Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Bulktayım günde 40mg 1 ay kullanıcam, çok birşey beklemiyorum azıcık fayda göreyim yeter. Deneme amaçlı yapacam. 

40mg'ı gün içinde ne kadar aralıklarla alabilirim tek seferde alsam olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

d3lici    27

Tek seferde alma, yarılanma ömrü hatırladığım kadarıyla 10 saat, istersen alarmını kur hatırlatma amaçlı 6 saatte bir tablet al ya da 12 saatte bir 2'şer tablet at, etkilerini merak ediyorum bizleri de bilgilendir bu konuda, başarılar :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici, 6 dakika önce yazdı:

Tek seferde alma, yarılanma ömrü hatırladığım kadarıyla 10 saat, istersen alarmını kur hatırlatma amaçlı 6 saatte bir tablet al ya da 12 saatte bir 2'şer tablet at, etkilerini merak ediyorum bizleri de bilgilendir bu konuda, başarılar :)

Valla hocam etkilerini bende merak ediyorum bakalım. Aslında testo giricektim ama hem 21 yaş altı hormonlarla çok oynamak istemedim hemde kür içince anti-öst sonrası pct falan uğraşmak istemedim. İnşallah güzel bir verim alırım ilk steroid kullanımım olucak. sağolun bilgi için

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
Geleceğin Olympia'sı, 2 dakika önce yazdı:

Valla hocam etkilerini bende merak ediyorum bakalım. Aslında testo giricektim ama hem 21 yaş altı hormonlarla çok oynamak istemedim hemde kür içince anti-öst falan uğraşmak istemedim. İnşallah güzel bir verim alırım sağolun bilgi için

İsabetli bi tercih olmuş, hem merakını hem nefsini köreltniş olursun :D fakat şunu da bilmelisin aldığın dht türevi ilaçlarda hormonel dengende minimal değişiklikler meydana getirebilir, ayrıca only Turinabol düşünsen daha verimli olabilirdi diye düşünüyorum o.O

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici, 1 dakika önce yazdı:

İsabetli bi tercih olmuş, hem merakını hem nefsini köreltniş olursun :D fakat şunu da bilmelisin aldığın dht türevi ilaçlarda hormonel dengende minimal değişiklikler meydana getirebilir, ayrıca only Turinabol düşünsen daha verimli olabilirdi diye düşünüyorum o.O

Yanına ekliyim tbol yine 1 ay :D ama bu sefer pct yapmam gerekir mi minimal değişiklik olsun onda sorun yok kısa zamanda toparlarım heralde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

Yerinde olsam devam ederdim ama heveslisin normal karşılıyorum . zaten 21 yaş altındayım diyosun vücudunun sistsistem olark makina gibi calıstığı zamanlar :) sen bilirsin . senin kararın , senin hayatın ve seçimlerin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
Geleceğin Olympia'sı, 8 dakika önce yazdı:

Yanına ekliyim tbol yine 1 ay :D ama bu sefer pct yapmam gerekir mi minimal değişiklik olsun onda sorun yok kısa zamanda toparlarım heralde

Fanteziye gerek yok bana sorarsan, spartacusunde dediği gibi senin hayatın senin kararların, ama bu tabletlere ayıracağın bütçeyi az daha kasıp tertemiz beslenmeye ve kreatine ayırsan daha sağlam güçlenip daha güzel büyüyebilirsin o.O

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus, 4 dakika önce yazdı:

Yerinde olsam devam ederdim ama heveslisin normal karşılıyorum . zaten 21 yaş altındayım diyosun vücudunun sistsistem olark makina gibi calıstığı zamanlar :) sen bilirsin . senin kararın , senin hayatın ve seçimlerin.

Hocam ben ilerde yarışmacı olmak istiyorum hayatımı bu alana odaklamak istiyorum. Başıma gelecek herşey kabul.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici, 2 dakika önce yazdı:

Fanteziye gerek yok bana sorarsan, spartacusunde dediği gibi senin hayatın senin kararların, ama bu tabletlere ayıracağın bütçeyi az daha kasıp tertemiz beslenmeye ve kreatine ayırsan daha sağlam güçlenip daha güzel büyüyebilirsin o.O

+ kreatin de kullanacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

Hocam ben ilerde yarışmacı olmak istiyorum hayatımı bu alana odaklamak istiyorum. Başıma gelecek herşey kabul.

Yanlış anlamanı istemem ama bunu söyleyip "başıma gelecek her şeye razıyım" diyebilecek yaşta değilsin kardeşim tekrardan söylüyorum yanlış ablama bu söylediğimi iyi tart iyi düşün... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Geleceğin Olympia'sı, 2 saat önce yazdı:

Bulktayım günde 40mg 1 ay kullanıcam, çok birşey beklemiyorum azıcık fayda göreyim yeter. Deneme amaçlı yapacam. 

Bulka gitmez oxandrolon.İştahını kapatır, vucut metabolizmanı hızlandırır, öfke yapabilir...Bulk için turinabol,danabol yada anapolon daha uygun.

Eğer definasyona karar verdiysen ozaman oxandrolon yanına winstrol ve termojenik ekleyip kür şekline dönüştürebilirsin.Pct yapmalısın, klomen kullanman yeterli gelir.En iyisi doğal suplementlerle kilo almaya çalışman olacaktır.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
metinav, 8 dakika önce yazdı:

Bulka gitmez oxandrolon.İştahını kapatır, vucut metabolizmanı hızlandırır, öfke yapabilir...Bulk için turinabol,danabol yada anapolon daha uygun.

Eğer definasyona karar verdiysen ozaman oxandrolon yanına winstrol ve termojenik ekleyip kür şekline dönüştürebilirsin.Pct yapmalısın, klomen kullanman yeterli gelir.En iyisi doğal suplementlerle kilo almaya çalışman olacaktır.

Metin abiye tamamı ile katılıyorum belki piyasayı bile tam bilmiyorsun danabol yada anapolon almaya kalksan çok saçma bir fiyattan çakma ürün alıp riske giriceksin.Hadi eczaneden anapolon aldın onun orijinalliğinden yirtarsin ki anapolon un sende nasıl bir etki vericegi meçhul ben hayatımda bir kere anapolon kullandim gece yüksek tansiyondan hastanede dil altı hapı aldığımı bilirim ;))))

Sana tavsiyem kaliteli bir bulk için vitargo al günde 500 Gr pirincin altına düşme zaten herkesin dediği gibi şu an vücudunun takir takir çalıştığı zamanlar testesteron unu guclendirmek için saf arginine,tribulus,maca vb.destekler kullanabilirsin 21 yaş altı ilaç kullanıp denemiş ve pişman olmuş biri olarak söylüyorum bunları snaa kolay gelsin ;)))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 30 dakika önce yazdı:

Hocam tbol kullansam sadece nasıl olur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Geleceğin Olympia'sı, 4 saat önce yazdı:

Hocam tbol kullansam sadece nasıl olur ?

Tek başına kullanılabilecek tek tablet oxandrolondur. 

Anapolon ve danabol yüksek östrojenik etkisinden dolayı hpta kapatabilir. Pct gerektirir ve bıraktıktan sonra aldığın kazancın çoğu gider. 

Turinabol ise oxandrolon un yanında çok zayıf kalıyor. Oxandrolonun anabolik gücü 630 ken, turinabol ün 100 dür. Turinabolün vucut geliştirmede asıl kullanım amacı, SHBGyi büyük oranda azaltarak (bağlanmadan, direkt azaltıyor) diğer ilaçların etkisini arttırır. Yani tek kullanımı mantıksız 

Winstrol ve proviron ise sadece kuruluk verir, tek başınayken kütle eklemez, testosteronu baskılamasına değmez

Bu arada Trde orijinalini en zor bulabileceğin ilaç oxandrolon. Hammaddesi pahalı. Çoğu ürün sahte 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise, 15 dakika önce yazdı:

Tek başına kullanılabilecek tek tablet oxandrolondur. 

Anapolon ve danabol yüksek östrojenik etkisinden dolayı hpta kapatabilir. Pct gerektirir ve bıraktıktan sonra aldığın kazancın çoğu gider. 

Turinabol ise oxandrolon un yanında çok zayıf kalıyor. Oxandrolonun anabolik gücü 630 ken, turinabol ün 100 dür. Turinabolün vucut geliştirmede asıl kullanım amacı, SHBGyi büyük oranda azaltarak (bağlanmadan, direkt azaltıyor) diğer ilaçların etkisini arttırır. Yani tek kullanımı mantıksız 

Winstrol ve proviron ise sadece kuruluk verir, tek başınayken kütle eklemez, testosteronu baskılamasına değmez

Bu arada Trde orijinalini en zor bulabileceğin ilaç oxandrolon. Hammaddesi pahalı. Çoğu ürün sahte 

Ürünü buradan alacağım büyük ihtimal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici, 9 saat önce yazdı:

Ufak bir sorum daha olacak,  6 saatte bir alacağım sabah ilk öğünümü 8 civarı yiyorum kalktığım gibi almaya başlasam 2. Doz 14:00, 3. 20:00,  4. 02:00 oluyor gece 2 de almanın bir sıkıntısı olur mu bide aç karnına tok karnına fark eder mi öğünlerden hemen önce atsam ?

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Geleceğin Olympia'sı, Bir saat önce yazdı:

Ufak bir sorum daha olacak,  6 saatte bir alacağım sabah ilk öğünümü 8 civarı yiyorum kalktığım gibi almaya başlasam 2. Doz 14:00, 3. 20:00,  4. 02:00 oluyor gece 2 de almanın bir sıkıntısı olur mu bide aç karnına tok karnına fark eder mi öğünlerden hemen önce atsam ?

İlla 2 de almana gerek yok 12 de uyuyorsan 12 de al hiç bir sıkıntı olmaz

Bulkta olduğun için tok karnına alırsan daha iyi olur iştahını kesmez 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Geleceğin Olympia'sı, 5/25/2020 - 12:35 yazdı:

boşuna kullanma gözle görülür bi fayda görmüyosun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Wh00, 5/26/2020 - 00:01 yazdı:

İlla 2 de almana gerek yok 12 de uyuyorsan 12 de al hiç bir sıkıntı olmaz

Bulkta olduğun için tok karnına alırsan daha iyi olur iştahını kesmez 

tablet steroidler herzaman aç karnına alınır yemekten sonra alındığında ilacın emilimini düşürsün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

Şuan hevesimi kırdın  :)

dostum ama bu işler böyle boşuna vücuduna alma yani çoğu kişinin ilk aldığı ilaç ox dur büyük umutlarla alınır ama malesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
yigit007, 5 dakika önce yazdı:

dostum ama bu işler böyle boşuna vücuduna alma yani çoğu kişinin ilk aldığı ilaç ox dur büyük umutlarla alınır ama malesef 

ya şunuda söyliyim 300 t altına ox olmaz büyük ihtimalde merdiven altı almışsındır içindede metil testo ile winstrol olur genelde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: tesrifediyorum
      Arkadaşlar selamlar, 2-3 haftadır günlük 10 mg anavar kullanıyorum. Günlük hayatımda cinsel iştahı düşük birisiyim ama ilaca başladıktan sonra anormal bir şekilde cinsel iştahım çok yüksek. Başka hiçbir şeye fokuslanamamaya başladım, sizce bu normal mi?
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.