Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

klinux

[eczane ilacının farkı] burak başkandan aldığım destek ile

Önerilen İletiler

klinux    67

Önceki 3 kürümü UG labs ürünlerle yapmıştım. Hatta piyasada premium ürün diye satılan watson pharma bile kullanmıştım. Enjeksiyon sonrası hangi marka olursa olsun bacağımda muazzam ağrı oluyordu bu ağrı markaya göre değişiyor azalıp artabiliyordu çömelirken yürürken ibadet yapanlar tahiyyatta otururken o acıyı hissederler hatta oturamaz yan dururlar. Ben bu durumun tüm ürünlerde olacağını düşünüyordum ama cidden bu olay sterilizasyon farkından kaynaklanıyormuş. Burak başkandan İran testo ve balkan desteği aldım. Şuan henüz 2 enjeksiyon yaptım ama iğneyi yaptığım gün bile zerre ağrım olmuyor ödem yapma durumu da yok şu kür işini böyle sorunsuz yaşayabilmek varmış demekki cidden eczanede satılan ile en kaliteli ug ürünü arasında bile dağlar kadar fark varmış. Helalin var @Loving

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Reddewils    0

Bende Three Pharma aldim superdrol + igf lr3 likit damla + sustanon gireceğim nasil olur herhangi bilgisi olan varmi three pharma doluluğu pek kesin değil ama çalişir deniyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Aynı ürünleri kullanıyorum dediğin gibi eczane ilaçlarında ödem ağrı yok şükür. Lab kullandığımda 2 gün üstüne oturamiyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Reddewils, 2 saat önce yazdı:

Bende Three Pharma aldim superdrol + igf lr3 likit damla + sustanon gireceğim nasil olur herhangi bilgisi olan varmi three pharma doluluğu pek kesin değil ama çalişir deniyor

Ödem kaçınılmaz eczane ürünü değilse.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reddewils    0
klinux, 22.06.2020 - 10:46 yazdı:

Ödem kaçınılmaz eczane ürünü değilse.

Etki  nasi olur peki iş gorurmu bunlarla bide sustanon ekliycem yanlarina ödem pek sorun etmem cözeriz onu

IMG-20200622-WA0004.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Reddewils, 22.06.2020 - 12:22 yazdı:

Etki  nasi olur peki iş gorurmu bunlarla bide sustanon ekliycem yanlarina ödem pek sorun etmem cözeriz onu

Sorunun yeri bu konu değil aldığınız ürünlerin marka değerine dair merakınız varsa "marka analizleri" aldığınız ürünler ile kür planlaması yapacaksanız  " steroid kürleri/ genel " kısmına konu açarak soru sorunuz.

Keyifli forumlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Watson kullandım bende hiç ağrı sızı yapmadı ağrısız olan dolu ilaç mı oluyor :D:D 

Vurduğum cc ler az buz cc ler degildi bu arada

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
cc
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Eczanede ki sustanonun çok kişide ödem yaptığını gördüm. 

Ödem konusunda 

Nereye vurulduğu nasıl vurulduğu

Hangi enjektör ucuyla vurulduğu 

Steril ilaç içeriği

Hepsi önemli fakat Watson bende ilk 2 hafta ödem yaptıktan sonra birdaha yapmamıştı

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
adnannas    14
klinux, 22.06.2020 - 07:44 yazdı:

Önceki 3 kürümü UG labs ürünlerle yapmıştım. 

Hocam iğne yapılışıda önemli .  Şuan bende bacaktan yeşil uçla vuruyorum ağrı yapıyor  siyaha geçicem . Sen acaba bacakta hangi iğne ucunu kullanıyorsun turuncu mu siyah mı merak ettimde  aydınlatırsan iyi olur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İğne ucu bölgedeki yağ oranına bağlı bacakta siyah uç kullanılır.Aşırı yağlıysa yeşil

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
fff

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.