Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Montrey

Ilk kür planım ve tavsiyeleriniz

Önerilen İletiler

Montrey    0

Merhabalar, 

Uzun bir araştırmadan sonra ilk kürüme başlama kararı aldım. Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Yaş 35, boy 1.90, kilo 96, %15-20 arası yağ oranım. 3 senedir naturel yapıyorum. Amacım definasyon, hatların belirginleşmesi.

Kür: Testo p.(300mg/hafta), masteron(600mg/hafta), anavar(10mg/gün), winstrol(20mg/gün), hgh fragment 176-191(0.2ml/gün).

Süre: 10-12 hafta.

Beslenme: 1800cal/gün, 160carb, 30yağ, 210protein.

Antreman: 6gün/hafta, 45dk kardio/antreman.

MCT: Bitki çayları, milk thistle, b12.

Supplement: BCAA, Glutamin, Protein tozu, kreatin, kahve.

Tahlillerimi yaptırdım, herhangi bir sorun yok. 4. Haftada da yaptıracağım.

Özellikle kür ve miktarları konusunda fikirlerinizi almak isterim. MCT konusunda da tecrübelerinizle yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu plan sonunda yapmam gereken PCT nasıl olmalı?

Tahmini 2-3 hafta içinde küre başlayacağım ve düzenli olarak bu konuyu resimlerle birlikte güncel tutacağım.

Bir de fragmenti nasıl kullanmam lazım? Statik su nasıl nerden bulabilirim? Sulandırdıktan sonra buzdolabında ne kadar süre kullanmaa devam edebilirim? İnsülin iğnesi ile mi kullanmam lazım? Acemiye anlatır gibi anlatırsanız çok sevinirim.

Teşekkür ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

weldan    157
Montrey, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar, 

Uzun bir araştırmadan sonra ilk kürüme başlama kararı aldım. Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Yaş 35, boy 1.90, kilo 96, %15-20 arası yağ oranım. 3 senedir naturel yapıyorum. Amacım definasyon, hatların belirginleşmesi.

Kür: Testo p.(300mg/hafta), masteron(600mg/hafta), anavar(10mg/gün), winstrol(20mg/gün), hgh fragment 176-191(0.2ml/gün).

Süre: 10-12 hafta.

Beslenme: 1800cal/gün, 160carb, 30yağ, 210protein.

Antreman: 6gün/hafta, 45dk kardio/antreman.

MCT: Bitki çayları, milk thistle, b12.

Supplement: BCAA, Glutamin, Protein tozu, kreatin, kahve.

Tahlillerimi yaptırdım, herhangi bir sorun yok. 4. Haftada da yaptıracağım.

Özellikle kür ve miktarları konusunda fikirlerinizi almak isterim. MCT konusunda da tecrübelerinizle yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu plan sonunda yapmam gereken PCT nasıl olmalı?

Tahmini 2-3 hafta içinde küre başlayacağım ve düzenli olarak bu konuyu resimlerle birlikte güncel tutacağım.

Bir de fragmenti nasıl kullanmam lazım? Statik su nasıl nerden bulabilirim? Sulandırdıktan sonra buzdolabında ne kadar süre kullanmaa devam edebilirim? İnsülin iğnesi ile mi kullanmam lazım? Acemiye anlatır gibi anlatırsanız çok sevinirim.

Teşekkür ediyorum.

MCT için maddi durum iyiyse Legalon önerebilirim. Çünkü gireceğin kür karaciğerine yüklenecektir. Yanında Nac600 ya da 900 ekleyebilirsin. Nac'ın içindeki asetilsistein karaciğer için epey faydalı olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montrey    0

Tekrardan merhabalar,

Konu çok ilgi çekici olmadı sanırım. Yine de belki cevap alabilirim diye bir kaç sorum daha olacak.

Testoyu 200mg'ye Masteronu 400mg'ye düşürmeyi düşünüyorum. Anavar'ın dozunu 40'a çekip winny'yi çıkartsam mı acaba?

Bu şekilde yapsam daha mantıklı olur mu sizce? Bir de anavarı'ı en başta mı kullanayim yoksa sonra mı? a. hafta kullanmaliyim?

Son olarak EOD ne demek? End of every other day diye geçiyor, yani pazartesi, çarşamba, cuma, pazar, salı, perşembe, cumartesi diye mi anlamalıyım yoksa her hafta pazartesi, çarşamba, cuma diye mi?

Teşekkürler şimdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: mmtsf
      Merhabalar,
      Hayatımda hiç kür yapmadım fakat kür yapmayı düşünüyorum. İyi bir diyet ile 15 hafta testosteron ve masteron planlarım arasında. Ne kadar dozajda almalıyım, hangi markaları temin etmeliyim? Desteklerinizi rica ederim.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: Halo0619
      Değerli Hocalarım herkese iyi forumlar.
      2 Aydır Testo Propionat Masteron Küründeyim bu kürdeyken libidom sertleşmem taş gibiydi. Aşırı istek vardı. Yaklaşık 4 hafta önce Kürüme Haftalık 200 mg olmak üzere Tren Ace ekledim. İlk 3 hafta yine bir problem yoktu libidomda sertleşmede. Geçen hafta madem bir yan etki olmuyor ben ozaman neden bunu haftada 300 mgye çıkartmayayım dedim ve 3 tüp tren kullandım ve şarteller indi. Geçen gün 4 saat uğraştık zorla kaldırdık  oda 1 dakika felan sürdü.
      Kürüm Haftalık:
      500 mg Testopropionat 300 mg Masteron 200 mg Tren acetat Kürümden çok memnunum vücudum istediğim gibi olmaya başladı yağlarım eriyor.
      Kaslarım belirginleşti küre devam ediyorum ama Kür sırasında sertleşme problemini aşmak istiyorum.
      Hertürlü öneriye açığım saygılar. 
    • Yazan: YİĞİT
      Merhaba arkadaşlar,
      Testo prop 500 bolde 400 200 masteron günde 4tb turinbol Planlamam bu şekilde ne düşünüyorsunuz? ve bununla beraber haftada 2 tablet arimidex.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.