktır günlük hayatında genelde insanlar hep güçlü olan tarafını daha fazla kullanırlar bununla bile fark açılabilir yani diş fırçalarken bile sol kolun ile yap yani günlük yaşantında da sol kolunu çalıştır umarım herşey istediğin gibi olur kardeşim bol şans 

tarihinde zafer44 tarafından düzenlendi
Yazım hatası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Anapolon boş ilaç diyen arkadaş gelmeden ;))) Deca ve anapolon iki mükemmel kombinasyon kaslara hatları bombeyi veren iki ilaç tebrikler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115
Emrahtkty, 16 saat önce yazdı:

Kürde misin şuan?

Evet 8. Haftam 

Ironmann, 14 saat önce yazdı:

Anapolon boş ilaç diyen arkadaş gelmeden ;))) Deca ve anapolon iki mükemmel kombinasyon kaslara hatları bombeyi veren iki ilaç tebrikler...

Ilk anapolon kullanisimdi ama gercekten cok begendim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215

Maşallah son dönemlerde forum da gördüğüm en iyi gelişimlerden birisi kardeşim. Sadece testo deca anapolon olduğuna emin misin? @Loving arada başka şeyler sıkıştırmadıysa alınabilecek en iyi sonucu almışsın.Anapolon düşmanlarına gelsin bu konu o zaman :) Ülkeden sporcu çıkmıyor o şöyle yapar bu böyle yapar diye.Kimse benim yoğurdum ekşi demiyor.Herkes profesyonel sporcu ama ilaçlar öldürür öyle mi? :D Yola kiminle ve hangi ürünlerle çıktığınız çok önemli @Loving Burak hoca hep ne der?:DBülbül güle karga çöplüğe götürür.Öyle değil mi hocam? @Loving başarılar forumda bu konuyu güncel tutmaya çalış çok kişiye yol göstermiş olursun deneyimlerini paylaş devamlı.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Bay-T, 6 dakika önce yazdı:

Maşallah son dönemlerde forum da gördüğüm en iyi gelişimlerden birisi kardeşim. Sadece testo deca anapolon olduğuna emin misin? @Loving arada başka şeyler sıkıştırmadıysa alınabilecek en iyi sonucu almışsın.Anapolon düşmanlarına gelsin bu konu o zaman :) Ülkeden sporcu çıkmıyor o şöyle yapar bu böyle yapar diye.Kimse benim yoğurdum ekşi demiyor.Herkes profesyonel sporcu ama ilaçlar öldürür öyle mi? :D Yola kiminle ve hangi ürünlerle çıktığınız çok önemli @Loving Burak hoca hep ne der?:DBülbül güle karga çöplüğe götürür.Öyle değil mi hocam? @Loving başarılar forumda bu konuyu güncel tutmaya çalış çok kişiye yol göstermiş olursun deneyimlerini paylaş devamlı.

aynen öyle orijinal ürün nasıl da belli ediyor kendini 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Evet arkadaslar 9. Hafta ve bu 9 haftada alinan 16 kg  tertemiz bir buyume bayramda yenilen kavurmalar ve baklavalara ragmen konumun basligi malum kisi burak abi @Loving gercekten en iyisi 🤣

IMG_20200802_115150_339.jpg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Deca dan korkan arkadaşlar şimdi iyi takip edin bu adam büyük ihtimal libido sorunu vs. Yaşamicak bence %75 ihtimal ;))))

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
Ironmann, 4 saat önce yazdı:

Deca dan korkan arkadaşlar şimdi iyi takip edin bu adam büyük ihtimal libido sorunu vs. Yaşamicak bence %75 ihtimal ;))))

hocam zaten deca kullananlar %90 bişey olmuyor. ancak problem yaşamayan insanlar forum forum gezip deca kullandım bişey olmadı yazmıyor. %10 luk kesimse yandım allah diyip her forumda her platformda öldüm bittim mahvoldum diye avaz avaz bağırdığı için sayıları çokmuş gibi görünüyor. Benim düşüncem bu şekilde.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
aakyez, 1 saat önce yazdı:

hocam zaten deca kullananlar %90 bişey olmuyor. ancak problem yaşamayan insanlar forum forum gezip deca kullandım bişey olmadı yazmıyor. %10 luk kesimse yandım allah diyip her forumda her platformda öldüm bittim mahvoldum diye avaz avaz bağırdığı için sayıları çokmuş gibi görünüyor. Benim düşüncem bu şekilde.

Aynen öyle çoğu bilgisiz parayı alıp kaybolan tiplerle çalısıyor kendileride ilk defa kür yapiyorlarsa psikolojik olarakta etkileniyorlar 😊

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.