Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Meto

Maça çıkıcam yardım edebilirmisiniz rica etsem

Önerilen İletiler

Meto    22

Arkadaşlar Hocam çok iyi bir maç ayarladı bana getirisi çok iyi olacak kazansamda kaybetsemde. 1 Temmuz da maça çıkıcam fakat sorun 82 kilo da güreşmem gerekli ve ben şu anda 98 kiloyum nasıl bir beslenme kalori olarak illaki başarmam gerekli benim için çok önemli nasıl bir beslenme ve antrenman yapmalıyım irademe güveniyorum @metinav Hocam aklımda çok düşük bir kalori var (500) kalori gibi sadece 30 günde Kalıcı zararı olurmu birde sizce ne yapmam gerek  o rica etsem cevaplaya bilirmisiniz 

birse elimde 1 ay kadar yetecek yohimbe ve kaffein de var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Meto    22

Kusura bakmayın yazı konusunda becerikli değilim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Hevesini kırmak gibi olmasın ama 30 günde 17 kilo vermek çok çok zor. Ama imkansız değil ben 35 günde kendimi denemek için 13 kilo vermiştim. 35. günün sonunda kolumu kaldıracak halim yoktu. Ki bir de maça çıkacaksın. O kadar sert diyet sana çok zarar vermeyebilir ama maçta performansı unut. Bi de yaşayacağın kısmı olsa da kas kaybı da cabası. Gerisi tamamen senin tercihine kalmış. Ben çıkıp kaybederim sorun değil dersen zor olsa da imkansız değil. Sadece maçta performansı unut. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

Teşekkür ederim biliyorum ama maçın büyük getirisi  var kaybetsem dahi önemli olan maça çıkabilmem  başarıcam ama. Çok küçük yaştan beri güreş yapıyorum umudum var diyelim

teşekkür ederim görüşünü paylaştığın için .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmetemin    17

@Meto ben olsam clen , tiroid ilacları kesin kullanirdim ve kafein yohimbine varsa yanina aspirin efedrin alip kullanabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Dövüşçü bir arkadaşım vardı lisede şimdi ise profa dökmüş tabi TV8 e filan çıkıyor arada çocuk kilo düşmek için bir hap vardı su atıcı ne olduğunu da sormadım hiç sürekli ondan kullaniyordu derste sürekli tuvalete gidiyordu hatta hocalardan izin almıştım bir haftada 5 kilo düştü yani biraz araştırırsan sizin camiada bulursun.Ama bir anda 17 kilo vermek gerçekten sıkıntı ben he belki müsabakadan 1 hafta önce efedrin filan kullanırsan işine yarar belki ama test filan oluyor musunuz bilmiyorum yani iyice araştır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53

Sağlıklı bi şekilde vermenin yolu yok ben sana 1 ayda en hızlı nasıl vereceğini yazıyorum sorumluluk kabul etmem ona göre. 

1 öğün yersin yedikten sonrada kusarsın bu birinci yol 

müshil hapları var eczanede yediğini direk bi saate falan çıkarmanı sağlıyor   

Bu iki yöntemle devasa kilo kaybı yaşarsın ama sağlık açısından bişey diyemeyeceğim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Vucudunda fazladan su ve yağ varsa onu atarak 7-8 kg düsebilirsin.Denemediğim çok az sey kaldı ülkede satılan zayiflama suplementleri olarak.Sagligina zarar vermeden en iyi ve hızlı verimi animal cuts diye bir suplementten alma ihtimalin var.Tabi abd versiyonu olmalı...Bu yasta steroid vb. kullanmak hele bu tip bir sey icin gereksiz mantiksiz olur.

Su atıcı ödem söktürücü ilaclar var bir kac gün kullanimda sorun yaratmaz ama öyle hergüne kullanilması zararlı.Aldakton var mesela zayif etkili ve nisbeten zararsizdir.Fakat 3-5 gün kullanimla bile libidoyu düşürür yan etki olarak.Daha sert başka bir diüretik var lasix adında.Vucutta dokularda ödemi atmak icin kullaniliyor.Agir bir ilactir ayirmaksizin her türlü suyu atar, kaslari küçültür.Elektrolit dengesizligi olmaması icin 2-3 günden fazla kullanmamak lazım.Hap basina bende 1,5 kg fark yapiyor.Beslenmede su tutan gidalardan uzak durursan, örnek olarak karbonhidratlardan daha az su tutarsin.

Doğal caylar su atici suplementler de var bir seçenek olarak...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

Teşekkür ederim hocam animal cuts alıcam.

Günde tek öğün 600 kalori alıcam son haftada dediğiniz ilaçlara gerek kalırsa kullanacağım teşşekür ederim hepinize

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Sağlığından ödün vermemelisin ne kadar önemli olursa olsun kaybedince anlıyorsun değerini

Başarılar dilerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Bence imkansız  değil düşük  carb kardio sabah akşam başarabilirsin ama gerçekten disiplinli olman lazım ben 1 ayda 14 kg vermisligim var bu yöntemle günde 4 lt su 1 lt si detox tan oluşuyor sabah 45 dk kardio sadece carb i antrenman oncesi alıyorum harici carb yok ama metabolizma farki olabilir sağlıklı sporlar hic birşey sağlığından daha önemli değil ne yaparsan yap bunu asla unutma bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için şu anda başladım dediğine benzer olacak günlük 0 carb 5 litre su 1-2 litresi detox suyu olacak  günlük 600 kalori alıcam. Kardiyo yapmaya çalışıcam haftada 3 kez de antrenman yaparım

son haftada ihtiyaç olursa Metin abinin söylediği su atıcılara yönelicem 

her hafta kilomu yazarım vakit dolduğunda fotoğrafda eklerim inşallah 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.