Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Azizcantr    31

metin hocam selam 18 yaşındayım  yaklaşık 1.5 yıldır bodybuildingle uğraşıyorum fakat hayatımda hiç küre girmedim bundan iki yıl önce Aknetrent adlı bir ilaç kullandım ve bu ilaç hormonlarımı bozdu genel olarak hormonlarım bozuk değil total t seviyesi 700 küsür shbg de çok yüksek değil fakat progesteron ve 17-oh progesteron yüksek hangi endokrin prof.una gittiysem hep normal olduğunu söylediler bu dht yi baskılamaz dediler psikolojik dediler fakat bende iki yıldır kıllanma durdu erectil fonksyon seviyesi azaldı ve libido yerlerde testis ağrısı cekiyorum testisler cok büzüşük duruyor genel olarak fakat ürolojide bişey çıkmadı hafif varikosel başlangıcı var dedi buda ağrı yapmaz dedi ama çok ağrı çekiyorum uykum bozuldu enerji seviyem sıfır her gün uykusuz kalkıyorum nerdeyse benim size sorum bu progesteron sadece mifepristollemi iner bu ilaca türkiyede ulaşmak çok zor başka bir yolu varmıdır şuan mezundayım 1 ay sonra uni sınavına girecem ve psikolojim cok bozuldu bu süreçte vücüdumda testosteronu hissedemiyorum yok gibi sanki doktor başından savdı resmen psikolojik dedi geçti siz ve bu işi bilen arkadaslar lütfen yorumlarınızı esirgemeyin şimdiden teşekkürler

WhatsApp Image 2020-05-20 at 16.38.20.jpeg

WhatsApp Image 2020-05-20 at 18.05.05.jpeg

WhatsApp Image 2020-05-23 at 12.45.28 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-05-23 at 12.45.28.jpeg

WhatsApp Image 2020-05-23 at 12.45.20.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Azizcantr    31
HOPBA01, 9 dakika önce yazdı:

Değerlerine baktim da nerdeyse benle ayni durumdasin fakat benim libido yani istek fazla eroksiyon da cok sıkıntı yok gibi suan vitamin değerlerim düşük düzenli olarak kullaniyorum sabah sertleşmesi bile gelmeye basladi benimde ayin 2 sinde testis ultarsonu var benim de testisler ayni durumda bazen küçülüyor testis torbasi asagida her neyse bildigim kadariyla varikosel sıkıntılı durum ilerleme derecesi fazla ise agrilar baslar bence bir doktora daha görün cok agriyor falan abart ve ultrasonu yapan kisilere cok. Güvenme bidaha testis ultrason ver garanti olsun bendede jinekomasti vardi gittim ultrason ceken eleman bir sey yok diyor başka hastanede yaptirdim jinokomasti çıktı varikosel icin malesef ülkemizde cogu doktor gibi ölüm döşeğine düşmeden hasta ameliyat etmiyorlar yani doktorlara kalsa cocugun olmassa gel ameliyat ederiz derler her neyse kardeşim bence sınavına kisa sure kalmis sadece ona odaklan bence

aynen oyle basından savıyor bendeki varikosel  başlangıcı yani çok düşük bir varikosel ağrı yapmaz dedi doktor bu hormonu nasıl düzeltiriz acaba internette antiprogesteron sadece bir ilaç gözüküyor oda mifepristol türkiyede satlmıyor yurt dışındada doktor reçetesi lazım @metinav hocam bu ilaçlar konusunda bilgi sahibi biliyorsa o biliyordur . dostum sendede uykusuzluk varmı bu arada sormayı unuttum enerji düşüklüğü bi ara bendede libido yuksekti yaklaşık 3 ay önce sonra zamann geçtikçe düşmeye basladı benimde vitamin değerlerim alt sınıra yakın bu hormondan kaynaklandığını dusunuyorum coğu sistemi etkiliyor bu hormon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 2 dakika önce yazdı:

Ben ilac önerecek seviyede degilim olsam bile üstümde denemedim bir seyi zaten onermem uyku düzeni olarak bir ara saat 3-4arasi yatardim şimdi düzene koydum en geç 11 enerjisizlik vitamin kaynaklı olabilir d ve b12 düşük seni de benim gibi folat seviyen ne durumda oda önemli bence yanliz sen suan progestron düşürmek istiyorsun fakat senin sorunun bundan mı kaynaklaniyor o kadar ayrıntılı bilemem ama emin ol benim öğrendim kadarıyla her kazancin bir bedeli var vücutta benim de testo düşük yükselmiyor klomen öneren propionat öneren özel hastane doktorlari bile oldu fakat iyi ki bu siteyi bize sunan burak hoca ve bilgilerine güvendiğim metin hocanin bulundugu bu ortana katilmisim yoksa kafama gore sacma sapan seyler yapacaktim sana da tavsiyem acele ile davranma arastir kafanda tart ve herkese güvenme vitaminlerimi kullaniyorum spora evde agirlikla bir sey yapıyorum ayin 2 sinde ultrason var o güne kadar devam edip tekrar bir test verecem ve bende varikosel den şüphe ediyorum testo seviyem düşük oldugu icin killanma az sakallarim cok seyrek ama kendimi suan iyi hissediyorum vitaminler gercekten önemli artik kafaya takmiyorum bence sende aceleci davranma

iki yıldır araştırıyorum fakat bir sonuca varabilmiş değilim bende d3 vitaminide cok duşuk ayrıca 16 falan en alt referans  zaten 32ydi gittiğim hastanede sabah ereksiyonu hiç olmuyorum diyebilirim vitamin almama ragmen degerlerim yukselmiyor bu siteyide 6 aydır takip ediyorum ama yeni üye oldum ne yapıcağımı şaşırdım lh seviyesi progesteron yüksek olduğu için 2.4 te takılı kaldı normalde hormonlarla oynama taraftarı değilim fazla ama hormon bi kere bozuldumu iş işten geçiyor doğal olarak eski haline donmuyor kolay kolay 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Azizcantr, 21 dakika önce yazdı:

aynen oyle basından savıyor bendeki varikosel  başlangıcı yani çok düşük bir varikosel ağrı yapmaz dedi doktor bu hormonu nasıl düzeltiriz acaba internette antiprogesteron sadece bir ilaç gözüküyor oda mifepristol türkiyede satlmıyor yurt dışındada doktor reçetesi lazım @metinav hocam bu ilaçlar konusunda bilgi sahibi biliyorsa o biliyordur . dostum sendede uykusuzluk varmı bu arada sormayı unuttum enerji düşüklüğü bi ara bendede libido yuksekti yaklaşık 3 ay önce sonra zamann geçtikçe düşmeye basladı benimde vitamin değerlerim alt sınıra yakın bu hormondan kaynaklandığını dusunuyorum coğu sistemi etkiliyor bu hormon

Progesteron yüksekliği seninde kullandığın gibi bazı ilaçlar yüzünden ve steroidlerden dolayı oluyor.Progesteron dht ile rekabet eden bir hormon.Ve dht yi baskılar dönüşümünü azaltır veya bloklayabilir tamamen.Bunun anti ilacı maalesef türkiyede doktor reçetesi olmadan alınamıyor.Ya kendi haline bırakıcaksın belli bir süre vucudun toparlamasını bekleyeceksin, yada dht seviyeni yükseltmelisin.Steroid sınıfına girmekle birlikte tek önerebileceğim proviron kullanmak olacak.Günde yarım tablet veya maksimum bir tablet olarak bir ay kullan sonra bırak şeklinde öneri de bulunabilirim.

Bu aknetrendin karaciğer böbrek gibi organlara verdiği zararı azaltmak için bir kaç ay detox yapmanı tavsiye ederim.Karaciğer için milk thistle, enginar gibi destekler kullanabilirsin.Ayrıca ısırgan gibi bitkiler kan temizliği için iyidir.Östrojen seviyende progesteron yüzünden olsa gerek, düşük seviyede.Progesteron baskılandığında dht de östrojen de yükselir ve libidon yerine gelir merak etme.

Test sonuçları da çok karışık çıkmış, arka arkaya yapılan testler birbirine girmiş gibi, tam bir şey anlamadım :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
metinav, 10 dakika önce yazdı:

Progesteron yüksekliği seninde kullandığın gibi bazı ilaçlar yüzünden ve steroidlerden dolayı oluyor.Progesteron dht ile rekabet eden bir hormon.Ve dht yi baskılar dönüşümünü azaltır veya bloklayabilir tamamen.Bunun anti ilacı maalesef türkiyede doktor reçetesi olmadan alınamıyor.Ya kendi haline bırakıcaksın belli bir süre vucudun toparlamasını bekleyeceksin, yada dht seviyeni yükseltmelisin.Steroid sınıfına girmekle birlikte tek önerebileceğim proviron kullanmak olacak.Günde yarım tablet veya maksimum bir tablet olarak bir ay kullan sonra bırak şeklinde öneri de bulunabilirim.

Bu aknetrendin karaciğer böbrek gibi organlara verdiği zararı azaltmak için bir kaç ay detox yapmanı tavsiye ederim.Karaciğer için milk thistle, enginar gibi destekler kullanabilirsin.Ayrıca ısırgan gibi bitkiler kan temizliği için iyidir.Östrojen seviyende progesteron yüzünden olsa gerek, düşük seviyede.Progesteron baskılandığında dht de östrojen de yükselir ve libidon yerine gelir merak etme.

Test sonuçları da çok karışık çıkmış, arka arkaya yapılan testler birbirine girmiş gibi, tam bir şey anlamadım :)

cevap için sağolun hocam 1 hafta günde 1 tablet proviron kullandım biraz iyi hissettim kendimi sonra gene aynı progesteronu baskılamak için türkiyedeki doktorlar bir reçete yazabiliyorlarmı acaba dhea pro hormon işe yararmı hocam bu süreçtebide 17-oh progesteronda yüksek bende acaba mife pristol bu hormonuda baskılarmı benim progesteron seviyesi nerdeyse hamile bir kadınla aynı referansda gidip bir doktora hormon sonucumu göstersem reçete edebilirmi bu ilaca ulaşabilirmiyim acaba hocam 

tarihinde Azizcantr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Azizcantr, 6 dakika önce yazdı:

cevap için sağolun hocam 1 hafta günde 1 tablet proviron kullandım biraz iyi hissettim kendimi sonra gene aynı progesteronu baskılamak için türkiyedeki doktorlar bir reçete yazabiliyorlarmı acaba dhea pro hormon işe yararmı hocam bu süreçtebide 17-oh progesteronda yüksek bende acaba mife pristol bu hormonuda baskılarmı benim progesteron seviyesi nerdeyse hamile bir kadınla aynı referansda gidip bir doktora hormon sonucumu göstersem reçete edebilirmi bu ilaca ulaşabilirmiyim acaba hocam 

Dhea da deneyebilirsin, böbrek üstü bezlerinden üretilen bir madde ve kortizol-progesteron tarafını baskılayabilir belli bir miktar.

En iyisi bir doktora göster sonuçları ve kullandığın ilacı da anlat.Önemserse yazar kullanırsın, fakat geçici bir durum olduğunu düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
metinav, 7 dakika önce yazdı:

Dhea da deneyebilirsin, böbrek üstü bezlerinden üretilen bir madde ve kortizol-progesteron tarafını baskılayabilir belli bir miktar.

En iyisi bir doktora göster sonuçları ve kullandığın ilacı da anlat.Önemserse yazar kullanırsın, fakat geçici bir durum olduğunu düşünüyorum.

hocam 2.5 yıldır bu haldeyim ve bir tık gelişme göremedim  acaba hangi doktora gidersem yazabilir bu ilacı yani kadın doğum uzmanı falanmı yazabilme yetkisine sahip bide yazarsa ılacı nerden temin edicez sıkıntı orada eczanede yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Azizcantr, 2 dakika önce yazdı:

hocam 2.5 yıldır bu haldeyim ve bir tık gelişme göremedim  acaba hangi doktora gidersem yazabilir bu ilacı yani kadın doğum uzmanı falanmı yazabilme yetkisine sahip bide yazarsa ılacı nerden temin edicez sıkıntı orada eczanede yok 

Ya ürolojiye git yada endokrinolojiye...İlaç ithal ve eczaneler reçete olmadan vermiyorlar.Reçete olduktan sonra yurtdışından getirtilir.Orasını dert etme, ama şimdiye kadar niye doktora gitmedin bu kadar bekledin onu anlamadım.Herşey sıcağı sıcağına olmalı, sonra zor olur.Neyse doktorun yönlendirmesini görelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Ya ürolojiye git yada endokrinolojiye...İlaç ithal ve eczaneler reçete olmadan vermiyorlar.Reçete olduktan sonra yurtdışından getirtilir.Orasını dert etme, ama şimdiye kadar niye doktora gitmedin bu kadar bekledin onu anlamadım.Herşey sıcağı sıcağına olmalı, sonra zor olur.Neyse doktorun yönlendirmesini görelim.

hocam doktora gittim ama önemsemedi progesteronu bu doğal progesteron böyle bir etki yapmaz falan filan dedi geçiştirdi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
metinav, 10 dakika önce yazdı:

hocam bu arada cok teşekkürler cok yardımcı oldunuz saolun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Azizcantr, 4 dakika önce yazdı:

hocam doktora gittim ama önemsemedi progesteronu bu doğal progesteron böyle bir etki yapmaz falan filan dedi geçiştirdi 

Başka doktora git, ve libidom yok de, kıllarım dökülüyor ve uzamıyor de. Şu ilacı kullandıktan sonra böyle oldum de.Yine önemsemezse o zaman kendi başının çaresine bakmak zorundasın...

Dhea seviyen düşük bunu dışarıdan takviye alarak yükseltebilirsin.Fakat neyin buna sebep olduğunu bilmek zor buradan.Vitamin eksikliklerini gider ilk önce sonra provirona bakabilirsin.Doğal progesteron östrojeni düşürücü ve free testoyu arttırıcı etkilere sebep oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
HOPBA01, 13 dakika önce yazdı:

Metin abi kortizol ve progestron arasinda bir baglanti var midir benim kortizol 12.05 cikti (6-19referans) doktor sanirim progestron testi falan da verdi onlarda cikar yakinda bu arkadaş la benim durumum col benzer geldi bende aknetrent kullandim ayni etkileri yasadim.  Tahlil sonuclarimiz bile ayni nerdeyse

Tabiki hormonların çoğu birbirinden üretiliyor ve etki ettikleri dokular yanyana...

Bak bu şemada kolesterolden sonra iki dala ayrılıyor bir taraftan dhea, diğer taraftan progesteron çıkıyor.Diğer hormonlar bunlardan sonra dönüşerek oluyor çeşitli enzimlerle kimyasal işlemlerle.

1.png

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

Bunları okuyunca benim progesteronumun 0.92 çıktığı aklıma geldi simdi kafam daha da karıstı 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
Lobster, Bir saat önce yazdı:

Bunları okuyunca benim progesteronumun 0.92 çıktığı aklıma geldi simdi kafam daha da karıstı 😂

dostum senin progesteron referans aralığı ng/ml cinsindenmi ölçtürmüştün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
Lobster, 8 dakika önce yazdı:

aynen dostum ama yüksek işareti vermiyor ilginç

AC3FAE57-227A-44A2-A478-A9F4094D3CDA.jpeg

senin progesteron referans aralığı içinde 1L altı normal kabul ediliyor ama benimki çok yüksek kaba hesapla seninkinin 3 katı falan yani anlıyacağın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 4 saat önce yazdı:

Metin abi kortizol ve progestron arasinda bir baglanti var midir benim kortizol 12.05 cikti (6-19referans) doktor sanirim progestron testi falan da verdi onlarda cikar yakinda bu arkadaş la benim durumum col benzer geldi bende aknetrent kullandim ayni etkileri yasadim.  Tahlil sonuclarimiz bile ayni nerdeyse

senin progesteron kaç çıkmıştı bro en üst sınırı geçmişmiydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 6 dakika önce yazdı:

Dostum benim hic progestrona bakmadilar ama eski sonuclari atim seks baglayici 24 civarindaydi sanirim endokrine gitmistim o verdi haralde sonuc geç cikar dedi anlam veremedigim olay cinsel istek olarak duan icin gayet iyiyim  eroksiyon desen art arta bile olurum ama testo düşük ilk bastaki 2 gun oncekine ait digerleri 2 3 hafta var20200522_093336.thumb.jpg.f7b85b3d9c4c236849b8f1e6ad31d5f7.jpgScreenshot_20200523-191400.thumb.png.e15556b7e4eb743e283d77cf26dcf34a.png5ec94ab754667_Screenshot_20200511-182917_2(1).png.204c37607ec289ec63c96995773ceb4b.png5ec94abc952a5_Screenshot_20200508-1232162.thumb.png.1c11068a89952562bf84a5aa8a00bec0.png

gerçekten tahlillerimiz cok benziyor benimde shbg 24 tü bi progesterona baktır bro sen cunku progesteron kalp damarlarını genişletiyormuş bunun sonucundada varikosele kadar uzanabiliyor bi yerde okumuştum benim ereksiyonda cok fazla sorun yok fakat libido azaldı sanırım testisler agrıdıgı için oluyor cinsel istek ağrıdan azalıyor sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32
Azizcantr, Bir saat önce yazdı:

senin progesteron referans aralığı içinde 1L altı normal kabul ediliyor ama benimki çok yüksek kaba hesapla seninkinin 3 katı falan yani anlıyacağın

Benimki normal mi diyosun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 47 dakika önce yazdı:

Dostum ha baktir diyince bakmıyor doktorlar ama bir sekilde baktircam kalp konusuna gelirsek vitamin almadan once bayagi ritim olarak sıkıntılı atiyor gibiydi belki alakasi bile yoktur ama benim hissiyatim öyle vitamin kullaniyorum desefirol+benexsol+folibol+magnnezyum+cinko suan gayet iyi hissediyorum varikosel e gelince agri yok fakat testislerim surekli asagida torba yumusak yapida bazen küçülüyor gibi ama asagi sürekli bilmiyom metin abi ye uyacam cok yorum yapan var ben metin abiye güveniyorum psikolojik olarak kendimi suan icin iyi hissediyorum 

sende göğüste kalbe yakın ağrı oluyormuydu cunku dediklerinin hepsi bendede varda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
Lobster, 48 dakika önce yazdı:

seninki normalden biraz yüksek çok kafaya takılacak bişey değil takviyelerle indirebilirsin kolaylıkla bence bir hafta hergün yarım tablet proviron kullan yavaş yavaş iner ama bir haftadan sonra bırak metin abinin yukarıda yazdığı doğru proviron indiriyor biraz progesteronu fakat çok kullanmamak gerek

Lobster, 48 dakika önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Lobster, 1 saat önce yazdı:

Normal evet, Metin abinin bi yorumunda okumuştum 0.50 nin altlarına düştüğü zaman libidoda olumlu bir değişiklik olur demişti. @Spartacus arkadaşımızın ki de düşmüştü ve libidoda ufaktan düzelme yoluna girmişti.. 

Bilmiyorum fakat şunu gözlemledim, iki sağlıklı küre girmemiş arkadaşımın özel hastanede progesteron sonucuna da baktırdık her ikisinin de düşüktü. 0.32 ve 0.28 idi ve gayet herşeyleri normaldi.

Tabi ki 19nor steroidlerin progesteronu sentetik olarak yükselttiği gerçekliği de var bu arada..

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 32 dakika önce yazdı:

Aynen vardi uykusuzluk bas ağrısı depresyon zaten 2 yil önce kiz arkadaşımı kaybettim o zaman hayatim bataklığa saplanmisa döndü kötü zamanlardi günlük 5 6 tane art arta antidepresan icerdim alkol sigara simdi cok şükür sigara bile icmiyorum insallah hepimiz duzeliriz

inşallah kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, 2 saat önce yazdı:

Normal evet, Metin abinin bi yorumunda okumuştum 0.50 nin altlarına düştüğü zaman libidoda olumlu bir değişiklik olur demişti. @Spartacus arkadaşımızın ki de düşmüştü ve libidoda ufaktan düzelme yoluna girmişti.. 

Bilmiyorum fakat şunu gözlemledim, iki sağlıklı küre girmemiş arkadaşımın özel hastanede progesteron sonucuna da baktırdık her ikisinin de düşüktü. 0.32 ve 0.28 idi ve gayet herşeyleri normaldi.

Tabi ki 19nor steroidlerin progesteronu sentetik olarak yükselttiği gerçekliği de var bu arada..

@Lobster aynen öyle , progesteron düştü libido arttı peki bu düşüş nasıl oldu ? Zamanla . zamana bırak iyi olacaksın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11

Winstrol anti progesteronmuş. Arkadaşlar ismini söylemeyeyim yayın satın aldım orda öyle söylüyordu. Aynı sorun bendede oluştu deca da. Adam diyorki  decanin yanında winstrol kullanacaksınız. Sadece winstrol kullanırsan progesteron sıfırlanır diyor 

tarihinde Drbol tarafından düzenlendi
Edit: sıfırlanmasıda iyi bişey değil onun için yalnız winstrol kullanmayin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      15 Haftalık Bolde, Testo ve Anadrol kürü için daha önce PCT hakkında konu açmıştım. PCT bittikten 1,5 ay sonra yaptırmış olduğum kan tahlilim:

22 Temmuz son Testo yu vurunduktan sonra kan tahlili ve akabinde 12 Ağustos'ta iki gün ara ile 1600iu Choriomon tedavisine ve 25 Ağustos'ta 1 aylık Pct tedavisine başladım. Şu şekilde; 
      1-5 gün 100mg Klomifen ,40mg Tamoxifen  5-10 gün 100mg Klomifen, 30mg Tamoxifen 10-20 gün 50mg Klomifen, 20mg Tamoxifen 20-30 gün 50mg Klomifen, 10mg Tamoxifen buna ek olarak Pct ile birlikte günde 3 tablet Tribulus(sabah/öğle/akşam), 1 kaşık harnup pekmezi, Vitamin C, Omega 3 ve yatmadan önce en az 45mg Çinko ve yeterli miktarda magnezyum almaya dikkat ettim. Hala almaya devam etmekteyim bu arada..
      Bana göre sonuçlar pek iç açıcı gelmedi onun için siz değerli hocalarımın yorumlarını da almak için sizinle paylaşmak istedim. Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Mesela FSH yükseltmek için tekrar kısa süreli Pct yapmama gerek var mı? veya müdahale için Cabaser ve AI gibi ek ilavelere bir an önce başlamalı mıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim.  Kıyaslamak amaçlı kürden önce vermiş olduğum kan tahlilinide atıyorum.

• Yazan: beyoglu
      Merhaba, Bir yıl içinde; 11 ay testo, 2 ay tren-acet, 2 ay gh, daha sonrasında 1 ay trt gidip bulk kürüne npp 5 hafta ve boldenen 6hafta ekledim. 
      Haziran ayında kürü bazı sebeplerden kesip sporu bıraktım lakin; şu an cinsel isteksizlik, libido sorunu ve en önemlisi sertleşme sorunu yaşıyorum. Sertleşme %60-65 oluyor. Kür sonrası pct yapmadım önce tüm değerler kırmızı düşük idi ama daha sonra tahmin edileceği üzerine; değerlerin hepsi normale döndü. Daha sonrası düzelir diye bekledim lakin değerler normal olmasına rağmen düzelmedi. Önce ürolojiye daha sonrasında  yönlendirmesi ile  ENDOKRINOLOJI gittim. Değerlerim yine normal çıktı. Yalnız şöyle bir detay var proviron kullandığımda her şey normale dönüyor eskisi gibi oluyor. Bu konuda yardımcı veya öneride bulunabilir misiniz? (yaşım27) 2020 den beri kür yapıyorum ve ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. @metinav

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      1-5 hafta 50 mg Anadrol (kademeli olarak arttırdım max son hafta 150mg)
      1-6 hafta 500 mg Testo E ve Boldenone
      7-8 hafta 750 Boldenone ve 500 Testo
      9-15 hafta 750 Bolde ve 750 Testo olarak kürümü bitirdim ve son enjeksiyondan 18 gün sonra son kan testimi oldum. 
      Kür içinde libido kaybı olmadı ama ciddi bir ereksiyon kaybı oldu. Önceki Deca kürümde bile bu kadar sorun yaşamadım. Kür içinde ilk haftadan son haftaya kadar günde 2 tablet NAC, 3 tablet Milk thistle( son haftalar 2), 2 tablet 1000mg Omega3, 30mg çinko ve 400mg magnezyum.
      Estradiol yüksek çıkmasına rağmen kürden yüksek verim almak için kür içinde herhangi Aromataz inhibitör ilaçları kullanmadım çünkü herhangi yan etki görmedim.
      7. hafta kan tahlili verdim. Kür ortası tahlilde Prolaktin yüksek çıktığı ve ereksiyondan şüphelendiğim için test amaçlı 6-7 hafta kadar pazartesi ve perşembe yarımşar tablet olmak üzere Dostinex kullandım ve son kan tahlilimden 30-35 gün önce bıraktım.
      E2 için Anastrozol'a gerek var mı? yoksa PCT'de Tamoxifen sadece yeterli olur mu?
      Elimde tüm ilaçlar mevcut birkaç gün sonra tedaviye başlamadan önce 5000IU Choriomon kullanmayı düşünüyorum. İnsülin iğnesiyle günde 1000IU olarak 5 gün içinde mi vurmalıyım? yoksa araya bir gün boş koyarak 10 güne mi tamamlayayım? ve PCT' de nasıl bir yol izlemeliyim bu konuda siz büyüklerimin ve hocalarımın yardımlarını bekliyorum.
      Kür sonrası tahlilde Boldenone için kapsamlı Hemoglobin testide yaptırdım. Sırasıyla vermiş olduğum kan tahlillerim; @metinav @otopsicikedi @Askabar

• Yazan: ToraBora
      Merhaba 27 yaşındayım 3 senelik spor geçmişim var 1.73 boy 85 kiloyum yağ oranım %15 civarı daha önce anabolik maddeler kullanmadım  herhangi bir küre girmedım temmuz başı only testo başlayıp 2-3 ay vucudumu gözlemledikten sonra  deca başlamak istiyorum bugün tahlil verdim sonuçlarım bunlar doktora sonuc gösterdiğimde sorun olmadığını söyledi sizce only testo başlamadan önce bir tedavi uygulamam gerekekirmi ? prolaktinim referans üstü çıktı nasıl bir yol izlemeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca 
      Trigliserid (Serum/Plazma)         19.06.2023 Bu İşlem Bana Ait Değil!     Trigliserid 186 mg/dL 50-150  bu değerim de yüksek çıktı fotoğrafta gözükmemiş 
      Ayrıca trigliserid değerim 186 referans üstü çıktı gözükmemiş

• Yazan: efe erden
      Herkese selam 2 ampul rimo 1 ampul enanthate 3ml kalçadan vuruyorum kalçada ödem olmamasına rağmen 3 gün sonra kuyruk sokumunun biraz üstü kemik  ödem oluyor daha önce böyle bir şey yaşayan var mı aranızda?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.