Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Xccc

Ilk kürüm bilgi

Önerilen İletiler

Xccc    2

Öncelikle herkese merhaba. Foruma yeni katıldım. 27 yaşındayım.3yildir vücut geliştirme yapıyorum. İstediğim sonuçları tam olarak alamadığım için basit bir küre girmek istedim.Amacim daha define bir görüntü kazanmak. Olabildiğince hafif bir kür istedim. 8haftalik bir kür.Kullandığım ilaçlar şöyle;

Testesteron propionat (pazartesi-persembe) 150+150ml (iron pharma)

Drostanolone propionat (pazartesi-persembe)

0.3ml+0.3ml (Esculapian Labs)

Clenbuterol 2dolu 2bos 20mg (İron Pharma)

Sormak istediklerimse şunlar;

1- Kürü hazırlayan hocam masteron kullanırsam kür sonu PCT yapmaya gerek olmayacağını söyledi. Araştırdığımda gördüklerim ise tam tersini söylüyor. PCT yapmalı mıyım? Ve ne kullanmayalım?

2-İlk enjeksiyonu dün kalçadan hemşire bir tanıdığa yaptırdım. Bugün sabah enjeksiyon yerinin ağrısından yataktan kalkamadım ve kendimi hastalanmış gibi halsiz hissediyorum. Bu normal midir? Yoksa İron Pharmadan dolayı (firmayla ilgili bir çok şeyi forumdan okudum ama maddi olarak imkan buydu) enfeksiyon mu olmuştur? (Görünürde birşey yok.)

3-Hocam kür başında serbest testesteron,E2 ve Kortizol hormon testleri istedi her ay yeniden yapacağım ve kontrol edeceğiz. Bunlar yeterli midir?

4- Daha önce hipofiz bezinde mikroadenom olduğu için (ama artık yok) prolaktin yüksekliği şikayeti ile doktorumun tavsiyesiyle Ağustosa kadar prolaktin baskılayıcı dostinex kullanıyorum bir sorun olur mu?

5- Ve benim en çok korktuğum şey kür sonunda hormonlarım eski haline kısa sürede döner mi? Daha önce ender rastlanan bir varikosel vakasindan dolayı e2m 285lere kadar çıkmıştı ve çok kötü bir dönemdi. Hem isteksizlik,hem psikolojik olarak. En çok korktuğum şey de bu sanırım.

Tüm sorularım bunlar. İlgilenen cevap yazacak herkese çok teşekkür ederim şimdiden. 

tarihinde Xccc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zafer44    121

Öncelikle bu kadar ilaçtan sonra pct ye gerek yok diyen o dangalaktan uzak dur muhtemelen ilaçları da sana o satti kuruyemiş gibi süper mix markalar bence sattığı o malzemelerde dolu olamayacak muhtemelen hormonlarını abuk sabuk malzeme için bozmuş olacaksın sen yol yakınken dön kardeş muhtemelen bu iş bittikten sonra birde ağlama konusu açacaksın şöyle oldu buram düzelmesi şuram doğrulmadı diye bol şans 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827

yüz hariç vücut güncel halini paylaşmanız mümkünse kür planınıza yönelik yorum yapılabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Xccc, Bir saat önce yazdı:

Öncelikle herkese merhaba. Foruma yeni katıldım. 27 yaşındayım.3yildir vücut geliştirme yapıyorum. İstediğim sonuçları tam olarak alamadığım için basit bir küre girmek istedim.Amacim daha define bir görüntü kazanmak. Olabildiğince hafif bir kür istedim. 8haftalik bir kür.Kullandığım ilaçlar şöyle;

1- Kürü hazırlayan hocam masteron kullanırsam kür sonu PCT yapmaya gerek olmayacağını söyledi. Araştırdığımda gördüklerim ise tam tersini söylüyor. PCT yapmalı mıyım? Ve ne kullanmayalım?

2-İlk enjeksiyonu dün kalçadan hemşire bir tanıdığa yaptırdım. Bugün sabah enjeksiyon yerinin ağrısından yataktan kalkamadım ve kendimi hastalanmış gibi halsiz hissediyorum. Bu normal midir? Yoksa İron Pharmadan dolayı (firmayla ilgili bir çok şeyi forumdan okudum ama maddi olarak imkan buydu) enfeksiyon mu olmuştur? (Görünürde birşey yok.)

3-Hocam kür başında serbest testesteron,E2 ve Kortizol hormon testleri istedi her ay yeniden yapacağım ve kontrol edeceğiz. Bunlar yeterli midir?

4- Daha önce hipofiz bezinde mikroadenom olduğu için (ama artık yok) prolaktin yüksekliği şikayeti ile doktorumun tavsiyesiyle Ağustosa kadar prolaktin baskılayıcı dostinex kullanıyorum bir sorun olur mu?

5- Ve benim en çok korktuğum şey kür sonunda hormonlarım eski haline kısa sürede döner mi? Daha önce ender rastlanan bir varikosel vakasindan dolayı e2m 285lere kadar çıkmıştı ve çok kötü bir dönemdi. Hem isteksizlik,hem psikolojik olarak. En çok korktuğum şey de bu sanırım.

Tüm sorularım bunlar. İlgilenen cevap yazacak herkese çok teşekkür ederim şimdiden. 

1)Pct şart. Masteron kullanımı kür içinde ai kullanmana gerek olmamasını sağlayabilir

2)İlk iğnede genelde bu sorun oluyor sonra vücut alışıyor

3)Yeterli

4)Bu konuda bir bilgim yok, Dostinexi tren ve deca kürü içinde kullanıyoruz 

5)Pctyi hormonları daha sağlıklı ve daha kısa sürede yerine getirmek için yapıyoruz.

Varikosel bende de var 1 ameliyat oldum, 2.sefer tekrarladı suan kür içindeyim ve en yüksek grade de

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xccc    2
zafer44, 30 dakika önce yazdı:

Öncelikle bu kadar ilaçtan sonra pct ye gerek yok diyen o dangalaktan uzak dur muhtemelen ilaçları da sana o satti kuruyemiş gibi süper mix markalar bence sattığı o malzemelerde dolu olamayacak muhtemelen hormonlarını abuk sabuk malzeme için bozmuş olacaksın sen yol yakınken dön kardeş muhtemelen bu iş bittikten sonra birde ağlama konusu açacaksın şöyle oldu buram düzelmesi şuram doğrulmadı diye bol şans 

İlgilenip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Evet ilaçları da ondan satın aldım. Marka farkları için bu marka testesteron daha iyi çalışır ötekinin masteronu şeklinde açıkladı. Açıkçası bende bugün vazgeçmeyi düşünüyorum daha bir enjeksiyon yaptım heralde buradan dönsem herhangi bir sorun olmaz? Çünkü sonrasında sıkıntı yaşayacağımı düşünüyorum. Yağ fazlası için sadece clenbuterole devam ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xccc    2
forbit, 42 dakika önce yazdı:

yüz hariç vücut güncel halini paylaşmanız mümkünse kür planınıza yönelik yorum yapılabilir.

Merhaba cevap için teşekkürler. Şuanki halim budur.Daha önce bahsettiğim e2 ve prolaktin yükselmesine bağlı ufak bir jinekomasti var doktor teşhisli.Karın bölgemde ise 130 kgden hiç birşey kullanmadan 74 kgye inmiştim bir 8sene önce o zamandan kalma deri fazlalığı var ama çok az. Neredeyse hiç aralıksız 10 aydır yapıyorum.Onun dışında aralıklı şekilde 3 yıl diyebilirim.

IMG_20200609_151258.jpg

IMG_20200609_151319.jpg

IMG_20200609_151241.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xccc    2
Wh00, 44 dakika önce yazdı:

1)Pct şart. Masteron kullanımı kür içinde ai kullanmana gerek olmamasını sağlayabilir

3)Yeterli

5)Pctyi hormonları daha sağlıklı ve daha kısa sürede yerine getirmek için yapıyoruz.

Varikosel bende de var 1 ameliyat oldum, 2.sefer tekrarladı suan kür içindeyim ve en yüksek grade de

Cevaplar için teşekkürler. Benimde ikinci varikosel ameliyatımdı ilkinde hormonal bir sıkıntı yaşamadım ama ikincisinde ciddi e2 ve prolaktin yükselmesi yaşadım. Ve sol testisim hissedilir şekilde küçüldü. e2 ve prolaktinim şuan düzgün ama testis o boyutta kaldı.Ona bağlı yine normal referans aralığında olsa da testesteron oranım biraz düşük.Fazla ihmal etmeden ameliyatı şiddetle tavsiye ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Xccc, 2 saat önce yazdı:

İlgilenip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Evet ilaçları da ondan satın aldım. Marka farkları için bu marka testesteron daha iyi çalışır ötekinin masteronu şeklinde açıkladı. Açıkçası bende bugün vazgeçmeyi düşünüyorum daha bir enjeksiyon yaptım heralde buradan dönsem herhangi bir sorun olmaz? Çünkü sonrasında sıkıntı yaşayacağımı düşünüyorum. Yağ fazlası için sadece clenbuterole devam ederim.

Güzel kardeşim beni yanlış anlama amacım hevesini kırmak yada seni demotive etmek değil ama bu işler amatörler ile yürümez merdiven alti kendine hoca diyen ağızlarından salyaları para para diye akan insanlarla hiç yürümez vücudun genetiğin fena değil sonrasında üzülme diye seni uyarıyorum illede kür mü yapacaksın maddiyatıni ayarla @Loving burak hoca ile irtibata geç sana en uygun olan kür ü uygular ve kür ün bitene kadarda kişisel koçun gibi seninle ilgilenecektir vücudunu boş yere yorma dengeni boş ilaçlar için bozma bu piyasada kimsenin yoğurdu ekşi değil emin ol kime sorsan malzemesi on numara gel gelelim bir bok a yaramıyor ha hocanın geçmişi başarılar ile doludur o adamlara lafım yok burak hoca ilede en ufak ticari bağım yok bol şans 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xccc    2
zafer44, Bir saat önce yazdı:

Güzel kardeşim beni yanlış anlama amacım hevesini kırmak yada seni demotive etmek değil ama bu işler amatörler ile yürümez merdiven alti kendine hoca diyen ağızlarından salyaları para para diye akan insanlarla hiç yürümez vücudun genetiğin fena değil sonrasında üzülme diye seni uyarıyorum illede kür mü yapacaksın maddiyatıni ayarla loving burak hoca ile irtibata geç sana en uygun olan kür ü uygular ve kür ün bitene kadarda kişisel koçun gibi seninle ilgilenecektir vücudunu boş yere yorma dengeni boş ilaçlar için bozma bu piyasada kimsenin yoğurdu ekşi değil emin ol kime sorsan malzemesi on numara gel gelelim bir bok a yaramıyor ha hocanın geçmişi başarılar ile doludur o adamlara lafım yok burak hoca ilede en ufak ticari bağım yok bol şans 

Yok yanlış anlamak ne demek burada vakit ayırıp bununla uğraştığıniz için teşekkür ederim aksine. Açıkçası bende devam etmeme kararı aldım. Çünkü testesteron diye kullandım ama gerçekten nedir bilmiyorum aşırı derece halsiz grip olmuş gibi vücudumun her yeri ağrıtıyor antrenmanı yarım yamalak zor tamamladım. Yol yakınken dönmek gidenin sadece para olması daha mantıklı gibi görünüyor. Sanırım tek enjeksiyondan sonra pct yada başka herhangi birşey yapmama gerek yoktur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827

ürünlerin modeli clen prop vb gibi alakalı olsa da merdiven altı markalar zaten arkadaşlar da bahsetmiş. Yapacağım kafama koydum dersen yohimbe testo prop wins yapabilirsin düşük mg larda 8 hafta güzel sonuç alabileceğin kanısındayım. @Loving danış mutlaka yola çıkmak söz konusu ise iyi iyi bir rehberdir kendisi.Başarılar:)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xccc    2
forbit, 2 dakika önce yazdı:

ürünlerin modeli clen prop vb gibi alakalı olsa da merdiven altı markalar zaten arkadaşlar da bahsetmiş. Yapacağım kafama koydum dersen yohimbe testo prop wins yapabilirsin düşük mg larda 8 hafta güzel sonuç alabileceğin kanısındayım. @Loving danış mutlaka yola çıkmak söz konusu ise iyi iyi bir rehberdir kendisi.Başarılar:)

Cevap için teşekkürler. Evet biraz daha bütçe ayarlayıp iletişime geçmeyi düşünüyorum. Doğru düzgün ürünlerle yapmak daha mantıklı bu işi. Yardım eden herkesten anladığım bu. Size de sorayım herhangi bir pct ve yapmam gerekir mi tek enjeksiyondan sonra yoksa vücut toplar mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827
Xccc, 4 saat önce yazdı:

Masteron var diye e2 blokuzasyonu söz konusu diye kafasına göre yok demiş pct ama ne yaparsan yap pct şart pct demek şırıngalar dolusu iğne demek değil :) c vitamini almakta bir nevi pct misal sadece.Diğer sorun ise korkma hiç bir şey olmamıştır :) 3 soru için onlar değil tüm testler lazım. 4 soru için prolaktin ince çizgi çok yüksek olması iyi olmadığı gibi düşük olmasıda çok alt kısımlarda iyi değildir o yüzden o cavaser veya muadili ürünler güçlü ürünler ne aralıkta kullandığına dikkat et derim. varikosel olan biri tribulus veya arginine kullanmamalı daha da işleri kötüleştirebiliyor yaşanmış bir kaç olaydan sonra oldu bu tecrübem bir yerde okumadım yani.Hormonların eskiye döner elbet doğru pct ile.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xccc    2
forbit, 9 dakika önce yazdı:

Masteron var diye e2 blokuzasyonu söz konusu diye kafasına göre yok demiş pct ama ne yaparsan yap pct şart pct demek şırıngalar dolusu iğne demek değil :) c vitamini almakta bir nevi pct misal sadece.Diğer sorun ise korkma hiç bir şey olmamıştır :) 3 soru için onlar değil tüm testler lazım. 4 soru için prolaktin ince çizgi çok yüksek olması iyi olmadığı gibi düşük olmasıda çok alt kısımlarda iyi değildir o yüzden o cavaser veya muadili ürünler güçlü ürünler ne aralıkta kullandığına dikkat et derim. varikosel olan biri tribulus veya arginine kullanmamalı daha da işleri kötüleştirebiliyor yaşanmış bir kaç olaydan sonra oldu bu tecrübem bir yerde okumadım yani.Hormonların eskiye döner elbet doğru pct ile.

Teşekkürler ilgilendiğiniz için. Dediğim gibi hipofiz bezinde olan basit bir tümör prolaktini arttırıyor o yüzden endokrinoloji doktorum tavsiyesiyle 1'in altında tutuyoruz. Ağustos'ta mr ve kan tahlili sonucuna göre muhtelemen artık kullanmayacağım. Onun dışında gerçekten vakit ayırıp ilgilendiğiniz için çok teşekkürler hem size hemde cevap veren herkese.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Xccc, 5 saat önce yazdı:

Cevaplar için teşekkürler. Benimde ikinci varikosel ameliyatımdı ilkinde hormonal bir sıkıntı yaşamadım ama ikincisinde ciddi e2 ve prolaktin yükselmesi yaşadım. Ve sol testisim hissedilir şekilde küçüldü. e2 ve prolaktinim şuan düzgün ama testis o boyutta kaldı.Ona bağlı yine normal referans aralığında olsa da testesteron oranım biraz düşük.Fazla ihmal etmeden ameliyatı şiddetle tavsiye ediyorum.

Klomen kullan yanında da aromasin yada arimidex...

Xccc, 7 saat önce yazdı:

Pct kullandığın steroidin cinsine ve dozuna göre ilk 3 haftaya kadar yapılmayabilir, fakat daha fazla süren kürlerde gereklidir.Bilinçli birisi pct ye gerek yok diyorsa ben olsam şüphe ederdim sattığı veya önerdiği steroidlerden :)

Kullandığın markanın hakkında kötü ve olumsuz çok fazla yorum olduğunu görmüşsündür biraz araştırınca.Ağır yoğun bazı steroidlerde kısa bir ateş-döküntü-alerji semptomları görülebiliyor.Mesela sustanonda bol mikarda bu tip etkiler yaşanıyor.Kullandığın markanın içeriğindeki yağa yada koruyucu maddelere alerji geliştirmiş olabilirsin.İleride daha fazla ciddi sorunlar oluşturabilir.

Hocanın istediği testler bende yine şüphe oluşturdu :)  Kortizol testi kürlerde kullanılmaz, ama ürünün içeriğinde hidro kortizon türevleri varsa seviyesini anlamak belirlemek için istemiş olabilir...Testo varsa kürde kortizol baskılanır bunun kontrol edilmesine gerek yok.

Prolaktin seviyelerini değiştiren bir anabolik kullanmadığın sürece endişe etme.Ayrıca dostinex alıyorsan düşünmene gerek yok.

Varikoselin e2 seviyesini arttırması beklenmez ama belki farklı durumlar olabilir.Kür içinde ilk 6 hafta pek fazla kotrol etme gereği duyacağını zannetmiyorum.Sonrasında veya acil durumlarda arimidex kullanabilirsin.

Masteron yerine winstrol daha uygun seçenek olur bence, senin durumunda...

Sağlıklı sporlar...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xccc    2
HOPBA01, Bir saat önce yazdı:

Merhaba öncelikle gecmis. Olsun daha once progesteron testi verdiniz mi hic çünkü progestron varikoseli. Tetikliyor varsa buraya atmani rica ediyorum tecrübeli hocalarımız degerlendirecektir bemdede varikosel var ve form da bunu yaşayan bir kac arkadaşımız daha var diye biloyorum bizlere varikosel hakkinda yasadiklarindan hastaligin kacinci evrede ameliyat oldugun varikosel boyunca horrmonel dengeden bahsedersen memnuniyet duyarim

Teşekkürler. Hayır hiç vermedim ilk defa duyuyorum mümkün olan en kısa sürede vereyim. Çünkü 3.kez varikosel olduğumdan şüpheleniyorum. Tabi ki elimden geldiğince bilgilendireyim. Şöyle ilk kez 23yasimdayken sol testiste ağrı olunca inceledim ve damarlanma olduğunu gördüm. Bunun üzerine ürolojiye gittim yapılan sperm testi ve ultrason sonucunda çok ileri seviye varikosel olduğumu öğrendim. Hatta öyle ki hem ultrason çeken hem ameliyatı yapan doktor bu kadar ileri seviye genişlemiş bir varikosel görmediğini söyledi. Mikro cerrahi yönetimiyle ameliyat oldum. O ameliyattan 3 sene sonra cinsel isteksizlik ve sertleşme sorunu yaşadım.Ve tekrar hastaneye gittim açıkçası devlet hastanesinde 4 doktor gezdim hiç bir tahlil yapmadan beni başlarından savip bunun psikolojik olduğunu bu yaşta mümkün olmadığını söyledi.Bende özel bir hastanede  verdiğim ilk kan tahlili sonucunda  e2 değerimin 186oldugunu öğrendim. (Daha sonra 2ay içinde 284e kadar çıktı) Bu sıkıntılı süreç boyunca,birçok ürolog ve endokrinoloji uzmanı gezdim. Çok ileri seviye genetik tahliller bile yapıldı Hiç biri varikoselin buna sebep olmayacağını düşünüyordu. Ancak sonra gittiğim bir endokrinoloji uzmanı sağolsun bir süre araştırma yaptıktan sonra hem yine ileri seviye varikoseli hemde çok ender vakalarda varikoselin,hormonal bozukluklara sebep olduğunu buldu. Bunun üzerine hemen ameliyat oldum. Ameliyattan 3 ay sonra E2 değerim 82ye kadar düştü. Bu sırada prolaktin hormonunun yüksekliği farkedildi. Testis ultrasonu, böbreküstü bezi için ve hipofiz bezi için ilaçlı mr çekildi. O zaman anlaşıldı ki hipofiz bezimde 2 ve 3 mm boyutunda iki adet mikroadenom var. Bunun üzerine haftada 2kez yarım tablet dostinex kullanarak 6ayda tümörü tamemen hipofiz bezinden temizledik. Şimdide Ağustosta yapılan mr sonucunda muhtemelen tedavi tamemen sonuçlanacak. Şuan hormonalarim hepsi normal sadece sol testisimde küçülmeye bağlı testesteron seviyem referans aralığında olsa da biraz düşük. En kısa sürede progestron testi de yaptıracağım. Çok uzun yazdım umarım okurken sıkılmazsiniz ve aydınlatıcı olur🙂

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xccc    2
metinav, 56 dakika önce yazdı:

Pct kullandığın steroidin cinsine ve dozuna göre ilk 3 haftaya kadar yapılmayabilir, fakat daha fazla süren kürlerde gereklidir.Bilinçli birisi pct ye gerek yok diyorsa ben olsam şüphe ederdim sattığı veya önerdiği steroidlerden :)

Kullandığın markanın hakkında kötü ve olumsuz çok fazla yorum olduğunu görmüşsündür biraz araştırınca.Ağır yoğun bazı steroidlerde kısa bir ateş-döküntü-alerji semptomları görülebiliyor.Mesela sustanonda bol mikarda bu tip etkiler yaşanıyor.Kullandığın markanın içeriğindeki yağa yada koruyucu maddelere alerji geliştirmiş olabilirsin.İleride daha fazla ciddi sorunlar oluşturabilir.

Hocanın istediği testler bende yine şüphe oluşturdu :)  Kortizol testi kürlerde kullanılmaz, ama ürünün içeriğinde hidro kortizon türevleri varsa seviyesini anlamak belirlemek için istemiş olabilir...Testo varsa kürde kortizol baskılanır bunun kontrol edilmesine gerek yok.

Prolaktin seviyelerini değiştiren bir anabolik kullanmadığın sürece endişe etme.Ayrıca dostinex alıyorsan düşünmene gerek yok.

Varikoselin e2 seviyesini arttırması beklenmez ama belki farklı durumlar olabilir.Kür içinde ilk 6 hafta pek fazla kotrol etme gereği duyacağını zannetmiyorum.Sonrasında veya acil durumlarda arimidex kullanabilirsin.

Masteron yerine winstrol daha uygun seçenek olur bence, senin durumunda...

Sağlıklı sporlar...

Çok teşekkürler detaylı bilgi için. Sanırım bu ürünlerle devam etmeyeceğim. Maalesef bu konuda hiç bir bilgim olmadığından tamamen hocaya güvenerek markayı aldıktan sonra öğrenme ve araştırma fırsatı buldum. Hemen hemen iyi hiç bir şey duymadım. Haliyle böyle olunca ne olduğu belli olmayan şeyleri de vücuduma sokmak istemiyorum. Masteron konusunda yine formda okuduğum kadarıyla belli bir yağ oranın altında olması bekleniyor vücudun ki bence ben o yağ oranının üstündeyim. İstenilen testler bana da eksik geldi. Kortizolu isteme nedenini "kortizol fazlaysa testesteronu baskiliyor doz ayarı için önemli" diyerek istedi.Fazlasını yaptırmıştım başlamadan önce gerçi ama bir gereği kalmadı gibi bu durumda:) Evet ateş yaptı belki clenbuterolunde etkisi vardır ama biraz daha hastalık gibi yani vücudumun bir şeylerle savaştığını hissediyorum 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xccc    2
HOPBA01, 1 dakika önce yazdı:

Hayir bizzat bu kadar detayli yazdigin icin teşekkür ederim bize detayli sekilde bilgi verdin test  sonuçlarını da bekliyoruz tekrardan gecmis olsun progestron sonucunu  atarsan iyi olur tekrardan gecmis olsun

Çok teşekkür ederim.Ne demek elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Test sonuçlarımi yapar yapmaz mutlaka paylaşacağım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Xccc, 2 dakika önce yazdı:

Çok teşekkürler detaylı bilgi için. Sanırım bu ürünlerle devam etmeyeceğim. Maalesef bu konuda hiç bir bilgim olmadığından tamamen hocaya güvenerek markayı aldıktan sonra öğrenme ve araştırma fırsatı buldum. Hemen hemen iyi hiç bir şey duymadım. Haliyle böyle olunca ne olduğu belli olmayan şeyleri de vücuduma sokmak istemiyorum. Masteron konusunda yine formda okuduğum kadarıyla belli bir yağ oranın altında olması bekleniyor vücudun ki bence ben o yağ oranının üstündeyim. İstenilen testler bana da eksik geldi. Kortizolu isteme nedenini "kortizol fazlaysa testesteronu baskiliyor doz ayarı için önemli" diyerek istedi.Fazlasını yaptırmıştım başlamadan önce gerçi ama bir gereği kalmadı gibi bu durumda:) Evet ateş yaptı belki clenbuterolunde etkisi vardır ama biraz daha hastalık gibi yani vücudumun bir şeylerle savaştığını hissediyorum 🙂

O zaman hoca dediğin kişinin bilgi seviyesi yetersiz.Sağlıklı normal bir insan için kortizolün testoyu baskılama etkisi var.Fakat kürde kullandığımız testo ve anabolikler tam tersi durumu oluşturuyor ve kortizol etkisini kırıyor çok alt seviyelere indiriyor.Bu sebeple kas gelişimi daha rahat gerçekleşiyor.Kortizol katabolik yıkıcı etkide bir hormon olduğundan normalde kortizolü yüksek insanlar kas geliştiremez-koruyamaz...

Clenbuterol kalp hızını arttırdığı için vucut ısısı da yükselir bir miktar.Ama ateş ve ağrı yapmaz, hararet yapar sıcağa tahammülsüzlük yapar.Kışın clenbuterol kullandığımda t-shirt le üşümüyordum :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xccc    2
metinav, 13 dakika önce yazdı:

O zaman hoca dediğin kişinin bilgi seviyesi yetersiz.Sağlıklı normal bir insan için kortizolün testoyu baskılama etkisi var.Fakat kürde kullandığımız testo ve anabolikler tam tersi durumu oluşturuyor ve kortizol etkisini kırıyor çok alt seviyelere indiriyor.Bu sebeple kas gelişimi daha rahat gerçekleşiyor.Kortizol katabolik yıkıcı etkide bir hormon olduğundan normalde kortizolü yüksek insanlar kas geliştiremez-koruyamaz...

Clenbuterol kalp hızını arttırdığı için vucut ısısı da yükselir bir miktar.Ama ateş ve ağrı yapmaz, hararet yapar sıcağa tahammülsüzlük yapar.Kışın clenbuterol kullandığımda t-shirt le üşümüyordum :)

Sanırım alerjik bir reaksiyon yaşıyorum o halde. Zaten alerjik bir bünyem var. Umarım enfeksiyon değildir diyorum yine de.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xccc    2

Bu arada dün paylaşmamıştım ama hormon durumların şu şekilde iki farklı zamanda yapılmış tahliller. Testesteronum varikosel sonrasında hep bu durumda ortalamanin bir tık altı. Ben bunu testis küçülmesine bağlıyorum.

Screenshot_2020-06-10-21-22-28-503_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
Wh00, 09.06.2020 - 14:41 yazdı:

3)Yeterli

abi varikosel östrojenin düşük progesteronun yüksek olmasından dolayı oldugunu biliyorum bendede var sende bu hormonlar nasıldı meraktan soruyorum forumda varikosel sıkıntısı çeken bir kitle mevcut

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Xccc, 2 saat önce yazdı:

Bu arada dün paylaşmamıştım ama hormon durumların şu şekilde iki farklı zamanda yapılmış tahliller. Testesteronum varikosel sonrasında hep bu durumda ortalamanin bir tık altı. Ben bunu testis küçülmesine bağlıyorum.

Screenshot_2020-06-10-21-22-28-503_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Bu iki teste de kürdeydin heralde, total testo 15 < üzeri. Prolaktin dostinexden dolayi cok düsük seviyelerde.Fsh seviyesi yükselmiş sperm kanallarin deforme oldugu icin üretimde sorun oldugunu gösteriyor.Spermiyogram yaptir ciddi durumlar icin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Azizcantr, 13 saat önce yazdı:

abi varikosel östrojenin düşük progesteronun yüksek olmasından dolayı oldugunu biliyorum bendede var sende bu hormonlar nasıldı meraktan soruyorum forumda varikosel sıkıntısı çeken bir kitle mevcut

Progesterona hiç baktırmadım daha 

bende kürlerimden  ve spor hayatımdan önce vardı sanırım 17-18 yaşlarımda tanı konmuştu senelerce  öyle kaldı, benim günlük yaşantımı etkileyen bir sıkıntım olmadı hiç grade yüksek olmasına ragmen

ameliyatıda sperm hareketsizliğinden oldum, 1 sene sonra tekrar çıktı şuan var ve yine ameliyat olucağım.

varikoseli tetikleyen şeyler ;

Sık öksürmek

İşerken kendini sıkmak 

Ağır bacak idmanları

Bende bu üçüde vardı tekrar nüksetti 

Arginine kullanıyorum ve açıkcası varikoseli rahatlattığını düşünüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
Wh00, Bir saat önce yazdı:

Progesterona hiç baktırmadım daha 

bende kürlerimden  ve spor hayatımdan önce vardı sanırım 17-18 yaşlarımda tanı konmuştu senelerce  öyle kaldı, benim günlük yaşantımı etkileyen bir sıkıntım olmadı hiç grade yüksek olmasına ragmen

ameliyatıda sperm hareketsizliğinden oldum, 1 sene sonra tekrar çıktı şuan var ve yine ameliyat olucağım.

varikoseli tetikleyen şeyler ;

Sık öksürmek

İşerken kendini sıkmak 

Ağır bacak idmanları

Bende bu üçüde vardı tekrar nüksetti 

Arginine kullanıyorum ve açıkcası varikoseli rahatlattığını düşünüyorum 

abi en kısa sürede baktır bence cunku progesteronun damarları genişletici etkisi mevcut bundan oluyor olabilir sorunu kökten cozmek adına baktırırsan yararı olur diye dusunuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xccc    2
metinav, 11.06.2020 - 00:21 yazdı:

Bu iki teste de kürdeydin heralde, total testo 15 < üzeri. Prolaktin dostinexden dolayi cok düsük seviyelerde.Fsh seviyesi yükselmiş sperm kanallarin deforme oldugu icin üretimde sorun oldugunu gösteriyor.Spermiyogram yaptir ciddi durumlar icin...

merhaba tekrar bir süre giremedim foruma kusura bakmayın biraz geç oldu ama. Yok herhangi bir kür hiç kullanmadım daha önce bunlar prolaktinden dolayı düzenli yaptırdığım testlerin sonuçları. FSH yüksek olması herhangi bir olumszuz etkisi olur mu acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BatuhanAktas75
      Merhaba,
      Only testo mantıklı mı olur? Hiç bilgim yok bu konuda nasıl ilerlemeliyim profesyoneller ile mi çalışılmalı?

• Yazan: Cano16
      Herkese merhabalar.
      31 yaşındayım 5 senelik spor geçmişinin ardından 26 Mart itibariyle ilk kürüme başladım. Kan testleri vesaire her şey normal. Vitaminlerimi ve koruyucularımı da aldım. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Kür planlamam şu şekilde:
      Boy: 182 Kilo: 81 Yağ oranı: 16 Kürümün amacı biraz daha kütle eklemek. Hedefim 90-92 kilo civarı.

• Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      28 yaş  195 boy 90 kiloyum İlk defa küre girmeyi düşünüyorum bir hoca ile konuştum başlangıç için
      testo e. boldenon dianabol ve turinabol Şeklinde bir kür önerdi açıkçası ben turinabolu eklemeden testo bolde diana seklinde illerleyim diyorum artıları eksileri ne olur benim için turinabolu ekleyip eklemememin şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar...
    • Yazan: tesrifediyorum
      Selam arkadaşlar,
      Yaşım 24 6-7 senelik (1-2 senesi düzensiz) spor geçmişim var Büyük bir bölümü powerlifting yaparak geçti Boyum 186 Kilom 129 Vücudumun yağ dağılımı berbat, genelde belimde ve basenlerimde birikiyor yağ. Kas kütlem hatrı sayılır derecede var. Son 1.5 senede psikolojik sebeplerden dolayı 30 kiloya yakın kilo aldım bu dönem içerisinde 6-7 ay aralıksız spor yaparak 15-20 kg vermiştim ama tekrar kilo aldım. Şu an 129 kiloyum. Son 1 aydır düzenli spor ve diyet yapıyorum.
      Günde sadece 1 öğün yiyorum, çok yüksek protein, düşük karb alıyorum. Haftada 5 gün ağırlık antrenmanı, her sabahta 1 saat kardio yapıyorum. Bunun yanında da son 1 haftadır clen alıyorum, geçmişte de clem kullandığım olmuştu ama herhangi bir steroid deneyimim yok.
      Ben artık psikolojik olarak kırılma eşiğindeyim, vücudumun halinden hiç memnun değilim ve hızlı bir sonuç bekliyorum, o kadar yıllık spor geçmişim olmasına rağmen geldiğim nokta beni derinden üzüyor. Bu yüzden kilo verirken farmakolojik destek almak istiyorum. En minimal seviyede bir başlangıç kürü sizce nasıl olur?
      En azından kilo verirken sırf yağdan kaybedip ufak bir kas kütlesi koyayım vs. 
    • Yazan: yusufcan.34
      Merhaba, ilk definasyon kürüm olarak bunları kullanacağım;
      20 tablet Winstroll 50mg dragon pharma  Cardarine bodytech  2 ghrp-6 bodytech  Bunları kullanırken herhangi bir koruyucu falan kullanmam gerekiyor mu? Ek olarak beslenme olarak neler yapabilirim yıllardır kahvaltı yapmam kahvaltı yapmayı sevmiyorum, bu süreci 150 Pirinç, Tavuk Göğüsü, vs. tüketerek tek öğün olarak geçirmeyi düşünüyorum. Ek olarak kardiyolarımı ve antrenmanlarımı aksatmayacağım. 
      Yaş: 19 Boy: 1.85 Eğer bana verebileceğiniz öneriler vs. varsa lütfen bunları belirtin.
      @Askabar @rastlantisal @Semih Erarslan @KlasikFizik @Tr3n
      Herkese iyi günler dilerim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.