Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

unlucky

Yüksek östrojen ve progesteron değerleri

Önerilen İletiler

unlucky    6

merhaba 500testo en -400tren en küründeyim tahlil sonuçlarım bu şekilde

(bir önceki testte (22.05.2020) 96 çıkmıştı östrojenim göğüste şişlikte başladığı için ilk 6 gün 20 mg nolvadex 2 günde bir 1 tablet 2.hafta 2 günde bir yarım arimidex aldım 96dan 166ya çıkmış) 

1) tahlili biraz geç verdim saat 11.30 gibi negatif yansır mı sonuçlara

2)uykusuzluk çekiyorum saat başı terden yada üşümeden dolayı uyanıyorum tren'den midir acaba bu ?

2) progesteron ve e2 için nasıl bir yol izlemeliyim ?

Adsız.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abdullah    49
unlucky, 35 dakika önce yazdı:

(bir önceki testte (22.05.2020) 96 çıkmıştı östrojenim göğüste şişlikte başladığı için ilk 6 gün 20 mg nolvadex 2 günde bir 1 tablet 2.hafta 2 günde bir yarım arimidex aldım 96dan 166ya çıkmış) 

2)uykusuzluk çekiyorum saat başı terden yada üşümeden dolayı uyanıyorum tren'den midir acaba bu ?

Adsız.png

Merhaba testo-tren küründeyim yazmışsın kürdemisin PCT demisin ? 

PCT için E2 değerini Arımidex ile ve total testonu düşürüp PCT ye başlayabilirsin.

Progesteron değerin de bir sorun yok erkekte 1.02ng altı olması lazım zaten.

Terlemelerin trenin stabil yan etkisi dostum.

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
unlucky, 39 dakika önce yazdı:

Adsız.png

dostum progesteron geceleri sıcak basması yapıyor sabah halsiz uyanma yapıyor bendede yüksek ama progesteron sende yüksekmi değilmi bilemedim

tarihinde Azizcantr tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
unlucky, 2 saat önce yazdı:

Adsız.png

Nolvadex serm denilen bir çeşit ilaç.Vucutta sadece meme ve hipofizde östrojeni engelliyor onun dışında östrojeni arttırıyor.İster kürde ister kür dışında nolvadex alırsanız östrojeniniz artar.Ai denilen ilaçları kullanmalısınız.Ben senin yerinde olsam haftada iki defa 1 mg arimidex alırdım.Yetmiyorsa üçe çıkarırdım.Bazı insanlarda aromatize eden enzimler fazla sentezleniyor ve hep östrojene kayıyor.Bence sadece östrojene müdahale etmen olayı çözer.Progesterona takılma aslında 0,4 yüksek değil, onların test ölçülendirmesinde baz aldıkları kritere göre high demişler...Prolaktini kontrol ediyorsan biraz serbest bırak fazla cabaser alma...

Meme de kendi üzerimde gördüğüm, kür içinde yüksek östrojen+yüksek progesteron sonucunda kitle oluyor.Prolaktinin etkisini hiç deneyimlemedim şimdiye kadar.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
unlucky    6
HOPBA01, 2 saat önce yazdı:

Dostum sen pct yerine corba yapmissin

pct değil hala kürdeyim 22 yaşındayım 

Abdullah, 2 saat önce yazdı:

Merhaba testo-tren küründeyim yazmışsın kürdemisin PCT demisin ? 

kürdeyim 10.haftadayım ilk 5 hafta sadece testo son 5 haftadırda testo+tren kullanıyorum

Azizcantr, 2 saat önce yazdı:

ostum progesteron geceleri sıcak basması yapıyor sabah halsiz uyanma yapıyor bendede yüksek ama progesteron sende yüksekmi değilmi bilemedim

normal bir sıcak basmasıda değil sanki ateşim varmış gibi bi yanıyorum bi üşüyorum umarım kimse yaşamaz bu deneyimi :D 

metinav, 51 dakika önce yazdı:

Nolvadex serm denilen bir çeşit ilaç.Vucutta sadece meme ve hipofizde östrojeni engelliyor onun dışında östrojeni arttırıyor.

göğüsümde puffy nipples denilen olay olmaya başladığı için nolvadexi kullandım geçtiğini görüncede kestim hemen. Östrojenim steroid kullanamdan öncede yüksekti zaten o yüzden 2 güne bir arimidex alıp 10 gün sonra yeniden tahlil yaptırcam 

ZAMAN AYIRIP YORUM YAPTIĞINIZ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.