Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitzkrieg

Testo prop-tren acetate-oxandrolon kür tavsiyesi

Önerilen İletiler

metinav    4.478
Blitzkrieg, 2 saat önce yazdı:

Sağolun hocam. Peki pregnly kullanırken arimidrks alayım mı yarım tablet

Hassasiyetin yoksa çokda gerekmez...Pregnyl dozları arasında 5 er gün bırakırsın.Son enjeksiyondan 7-8 gün sonra da ilaçlara başlarsın testo östrojen seviyelerin azalmış olur.Test yaptırarak gününü tayin etmek daha mantıklı olur tabi ki.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Blitzkrieg    133
metinav, Bir saat önce yazdı:

Hassasiyetin yoksa çokda gerekmez...Pregnyl dozları arasında 5 er gün bırakırsın.Son enjeksiyondan 7-8 gün sonra da ilaçlara başlarsın testo östrojen seviyelerin azalmış olur.Test yaptırarak gününü tayin etmek daha mantıklı olur tabi ki.

Tamam dır teşekkür ederim hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
Blitzkrieg, 14 saat önce yazdı:

Tamam dır teşekkür ederim hocam 

Dostum çok üzüldüm geçmiş olsun tez zamanda iyleşirsin umarım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    272
metinav, 4.07.2020 - 01:53 yazdı:

O etki clenbuterolden mi ? 

Trenbolonun da benzer etkisi var gece gogus bölgesini ter icinde birakmasinin nedeni kalbin dengesiz kasilmasini sagliyor.Aritmi yapiyor, tasikardi yapiyor. Tam uykuya dalacaksin kalbin durup dururken yerinden cikacak gibi atiyor. Bu ister istemez telaslandiriyor insani.Ya kalbim durursa ya ölürsem gibi 😬

Clenbuterolle bu etki cok artiyor. İstersen cleni birak trenbolona alissna kadar...

Hocam iyi günler konuyla alakalı değil ama ben roid kullanamazken de bu problemi yaşıyordum ve antidepresanlara başladım. Bunun sebebi hakkında bi bilginiz var mı? Ve çözüm öneriniz. Bıktım artık antidepresanlardan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Mhmt38, 1 saat önce yazdı:

Hocam iyi günler konuyla alakalı değil ama ben roid kullanamazken de bu problemi yaşıyordum ve antidepresanlara başladım. Bunun sebebi hakkında bi bilginiz var mı? Ve çözüm öneriniz. Bıktım artık antidepresanlardan. 

Panik atak olabilirsin.

Beta blokerler bu işin çözümü...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    272
metinav, 19 dakika önce yazdı:

Panik atak olabilirsin.

Beta blokerler bu işin çözümü...

Hocam teşekkür ederim her Soruya cevap veriyorsunuz. Cahilliğime verin beta bloklerler antidepresanlar mı oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Mhmt38, 2 saat önce yazdı:

Hocam teşekkür ederim her Soruya cevap veriyorsunuz. Cahilliğime verin beta bloklerler antidepresanlar mı oluyor.

Panik atak gibi durumların altında pekçok sebep olmasının yanında çoğunlukla hormonel sebepler var.Bu hormonlar da başı çeken adrenalindir...

Beta bloker denilen ilaçlar vucuttaki adrenalin reseptörlerini doldurduklarından artık etkilemez oluyorlar ve bunun en bariz etkisi nabızda normalleşme ve sakinlik heyecansızlık vb. 

Anti depresan değil, daha metabolik bir çok etki oluşturabilen ilaçlar...

Ben sadece panik atak olabilir diye fikir yürüttüm, bunun teşhisini doktor koyabilir.

Geçmiş olsun

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    272
metinav, 15 dakika önce yazdı:

Panik atak gibi durumların altında pekçok sebep olmasının yanında çoğunlukla hormonel sebepler var.Bu hormonlar da başı çeken adrenalindir...

Beta bloker denilen ilaçlar vucuttaki adrenalin reseptörlerini doldurduklarından artık etkilemez oluyorlar ve bunun en bariz etkisi nabızda normalleşme ve sakinlik heyecansızlık vb. 

Anti depresan değil, daha metabolik bir çok etki oluşturabilen ilaçlar...

Ben sadece panik atak olabilir diye fikir yürüttüm, bunun teşhisini doktor koyabilir.

Geçmiş olsun

Hocam valla doktordan fazla yardımcı oldunuz teşekkür ederim. Gidiyorum psikiyatriye antidepresan yazıyor bağımlı oldum. Benim problemim panik atak sebepli uykusuzluk. Özelde bi kalp doktorundan tanıdık bi ilaç olan dideral yazdırayım.👏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Fatih, 06.08.2020 - 09:06 yazdı:

Dostum çok üzüldüm geçmiş olsun tez zamanda iyleşirsin umarım. 

Deity, 08.08.2020 - 00:57 yazdı:

allah şifa versin tam anlayamadım kaza ile mi kesildi? @Blitzkrieg

Çok teşekkür ederim. Köyde yaşadığım bi kaza sonucu sağ el 4. Parmakta 2 sinir 2 tendon ve 1 damar kesildi. Doktor ertesi gün ameliyata aldı ve dikti. Sağ el ve kolum 1 aydır atelde(yarım alçı) bu pazartesi çıkacak ve dikişler alınacak. Sonrasında fizik tedavi derken sahalara dönmem 1-3 ayı bulur.harcadığım emek boşuna gitti. En çok ona üzülüyorum.

Sayın @metinav hocam dediğiniz gibi hcg nin arasına 5er gün aralık koyarak, 3 doz 1500 uyguladım. Son enjeksiyondan 3 gün sonra tahlil yaptırdım ve sonuçlar böyle çıktı

BC1F44F3-18E1-49B2-A1E5-D4B893F975B3.thumb.png.d8c4a338f7a106042390e7123b910d95.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Blitzkrieg, 22 dakika önce yazdı:

Sayın @metinav hocam dediğiniz gibi hcg nin arasına 5er gün aralık koyarak, 3 doz 1500 uyguladım. Son enjeksiyondan 3 gün sonra tahlil yaptırdım ve sonuçlar böyle çıktı

BC1F44F3-18E1-49B2-A1E5-D4B893F975B3.thumb.png.d8c4a338f7a106042390e7123b910d95.png

Öncelikle geçmiş olsun.

Test sonucuna göre düşüncem, hcg hala kanında ve değerlerin pct için yüksek...Bana kalırsa bir hafta daha beklemelisin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 39 dakika önce yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun.

Test sonucuna göre düşüncem, hcg hala kanında ve değerlerin pct için yüksek...Bana kalırsa bir hafta daha beklemelisin.

Tamam dır hocam öyle yapsrım teşekkür ederim. Bu arada libidom çok yüksek sizce normal mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Blitzkrieg, 6 saat önce yazdı:

Tamam dır hocam öyle yapsrım teşekkür ederim. Bu arada libidom çok yüksek sizce normal mi

Bu değerlere göre normal...Eğer degerlerin bir hafta sonra da düsmezse ve libidon hala çok iyi durumdaysa pct yapmana gerek de kalmayabilir...Dogal olarak vucudun kendini toparlamis olabilir.

Bir ihtimal kullandigin steroidler de zayif yada bos olabilir :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 29.08.2020 - 09:18 yazdı:

Bu değerlere göre normal...Eğer degerlerin bir hafta sonra da düsmezse ve libidon hala çok iyi durumdaysa pct yapmana gerek de kalmayabilir...Dogal olarak vucudun kendini toparlamis olabilir.

Bir ihtimal kullandigin steroidler de zayif yada bos olabilir :)

15FC917F-1096-440A-A83C-F37A3453A8D0.thumb.png.a20c712acb250ba4a56a2af51835c333.png

sayın @metinav hocam.

Klomenle tamoksifene başlamak istemedim tahlil yaptırmadan. Bugüne randevu alabildim. Sonuçlarım normal değil çünkü lh ve fsh değerlerim testodan yüksek. Sizce ne yapmam lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Blitzkrieg, 26 dakika önce yazdı:

15FC917F-1096-440A-A83C-F37A3453A8D0.thumb.png.a20c712acb250ba4a56a2af51835c333.png

sayın @metinav hocam.

Klomenle tamoksifene başlamak istemedim tahlil yaptırmadan. Bugüne randevu alabildim. Sonuçlarım normal değil çünkü lh ve fsh değerlerim testodan yüksek. Sizce ne yapmam lazım

Geçen ki testlere göre total teston düşmeye başlamış, ama dediğim gibi vucudun geri dönüş için çabalıyor lh ve fsh değerlerin testoyu yükseltebilmek için var gücüyle hiper uyartım yapıyor :) Doğal olarak toparlanıyorsun bence.Test yaptırma durumun varsa bir 10 gün sonra tekrar yaptır.Şuan bu değerlerle pct yapılmaz çünkü kapalı değil hipofizin...Yine de vucuduna yardım etmek istersen 20 gün yarım tablet klomen kullanabilirsin.Suplement desteklerinden yararlanabilirsin tribulus, maca, ginseng, vb.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, Bir saat önce yazdı:

Geçen ki testlere göre total teston düşmeye başlamış, ama dediğim gibi vucudun geri dönüş için çabalıyor lh ve fsh değerlerin testoyu yükseltebilmek için var gücüyle hiper uyartım yapıyor :) Doğal olarak toparlanıyorsun bence.Test yaptırma durumun varsa bir 10 gün sonra tekrar yaptır.Şuan bu değerlerle pct yapılmaz çünkü kapalı değil hipofizin...Yine de vucuduna yardım etmek istersen 20 gün yarım tablet klomen kullanabilirsin.Suplement desteklerinden yararlanabilirsin tribulus, maca, ginseng, vb.

Teşekkür ederim sayın @metinav hocam.

dediğiniz gibi eğer vücudum kendi kendini toparlıyor ise klomen kullanmak istemiyorum. Çünkü pregnly kullandığım zaman, arimidex kullanıyordum ve kullandıktan sonraki 10-15 gün psikolojik anlamda mahfoldum.  Her şeye alınır hale geldim duygusal anlamda çok hassastım, çok karamsardım. Çok şükür yeni yeni kendime gelmeye başladım. 10 gün sonra bir tahlil daha yaptırıcam eğer sonuçlar normal çıkarsa bir şey kullanmama gerek yok.

Bu arada elimde yavaş yavaş iyileşmeye başladı. Atelim çıktı. Fizik tedavi sürecindeyim. İyi giderse 1-2 aya spor salonlarına geri dönebilirim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Blitzkrieg, 40 dakika önce yazdı:

Bu arada elimde yavaş yavaş iyileşmeye başladı. Atelim çıktı. Fizik tedavi sürecindeyim. İyi giderse 1-2 aya spor salonlarına geri dönebilirim :)

Umarım aynı anda iki mutlu durumu da yaşarsın :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.