Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

goktanb

Bu formda nasil bir kür uygulanir (fotoğrafli)

Önerilen İletiler

goktanb    17

merhaba arkadaşlar ben 21 yaşındayım 176boy 81 kiloyum. Spor salonuna ilk adımımı 14 yaşında attım 14 yaşımdan beri sürekli olmasa da bu spor hayatımın bir parçası oldu. 18 yaşımda ufak bir testo kürü yaptım(10x250testo 1kutu danabol) son 1 yıldır antrenmanlarımı ve beslenmemi aksatmadan spora devam ediyorum. Artık bir definisyon kürü yapmanın vaktinin geldiğini düşüyorum amacım fazla ölçü kaybetmeden yağ oranımı mümkün olduğunca düşürmek form durumum aşağıdaki gibi önerilerinizi bekliyorum

108a4a1d-9c30-4fb0-8dab-85b6a59cdedd.jpg

0194950c-ae15-4c8d-a57c-546390db87a0.jpg

2be39d73-d783-4be6-9a2d-45a875639155.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

goktanb    17
kerem153, 3 dakika önce yazdı:

İlk kürünüzdeki ilaçlar orjinal çıktı mı ? bu arada konuyu takipteyim

açıkçası ilk kür tamamen cehaletle yapılan bir kürdü kan testi vesaire yapmadım ama kür içinde 10kg kadar almıştım pct sonrası 3 3.5 arası kilo artışı olmştu sanırım orjinaldi ilaçlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478

Herkesin yaptığı testo enantat + boldenon + anavar veya winstrol kürü yapabilirsin.Beslenmene dikkat edersen boldenonla fazla yağlanmadan kas gelişimi elde edebilirsin.Veya bolde yerine eczane primobolanı da olur biraz tuzlu fiyatı ama.Kısa ester testo ve anabolik de kullanılabilir, fakat ilk kür için gereksiz olur bence...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
goktanb    17
metinav, Bir saat önce yazdı:

Herkesin yaptığı testo enantat + boldenon + anavar veya winstrol kürü yapabilirsin.Beslenmene dikkat edersen boldenonla fazla yağlanmadan kas gelişimi elde edebilirsin.Veya bolde yerine eczane primobolanı da olur biraz tuzlu fiyatı ama.Kısa ester testo ve anabolik de kullanılabilir, fakat ilk kür için gereksiz olur bence...

Benim kafamdaki plan haftalık 300 testo prip. ve masterondu (masteronun bu yağ oranında çalışacağından emin değilim) enantat fazlaca su tutumu yapıyor diye biliyorum boldenon da iştah açıcı etkisinden dolayı cutting yaparken zorluk çıkarmaz mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

şimdi metin bey gerekeni söylemiş aslında dostum masteron bu yağ oranında hiç bir işine yaramaz onu söyleyeyim yağ oranın tahminimce % 18 in üstünde gördüğüm kadarı ile benimde nacizane fikrim metin bey in söyleedigini yapman ve temiz de beslenebilirsen şayet inan testo bolde ile bile define olabilirsin ha baktın tam istedigini alamadın bir ay trt yaparsın 250 testo ile kür sonu yağ oranını 12 13 ki 12 tercihen düşürürsen üstüne bi 8 haftalık propionat masteron winstrol yapar kurursun kardeş tabi gene beslenme ile ve sert spor ile sağlıklı sporlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında doğal olarak bacaklar hariç iyi bir vücudun var. Yağ oranın %15-20 gibi duruyor ki bence iyi. Eğer küre girersen bacak antremanlarının sayısını arttırmanı ya da daha sert girmeni öneririm zira kür ile birlikte üst ile alt vücut arasındaki fark daha da açılacak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
goktanb, 4 saat önce yazdı:

Benim kafamdaki plan haftalık 300 testo prip. ve masterondu (masteronun bu yağ oranında çalışacağından emin değilim) enantat fazlaca su tutumu yapıyor diye biliyorum boldenon da iştah açıcı etkisinden dolayı cutting yaparken zorluk çıkarmaz mı ?

Uzun esterle kısa ester arasında biz amatör sporcular için çok büyük fark yok

Tamamen beslenme ile alakalı 

Masteron konusunda da 2 kürümde kullandım.3.kürümde yarısında çıkardım, ne artısını hissettim ne eksisini, buna rağmen çok pahalı 

Boldeyi kullanamayacağını düşünüyorsan 

testo500 veya testo p.300 

winstol enjeksiyon veya tablet(50mg gün)

anavar(50-60 mg gün) 

clen sabah-öğle-aksam

Öneri olarak bence 12 haftanın aşağısında yarım kalıyor gibi geliyor bana

6.haftada yükselişe geçip 2 hafta sonra tam  patlama yapacakken kesilmemesi lazım bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
goktanb, 5 saat önce yazdı:

Kür geçmişin yok o nedenle ilk giriş kürü sayılabilecek bu kürü önerdim.İştah kiloyla doğru orantılı değil bir çok faktör var arka planda.Boldenon kullanan insanlarla görüşebilirsin, beslenmeyi düzgün planladıkları sürece yağlı sulu olmazlar.Kısa ester kürler yapmak için belli bir kür geçmişi olmalı ve tabi kas dokusu da.Çünkü bir gün arayla devamlı enjeksiyon yapılıyor bu sıkıntılı oluyor çoğu zaman.Onun için biraz su tutmayı göze alıp kolay ve pratik yoldan gitmek gerekir bana göre.Danabol, anapolon eklemedikten sonra, karbonhidratı da ölçülü ve düşük glisemik indeksli olanlardan tercih ettikten sonra, su için endişe etme.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
goktanb    17
NamasteGodDamnİt, Bir saat önce yazdı:

Aslında doğal olarak bacaklar hariç iyi bir vücudun var. Yağ oranın %15-20 gibi duruyor ki bence iyi. Eğer küre girersen bacak antremanlarının sayısını arttırmanı ya da daha sert girmeni öneririm zira kür ile birlikte üst ile alt vücut arasındaki fark daha da açılacak. 

bacaklarım geride olduğunu düşündüğüm bir bölge değil sanırım eşofmandan dolayı belli olmamış 

sanırım şuan için en mantıklı olan metin beyin dediği gibi 12-16 hafta arası testo ent. boldenon kürü low carb diyet ve sert antrenmanla birlikte

hepinize teşekkürler 

db93181c-3429-4c89-b583-c98f3ecb4c57.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828

yağ oranın var ve maşallah dolusunda bolde deca bunlar izbandut gbi yapar daha  çok kanımca arkadaşım. cut git derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
goktanb, 4 saat önce yazdı:

bacaklarım geride olduğunu düşündüğüm bir bölge değil sanırım eşofmandan dolayı belli olmamış 

sanırım şuan için en mantıklı olan metin beyin dediği gibi 12-16 hafta arası testo ent. boldenon kürü low carb diyet ve sert antrenmanla birlikte

hepinize teşekkürler 

db93181c-3429-4c89-b583-c98f3ecb4c57.jpg

Kardesim yapabiliyorsan 16 20 hafta testo bolde yap sana kafi gelecek dedigin gibide beslenmeni ayarla spora sert gir ağır gir bak ne oluyor başka hiç bir anabolizan ekleme benim kanaatim 20 hafta testo bolde kick start belki 4 hafta dianabol ama senin vücuda gerekmez bence sağlıklı sporlar kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    332

Kısa estere gerek yok. Testo enantat + bolde ile definisyon da yaparsın peşine hacim bile yaparsın aynı ilaçlarla. Tavsiyem 20 haftalık Bi testo bolde kürü. İlk 8 haftası definisyon, son 12 haftasında bulk yaparsın. Bulk kısmında 5-6 hafta danabol de koyabilirsin. Vucut gayet iyi, bu kürün bi patlama yaşatacağını düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Equipoise, 1 saat önce yazdı:

Kısa estere gerek yok. Testo enantat + bolde ile definisyon da yaparsın peşine hacim bile yaparsın aynı ilaçlarla. Tavsiyem 20 haftalık Bi testo bolde kürü. İlk 8 haftası definisyon, son 12 haftasında bulk yaparsın. Bulk kısmında 5-6 hafta danabol de koyabilirsin. Vucut gayet iyi, bu kürün bi patlama yaşatacağını düşünüyorum 

Hocam sizce bolde vs primobolan hangisi sizce ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
goktanb    17

20 hafta only testo enantat kullanmayı düşünüyorum haftalık 500mg 8hafta definisyon 12 hafta clean bulk uygun mudur sizce hocalarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.