Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alpay372

Ovitrelle 6500iu

Önerilen İletiler

forbit    833

hiç kullanmadım görmedim de ama sen konu açınca araştırdım biraz.Bu ürünü ne için aldın sen?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Eczacı ne için bunu tavsiye etti ?

Tüp bebek tedavilerinde kullanılan peptidlerden.Hcg nin farklı bir çeşiti...Hcg yerine kullanabilirsin dozunu ayarladıktan sonra...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    833
metinav, 3 saat önce yazdı:

Eczacı ne için bunu tavsiye etti ?

Tüp bebek tedavilerinde kullanılan peptidlerden.Hcg nin farklı bir çeşiti...Hcg yerine kullanabilirsin dozunu ayarladıktan sonra...

aynen Metin hocam bende araştırdım o şekilde triptorelin kafasında mı acaba biraz diye düşündüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Douglas    1

Merhaba arkadaşlar ovitrelleyi kullaniyorum şuan tek seferlik kullanılıyor içinde iu fazla oldugu için haftada 1 defa vursanız yeterli ,

Normal pregnlyde mesela pzt-carsamba- cuma gidiyorsaniz enjekte gunlerinde.

Ovitrelle ile 

Haftada 1 . 3 hafta olucak sekilde kullanin 

Etkisi ise hcg ye gore biraz daha agir gibime geliyor ama deneyip gorucez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
forbit, 09.06.2020 - 23:25 yazdı:

aynen Metin hocam bende araştırdım o şekilde triptorelin kafasında mı acaba biraz diye düşündüm.

Triptorelinle alakası yok...

Douglas, 09.06.2020 - 23:58 yazdı:

Merhaba arkadaşlar ovitrelleyi kullaniyorum şuan tek seferlik kullanılıyor içinde iu fazla oldugu için haftada 1 defa vursanız yeterli ,

Normal pregnlyde mesela pzt-carsamba- cuma gidiyorsaniz enjekte gunlerinde.

Ovitrelle ile 

Haftada 1 . 3 hafta olucak sekilde kullanin 

Etkisi ise hcg ye gore biraz daha agir gibime geliyor ama deneyip gorucez.

Aynen 250 mcg 6500 iü ye esdeğer.Tek seferde vuruluyormuş. Yanlıs görmediysem 3 haftalık bir kullanımı söz konusu interfilite icin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8

Prengly bulamıyorum yada choroimion bundan kullansam kullanımı nasıl olur yardım kür bitti 1500iu vurdum 1 kez 2ci iğneyi çekerken çok çektiğim için %80 i gitti 20 iu vurdum 
1 adet 1500 kaldı 
piyasada hiç yok yardım :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
ferhat59, 58 dakika önce yazdı:

Prengly bulamıyorum yada choroimion bundan kullansam kullanımı nasıl olur yardım kür bitti 1500iu vurdum 1 kez 2ci iğneyi çekerken çok çektiğim için %80 i gitti 20 iu vurdum 
1 adet 1500 kaldı 
piyasada hiç yok yardım :(

@metinav aynen Metin abi buraya bi açıklık getirirsen çok iyi olur.Pregynl depolardan bile çıkmıyor 2 tane eczacı arkadasım sordurdu yok yani.Alternatifi bu olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emrahtkty, 28 dakika önce yazdı:

@metinav aynen Metin abi buraya bi açıklık getirirsen çok iyi olur.Pregynl depolardan bile çıkmıyor 2 tane eczacı arkadasım sordurdu yok yani.Alternatifi bu olabilir mi?

Yoklukta kullanılır, evet...

Pregnyl ile ilgili yazdığım yorumu burada hiç kimse dikkate almadı.Halbuki ilaç var ama eczanelere depodan yeterince verilmiyor...Ben evime kadar getirttim şikayet ederek.Çünkü bu ilacı ülkeye getiren ithalatçının elinde var, ama piyasaya eczanelere, aradaki ilaç depoları dağıtmıyor.Bölgenizdeki ilaç deposunu arayın ve bu ilacın distribütörde olduğunu ve cimerden bu yönde cevap verildiğini iletin.Afedersiniz eş.k gibi getirirler.Hiç bir eczanede olmadığını söyleyin onlar sistemden görüyorlar zaten.

Bunun sebebi nedir tam olarak net değil, büyük ihtimalle fiyat skalasından yada ecza deposuna karın az kalmasından mütevellid sorunlar yaşanıyor...Komisyonculuktan para kazanıyor aradakiler...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 42 dakika önce yazdı:

Pregnyl ile ilgili yazdığım yorumu burada hiç kimse dikkate almadı.Halbuki ilaç var ama eczanelere depodan yeterince verilmiyor...Ben evime kadar getirttim şikayet ederek.Çünkü bu ilacı ülkeye getiren ithalatçının elinde var, ama piyasaya eczanelere, aradaki ilaç depoları dağıtmıyor.Bölgenizdeki ilaç deposunu arayın ve bu ilacın distribütörde olduğunu ve cimerden bu yönde cevap verildiğini iletin.Afedersiniz eş.k gibi getirirler.Hiç bir eczanede olmadığını söyleyin onlar sistemden görüyorlar zaten.

Bunun sebebi nedir tam olarak net değil, büyük ihtimalle fiyat skalasından yada ecza deposuna karın az kalmasından mütevellid sorunlar yaşanıyor...Komisyonculuktan para kazanıyor aradakiler...

Metin abi dediğin gibi bölgede ki ecza deposunu aradım, bana dedikleri şey ilacı eczaneden isteyin onlar bize söylüyorlar ben de anlattım durumu depoları sorguladıklarında ilaç gözükmüyor dedim o zaman biz bişey yapamayız dediler, çimer mevzusunu da bahsettim bana dedikleri şey üretici firmayla bağlantıya geçin eğer ilaç üretiliyorsa tekrar arayın ama ilaç üretilse bizim depomuzda olur dediler.Ben de ilaç üretiliyor firma tarafından, hatta internette fahiş fiyatlara satısı da mümkün diyip olaydan bahsettim bana diyo ki böyle bişey mümkün değil..

Şimdi bu olaya ne diyebiliriz abi ne diyorsun? @metinav

Türkiye üretici firması kim abi onu da söylersen bizzat onları da arayıp soracağım üretimi var mı diye? nette bulamadım.

tarihinde Emrahtkty tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
metinav, 3 saat önce yazdı:

Abi bulgaristanda bile sordurdum orda dahi yok üretimden kalktı diyorlarmış bugün yanlışlıkla fazla çektim zaten 1 tane vardı oda %80  döküldü toplam 3000iu ile 16 haftalık küre yeter mi 

Şu dediğinizi soracam en sonunda ama 6500iu bu hücrelere zarar vermeyecek mi ( Tam olarak aynı mantıkla mı çalışıyor ilaç prospektüsü okuduğumda erkekler için kullanım hakkında hiçbir şey yazmıyor prengly de öyle değil erkekler içinde kullanılır yazıyor ) bu ilaçta yazmıyor işkillendim açıkcası bana prengly temin edecek yok mu ya trakya yada istanbul gelip alayım :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emrahtkty, 22.10.2020 - 15:48 yazdı:

Türkiye üretici firması kim abi onu da söylersen bizzat onları da arayıp soracağım üretimi var mı diye? nette bulamadım.

Türkiyede üretilmiyor, ithal ediliyor.Getiren firmayla sağlık bakanlığı iletişime geçmiş zaten, ellerinde olduğunu söylemiş adam bakanlığa.Bakanlık da cimerden bana geri dönüş olarak, ilaç depolarına bu ilacı istediğinizi söyleyin firmada olduğunu belirtin size eczane yoluyla ulaştırırlar dedi.

Direkt ilacı firmadan alamazsın böyle bir durum yok.Kişi olarak sadece eczaneden satın alabiliriz.Sen en yakınındaki eczaneye sor hangi ilaç deposuyla çalışıyorlar öğren.Sonra o ilaç deposunun genel merkez numarasını ara müşteri temsilcisinden bağlan.Ve bu ilacı bulamadığını cimerden yazdığını ve deponun firmadan alması gerektiğini söylediklerini ilet....Biraz karışık gibi görünse de aslında basit bir aramaya bakıyor :)

Cimerden bana gelen cevap : 

"PREGNYL İ.M./S.C. ENJEKSİYONLUK ÇÖZELTİ HAZIRLAMAK İÇİN LİYOFİLİZE TOZ 1500 I.U." isimli ilaç firma stoklarında mevcuttur. Eczacınızın depodan, deponun da firmadan talebiyle temin edebilirsiniz.

"CHORIOMON ENJEKSİYONLUK LİYOFİLİZE TOZ 5000 IU" isimli ilacın 2020 yılı içerisinde de ithalatın yapılmayacağı bilgisi alınmıştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Türkiyede üretilmiyor, ithal ediliyor.Getiren firmayla sağlık bakanlığı iletişime geçmiş zaten, ellerinde olduğunu söylemiş adam bakanlığa.Bakanlık da cimerden bana geri dönüş olarak, ilaç depolarına bu ilacı istediğinizi söyleyin firmada olduğunu belirtin size eczane yoluyla ulaştırırlar dedi.

Direkt ilacı firmadan alamazsın böyle bir durum yok.Kişi olarak sadece eczaneden satın alabiliriz.Sen en yakınındaki eczaneye sor hangi ilaç deposuyla çalışıyorlar öğren.Sonra o ilaç deposunun genel merkez numarasını ara müşteri temsilcisinden bağlan.Ve bu ilacı bulamadığını cimerden yazdığını ve deponun firmadan alması gerektiğini söylediklerini ilet....Biraz karışık gibi görünse de aslında basit bir aramaya bakıyor :)

Aynen dediğin gibi yaptım.Bizim burda sordum yok, 2 tane kuzenim eczacı depoları sorguladılar ordan da çıkmadı, ben bizim burdan ecza deposunu öğrendim aradım kendilerini bana dedikleri şey depoda gözükmüyorsa yoktur.İthalatcı firma ile iletişim kurun.Araştırdım Merck Sharp diye İstanbul’da bir firma çıktı.Aradım kendilerini onlarda adımı numaramı aldılar dönüş yapıcaz dediler saatlerdir arayan yok müşteri hizmetlerine bilgisiz birini koymuşlar ilgili arkadaşlar sizi arayacak dediler de ses yok.Cimere mi yazsak ne yapsak tekrardan abi? @metinav 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
ferhat59, 22.10.2020 - 18:30 yazdı:

Abi bulgaristanda bile sordurdum orda dahi yok üretimden kalktı diyorlarmış bugün yanlışlıkla fazla çektim zaten 1 tane vardı oda %80  döküldü toplam 3000iu ile 16 haftalık küre yeter mi 

Şu dediğinizi soracam en sonunda ama 6500iu bu hücrelere zarar vermeyecek mi ( Tam olarak aynı mantıkla mı çalışıyor ilaç prospektüsü okuduğumda erkekler için kullanım hakkında hiçbir şey yazmıyor prengly de öyle değil erkekler içinde kullanılır yazıyor ) bu ilaçta yazmıyor işkillendim açıkcası bana prengly temin edecek yok mu ya trakya yada istanbul gelip alayım :(

Amerikada da forumlarda bulunması zorlaşmış diye paylaşılıyor, getiren firmada yasal engellerden dolayı getiremiyormuş vb. açıklamalar var.

Benzeri ilaçları doz ayarlaması yaparak kullanma şansı var.Yoksa 6500 ünite bir den vurulmaz :)

Emrahtkty, 22.10.2020 - 18:49 yazdı:

Aynen dediğin gibi yaptım.Bizim burda sordum yok, 2 tane kuzenim eczacı depoları sorguladılar ordan da çıkmadı, ben bizim burdan ecza deposunu öğrendim aradım kendilerini bana dedikleri şey depoda gözükmüyorsa yoktur.İthalatcı firma ile iletişim kurun.Araştırdım Merck Sharp diye İstanbul’da bir firma çıktı.Aradım kendilerini onlarda adımı numaramı aldılar dönüş yapıcaz dediler saatlerdir arayan yok müşteri hizmetlerine bilgisiz birini koymuşlar ilgili arkadaşlar sizi arayacak dediler de ses yok.Cimere mi yazsak ne yapsak tekrardan abi? @metinav 

Helal olsun sen yırtık çıktın :) Ecza deposu bu ilacı firmadan almak zorunda.Firma elinde varsa geri dönüş yapar.Yapmazsa bir daha ara.İlaç deposuna söyle firmada var cimer yazısını ilet.

Emrahtkty, 22.10.2020 - 18:49 yazdı:

Cimerden de yazabilirsin, oda olur.Beklememen için dedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Yarın tekrar ithalatçı firmayı arıcam.Eğer onlar derse elimizde var ilaç direk ecza deposunu arıcam söylücem böyle böyle diye.Bakalım onlarda büyük ihtimal eczanenizden isteyin getirelim derlerse evime 3 dakika eczaneyi gidip isticem depocuya söyleyin ithalatçı firmadan alsın diye.Sürec sanırım böyle isler doğru mudur abi? @metinav

Bir de 13 haftalık only testo kürü için 1500’lük kaç paket lazım tahmini Metin abi onu da cevaplarsan sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Yarın tekrar ithalatçı firmayı arıcam.Eğer onlar derse elimizde var ilaç direk ecza deposunu arıcam söylücem böyle böyle diye.Bakalım onlarda büyük ihtimal eczanenizden isteyin getirelim derlerse evime 3 dakika eczaneyi gidip isticem depocuya söyleyin ithalatçı firmadan alsın diye.Sürec sanırım böyle isler doğru mudur abi? @metinav

Bir de 13 haftalık only testo kürü için 1500’lük kaç paket lazım tahmini Metin abi onu da cevaplarsan sevinirim.

Evet süreç o şekilde işliyor.Bende aynı şekilde aldım getirdiler...

Bir kutu yeter bence, ama hazır bulmuşken iki kutu al dursun evde her zaman lazım :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Sabah Merck Sharp aradı Metin abi, pregynl 5000 2017’den beri yok,1500 sınırlı sayıda veriyoruz eczanelere dediler.Haftaya haftasonu dağıtımı olucak dedi.Haftaya persembe-cuma günü eczacıdan isteyin dedi gibi bişey söyledi tam anlayamadım orayı bu hafta mı gelecek haftaya mı ama ilaç Türkiye’de firmada var yani.Bugun ecza deposu arayacağım tekrar bildiricem adamlara böyle böyle diye.Ne diyorsun durum ne olur Metin abi? @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Sabah Merck Sharp aradı Metin abi, pregynl 5000 2017’den beri yok,1500 sınırlı sayıda veriyoruz eczanelere dediler.Haftaya haftasonu dağıtımı olucak dedi.Haftaya persembe-cuma günü eczacıdan isteyin dedi gibi bişey söyledi tam anlayamadım orayı bu hafta mı gelecek haftaya mı ama ilaç Türkiye’de firmada var yani.Bugun ecza deposu arayacağım tekrar bildiricem adamlara böyle böyle diye.Ne diyorsun durum ne olur Metin abi? @metinav

Merck firması ilacı getiriyor onda sorun yok.Biz kullanıcı vatandaş olarak eczane dışından almamız mümkün değil, yasal olarak.Bence aradaki ecza deposuyla iletişime geçmelisin.Atıyorum, selçuk ecza deposu sizin oradaki eczaneyle çalışıyorsa onu arayıp, firmada ilacın olduğunu ve alması gerektiğini söylemelisin.Cimerden sağlık bakanlığına şikayet yazacağını söyle gerekiyorsa.Ama yardımcı olacaklarını düşünüyorum, sonuçta onlarda para kazanıyor bu işten...Merck firması tüm eczanelere yetecek kadar ilaç getiremez, zaten eczacıların bazıları uyanık ve erken davranıp topluyorlar.Kendi müşterileri var belli başlı sabit.Aynı şey sustanon içinde geçerli...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 2 saat önce yazdı:

Merck firması ilacı getiriyor onda sorun yok.Biz kullanıcı vatandaş olarak eczane dışından almamız mümkün değil, yasal olarak.Bence aradaki ecza deposuyla iletişime geçmelisin.Atıyorum, selçuk ecza deposu sizin oradaki eczaneyle çalışıyorsa onu arayıp, firmada ilacın olduğunu ve alması gerektiğini söylemelisin.Cimerden sağlık bakanlığına şikayet yazacağını söyle gerekiyorsa.Ama yardımcı olacaklarını düşünüyorum, sonuçta onlarda para kazanıyor bu işten...Merck firması tüm eczanelere yetecek kadar ilaç getiremez, zaten eczacıların bazıları uyanık ve erken davranıp topluyorlar.Kendi müşterileri var belli başlı sabit.Aynı şey sustanon içinde geçerli...

Konuştum hem depo hem eczane ile eczaneye de anlattım Yanımda depoyu aradılar telefonda suan bir bilgi yok 1-2 gün sonra tekrar arayın dediler eczaneye depoyu aradım tekrar anlattım durumu ithalatçı firmada varsa biz alırız sorun değil siz sadece talep oluşturun dendi eczaneden 2-3 gün sonra tekrar gidip sıkıstırıcam iyice çünkü ilaç bu haftasınu depolara dağıtılacak.Bu konuyu okuyan ve pregynl bulmak isteyen arkadaşlar, eczanenizi sıkıştırın ve depodan isteyin bu hafta dağıtımı var aldınız aldınız yoksa beklerseniz bi süre daha.

Kafaya taktık bu ilacı kapıya getirecem :) @metinav

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Konuştum hem depo hem eczane ile eczaneye de anlattım Yanımda depoyu aradılar telefonda suan bir bilgi yok 1-2 gün sonra tekrar arayın dediler eczaneye depoyu aradım tekrar anlattım durumu ithalatçı firmada varsa biz alırız sorun değil siz sadece talep oluşturun dendi eczaneden 2-3 gün sonra tekrar gidip sıkıstırıcam iyice çünkü ilaç bu haftasınu depolara dağıtılacak.Bu konuyu okuyan ve pregynl bulmak isteyen arkadaşlar, eczanenizi sıkıştırın ve depodan isteyin bu hafta dağıtımı var aldınız aldınız yoksa beklerseniz bi süre daha.

Kafaya taktık bu ilacı kapıya getirecem :) @metinav

Sen bu işi başaracaksın eminim, ülke o hale geldi ki ağlamayan bebeğe meme vermiyorlar :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 26.10.2020 - 16:17 yazdı:

Sen bu işi başaracaksın eminim, ülke o hale geldi ki ağlamayan bebeğe meme vermiyorlar :)

Metin abi selamlar, eczaneyi sıkıştırdım onlar da depoya söylediler adamlar elimizde yok cekşyor, diyorum ithalatçı firma ile görüştüm ellerinde var istemeniz lazım bize geliş tarihi söylemediler diye geçiştirip duruyorlar.Bir tavsiyen var mo ne yapayım? @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emrahtkty, 12 saat önce yazdı:

Metin abi selamlar, eczaneyi sıkıştırdım onlar da depoya söylediler adamlar elimizde yok cekşyor, diyorum ithalatçı firma ile görüştüm ellerinde var istemeniz lazım bize geliş tarihi söylemediler diye geçiştirip duruyorlar.Bir tavsiyen var mo ne yapayım? @metinav

Ben eczanelerle degil, direkt ilac deposunun genel mudurlugunu arayarak durumu anlattim ve hemen hangi eczaneye gelsin istiyorsun dedi ve mahalledeki eczanenin adini verdim, aksama gelmisti.Yoksa eczaneler sistemde olmadigini görüyorlar, depoyu arasa da yok diyecekler.El altindan belli basli eczanelere gidiyor bence.Onun icin ne eczaneyle ne de ithal eden firmayla görüsmek çözüm sağlamayacaktir.Burada kilit rol oynayan ilac deposu...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 2 saat önce yazdı:

Ben eczanelerle degil, direkt ilac deposunun genel mudurlugunu arayarak durumu anlattim ve hemen hangi eczaneye gelsin istiyorsun dedi ve mahalledeki eczanenin adini verdim, aksama gelmisti.Yoksa eczaneler sistemde olmadigini görüyorlar, depoyu arasa da yok diyecekler.El altindan belli basli eczanelere gidiyor bence.Onun icin ne eczaneyle ne de ithal eden firmayla görüsmek çözüm sağlamayacaktir.Burada kilit rol oynayan ilac deposu...

Ben arıyorum satın almaya bağlıyor onlar da ilaç ismi veriyorum anlatıyorum ithalatçı firmayla konuştum ellerinde var falan biz de bekliyoruz getirmiyorlar diyip geçiştiriyorlar.Anlamadım valla bu işi Metin abi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Bu iki ilacın karşılaştırılmasının yapıldığı araştırmalarda genelde 250mcg Ovitrelle vs 10.000iu HCG karşılaştırılmış. 

Miktarları dışında pek bir fark yok, mesela aşağıda paylaştığım araştırmada bir gruba 250mg ovitrelle verilmiş ikinci gruba ise 10.000 iu pregnyl vermişler. 

Tedavi sonrası gruplar arasında anlamlı fark çıkmamış. HCG ve ovitrell in pregnyle in yerine kullanılabilinecek bir madde olduğunu yazmışlar.

Demekki 10.000iu gibi kullanabiliriz o elindeki miktarı.

Yine çoğu kaynakta ovitrelle'nin 250mcg sinin 5000-10.000iu arasında pregnyl etkisine sahip olabileceğini yazmışlar. 

Bir sitede ise ovitrelle 250mCg nin 6500 ünite pregnyl a tekabül ettiğini yazmışlar. https://www.medicines.org.uk/emc/product/5527/smpc#gref

https://www.fertilitydr.com/treatment/fertility-drugs/hcg-pregnyl-novarel/#:~:text=Ovidrel usually causes less skin,several years with excellent results.

Bu kaynakta da 250mcg ovitrelle'e karşılık 10.000 iu pregnyl yazmışlar.

https://www.drugs.com/compare/ovidrel-vs-pregnyl

24-48 saat arası optimal seviyede çalışıyor ilaç, genelde kadınlarda kullanımı her gün bir doz olacak şekilde, erkeklerde ise bu kadar yüksek miktarda kullanıma eğer hipogonadizm falan yoksa gerek yok diye düşünüyorum. elindeki doz bölünerek kullanılabilir, nasıl bir pct düşünüyorsun bilmiyorum, ben genelde kullandığım ilaçlara göre 1-2 büyük doz sonrasında devam eden gün aşırı minik dozlar şeklinde devam ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Metin abi, senin aradığın depo genel müdürlüğü hangi ecza deposuna ait? Ben Selçuk ile görüştüm onlar da üretici firmaya sorun hangi depoyla çalışıyorlar hangi depoya bırakıyorlar ilacı öğrenin sonra o depoyu arayıp sorun bizlik bişey yok dediler. @metinav aldığın eczane hangi depoyla çalışıyor abi o lazım bana suan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.