Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hayri

Güvenilir steroid

Önerilen İletiler

Hayri    1

Selamünaleyküm 

OXANDROLON hammadesi pahalı olan Bir ürün ve ben İnstagram da bir hocanın tel no sunu aldım fiyat listesini istedim ve baya ucuz her şey oxandrolon 20mg 60 tablet 150TL ben 18 yaşıma girdim hormonlarımı bozmak istemiyorum 2 yıldır bu sporu yapıyorum bol karbonhidrat proteinle düzenli beslenme sert antrenman çalışıyorum işim baya hareketli hamballık gibi biraz hocanın fiyat listesinin Bi kısmını atayım sizce oxandrolon almalıyım hocanın bana önerdiği ROOT CELL markası 

Boy =1.79

Kilo=81

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ahmetemin    16
Hayri, 1 dakika önce yazdı:

Bende şaşkınım her şey sudan ucuz

Sakın alma o fiyata orjinal ilaç imkansız rootcellden kesinlikle uzak dur satan adamdan da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
Hayri, 2 dakika önce yazdı:

Bende şaşkınım her şey sudan ucuz

Kimsenin günahını almak istemem ekmeğine laf söylemek istemem ama fiyatları normal gelmedi bana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayri    1
Yusuf ali, 1 dakika önce yazdı:

Sakın alma o fiyata orjinal ilaç imkansız rootcellden kesinlikle uzak dur satan adamdan da

Ne önerirsiniz peki bu siteden mi almalıyım ama şimdi ucuz bulmuşum daha önce rootcellden oxandrolone almış olan varmı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
Hayri, 11 dakika önce yazdı:

Ne önerirsiniz peki bu siteden mi almalıyım ama şimdi ucuz bulmuşum daha önce rootcellden oxandrolone almış olan varmı? 

Bu sitede gidip şuradan şuradan al diyemem maalesef ya ayıp olur testo almıştım virüsten önce güzeldi İran yeni küre girmeyi düşünüyorum bende bolde testo yada bolde deca kararsızım ikisi arasında 

tarihinde Arrow355 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmetemin    16
Hayri, 4 saat önce yazdı:

Ad verilmiyor sitede istersen @Loving alabilirsin ben cok memnun kalmistim ama kesinlikle internet sitelerinden rootcell esculapian fln alma trdl de uretiliyor guvenilir insanlardan al 2 kuruş az vericem diye sahte ilaç alma kesinlikle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827

lab ürünlerinden uzak durun Türkiyedeki ürünlerin neredeyse hepsi yerli merdiven altı üretim bildiğiniz emin olduğunuz referansları çok güçlü kişilerden alışveril yapın instagram tayfasından faebook tayfasından uzak durun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayri    1

Herkese teşekkürler 

Yusuf ali, 22 saat önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Ucuzsa diye dandirik mala parayı çöpe atacaksın vücudunu da mahvedeceksin zorla onay istiyorsun dostum. Paran yoksa gerçekten girme natural git en azından ileri gidersin. Paran olunca girersin buradan alıp kafan rahat şekilde. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
Hayri, 57 dakika önce yazdı:

Herkese teşekkürler 

Kardeşim hala ucuz bulmuşum diyorsun gözünü seveyim paranı çöpe atma al Burak hocadan şuan bolde yok elinde gelicek bende onu bekliyorum İran testo ları aldım bugün Burak abiden önce bir kan testine de gir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Hayri, 4 saat önce yazdı:

Herkese teşekkürler 

ucuz bulmuşum diyon hala millet sana alma diyor ısrarla aynı kelimeleri söylüyorsun bu ilacı sen vücuduna sokucan hormonlarını bozucan sağlık konusunda ucuza gitmek çok büyük saçmalık az daha bekle para biriktir burdan al kafan rahat bir şekilde hem de sağlıklı bir şekilde kürünü yaparsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
Haze, 1 dakika önce yazdı:

ucuz bulmuşum diyon hala millet sana alma diyor ısrarla aynı kelimeleri söylüyorsun bu ilacı sen vücuduna sokucan hormonlarını bozucan sağlık konusunda ucuza gitmek çok büyük saçmalık az daha bekle para biriktir burdan al kafan rahat bir şekilde hem de sağlıklı bir şekilde kürünü yaparsın

Valla arkadaşa söylüyoruz da inşallah oradan almak gibi bir hataya düşmez o fiyata 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmetemin    16
Hayri, 20 saat önce yazdı:

Herkese teşekkürler 

Kardeşim ucuz diye almaknistiyorsun ama sahte çalismiyacakki ilac icinde kim bilir ne var rootcell turkiye uretiliyo ve 0 hijjenik bak bana guven 2 kuruş fazla ver dogru ilac al cunku rootcell %100 calismicak belkide hasta edicek cok sikayet var o ilacta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.