Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

metinav

Vucut direnci ve kapasite artışına faydalı bir takviye.

Önerilen İletiler

Hasan3542    66
metinav, 4 saat önce yazdı:

Nasıl durum ? Nerdeyse 1 ay olmak üzere :)

Hocam valla kürde olduğum için anlayamadim ama şunu söyleyebilirim antrenmanlarım çok iyi geçiyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dominik3    0
Hasan3542, 04.07.2020 - 23:03 yazdı:

Hocam valla kürde olduğum için anlayamadim ama şunu söyleyebilirim antrenmanlarım çok iyi geçiyor

Çok zinde hissediyorum ben, sıcak basıyor birazda. Antrenman yapmıyorum Corona dan beri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Dominik3, 40 dakika önce yazdı:

Çok zinde hissediyorum ben, sıcak basıyor birazda. Antrenman yapmıyorum Corona dan beri

Antrenman yapmadan bende kullandım, fakat mesele idmanla etkisini deneyimlemek :)

Vucut ve beyin enerjik oluyor bu hem kan akışını iyileştirmesinden, hemde hücrelerin glikojeni kullanmasından dolayı olduğunu düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Antisepresanla kullanımı mümkün mü ve uzun salınım için vastarel demişsiniz kısa salınımlı için ne kullanabiliriz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
megalodon, Bir saat önce yazdı:

Antisepresanla kullanımı mümkün mü ve uzun salınım için vastarel demişsiniz kısa salınımlı için ne kullanabiliriz 

Vastarel, hem uzun salınımlı hemde normal kullanımlı ilaca sahip...İlaç etkileşimi tanımsız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Captain Price, 50 dakika önce yazdı:

@metinav Metin hocam hayırlı günler dilerim, 1 tab 20 mg şeklinde sabah akşam günde toplam 40 mg kullanacağım doğru mudur?

Hastalar için kullanım şekli günde 3 defa 20 mg şeklinde...Fakat spor için, idman öncesi 20 mg veya sabah akşam 20 mg olarak kullanılabilir...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tVg, 09.12.2020 - 21:08 yazdı:

İlacın adı ne göremedim ben galiba 

vastarel

İlaç hakknıda daha fazla tecrübe paylaşabilecek var mı? etkisi nasıl , yan etki gören var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
gothcharlotte1, Bir saat önce yazdı:

vastarel

İlaç hakknıda daha fazla tecrübe paylaşabilecek var mı? etkisi nasıl , yan etki gören var mı?

Bu kürümün başında kullandığım ilaç. Performans açısından muazzam bir ilaç. Arada göğüsüme cancı giriyordu. İlaçla beraber hepsi kayboldu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hsyn    9
Blitzkrieg, 11.07.2022 - 17:32 yazdı:

Ben de bugün vasteral aldım eczaneden 20 mg . Antrenman öncesi bir tane antrenman sabah 1 tane attım bakalım sonuç ne olacak ama psikolojik mi bilmiyorum antrenman sanki daha rahat geçti benim için yorgunluk ve ağırlıkta artış kaydettim deadliftte belki psikolojiktir

Ben de bugün vasteral aldım eczaneden 20 mg . Antrenman öncesi bir tane antrenman sabah 1 tane attım bakalım sonuç ne olacak ama psikolojik mi bilmiyorum antrenman sanki daha rahat geçti benim için yorgunluk ve ağırlıkta artış kaydettim deadliftte belki psikolojiktir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

eksik kalmayayım xD

ama bunu alırken broksin çekti canım dedim neden olmasın galiba bende günlük hayattaki etkilerini yazıcam😅

40tl

20221003_164946.jpg

holyland, 03.10.2022 - 16:56 yazdı:

eksik kalmayayım xD

ama bunu alırken broksin çekti canım dedim neden olmasın galiba bende günlük hayattaki etkilerini yazıcam😅

40tl

merak eden varsa

birşey olmadı sanki be 😅

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
holyland, 2 saat önce yazdı:

merak eden varsa

birşey olmadı sanki be 😅

Broksinle beraber kullandın mı peki knk, daha önce hiç efedrin kullanmadım önümdeki hafta broksin alıp deniycem eğer vastarelle denediysen tecrübelerini söylermisin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
hectordoyle, 7 dakika önce yazdı:

Broksinle beraber kullandın mı peki knk, daha önce hiç efedrin kullanmadım önümdeki hafta broksin alıp deniycem eğer vastarelle denediysen tecrübelerini söylermisin

normal broksin içmişim gibi işte fark hissetmedim 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
metinav, 04.07.2020 - 18:33 yazdı:

Yazıda belirttiğim gibi kullandım.20 mg günde 2-3 sefer aldım.

Kafeinle kullanıldığı zaman aksi bir durum yaşatır mı acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
Rota, 1 saat önce yazdı:

Ben kullandım filtre kahve ile beraber ilk 10 gün güzel bir pump verdi ama etkisi azaldı mg yükselterek devam edersen pump almaya devam edersin ben 20 mg dan üste çıkmadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Rota, 02.01.2023 - 00:02 yazdı:

Sağlık sorunun yoksa yaşatmaz.Bazı insanlarda panik atağa meyil var, bu tür adrenalini arttıran maddeler aşırı heyecan ve panik duygularını tetikleyebilir.Normal şartlarda yavaş yavaş arttırdığınızda sorun ortaya çıkarmaz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
metinav, 2 saat önce yazdı:

Sağlık sorunun yoksa yaşatmaz.Bazı insanlarda panik atağa meyil var, bu tür adrenalini arttıran maddeler aşırı heyecan ve panik duygularını tetikleyebilir.Normal şartlarda yavaş yavaş arttırdığınızda sorun ortaya çıkarmaz...

Teşekkürler hocam. Kız arkadaşıma vereceğim Vasteral. Bir şey olmaz değil mi 20 mg yeterli olur mu kadınlarda.

YellowDe, 02.01.2023 - 01:35 yazdı:

Ben kullandım filtre kahve ile beraber ilk 10 gün güzel bir pump verdi ama etkisi azaldı mg yükselterek devam edersen pump almaya devam edersin ben 20 mg dan üste çıkmadım 

Anladım. Merak ediyorum bakalım deneyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    27

20 Mg kalmamış idi 35 aldım şuan günde bir tane ile başlayacağım duruma göre doz arttıracağım 2-3 hafta sonra etkisini gösterir diye düşünüyorum hissettiğim etkilerini ben de yazarım hocam deneyip göreceğiz  / steroid vb kullanmıyorum 

IMG-20230109-WA0001.jpg IMG-20230109-WA0000.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Mimaroba, 09.01.2023 - 13:45 yazdı:

20 Mg kalmamış idi 35 aldım şuan günde bir tane ile başlayacağım duruma göre doz arttıracağım 2-3 hafta sonra etkisini gösterir diye düşünüyorum hissettiğim etkilerini ben de yazarım hocam deneyip göreceğiz  / steroid vb kullanmıyorum 

Bende yeni aldım 20 mg deneyeceğim. Çok merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Bende yeni aldım 20 mg deneyeceğim. Çok merak ediyorum.

kullanım sonrası etkileri yazar mısın hocam duruma göre bende denerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swezy, 1 dakika önce yazdı:

Yazacağım önümüzde ki pazartesi başlıyorum. 60 a kadar çıkacağım günde 3 tablete kadar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    27

Aradan 9 gün geçti dostlar kullanmadığım 2 gün felan olmuştur diyebiliriz karşılaştırma amaçlı. Antrenmanlarda daha az yorulduğumu ve performans artışı olduğunu hissediyorum bunlara ek olarak. Kalp atışlarınızı düzenliyor diyebilirim çünkü genel de bir yerlere koşan bir insanım ve o kadar koşmama rağmen kalp atımlarım ve nefes alış verişim çok kısa sürede düzenleniyor. 35 mg tabletleri günde 3 kere alıyorum sabah antrenman önce ve akşam . 1 hafta içerisinde herhangi bir yan etki tespit etmedim. Bunlara ek preworkout ve kafein ile beraber kullandığım da oldu gene bir yan etki hissetmedim. Ek olarak Aktif bir kürde değilim ve herhangi bir kür geçmişim yok. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Mimaroba, 18 dakika önce yazdı:

Aradan 9 gün geçti dostlar kullanmadığım 2 gün felan olmuştur diyebiliriz karşılaştırma amaçlı. Antrenmanlarda daha az yorulduğumu ve performans artışı olduğunu hissediyorum bunlara ek olarak. Kalp atışlarınızı düzenliyor diyebilirim çünkü genel de bir yerlere koşan bir insanım ve o kadar koşmama rağmen kalp atımlarım ve nefes alış verişim çok kısa sürede düzenleniyor. 35 mg tabletleri günde 3 kere alıyorum sabah antrenman önce ve akşam . 1 hafta içerisinde herhangi bir yan etki tespit etmedim. Bunlara ek preworkout ve kafein ile beraber kullandığım da oldu gene bir yan etki hissetmedim. Ek olarak Aktif bir kürde değilim ve herhangi bir kür geçmişim yok. 

Kalp hastalarına max 80 mg veriyorlar. Nasıl aldın o kadar yüksek doz.

swezy, 13.01.2023 - 21:24 yazdı:

Başlamayı unuttum kanka ilaca arkadaş yazınca aklıma geldi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    27
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Kalp hastalarına max 80 mg veriyorlar. Nasıl aldın o kadar yüksek doz.

Piramit şeklinde arttırdım ve uzun süreli bir kullanım hedeflemiyorum hocam kısa süre kullanıp ara vermeyi düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: frankii
      Herkese selamlar. Yakın zamanda bu ıkı ürün elimde olucak yurt dışından gelıcek. Ancak  adenozın5 trıfosfat disodyum tuzu var içerısınde ve bununla ilgili pek Türkçe yazı bulamadım bılen duyan varmı acaba??? Verıcegım para alıcagım etkıye degermı sızce?? Yabancı forumlarda ürün anlatımında kıvvet ve kas oranını atp sentezıyle cok yuksek sevıyelere çıkardığı bahsedılıyor anladıgım kadarıyla

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.