Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

massmonsterrr

S.C steroid mı kullanıyor?

Önerilen İletiler

metinav    4.561
massmonsterrr, 12 dakika önce yazdı:

YILLARDIR NATURAL OLDUĞUNU DİLE GETİREN S.C DÜNKİ VİDEOSUNDA KAFALARI KARIŞTIRDI...

Naturel olmadığı halinden belli, bıraksın millet şu yalanı artık.Herkes hormonlu büyüyor, ama emekle alınteriyle yaptım ben özelim havalarındalar.Onları alma da b.. büyürsün.Kütleyi korumak ve kası yağı suyu tutmak için devamlı surette hormon, insülin takviyesi şart.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Naturel olmadığı halinden belli, bıraksın millet şu yalanı artık.Herkes hormonlu büyüyor, ama emekle alınteriyle yaptım ben özelim havalarındalar.Onları alma da b.. büyürsün.Kütleyi korumak ve kası yağı suyu tutmak için devamlı surette hormon, insülin takviyesi şart.

kendisini takip ederdim fakat bir süre sonra birşeyleri farkettim ve bu olaydan sonra kesin tanıyı koydum. buradaki tek üzüntüm insanları kandırması.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Eski videolarina göre yüzü çok su tutmuş 2015 den sonra bir anda büyümüş sanki 5 ve 6. Yıldan sonra naturel olarak büyümek çok zor veya imkansız diye kendisi söylemişti ama belki natureldir 20 yıldır yapıyor sonuçta  20 yıl çok uzun bir süre . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
metinav, 2 saat önce yazdı:

Özellikle sürekli formda olan sporcular kürleri bitirdiğinde sadece testo ile devam edip tekrar devam ediyorlar sanırım 

Mesela 10-14 hafta tren veya deca kürü yaptıktan sonra kaç hafta testo devam edip tekrar aynı küre devam ediyorlar sistem bu mu? 

Bu konuda bir bilginiz veya görüşünüz var mı hocam? Çünkü araya pct konulduğunda kayıplar oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
Wh00, 21 dakika önce yazdı:

Özellikle sürekli formda olan sporcular kürleri bitirdiğinde sadece testo ile devam edip tekrar devam ediyorlar sanırım 

Mesela 10-14 hafta tren veya deca kürü yaptıktan sonra kaç hafta testo devam edip tekrar aynı küre devam ediyorlar sistem bu mu? 

Bu konuda bir bilginiz veya görüşünüz var mı hocam? Çünkü araya pct konulduğunda kayıplar oluyor 

Forumda bu konu defalarca anlatildi.Kurleri birakmadan doz azaltarak vucudun kendini toparlanmasini bekleyip tekrar yeni bir kur planina dozlari yukselterek basliyorlar.Pct tamamen bittiginde yapiliyor...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkcası vücut geliştirme sporu ile uğraşan kitleye genel olarak tiksintiyle bakıyorum.  O kadar boş, şöhret meraklısı insanların o kadar fazla takipçişi olması beni üzüyor. Rocky filmini izlersin mesela karşıdaki Rus'a herşeyi enjekte ederler, denek olarak kullanırlar adeta bir makina gibi.. bizim Rocky karın içinde sırtında odun taşır. Sanki Stallone'nin o filmdeki vücudunda ilaç yok.. Natural vücut geliştirme yarışmaları bile " natural " değil. Jeff Seid'in, Simeon Panda'nın natural olduğuna inanarak bugünlere gelmiş insanlar Savaş Cebeci'nin söylediklerine niye inanmasın ? 2 yıl önceki videolarına bakın bir de şimdiki haline.. diyeceksiniz ki 2 yılda belki gelişti, büyüdü; tamam da kardeşim bu adam 2 sene önce spora başlamadı ki, 2 sene önce de halihazırda 10 yıllık geçmişi vardı niye son 2 yılda 20 kg su çekti diye soran yok mu ? Bir de benim kimseye hesap verme sorumluluğum yok diyor. Sabah akşam vücut geliştirme konuş cami imamı gibi biri sana soru sorduğunda caiz değil diye işin içinden sıyrıl. Savaş Cebeci'den bir şey de öğrenemezsiniz. O kadar videoyu yapmasının sebebi aynaya bakmaktan sıkılması. Biraz da Youtube kamerasına bakayım diye düşünerek video yüklemesi. Sağa sola kamera koyarak konuşmasının başka bir sebebi yok. Bu insanlarla zaman kaybetmeyin, Youtube çöplüğünde zaman kaybetmeyin. Stress ile baş etmek, iyi görünmek, iyi hissetmek için bilgi toplayın spor yapın, %99'u magazin olan bu spora zamanınızı harcamayın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

Son videosu ile patladı abimiz. Galiba bir videosunda arkada testosteron şişesi unutmuş bizimkilerin dikkatinden kaçmış. Yıllardır steroidi kötüleyip kullanmıyorum diyip yakalanınca bu ürünleri övüyor ahanda videosu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
massmonsterrr, 7 saat önce yazdı:

YILLARDIR NATURAL OLDUĞUNU DİLE GETİREN S.C DÜNKİ VİDEOSUNDA KAFALARI KARIŞTIRDI...

Dolaylı yoldan inkâr etmeye çalışsa da

1 gün önceki videosun da arka planda dolabın üstünde ki enantanteyi almayı unutmuş dhdndn :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Adam biraz bir şeyler biliyor aslında butun sporcularin bilmesi gereken şeyleri biliyor biraz anatomi ve kinesyoloji ezberlemiş şimdi bunları anlatırken bizim millet de oooo bu adam efsane müthiş bilgili bir hoca filan diyor işte buda ülkemizdeki durumu gösteriyor adam yıllardır ve sürekli kolunu ön planda tutuyor bence çok basit ve ego tatmin edici.ilk gordugum günden beri söylüyorum ilaç kullandığını vücudundan ve yüzünden bariz belli hayır ben millete çıkıp ben naturelim üstüne basa basa naturel diyorsun yakalanınca da her profesyonel gibi bende bunları işim gereği kullaniyorum diyorsun değişik ;)))))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16

Kendisini bizzat gördüm bizim pendikteki salonda idman yaparken yanına gittim bilginin sulu yağlı kaba estetikten uzak bir vücudu var sesi çok kalın yüzü çok sis karakterini bilmem ama vücudu beni tatmin etmedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Yav arkadaşlar elbette kullanıyor ne diyecekti adam bir çok kişi gibi doğalım diyecek elbette deca dan dianabol dan adam su topuna dönmüş muhtemelen gh peptid te alıyor bence ama bencede estetik bor vucuda sahip değil ben 43 yasina gelmiş biri olarak ondan daha estetiğim diyebilirim HERKESE BOL ŞANS made in S.C:))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
zafer44, 46 dakika önce yazdı:

Yav arkadaşlar elbette kullanıyor ne diyecekti adam bir çok kişi gibi doğalım diyecek elbette deca dan dianabol dan adam su topuna dönmüş muhtemelen gh peptid te alıyor bence ama bencede estetik bor vucuda sahip değil ben 43 yasina gelmiş biri olarak ondan daha estetiğim diyebilirim HERKESE BOL ŞANS made in S.C:))

Pro cardı olan F.E bile youtubedeki videosunda naturelim demişti . Kimse açıklamaz ki ilacliyim diye çünkü cahil kesim aşırı fazla . S.C son videosunda deca testo gösterdi resmen ayrıca gh kullandığını itiraf etti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Ya arkadaş yıl olmuş 2020 hala şu ilaç kullanıyor mu şu natural mi muhabbetleri dolanıyor. Bırakın isteyen kullanır isteyen kullanmaz, kullanan da kullandığını söylemek zorunda değil. Mecbur saklayacak çünkü toplum cahil, yapacak bişey yok. Başkalarından önce kendinize odaklanın. O kullanarak o hale geldi diyelim sen kullanarak ne hale geldin? Bunları düşünün...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Equipoise, 2 saat önce yazdı:

Ya arkadaş yıl olmuş 2020 hala şu ilaç kullanıyor mu şu natural mi muhabbetleri dolanıyor. Bırakın isteyen kullanır isteyen kullanmaz, kullanan da kullandığını söylemek zorunda değil. Mecbur saklayacak çünkü toplum cahil, yapacak bişey yok. Başkalarından önce kendinize odaklanın. O kullanarak o hale geldi diyelim sen kullanarak ne hale geldin? Bunları düşünün...

Bu konuda haklısınız elbetteki lakin şöylebir algı var bizim spor cahili toplumumuzda ilaçla yapmış ilaçla bende yaparım mantığı hakim yani eski bir boksör ve milli olmuş biriyim hayatim sporla geldi geçti para da kazandım spordan lakin bu embesil arkadaşlar sanıyor ki bu vücut  12 14 16 veya 20 haftalık ilac kullanımı ile bu hale geldi ben ilk kürümü 39 yaşımın sonlarında yapmış birisiyim yılların emeğine ilaçla yapmış denmesi insanı kızdırıyor aldığım ne testo bolde işte define içinde propionat winstrol clen vs şimdi karşıda ki insanda şöyle bir algı var ne var ki o ilaçları bana ver bende yapayım ulan sana dünya kadar ilaç soksam sen gene bu vücudu yapamazsın  neyse konu o kadar uzun ki elbette o kadar büyümü et yada tavuk yiyerek olamayacakti gh ve steroid ile olacak s.c ve benzeri insanlar evet ilaç kullanıyor bizlerde kullanıyoruz ama spora girdiğim zaman yanımda kaç tişört getiriyorum yada kaç kg lerin altına giriyorum bundan haberin var mi diyesin geliyor embesil arkadaşlara yani o cahil kesim buralarida girip okuyor eminim onlara sesleniyorum arkadaşlar sizden bir cacık olmaz olmayacakta herkese sağlıklı sporlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.